forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP u rukometu - Danska 2014.: PRVAK FRANCUSKA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 18/01/2014 : 14:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Netribamo tugovati to se vratiti vise nemore nego tribamo dati podrsku ovom sada kadru,sto bi se desilo i kako bi te razmisljali da kojim slucajem osvojimo zlato onda bi svi rekli netriba nam vise Balic,Pero,Sulic,... I onda bi Slavko bija junak koga bi se dizalo u nebo zato budimo skromni i navijajmo
Jedna Njemacka najjaca liga na svitu pa je nema,jedna Rusija koja je bila pojam pa nista,Svedska isto a naucili su navijace 90 tih god na zlata
Jbga triba gledati da smo mali i tako ce uvik biti u svjetskom poretku

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/01/2014 : 19:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
a cuj, ne kažem da ova sada generacija nema potencijala. naravno da ima. ali postoji temeljna razlika izmedu te naše zlatne generacije i ove sad. a to je što su ovi prvi znali kontinuirano dobro igrat. dok kod ovih sad toga toliko nema. neki znaju odigrat neku tekmu fenomenalno, a u iducoj kao da ih nema. uz to, zlatni su griješili uglavnom onda kad su imali pravo na pogrešku, a onda kad nisu - nisu. dok ovi sada su obratno. prvih 5 utakmica tijekom posljednih nekoliko prvenstava zadnjih godina odigraju odlicno, a zaseru onda kad je najvažnije.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 18/01/2014 : 19:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Hmm ne bih se s tobom slozija
Evo navesti cu ti par slucajeva
2005 god finale protiv spanjolske dosli su pijani u finale( javna tajna) popusili Balic i ekipa
2006 ep izgubili bili cetvrti ,francuzi nas dobili i bili prvaci
2007 sp 5 misto izgubili od francuza u ctvrtfinalu
2008 ep izgubili od danske 1misto
Olimpijske igre 2008 izgubili polufinale od prvaka Francuske
2009sp doma izgubili od francuske finale
2010 ep izgubili od francuske finale(kao pomladena ekipa najmlada-ps.igrao balic )
2011 sp necu ni spominjati dokle smo dosli
2012 ep 3 misto u srbiji
2012 oi 3 misto u londonu izgubili od francuza
2013 sp izgubili polufinale 3 misto
Racunaj sada barem do 2009 su igrali svi pa te ja sada pitam koliko nam je Balic i drustvo donija zlata a koliko su mogli
Ruku na srce 2004 ep su nas pokrali suci,2005 sjebali su sami finale,2007 god u njemackoj smo igrali najbolji i najljepsi rukomet na svitu i samo jednim porazom smo bili 5 i to cetvrtfinala protiv France ,2008 na oi su bili bolji,2009 nam je Balic sjeba finale doma,2010 takoder ali ajmo rec da smo bili jako pomladeni,....
Sto nam je donia taj iskusni tandem???2 velike medalje zlato portugal i Atena akoliko su mogli jos ,???!!!!
Ja volim Balica ali mi se nije svidja njegov ego di je uvik mislija d a je Bog a to u momcadskom sportu ne postoji i zbog njega kao najjj igraca na svitu nismo osvojili jos koje zlato
To mi je zao sto ni iskoristija svoje ime na to ane na svadje sa sucima,karabaticima......

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/01/2014 : 02:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
to što su se naosvajali srebra je i dalje bolje od bronce koju osvaja ova generacija danas. jel tak?

jebiga, to da su trebali osvojit još više zlatnih, slažem se. krivca nema smisla tražiti, dovoljno je samo reci: propuštena prilika.

barem do 2009. su igrali svi?

ne, nisi u pravu, ti "svi" su poceli odlazit više-manje vec nakon Olimpijade 2004., najprije Matoševic, pa onda 2006. Goluža, mislim nakon Njemacke 2007. i Šola (iako nisam siguran, možda i prije), i 2008. (uz prekide) Kaleb i Džomba.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 19/01/2014 02:28:22
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/01/2014 : 11:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

to što su se naosvajali srebra je i dalje bolje od bronce koju osvaja ova generacija danas. jel tak?

jebiga, to da su trebali osvojit još više zlatnih, slažem se. krivca nema smisla tražiti, dovoljno je samo reci: propuštena prilika.

barem do 2009. su igrali svi?

ne, nisi u pravu, ti "svi" su poceli odlazit više-manje vec nakon Olimpijade 2004., najprije Matoševic, pa onda 2006. Goluža, mislim nakon Njemacke 2007. i Šola (iako nisam siguran, možda i prije), i 2008. (uz prekide) Kaleb i Džomba.



