forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 MYSTERY BOX-tko želi sudjelovati?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/01/2014 : 14:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Eto jedna zanimljiva ideja, u kojoj može svatko sudjelovati:

-svatko tko želi, neka mi se javi na PM, p acu mu dati svoju adresu. Vi onda pošaljite nešto na moju adresu, bilo što! Npr neku znacku, crtež koji ste sami nacrtali, strip, kinder jaje figuricu,.....ma bilo šta.
Pošaljite samo jedan predmet i uz njega se morate i podpisati (može vaše ime i prezime ili vaš nadimak sa foruma, pa to onda nalijepite na taj predmet ili se podpišete na predmet ako se radi o stripu npr.... )!
-ja cu onda sve ove vaše predmete zajedno staviti u kutiju zvanu MYSTERY BOX
-pošto je kutija MYSTERY BOX, znaci da necemo javno pricati što ste poslali, ni ja necu reci što je u toj kutiji. Znaci, u njoj ce biti vaši predmeti koje ste poslali ali necemo reci koji su to predmeti.
-onda cu ja staviti tu MYSTERY BOX kutiju ovdje na aukciju, gdje može svatko od vas staviti svoju ponudu. Ono po principu aukcije i onaj koji bude ponudio najviše, njemu cu poslati kutiju.
-pobjednik onda može pokazati predmete koje je dobio u toj kutiji ako želi naravno.
-novac zaraden od aukcije MYSTERY BOX ce onda dobiti jedan od vas, koji ste sudjelovali i poslali jedan predmet. Dogovorit cemo se na koji nacin cemo dobiti pobjednika, ili ždrijebom ili nekakvom drugom igrom pa ce na kraju netko od vas (koji ste posllai predmet) dobiti taj novac.
-ja cu ovdje napraviti spisak svih koji ste se javili i koji ste poslali po jedan predmet ali necu reci što ste to poslali, jer se radi o Mystery boxu!

Tko želi sudjelovati, neka mi se javi na pm do 20.1.2014 do 23.59h!

izivko
Advanced Member



Germany
11693 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/01/2014 : 15:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Genijalna ideja, bez zajebancije!

Have mercy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/01/2014 : 15:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Znaci trebam dati nešto besplatno,poslati u Sloveniju i platiti troškove prijenosa i onda se nadati da ce se za taj mysteri boks naci neki kupac koji ce pljuniti nešto novaca a onda se nadati da cu baš ja biti taj izvuceni koji ce dobiti taj novac?
Briljantno
Daj adresu!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/01/2014 : 15:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Znaci trebam dati nešto besplatno,poslati u Sloveniju i platiti troškove prijenosa i onda se nadati da ce se za taj mysteri boks naci neki kupac koji ce pljuniti nešto novaca a onda se nadati da cu baš ja biti taj izvuceni koji ce dobiti taj novac?
Briljantno
Daj adresu!



nije li to prava prilika?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/01/2014 : 15:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
A što ak netko pošalje bombu?:))
To bi onda Bio MISTERY BOOOM!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/01/2014 : 15:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Predlazem da neki ovdje stave svoj vlastiti mozak u tu mystery box i da ga posalju, jer ako im ovakve ideje padaju na pamet, mozak im ocito ne treba.

:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 13/01/2014 : 15:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
to euro trenira pisanje na hrvatskom
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 13/01/2014 : 16:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

to euro trenira pisanje na hrvatskom




Izgleda da uskoro planira na jug cacu tražiti hehehehe...

Wtf?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2014 : 16:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Eto jedna zanimljiva ideja, u kojoj može svatko sudjelovati:

-svatko tko želi, neka mi se javi na PM, p acu mu dati svoju adresu. Vi onda pošaljite nešto na moju adresu, bilo što! Npr neku znacku, crtež koji ste sami nacrtali, strip, kinder jaje figuricu,.....ma bilo šta.
Pošaljite samo jedan predmet i uz njega se morate i podpisati (može vaše ime i prezime ili vaš nadimak sa foruma, pa to onda nalijepite na taj predmet ili se podpišete na predmet ako se radi o stripu npr.... )!
-ja cu onda sve ove vaše predmete zajedno staviti u kutiju zvanu MYSTERY BOX
-pošto je kutija MYSTERY BOX, znaci da necemo javno pricati što ste poslali, ni ja necu reci što je u toj kutiji. Znaci, u njoj ce biti vaši predmeti koje ste poslali ali necemo reci koji su to predmeti.
-onda cu ja staviti tu MYSTERY BOX kutiju ovdje na aukciju, gdje može svatko od vas staviti svoju ponudu. Ono po principu aukcije i onaj koji bude ponudio najviše, njemu cu poslati kutiju.
-pobjednik onda može pokazati predmete koje je dobio u toj kutiji ako želi naravno.
-novac zaraden od aukcije MYSTERY BOX ce onda dobiti jedan od vas, koji ste sudjelovali i poslali jedan predmet. Dogovorit cemo se na koji nacin cemo dobiti pobjednika, ili ždrijebom ili nekakvom drugom igrom pa ce na kraju netko od vas (koji ste posllai predmet) dobiti taj novac.
-ja cu ovdje napraviti spisak svih koji ste se javili i koji ste poslali po jedan predmet ali necu reci što ste to poslali, jer se radi o Mystery boxu!

