forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP u rukometu - Danska 2014.: PRVAK FRANCUSKA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/01/2014 : 11:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

U principu, da nije igrao nitko od igraca koji su igrali, imali bi barem 5 zlatnih medalja



Šta 5?
Pa samo Ivano,Pero i Mirza su usrali 6.
A di je Lac, di je Sulic, di je Šola, di je Dominikovic.
16, ja kažen 16 zlata



još si malo rekao, ajde realno gledajuci, barem 19
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12315 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/01/2014 : 13:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Istina je da su i Balic i Cervar usrali po jedno zlato.

Have mercy
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/01/2014 : 14:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Balic doneo, Balic odneo 8)
Protiv Danaca sumnjam da se može, ali bar je bronza više mogucna :)

Edited by - Jasko on 23/01/2014 14:15:53
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12315 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/01/2014 : 14:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Upravo tako. Prvo nas doveo do finala a onda zakazao kad je bio najpotrebniji.

Cervar je usrao motku kad nije htio izbjeci Francuze u cetvrtfinalu. Kad ono beše...

Have mercy
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2014 : 14:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
2007.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/01/2014 : 15:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Protiv Danaca sumnjam da se može, ali bar je bronza više mogucna :)
[/quote]
Sanjaj !!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12315 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/01/2014 : 15:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Lako bi mogli ostati i bez bronce

Have mercy
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/01/2014 : 15:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by markotamara

Sanjaj !!



Kome, cemu, šta?
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 23/01/2014 : 16:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Osobno mislim da se ne može dohvatit nijedna zlatna cak ni srebrna medalja bez extra klasnog lijevog ili vanjskog šutera tipa Hansen,Lazarov,Narcisse ili Jicha.
Ovakva situacija traje još od umirovljenja Metlicica....ono,jest Lackovic znao zasjati koju utakmicu ali u reprezentaciji ce ostati upamcen kao igrac pod "grcem".
Dakle od 2010. pa naovamo mi živimo od kontri,improvizacije na pivotu i ludih utakmica Duvnjaka....nekad se pridoda pokoji vanjski kao Kopljar protiv Francuske cini mi se u Srbiji 2012.

Ovoj generaciji predvodenoj Duvnjakom(Gojun,Kopljar,Cupic,Štrlek,Alilovic) treba jedan razarac izvana.Netko mora rasteretiti Domagoja.
Kada tog igraca dobijemo,možemo pobijediti Francuze ili Dance jer onda nemamo slabe tocke.

Što se tice onog razdoblja kada su Gali sve gazili....tu nam ne bi pomogao ni top trener ni itko.Ljudi su bili bolji i jbg.
Omeyer,Karabatic,Narcisse,Fernandez,braca Guille,Abalo,Dinart....ma to je brutalna ekipa.To se može pobijedit jednom u 5 utakmica,ostale cetiri gubiš.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"

Edited by - Leonid on 23/01/2014 16:09:51
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2014 : 16:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid


Što se tice onog razdoblja kada su Gali sve gazili....tu nam ne bi pomogao ni top trener ni itko.Ljudi su bili bolji i jbg.
Omeyer,Karabatic,Narcisse,Fernandez,braca Guille,Abalo,Dinart....ma to je brutalna ekipa.To se može pobijedit jednom u 5 utakmica,ostale cetiri gubiš.



To je to..dajmo malo kredita i toj nevjerovatnoj generaciji..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/01/2014 : 16:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
jebiga, ono što je kolega rekao:

quote:
Dakle od 2010. pa naovamo mi živimo od kontri,improvizacije na pivotu i ludih utakmica Duvnjaka....