zašto fazo uši ima? Da se Džomba može igrat s njima.
hehe, ova pjesmica se pjevala po srednjim školama, kada su stariji daci (džombe) maltretirale nove dake (fazane)....
A ako slucajno na ovom prvenstvu ne usvojite zlatnu medalju, mogli biste poslati Džombu da se igra sa ušima ovih mladica....
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 19/01/2014 : 14:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

to što su se naosvajali srebra je i dalje bolje od bronce koju osvaja ova generacija danas. jel tak?

jebiga, to da su trebali osvojit još više zlatnih, slažem se. krivca nema smisla tražiti, dovoljno je samo reci: propuštena prilika.

barem do 2009. su igrali svi?

ne, nisi u pravu, ti "svi" su poceli odlazit više-manje vec nakon Olimpijade 2004., najprije Matoševic, pa onda 2006. Goluža, mislim nakon Njemacke 2007. i Šola (iako nisam siguran, možda i prije), i 2008. (uz prekide) Kaleb i Džomba.


Pomalo ovi su osvojili 2 bronce u godinu dana
Jbga nemore vise matosevic jos i danas trajati(cudim se losertu) , goluza pogotovo.....
Maa bitno je da jos uvik imamo repku koja je spremna svako natjecanje boriti se za medalju a zlato ce doci kad tad
Veceras navijamo zar ne????

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/01/2014 : 17:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
yep, navijamo, samo se nadam da ih tekma nece previše izmorit (ko u Španjolskoj prošle godine) jer inace nece bit dobro.

ceka nas još jedna zahtjevna tekma u svakom slucaju.

P.S. zakaj se cudiš Losertu? ak može Omeyer, zakaj ne bi i Losert?

plus toga, koliko još ima starih igraca u francuskoj repki koji igraju? a svi odreda su i stariji od Balica.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/01/2014 : 20:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Kopljar 5 golova! Koje inferioran?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/01/2014 : 20:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Kopljar legenda! Tekma zivota!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/01/2014 : 21:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Ocito su kritike upalile..
Igra maestralno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/01/2014 : 21:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Ode mast u propast, gotovi smo.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2014 : 21:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by markotamara

Hmm ne bih se s tobom slozija
Evo navesti cu ti par slucajeva
2005 god finale protiv spanjolske dosli su pijani u finale( javna tajna) popusili Balic i ekipa
2006 ep izgubili bili cetvrti ,francuzi nas dobili i bili prvaci
2007 sp 5 misto izgubili od francuza u ctvrtfinalu
2008 ep izgubili od danske 1misto
Olimpijske igre 2008 izgubili polufinale od prvaka Francuske
2009sp doma izgubili od francuske finale
2010 ep izgubili od francuske finale(kao pomladena ekipa najmlada-ps.igrao balic )
2011 sp necu ni spominjati dokle smo dosli
2012 ep 3 misto u srbiji
2012 oi 3 misto u londonu izgubili od francuza
2013 sp izgubili polufinale 3 misto
Racunaj sada barem do 2009 su igrali svi pa te ja sada pitam koliko nam je Balic i drustvo donija zlata a koliko su mogli
Ruku na srce 2004 ep su nas pokrali suci,2005 sjebali su sami finale,2007 god u njemackoj smo igrali najbolji i najljepsi rukomet na svitu i samo jednim porazom smo bili 5 i to cetvrtfinala protiv France ,2008 na oi su bili bolji,2009 nam je Balic sjeba finale doma,2010 takoder ali ajmo rec da smo bili jako pomladeni,....
Sto nam je donia taj iskusni tandem???2 velike medalje zlato portugal i Atena akoliko su mogli jos ,???!!!!
Ja volim Balica ali mi se nije svidja njegov ego di je uvik mislija d a je Bog a to u momcadskom sportu ne postoji i zbog njega kao najjj igraca na svitu nismo osvojili jos koje zlato
To mi je zao sto ni iskoristija svoje ime na to ane na svadje sa sucima,karabaticima......


Svašta si si ti ispisa al ti ništa ne drži vodu.
Sve šta smo ispušili ispušili smo ne zbog balicevog nego Cokolinovog ega.
Balic je uvik bija timski igrac, i u Londonu je igra istu ulogu kakvu bi moga igrat i danas.

I dobro si negdi gori napisa.
Mi sad možemo samo slucajno do zlata, prije smo na svakon prvenstvu bili favoriti.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 19/01/2014 21:52:11
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/01/2014 : 21:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Potpisujem da Balic treba ovoj repki i danas, nemamo zamjenu za Duvnjaka kad mu ne ide, pogledajte danasnju tekmu, 2.poluvrijeme, nema ideje, nema kurca, nema palca, uzas.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/01/2014 : 21:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Kopljar ostao na 7 iz prvog poluvremena, žalosno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2014 : 21:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

2.poluvrijeme, nema ideje, nema kurca, nema palca, uzas.