Tko želi sudjelovati, neka mi se javi na pm do 20.1.2014 do 23.59h!


Poštarina za Sloveniju košta XY kuna.
Jedini dobitnik u ovom svemu bi bila pošta.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/01/2014 : 16:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa dajte, gdje vam je smisao za pustolovinu, igru, sudjelovati (i po cijenu da se ne pobjedi), i da baš cete bankrotirati ako poštom pošaljete znacku, kinder jaje figuricu ili crtež koji ste sami nacrtali,....ili pa cak (sacuvaj bože-strip!!!!), koja bi to tek poštarina bila,jaoooooooooo!!!!!
I onda recimo da pošalje 5 ljudi, i da se na aukciji taj mistery box proda za 200 kuna, vi skoro pa i nemate šanse da budete pobjednik jer pazi, sudjelovat ce možda cak 5 ljudi to vam je tek 20 posto šansi da vi budete izvuceni za tih npr 200 kuna....bolje igrajet loto, tamo sigurno imate više šansi da pogodite.....

No nema veze, ideja je super, samo problem je u "wrong crowd"!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/01/2014 : 16:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ha, idem se sada obratiti SLOVENSKIM NOVICAMA sa tom idejom, pa cete onda vidjeti vraga!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 13/01/2014 : 17:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
da li je to uopce legalno? mislim, ipak se radi o novcima i kockanju?

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/01/2014 : 17:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

da li je to uopce legalno? mislim, ipak se radi o novcima i kockanju?




pa možda i nije, eto prilike da vidite kako je "kada hodate po rubu", o toj pustolovini cete moci pricati unucima!

Inace, ja sam sada poslao mail Slovenskim Novicama, pa cemo vidjet šta ce oni reci na sve to. Možda se njima ideja svidi.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/01/2014 : 17:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Euro, vec to što svakodnevno pratimo tvoje ideje je pustolovina
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 13/01/2014 : 18:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message

na stranu ideja, dobra ili loša, ali mislim da kutija ne bi postigla cijenu vecu od 20 kuna

pošalješ nešto za recimo 5 kn, znaci imaš nekakve male šanse zaraditi 15 kn
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/01/2014 : 18:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Ma koji ste vi kvaritelji atmosferenormalno je da se kutija drangulija proda na aukciji za barem stotinjak eura a ako ne i za više.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 13/01/2014 : 18:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ovo je zapravo varijacija Lanca svetog Antuna, Ponzijeve sheme ili tako neceg.
Makar na prvi pogled nema nikakve zamke, sve se cini benigno i bezazleno, evo ja pušem i na hladno jer toliki vec desetljecima nasjedaju.
I ne pada mi na pamet nikome ništa slati, ništa osobno prema 1Euru.



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 13/01/2014 : 19:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ja sam i dalje ubeden da euro samo razvija svoj talent pisanja na stranom jeziku, i lepo se vidi da je mnogo napredovao

pisalo je u novinama da je euro- pisatelj-
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2014 : 20:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Da sumiramo:
Pošalješ strip koji vrijedi 10 kn. i platiš poštarinu 17 kn.
Pobijediš i osvojiš 5 stripova (vrijede 50 kn.). Slanje stripova pobjedniku košta 63 kn.
Dakle, ostaneš u plusu 4 stripa (vrijednosti 40 kn.). Onaj svoj dobiješ nazad (ali vidio je svijeta) i to te košta 80 kn.
Naravno, ako se ne šalje tisak vec nešto drugo, poštarina je drasticno veca.
Idem odmah ubaciti u vatru te novce da se ne zajebavam sa svim tim slanjem...

Zdrav Razum - grad u Sibiru (rijecnik manje poznatih hrvatskih pojmova - na kioscima za 1 euro).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/01/2014 20:07:14
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 13/01/2014 : 21:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ala zarade jebote...Pa ovo se slobodno može preimenovati u misery box...