...i krila, naravno.

i u tome je problem. nama su jedino krila najjaci adut. jednostavno nemamo kompetentnog vanjskog igraca. osim Duvnjaka, jel. Lackovic je svojedobno bio vrlo kompetentan na toj poziciji, ali nitko nije zauvijek mlad, kak se veli. osim toga, covjek još od SP-a u Španjolskoj muci s ozljedama tak da se njega komotno može otpisat. Kopljar, šta, odigra svaku stotu utakmicu odlicno, što je kolega reko, u Srbiji protiv Francuske mu je to bila prva prava tekma u životu.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/01/2014 : 17:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Osobno mislim da se ne može dohvatit nijedna zlatna cak ni srebrna medalja bez extra klasnog lijevog ili vanjskog šutera tipa Hansen,Lazarov,Narcisse ili Jicha.
Ovakva situacija traje još od umirovljenja Metlicica....ono,jest Lackovic znao zasjati koju utakmicu ali u reprezentaciji ce ostati upamcen kao igrac pod "grcem".
Dakle od 2010. pa naovamo mi živimo od kontri,improvizacije na pivotu i ludih utakmica Duvnjaka....nekad se pridoda pokoji vanjski kao Kopljar protiv Francuske cini mi se u Srbiji 2012.

Ovoj generaciji predvodenoj Duvnjakom(Gojun,Kopljar,Cupic,Štrlek,Alilovic) treba jedan razarac izvana.Netko mora rasteretiti Domagoja.
Kada tog igraca dobijemo,možemo pobijediti Francuze ili Dance jer onda nemamo slabe tocke.

Što se tice onog razdoblja kada su Gali sve gazili....tu nam ne bi pomogao ni top trener ni itko.Ljudi su bili bolji i jbg.
Omeyer,Karabatic,Narcisse,Fernandez,braca Guille,Abalo,Dinart....ma to je brutalna ekipa.To se može pobijedit jednom u 5 utakmica,ostale cetiri gubiš.


Donekle se slažen da nan nužno triba jedan vanjski razarac.
Ja ipak mislin da je razlika prije svega u top treneru i uredenon savezu.
Baš bi volija vidit eksperiment sa Oneston na našoj, Linon ili Slavkon na njihovoj klupi, a da bi Gopcu reprezentaciju i recimo PSG u ruke.
Ne priznajen da su bili bolji. U najmanju ruku smo bili ravnopravni, i ne mislin da smo mi to razdoblje tribali izdominirat, al mislin da smo mi i Francuzi tribali imat otprilike isti broj zlata.
Previše ružnih stvari se dogodilo oko reprezentacije da bi sad pomirija i reka da su Francuzi bili bolji.
Pocelo je sa Smajlagicen, pa Sulicen i Špremon, pa Dominikovicen, Peron,, Špoljaricen Ivanon, danas Lacon, sutra Vorijen i Vukovicen.

Jedini i iskljucivi krivac za manjak zlatnih medalja nije ponaosob niti jedan od naših igraca, niti je to njihova kvaliteta u odnosu na francuske igrace.
Kriv je iskljucivo savez, odnosno covik koji je savez.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 23/01/2014 17:18:50
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 23/01/2014 : 19:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Gle,mi jesmo bili jaki ali osobno sam dojma da su oni na gotovo svakoj poziciji bili malo bolji.
Dinart je bolji od svakog našeg obrambenog specijalca,Omeyer bolji vratar,Abalo je najbolje krilo koje sam ikada vidio(samo Džomba s njim u istu recenicu od ovih što sam ja gledao),Karabatic je što se tice timske igre bolji od Balica,bar onog Balica što smo ga cesto gledali a to je zakrpan sportaš na injekcijama protiv bolova.
Dok je Karabatic tenk koji cupa u obrani a u napadu ništa lošiji od Balica,manje kreira ali više zabija....jbg treba biti objektivan.
Vanjski šuteri Narcisse i Fernandez uvijek su bili na nivou....znat cu njihova imena za 20 godina kvragu.
Braca Guille....dugokosi se tukao i udarao kao križanac trola i orka.
Mi smo jedinu prednost imali u Voriju no Dinart se pobrinuo da ga djelomicno limitira.

