forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZANIMLJIVOSTI IZ LUDENSA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/12/2002 : 01:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Poslo bih te negdje, da mi nisi drag!
zadnji extra u sarajevu nr. 84, ako zelis znati

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 08/12/2002 : 01:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
EH..Sad akoje tako daje DJECKO PIK zadnje sto ima na kioscima
onda se izvinjavam..Samo ja dasam u BIH nebi ceko toliko..
Uvijek ima neko na forumu iz CRO stobi dao taj novi extra za recimo drugi(zamjena, ilibi ga narucio od nekoga..
Ovako ispada dasu sva Ludensova izdanja za vas Sarajlije, bas kao i TEX svako tri mjeseca..Cak akobi ZAGOR i pao na poziciju NN, MM,
TEXA vibi u SA bili opet na istom...Izvini Emire ali ovoje MRAK..


Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 08/12/2002 : 01:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
pa emire postoji pretplata
Ako bog da strip ce stic bez ikakvih fekalija, rigotina...

druze bonelli mi ti se kuneeemo
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 08/12/2002 : 03:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Eto sta reci Sejo?
Jucer smo bili sa Bernijem i povukli pitanje svima nam dragog Martina, ali za sada ostaje kako je...
Trziste je slabo kako kaze veliki poglavica Bernard i povecanje ritma izlazenja Martina za sada bilo bi pravo samoubojstvo.
Meni je MM vrlo bitan junak u kolekciji, ali eto covjek kada zbroji 2 i 2 shvati da je bolje i 3-4 broja godisnje nego nista:-))))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."

u pravo si bolje ista nego nista, u ovim vremenima covjek mora biti skroman

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/12/2002 : 13:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
U kurac, i naravno opet zajebu s Misterijom. Ne mogu ništa drugo reci nego kurac, kurac, kurac.

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaže: Smrdljivi grad otvara jeftine bircuze, za šljakere što locu ko pesi.
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 08/12/2002 : 13:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Nežnik, nežnik, nežnik
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 08/12/2002 : 13:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ja sam odlucio da do daljnega kao u znak protesta ne kupujem više Zagora jer mi je dosta tog šarlatana.Ništa drugo ne izlazi osim njega..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/12/2002 : 13:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Ma, i meni je pun kurac tog šupka Zagora, ali još uvijek ga kupujem. Iako sam vec i sam razmišljao kao ti Aco, trebalo bi malo prodrmati to ustaljeno sranje sa Zagorom. Još povrh svega sad izlaze one preskocene epizode, koje su golo govno, vece sranje nisam citao od epizode Zlato iz rijeke. Ako ovako nastave, izbice revolucija.

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaže: Smrdljivi grad otvara jeftine bircuze, za šljakere što locu ko pesi.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 08/12/2002 : 13:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Što se ovih preskocenih epizoda koje Ludens trenutno objavljuje one i jesu razlog da ne kupujem više Zagora.Zašto da kupujem bezvezne stripove koje nikad više necu citati.


Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/12/2002 : 13:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Momci samo cu Vam jedno reci! Negativnu energiju usmjeravate u krivom smjeru. Meni je takoder jako zao sto je MM tako prorijeden, ali ne pada mi na pamet da ne kupujem druge junake...
Heh ipak je Zagor veca faca:-)))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 08/12/2002 : 13:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ma trebamo kupovati sve iz Ludensa, mozda onda pocnu da objavljuju cesce MM i Texa

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 08/12/2002 : 14:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ne želim kupovati strip koji necu citati i koji ce mi samo zauzimati mjesto na polici.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 08/12/2002 : 14:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Jebiga ipak ste malo preostri prema Zagoru, ne volim ga ni ja, ali ipak ne bih rekao da su mu epizode cisto smece, nisu Bog zna sta (mislim na regularna izdanja, ne na Zagor Extra), ali sa kukanjem necemo nista ostvariti. Svi klinci se pale na Zagora, a Ludensu trebaju citaoci, nama je drazi MM, ali vecina vise cita Zagora i zato on izlazi 2 puta mjesecno, dok mi koji vise volimo MM, 3 epizode citamo godinu dana. Ali budimo skromni, mozda opet dodju ona Dnevnikova vremena, kada je izlazilo do 11 stripova mjesecno. :-)

P.S. Jebote pravi sam optimista

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/12/2002 : 14:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Da, kako krasno, ajmo kupovati sve što ponude, otkupiti cijeli tiraž svakog broja, pa ce onda možda objaviti nešto drugo. I ajde, budimo ponizni i zahvalni da barem imamo to što imamo. E pa meni je vec lagano dopizdilo to sranje. Bilo je receno da ce MM izlaziti jednom u 3 mjeseca. Jadno, ali dobro, pomirio sam se sa tim. Onda nije izašao pola godine. Kaže, bice u 12. mjesecu. Ali, nije ni tada. Bice, navodno, u prvom mjesecu. I kako da onda covjek ima povjerenja i razumjevanja? I još da šuti i daje novac za ono što mu se servira?! Nek kaže Ludens ko covjek, nece više biti MM, pa ce se barem znati. A ne se izmotavati. I, naravno, da zbog ovakvih stvari mi pada na pamet da ne kupujem druge junake. I da potaknem pobunu i bojkot. Ocito se treba boriti da nešto dobiješ.