Wtf?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/01/2014 : 21:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by KRAS

to euro trenira pisanje na hrvatskom




Izgleda da uskoro planira na jug cacu tražiti hehehehe...




Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/01/2014 : 23:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Da sumiramo:
Pošalješ strip koji vrijedi 10 kn. i platiš poštarinu 17 kn.
Pobijediš i osvojiš 5 stripova (vrijede 50 kn.). Slanje stripova pobjedniku košta 63 kn.
Dakle, ostaneš u plusu 4 stripa (vrijednosti 40 kn.). Onaj svoj dobiješ nazad (ali vidio je svijeta) i to te košta 80 kn.
Naravno, ako se ne šalje tisak vec nešto drugo, poštarina je drasticno veca.
Idem odmah ubaciti u vatru te novce da se ne zajebavam sa svim tim slanjem...

Zdrav Razum - grad u Sibiru (rijecnik manje poznatih hrvatskih pojmova - na kioscima za 1 euro).



matematika ti je u qurcu....nije cudno da radiš za sicu kod onog tvog robovlasnika ili kako se vec zove ta firma u kojoj potkivate konje ili cime vec se bavite....
ako pošalješ strip za 10 kuna + 17 kuna te košta ptt ti si sebi napravio trošak za 27 kuna i to je to. Ne znam o kakvih 60, 80,....kuna pricaš? Kako si to izracunao? Ako usvojiš 5 stripova, koje vrijede 50 kuna ti si onda u plusu 23 kuna, kužiš?
(Eto opet lijepe prilike da vježbam hrvatski sleng):

"prika, jel kužiš moju spiku"?

Tebe ništa ne košta poštarnina. Ja šaljem na svoj trošak pobjedniku.
Ali ne morate ni meni slati, možemo svi slati nekome drugome, nema panike. Može netko drugi imati Mystery Box pa svi šaljemo njemu, samo onda treba onaj ta pošalje Mystery Box dalje, pa ce ga to koštati, zato sam ja htio taj trošak preuzeti na sebe.

Znaci Obi-wan eto ti prilike da omastiš brkove i zaradiš 23 kune....ako ovo nije prilika da se pusti ova pjesma, onda ne znam....:

http://www.youtube.com/watch?v=y0wOQvh6ruo

Hell yeah!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2014 : 23:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

Da sumiramo:
Pošalješ strip koji vrijedi 10 kn. i platiš poštarinu 17 kn.
Pobijediš i osvojiš 5 stripova (vrijede 50 kn.). Slanje stripova pobjedniku košta 63 kn.
Dakle, ostaneš u plusu 4 stripa (vrijednosti 40 kn.). Onaj svoj dobiješ nazad (ali vidio je svijeta) i to te košta 80 kn.
Naravno, ako se ne šalje tisak vec nešto drugo, poštarina je drasticno veca.
Idem odmah ubaciti u vatru te novce da se ne zajebavam sa svim tim slanjem...

Zdrav Razum - grad u Sibiru (rijecnik manje poznatih hrvatskih pojmova - na kioscima za 1 euro).



matematika ti je u qurcu....nije cudno da radiš za sicu kod onog tvog robovlasnika ili kako se vec zove ta firma u kojoj potkivate konje ili cime vec se bavite....
Ja boljeg posla nemam, a cisto sumnjam da i ti imaš. Roditelji te finansiraju, zar ne?
ako pošalješ strip za 10 kuna + 17 kuna te košta ptt ti si sebi napravio trošak za 27 kuna i to je to. Ne znam o kakvih 60, 80,....kuna pricaš? Kako si to izracunao? Ako usvojiš 5 stripova, koje vrijede 50 kuna ti si onda u plusu 23 kuna, kužiš?
(Eto opet lijepe prilike da vježbam hrvatski sleng):
63 kn. košta slanje 5 stripova iz Slovenije u HR. Matematika mi je bila uvijek jaca strana. Cak sam išao u Mat gimnaziju. 63+17 je 80 kn.