Jesmo li ih mogli dobiti te 2007. dok je Pero još bio tu,dok je Ivano bio zdrav.....maybe,ali tada ih nismo ozbiljno shvacali.
Naravno da bi s boljim trenerom možda išcupali koju utakmicu no teško da bi i tada s njima bili ravnopravni.
Koji bi to trener ušao u glavu Lackovica i sredio da razara mreže u reprezentaciji kao u klubu.....tu posebno mislim na 2009. i SP kod nas.

Naletili smo na grupu momaka koji su najbolja rukometna ekipa ikada.


"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/01/2014 : 20:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Leonid slazem se za sve osim za ovo da smo bili jaci na poziciji pivotmena u napadackom smislu..pa oni su imali Bertrand Gillea po meni najbolji kruzni napadac svih vremena..ono di smo mi bili jaci je Ivano Balic koji je moga sam zabijat back to back napade no jedini covik koji ga je moga limitirati je upravo spomenuti Gille koji je kako si reka bia zvjerka i u obrani..uz dinarta i najbolji obrambeni igrac tih godina..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/01/2014 20:51:27
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/01/2014 : 20:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Da ja se s tobom Leonid slazem,Gali su bili bolji od nas tj.fizicki jaci ,mislim da se as strah uvuka kada igramo protiv njih od finala 2009 doma kada smo izgubili i tada su nam nabili komplekse....al dobro
Ako sutra dobijemo Dance(daj Boze) ja virujen u to, sto ce reci ovi sto nevolu i pljuju po Goluzi i Kopljaru....ili jos bolje da osvoji jedino zlato???

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/01/2014 : 21:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Gle,mi jesmo bili jaki ali osobno sam dojma da su oni na gotovo svakoj poziciji bili malo bolji.
Dinart je bolji od svakog našeg obrambenog specijalca,Omeyer bolji vratar,Abalo je najbolje krilo koje sam ikada vidio(samo Džomba s njim u istu recenicu od ovih što sam ja gledao),Karabatic je što se tice timske igre bolji od Balica,bar onog Balica što smo ga cesto gledali a to je zakrpan sportaš na injekcijama protiv bolova.
Dok je Karabatic tenk koji cupa u obrani a u napadu ništa lošiji od Balica,manje kreira ali više zabija....jbg treba biti objektivan.
Vanjski šuteri Narcisse i Fernandez uvijek su bili na nivou....znat cu njihova imena za 20 godina kvragu.
Braca Guille....dugokosi se tukao i udarao kao križanac trola i orka.
Mi smo jedinu prednost imali u Voriju no Dinart se pobrinuo da ga djelomicno limitira.

Jesmo li ih mogli dobiti te 2007. dok je Pero još bio tu,dok je Ivano bio zdrav.....maybe,ali tada ih nismo ozbiljno shvacali.
Naravno da bi s boljim trenerom možda išcupali koju utakmicu no teško da bi i tada s njima bili ravnopravni.
Koji bi to trener ušao u glavu Lackovica i sredio da razara mreže u reprezentaciji kao u klubu.....tu posebno mislim na 2009. i SP kod nas.

Naletili smo na grupu momaka koji su najbolja rukometna ekipa ikada.





pretpostavljam da onda nisi gledao irfana i milu isakovica
uz njih dvojicu, još samo mirza ide
a abalo je svakako covjek koji ima najbolje fizicke karakteristike, najviše i najdulje skace
ali ova trojica su po svemu drugome ispred njega

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/01/2014 : 22:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Gle,mi jesmo bili jaki ali osobno sam dojma da su oni na gotovo svakoj poziciji bili malo bolji.
Dinart je bolji od svakog našeg obrambenog specijalca,Omeyer bolji vratar,Abalo je najbolje krilo koje sam ikada vidio(samo Džomba s njim u istu recenicu od ovih što sam ja gledao),Karabatic je što se tice timske igre bolji od Balica,bar onog Balica što smo ga cesto gledali a to je zakrpan sportaš na injekcijama protiv bolova.
Dok je Karabatic tenk koji cupa u obrani a u napadu ništa lošiji od Balica,manje kreira ali više zabija....jbg treba biti objektivan.
Vanjski šuteri Narcisse i Fernandez uvijek su bili na nivou....znat cu njihova imena za 20 godina kvragu.
Braca Guille....dugokosi se tukao i udarao kao križanac trola i orka.
Mi smo jedinu prednost imali u Voriju no Dinart se pobrinuo da ga djelomicno limitira.