Francuska šablona

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2014 : 21:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Kopljar ostao na 7 iz prvog poluvremena, žalosno.


Ne triba izdvajat ni njega ni nikoga drugoga.
Drugo poluvrijeme su svi bili žalosni.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7231 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/01/2014 : 22:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
- Klasicni sindrom Omeyer

- 2. pol, klasicna francuska šablona kako rece Nesvrstani

- Kopljar lik je podvojena licnost, dr. Jekyll i mr. Hyde

- Alilovic, jest moj Ljubušak, ali lik još niti jednu jacu utakmicu nije dobro branio

- Mudra taktika na Duvnjaku koji je bio potpuno odsjecen

- Goluža bez muda u izmjenama, pogotovo opet s forsiranjem Kopljara

- I što je najtragicnije, dobit cemo obe preostale utakmice, ali cemo ispasti. Srpski sindrom- Francuzi ce od Švedana izgubiti 1 razlike i ostat ce prvi, a Švedani prolaze.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/01/2014 : 22:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Kopljar ostao na 7 iz prvog poluvremena, žalosno.


Ne triba izdvajat ni njega ni nikoga drugoga.
Drugo poluvrijeme su svi bili žalosni.


Nisam ga mislio izdvajat u tom smislu nego kako je izvrsno krenuo pa onda paf! Ne mislim da je nešto lošiji od bilo koga drugoga osim možda Štrleka.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/01/2014 : 22:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

- Klasicni sindrom Omeyer

- 2. pol, klasicna francuska šablona kako rece Nesvrstani

- Kopljar lik je podvojena licnost, dr. Jekyll i mr. Hyde

- Alilovic, jest moj Ljubušak, ali lik još niti jednu jacu utakmicu nije dobro branio

- Mudra taktika na Duvnjaku koji je bio potpuno odsjecen

- Goluža bez muda u izmjenama, pogotovo opet s forsiranjem Kopljara

- I što je najtragicnije, dobit cemo obe preostale utakmice, ali cemo ispasti. Srpski sindrom- Francuzi ce od Švedana izgubiti 1 razlike i ostat ce prvi, a Švedani prolaze.



Nadam se da se ovo zadnje nece ostvariti.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/01/2014 : 00:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
ova današnja tekma je upravo bila primjer onoga što sam upozoravao. jednostavno nemamo igrace koji znaju konstantno i dobro igrati. ne znam stvarno što je to bilo, vodili +3, imali nekoliko odlicnih prilika za +4, a pred kraj prvog poluvremena pocetak raspada sistema. što se igraca tice, vidjeli ste, Kopljar, prvo poluvrijeme, decko maestralan, u drugom ko da ga nema. Duvnjak isto tako. jedini koji je ostao koliko-toliko na istoj razini je Štrlek. Alilovic je uspio malo popravit dojam, al džaba. ove ostale ne vrijedi ni spominjat. generalno, vanjska linija je u drugom dijelu potpuno ostala bez koncentracije i ikakvih ideja. kružni napadaci - isto, ko da nisu ni igrali. krila - Horvat zabio jedan sedmerac, to je to. Cupic isto. samo me zanima gdje je bio Vukovic ovu tekmu, a pogotovo Nincevic zadnje dvije utakmice? što se Goluže tice, njega se nema što krivit, mogao je on izrotirat 100 ostalih igraca, džaba ti kad je svima koncentracija otišla u kurac. krivac za poraz su igraci.

što se Francuske tice, osobno me nakon ove tekme nitko ne bi uvjerio da su oni kao neki vladari rukometa jer mislim da fakat nisu igrali bogzna kako, a kamoli puno bolje od nas. niti jedan igrac nije igrao puno bolje od bilo kojeg našeg (barem ne kad se uzme ona razina na kojoj oni inace igraju, jer da je tako, izgubili bi najmanje sa 6, 7 razlike), jedini pravi junak je bio Omeyer. on je svoju zadacu odradio - sprijeciti odlazak lopte u gol. i jednostavno je to sve znao povezati s našim padom koncentracije i tako nas sprijeciti da damo gol. osim toga, vidjeli ste da su tokom utakmice napravili više tehnickih grešaka nego mi. ono što medutim jest prevagnulo je to što su znali svoju lošiju igru nadoknadit našim pogreškama. odnosno, iskoristit naše pogreške da bi zabili gol. bilo koja tehnicka pogreška, iskljucenje - evo ti gola. dok mi nismo. i to je to.

nadajamo se da ce protiv Rusa i Poljaka bit bolje.