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaže: Smrdljivi grad otvara jeftine bircuze, za šljakere što locu ko pesi.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 08/12/2002 : 14:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Jebiga, bilo bi dobro kada bi svaka drzava (BIH, HR i YU) preuzela nekog junaka i objavljivala ga na podrucju bivse Jugoslavije. ALi to je sve utopija. Meni je svejedno da li bi se neki junak stampao u Hrvatskoj, BiH ili Jugoslaviji. Ocigledno je da je Ludens preopterecen sa izdavanjem 5 junaka. Tex i MM su na izdisaju, Zagor, DD i djelimicno NN se dobro prodaju.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 08/12/2002 : 17:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

ko ih šljivi

u sarajevo stripovi stižu 2,5 mjeseci kasnije nego u cro
užas

sva sreca da kupujem samo dylana

po meni bi bolje bilo da propadne ludens

bolje ništa nego išta



Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!


NE SLAZEM SE

Zivot je lutrija bez pogodka
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/12/2002 : 18:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Što se ovih preskocenih epizoda koje Ludens trenutno objavljuje one i jesu razlog da ne kupujem više Zagora.Zašto da kupujem bezvezne stripove koje nikad više necu citati.


Bond.James Bond.



Sljedeci broj Zagora pod naslovom OMCA crta Ferri a cim je on u igri znaci da epizoda nije sranje. Inace, ovi zadnji brojevi regularnog Zagora stvarno su šaka jada. Možda je Ludens ipak napravio krivi potez kad se nakon epizode METAK ZA KELSA vratio na ono što je SD propustila...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/12/2002 : 18:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Što se ovih preskocenih epizoda koje Ludens trenutno objavljuje one i jesu razlog da ne kupujem više Zagora.Zašto da kupujem bezvezne stripove koje nikad više necu citati.


Bond.James Bond.



Sljedeci broj Zagora pod naslovom OMCA crta Ferri a cim je on u igri znaci da epizoda nije sranje. Inace, ovi zadnji brojevi regularnog Zagora stvarno su šaka jada. Možda je Ludens ipak napravio krivi potez kad se nakon epizode METAK ZA KELSA vratio na ono što je SD propustila...
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 08/12/2002 : 19:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Ljudi, dajte, saberite se.Mozda su zadnje epizode reg. zagora cisto sranje, mozda je gamba trebao biti vodic magaraca, ali mislim da one stare epizod koje izlaze u ZG EXTRA vrijede puno. Prvi put vidim te epizode i stvarno su mi kul.

ein volk
ein reich
ein fuhrer
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/12/2002 : 19:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Byoman izbaci taj signature koji ti je kurac!

Freedom, baby... is never having to say you're sorry.


Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/12/2002 : 19:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
I prestani citati Zagora, ni one epizode u ZG extra ne vrijede puno.

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaže: Smrdljivi grad otvara jeftine bircuze, za šljakere što locu ko pesi.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 08/12/2002 : 19:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Byoman izbaci taj signature koji ti je kurac!

zao mi je. nisam htio vrijedjati religijske, narodne i subnarodne skupine. nisam neonacist. samo se povremeno druzimo.
quote:
I prestani citati Zagora, ni one epizode u ZG extra ne vrijede puno.

covjece sto to govoris. zagora moram imat sve jer zadnji put kad sam ga prestao citati dobio sam upalu grla

Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 08/12/2002 : 19:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
evo maka san signature

u skupljanju nema penzije. skuplja se dok jos imas otiske prstiju. kad oni izblijede nastaje kriza.
Go to Top of Page

Baron von Draugn
Average Member

Sweden
705 Posts

Member since 19/07/2002

Posted - 08/12/2002 : 21:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Baron von Draugn a Private Message
ja... kakav ti je taj potpis..
nisi neo nacista a valjda nisi ni svabo.. a nevjerujem nit da propadas ariskoj rasi,.. imate vi svoje nacionalisticke uzlike pa uzimaj te..sto se tice izazivanja naroda.. samo izazivas Svabe.. a sto se tice svaba oni se i dan dans stide desevanja iz WWWII a da ne govorim o zabrani vikanja "Hail H¤¤¤r" Ove godine kad sam bio na granici sa NJemackoj,.pijan ko budala urliknu Heil H''' onako da vidim sta ce... na srecom me nisu vratili nazad.. ali su i to dobro reagovali
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/12/2002 : 21:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

Da, kako krasno, ajmo kupovati sve što ponude, otkupiti cijeli tiraž svakog broja, pa ce onda možda objaviti nešto drugo. I ajde, budimo ponizni i zahvalni da barem imamo to što imamo. E pa meni je vec lagano dopizdilo to sranje. Bilo je receno da ce MM izlaziti jednom u 3 mjeseca. Jadno, ali dobro, pomirio sam se sa tim. Onda nije izašao pola godine. Kaže, bice u 12. mjesecu. Ali, nije ni tada. Bice, navodno, u prvom mjesecu. I kako da onda covjek ima povjerenja i razumjevanja? I još da šuti i daje novac za ono što mu se servira?! Nek kaže Ludens ko covjek, nece više biti MM, pa ce se barem znati. A ne se izmotavati. I, naravno, da zbog ovakvih stvari mi pada na pamet da ne kupujem druge junake. I da potaknem pobunu i bojkot. Ocito se treba boriti da nešto dobiješ.

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaže: Smrdljivi grad otvara jeftine bircuze, za šljakere što locu ko pesi.



Ma u potpunosti se slazem sa svim sto si rekao. Popiju nam sve zivce na slamcicu! A jel netko se ikad odlucio pretplatiti na koji strip? Kao sad npr. na Spidermana? Nije da napadam, ali garant nitko od vas "treba podrzat" tipova nikad nije podrzao sa jednom lijepom pretplatom! Dobro, mozda i je, ali mene vise zanima da li se je itko opekao prtplacujuci se tj. pretplatio se i onda strip prestao izlazit i sl.? Razmisljam o pretplati na Spidermana, ali sam gotovo siguran da ce propast u slijedecih godinu dana!

Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000