Jesmo li ih mogli dobiti te 2007. dok je Pero još bio tu,dok je Ivano bio zdrav.....maybe,ali tada ih nismo ozbiljno shvacali.
Naravno da bi s boljim trenerom možda išcupali koju utakmicu no teško da bi i tada s njima bili ravnopravni.
Koji bi to trener ušao u glavu Lackovica i sredio da razara mreže u reprezentaciji kao u klubu.....tu posebno mislim na 2009. i SP kod nas.

Naletili smo na grupu momaka koji su najbolja rukometna ekipa ikada.




Maksimalno respektiran Francuze, ali nema šanse da su u periodu od 2005 do 2009 bili igracki toliko bolji. Ne bole me toliko porazi koliko nacin na koji se od njih gubilo i dan danas gubi.
Uostalon nismo mi samo od Francuza gubili.
Neznan koji bi trener uša u glavu Lackovica, al neki koji je dobar sigurno bi, pa bi se možda sastavile nakakve akcije za njega.
Nama se prakticki sve svodilo na improvizaciju i daj balun Ivanu pa šta bude, a to sigurno nije kriv Ivano, nego onaj koji je odlucija da se tako igra ili onaj koji je to Ivanu dozvolija.
Pa Linovi TO su hit na youtubeu.
Bili smo toliko dobri da smo skoro svih i na takav nacin mogli dobit, al Francuze ipak ne.
Mislin da bi sa top treneron u tome razdoblju imali koje zlato više, da nebi imali kompleks od Francuza, i da bi se ti isto ka šta se sicaš Fernandesa i Narcissea sica Pere i Laca.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2014 : 00:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Gubimo od Danaca i to je to, mislim da su svi preostali polufinalisti dosta bolji od nas... Ne moze se uzeti zlato samo sa sjajnim Duvnjakom i fantasticnim krilima, ne moze se dobiti nijedna od ovih ekipa koje su u polufinalu... Postigli smo najvise sto smo mogli, uzet cemo 4.mjesto i zato bravo. Realno, jebiga.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/01/2014 : 00:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Maksimalno respektiran Francuze, ali nema šanse da su u periodu od 2005 do 2009 bili igracki toliko bolji. Ne bole me toliko porazi koliko nacin na koji se od njih gubilo i dan danas gubi.
Uostalon nismo mi samo od Francuza gubili.
Neznan koji bi trener uša u glavu Lackovica, al neki koji je dobar sigurno bi, pa bi se možda sastavile nakakve akcije za njega.
Nama se prakticki sve svodilo na improvizaciju i daj balun Ivanu pa šta bude, a to sigurno nije kriv Ivano, nego onaj koji je odlucija da se tako igra ili onaj koji je to Ivanu dozvolija.
Pa Linovi TO su hit na youtubeu.
Bili smo toliko dobri da smo skoro svih i na takav nacin mogli dobit, al Francuze ipak ne.
Mislin da bi sa top treneron u tome razdoblju imali koje zlato više, da nebi imali kompleks od Francuza, i da bi se ti isto ka šta se sicaš Fernandesa i Narcissea sica Pere i Laca.