"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 20/01/2014 00:28:22
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/01/2014 : 01:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Mi nikako da naucimo jedno, a to je da u utakmicama sa Španjolcima, Francuzima, Švedanima, Dancima, Islandanima te u dobroj mjeri Nijemcima i Madarima ne smijemo ni u jednom trenutku popustiti.
Osobito ne kao veceras, nakon što smo dominirali 3/4 prvog poluvremena, i onda zahebali tri napada od cega se nismo stigli rekuperat.
Uvijek ista stara boljka "kauboja".


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/01/2014 : 09:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Francuska nas rutinski dobije sa 50% realizacije napada i 18 izgubljenih lopti, gdje je onda tek bila naša igra... Ovakvi Francuzi protiv Danske ili Španjolske nemaju mrvice šanse, a mi ako budemo 4. na kraju možemo slaviti...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 20/01/2014 : 10:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Najviše me brine to što su nas Francuzi dobili uz ove dvije cinjenice - prvo poluvrijeme su igrali bez vratara, a cijelu utakmicu su igrali bez desnog vanjskog. Ne trebamo se brinuti za prolaz, u polufinale idemo, ali Danci bi nas trebali rastaviti na proste faktore ako se nešto drasticno ne promijeni, jer Landin nece braniti samo 30 minuta, nego cijelu utakmicu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/01/2014 : 10:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by markotamara

Hmm ne bih se s tobom slozija
Evo navesti cu ti par slucajeva
2005 god finale protiv spanjolske dosli su pijani u finale( javna tajna) popusili Balic i ekipa
2006 ep izgubili bili cetvrti ,francuzi nas dobili i bili prvaci
2007 sp 5 misto izgubili od francuza u ctvrtfinalu
2008 ep izgubili od danske 1misto
Olimpijske igre 2008 izgubili polufinale od prvaka Francuske
2009sp doma izgubili od francuske finale
2010 ep izgubili od francuske finale(kao pomladena ekipa najmlada-ps.igrao balic )
2011 sp necu ni spominjati dokle smo dosli
2012 ep 3 misto u srbiji
2012 oi 3 misto u londonu izgubili od francuza
2013 sp izgubili polufinale 3 misto
Racunaj sada barem do 2009 su igrali svi pa te ja sada pitam koliko nam je Balic i drustvo donija zlata a koliko su mogli
Ruku na srce 2004 ep su nas pokrali suci,2005 sjebali su sami finale,2007 god u njemackoj smo igrali najbolji i najljepsi rukomet na svitu i samo jednim porazom smo bili 5 i to cetvrtfinala protiv France ,2008 na oi su bili bolji,2009 nam je Balic sjeba finale doma,2010 takoder ali ajmo rec da smo bili jako pomladeni,....
Sto nam je donia taj iskusni tandem???2 velike medalje zlato portugal i Atena akoliko su mogli jos ,???!!!!
Ja volim Balica ali mi se nije svidja njegov ego di je uvik mislija d a je Bog a to u momcadskom sportu ne postoji i zbog njega kao najjj igraca na svitu nismo osvojili jos koje zlato
To mi je zao sto ni iskoristija svoje ime na to ane na svadje sa sucima,karabaticima......


Svašta si si ti ispisa al ti ništa ne drži vodu.
Sve šta smo ispušili ispušili smo ne zbog balicevog nego Cokolinovog ega.
Balic je uvik bija timski igrac, i u Londonu je igra istu ulogu kakvu bi moga igrat i danas.

I dobro si negdi gori napisa.
Mi sad možemo samo slucajno do zlata, prije smo na svakon prvenstvu bili favoriti.


Sto mi ne drzi vodu da je Balic sjeba 3 moguca zlata jos !!!!!
Istina je ,nitko nego on je sjeba i nemores me uvjeriti u suprotno (volija bi d a je tu s ovom repkom a ne Valcic -ali jbga Gobac je sef)
Ja mislim da jos nista nije izgubljeno ipak ako dobijemo obe utakmice vjerojatno bi tribali biti u polufinalu,ali ruku na srce stali smo zadnjih 5 min prvog poluvremena i to je bilo to, ali budimo realni nije nas dobija ni golman ni francuska obrana ,oni su bili zreli da popuse jako velikom razlikom ali drugo poluvreme su izasli mrtvaci svi do jednog i tek su poceli igrati zadnjih 5 min kad je bilo gotovo pa te jos nece zadnja lopta da izjednacis nego se odbije onom u ruke i gotovo( malo previse lopti se odbilo njima u ruke)

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/01/2014 : 10:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Lako meni sve to nego je mene sjeba Atletico Madrid i odnija lipih 1200 kn a to je 10 libellusovih Zagora :((

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000