nisu Francuzi ko zna kolko bolji od nas. barem ne u tom smislu da su kakti nepobjedivi. jebiga, mi smo imali taj peh što je nakon Atene otišao Smajlagic. da nije, sve te medalje koje su osvojili Francuzi mogli smo osvojit mi. al nismo. džaba.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/01/2014 : 00:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Naravno da bi s boljim trenerom možda išcupali koju utakmicu no teško da bi i tada s njima bili ravnopravni.


da nije bilo odlaska Smajlagica, mi smo mogli osvojit 10x više zlata nego što jesmo.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2014 : 09:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Leonid

Naravno da bi s boljim trenerom možda išcupali koju utakmicu no teško da bi i tada s njima bili ravnopravni.


da nije bilo odlaska Smajlagica, mi smo mogli osvojit 10x više zlata nego što jesmo.



Tako je, potpisujem da bi uzeli još najmanje 4 zlata sa takvim trenerom, ali jebiga, bio je, i još je, nepodoban...
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 24/01/2014 : 09:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
slazem se da je najveci nas problem neadekvatan trener, za takve igrace kakve imamo

da ne pricam, da su nasi skoro uvijek slabije fizicki pripremljeni od ostalih ekipa

a valjda svi nasi igraci igraju u klubovima koji igraju ligu prvaka

There can be only one, me!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/01/2014 : 09:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Vidit cemo veceras sve (samo se nadam da suci nece imati svoje prste)

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 24/01/2014 : 10:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Leonid

Gle,mi jesmo bili jaki ali osobno sam dojma da su oni na gotovo svakoj poziciji bili malo bolji.
Dinart je bolji od svakog našeg obrambenog specijalca,Omeyer bolji vratar,Abalo je najbolje krilo koje sam ikada vidio(samo Džomba s njim u istu recenicu od ovih što sam ja gledao),Karabatic je što se tice timske igre bolji od Balica,bar onog Balica što smo ga cesto gledali a to je zakrpan sportaš na injekcijama protiv bolova.
Dok je Karabatic tenk koji cupa u obrani a u napadu ništa lošiji od Balica,manje kreira ali više zabija....jbg treba biti objektivan.
Vanjski šuteri Narcisse i Fernandez uvijek su bili na nivou....znat cu njihova imena za 20 godina kvragu.
Braca Guille....dugokosi se tukao i udarao kao križanac trola i orka.
Mi smo jedinu prednost imali u Voriju no Dinart se pobrinuo da ga djelomicno limitira.

Jesmo li ih mogli dobiti te 2007. dok je Pero još bio tu,dok je Ivano bio zdrav.....maybe,ali tada ih nismo ozbiljno shvacali.
Naravno da bi s boljim trenerom možda išcupali koju utakmicu no teško da bi i tada s njima bili ravnopravni.
Koji bi to trener ušao u glavu Lackovica i sredio da razara mreže u reprezentaciji kao u klubu.....tu posebno mislim na 2009. i SP kod nas.

Naletili smo na grupu momaka koji su najbolja rukometna ekipa ikada.





pretpostavljam da onda nisi gledao irfana i milu isakovica
uz njih dvojicu, još samo mirza ide
a abalo je svakako covjek koji ima najbolje fizicke karakteristike, najviše i najdulje skace
ali ova trojica su po svemu drugome ispred njega


Nisam kolega,22 su mi tek

@Nesvrstani,slažem se za savez,za odnose i za macehinski odnos prema Dominikovicu,Špoljaricu,Metlicicu ili Sulicu.
No što je tu je....neki kažu da otkako je Irfan Smajlagic otišao nakon cini mi se 2005. da je sve krenulo nizbrdo.
Jedino što nam ostaje je taj žal i rijeci "da je"...dok Gali imaju zlatne medalje.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 24/01/2014 : 12:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Leonid

Gle,mi jesmo bili jaki ali osobno sam dojma da su oni na gotovo svakoj poziciji bili malo bolji.
Dinart je bolji od svakog našeg obrambenog specijalca,Omeyer bolji vratar,Abalo je najbolje krilo koje sam ikada vidio(samo Džomba s njim u istu recenicu od ovih što sam ja gledao),Karabatic je što se tice timske igre bolji od Balica,bar onog Balica što smo ga cesto gledali a to je zakrpan sportaš na injekcijama protiv bolova.
Dok je Karabatic tenk koji cupa u obrani a u napadu ništa lošiji od Balica,manje kreira ali više zabija....jbg treba biti objektivan.
Vanjski šuteri Narcisse i Fernandez uvijek su bili na nivou....znat cu njihova imena za 20 godina kvragu.
Braca Guille....dugokosi se tukao i udarao kao križanac trola i orka.
Mi smo jedinu prednost imali u Voriju no Dinart se pobrinuo da ga djelomicno limitira.

Jesmo li ih mogli dobiti te 2007. dok je Pero još bio tu,dok je Ivano bio zdrav.....maybe,ali tada ih nismo ozbiljno shvacali.
Naravno da bi s boljim trenerom možda išcupali koju utakmicu no teško da bi i tada s njima bili ravnopravni.
Koji bi to trener ušao u glavu Lackovica i sredio da razara mreže u reprezentaciji kao u klubu.....tu posebno mislim na 2009. i SP kod nas.

Naletili smo na grupu momaka koji su najbolja rukometna ekipa ikada.





pretpostavljam da onda nisi gledao irfana i milu isakovica
uz njih dvojicu, još samo mirza ide
a abalo je svakako covjek koji ima najbolje fizicke karakteristike, najviše i najdulje skace
ali ova trojica su po svemu drugome ispred njega


Nisam kolega,22 su mi tek

@Nesvrstani,slažem se za savez,za odnose i za macehinski odnos prema Dominikovicu,Špoljaricu,Metlicicu ili Sulicu.
No što je tu je....neki kažu da otkako je Irfan Smajlagic otišao nakon cini mi se 2005. da je sve krenulo nizbrdo.
Jedino što nam ostaje je taj žal i rijeci "da je"...dok Gali imaju zlatne medalje.


Ja se sjecam rasprava još od prije sigurno nekih 5-6 godina kada su ovdje na forumu bila dva razmišljanja. Jedni medu kojima sam i ja su tvrdili da treba vratiti Sajlagica jer Lino Cervar-Savez loše vode reprezentaciju, a kasnije i Goluža dok su drugi tvrdili da Lina treba ostaviti jer reprezentacija ostvaruje fenomenalne rezultate jer da ne postoji reprezentacija koja svako prvenstvo bude uvijek u samom vrhu. Cak je bila i rasprava da li više vrijedi jedno zlato ili 2-3 srebrene i broncane medalje. Evo u sadašnjosti opet možemo rezimirati da je reprezentacija još uvijek u vrhu i da je to fenomenalan uspjeh.
Evo sad da izbacimo kompletnu statistiku od našeg posljednjeg zlata.
Odigrano je 11 velikih natjecanja (5sp,4ep, 2oi)
Francuska 6z, 0s, 2b, 8 medalja
Danska 2z, 2s, 2b, 6 medalja
Španjolska 2z, 1s, 2b, 5 medalja
Njemacka 1z, 0s, 0b, 1 medalja
Hrvatska 0z, 4s, 3b, 7 medalja
Island 0z, 1s, 1b, 2 medalje
Poljska 0z, 1s, 1b, 2 medalje
Švedska 0z, 1s, 0b, 1 medalja
Srbija 0z, 1s, 0b, 1 medalja

Dakle po statistici smo ili na 5 mjestu ako uzimamo kriterij kao na olimpijadi ili realnije na 4 mjestu ako cemo reci da ipak više vrijedi 7 srebrenih i broncanih medalja vec 1 zlato od Njemacke.
Dakle po statistici i Francuska i Danska i Španjolska su bolji od nas.

Ili malo ružnije od 11 natjecanja mi nismo osvojili niti jedno, a 4 puta smo gubili u finalu.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000