"prika, jel kužiš moju spiku"?
Kod nas se ne govori tim jezikom
Tebe ništa ne košta poštarnina. Ja šaljem na svoj trošak pobjedniku.
Ne vjerujem u to. Pricaš bajke kao i obicno. Ne bi ti slao na svoj trošak. Nemaš ti 63 kn.
Ali ne morate ni meni slati, možemo svi slati nekome drugome, nema panike. Može netko drugi imati Mystery Box pa svi šaljemo njemu, samo onda treba onaj ta pošalje Mystery Box dalje, pa ce ga to koštati, zato sam ja htio taj trošak preuzeti na sebe.
Jebo te Mistery Box.
Znaci Obi-wan eto ti prilike da omastiš brkove i zaradiš 23 kune....ako ovo nije prilika da se pusti ova pjesma, onda ne znam....:
Ne bih dobio 23 kn. vec 5 sranje stripova. Ne treba mi ni to ni 23 kn. Ustvari, ne bih dobio ništa jer ti ne bi ni poslao.
http://www.youtube.com/watch?v=y0wOQvh6ruo

Hell yeah!!!


Koliko ti je ljudi poslalo do sada? Nitko.
Koliko ce ti ljudi poslati? Ni jedan.
Nitko te ne shvata ozbiljno. Živiš u nekom svom svijetu. Sve je to super dok te mama i tata finansiraju ( i ja sam tako razmišljao kada sam imao 14 godina), ali ako ikada budeš morao raditi za život, morat ceš se malo uozbiljiti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/01/2014 23:33:46
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/01/2014 : 00:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

Da sumiramo:
Pošalješ strip koji vrijedi 10 kn. i platiš poštarinu 17 kn.
Pobijediš i osvojiš 5 stripova (vrijede 50 kn.). Slanje stripova pobjedniku košta 63 kn.
Dakle, ostaneš u plusu 4 stripa (vrijednosti 40 kn.). Onaj svoj dobiješ nazad (ali vidio je svijeta) i to te košta 80 kn.
Naravno, ako se ne šalje tisak vec nešto drugo, poštarina je drasticno veca.
Idem odmah ubaciti u vatru te novce da se ne zajebavam sa svim tim slanjem...

Zdrav Razum - grad u Sibiru (rijecnik manje poznatih hrvatskih pojmova - na kioscima za 1 euro).



matematika ti je u qurcu....nije cudno da radiš za sicu kod onog tvog robovlasnika ili kako se vec zove ta firma u kojoj potkivate konje ili cime vec se bavite....
Ja boljeg posla nemam, a cisto sumnjam da i ti imaš. Roditelji te finansiraju, zar ne?
ako pošalješ strip za 10 kuna + 17 kuna te košta ptt ti si sebi napravio trošak za 27 kuna i to je to. Ne znam o kakvih 60, 80,....kuna pricaš? Kako si to izracunao? Ako usvojiš 5 stripova, koje vrijede 50 kuna ti si onda u plusu 23 kuna, kužiš?
(Eto opet lijepe prilike da vježbam hrvatski sleng):
63 kn. košta slanje 5 stripova iz Slovenije u HR. Matematika mi je bila uvijek jaca strana. Cak sam išao u Mat gimnaziju. 63+17 je 80 kn.

"prika, jel kužiš moju spiku"?
Kod nas se ne govori tim jezikom
Tebe ništa ne košta poštarnina. Ja šaljem na svoj trošak pobjedniku.
Ne vjerujem u to. Pricaš bajke kao i obicno. Ne bi ti slao na svoj trošak. Nemaš ti 63 kn.
Ali ne morate ni meni slati, možemo svi slati nekome drugome, nema panike. Može netko drugi imati Mystery Box pa svi šaljemo njemu, samo onda treba onaj ta pošalje Mystery Box dalje, pa ce ga to koštati, zato sam ja htio taj trošak preuzeti na sebe.
Jebo te Mistery Box.
Znaci Obi-wan eto ti prilike da omastiš brkove i zaradiš 23 kune....ako ovo nije prilika da se pusti ova pjesma, onda ne znam....:
Ne bih dobio 23 kn. vec 5 sranje stripova. Ne treba mi ni to ni 23 kn. Ustvari, ne bih dobio ništa jer ti ne bi ni poslao.
http://www.youtube.com/watch?v=y0wOQvh6ruo

Hell yeah!!!


Koliko ti je ljudi poslalo do sada? Nitko.
Koliko ce ti ljudi poslati? Ni jedan.
Nitko te ne shvata ozbiljno. Živiš u nekom svom svijetu. Sve je to super dok te mama i tata finansiraju ( i ja sam tako razmišljao kada sam imao 14 godina), ali ako ikada budeš morao raditi za život, morat ceš se malo uozbiljiti.




opet ceš ici pospan na posao pa ceš spavati na poslu, pa ce se robovlasnik naljutiti na tebe......krajem mijeseca neceš postici plan kojeg ti je dao pa ceš izgubiti 100 kuna nagrade.....

Nego, što ti racunaš 63 kuna poštarnine iz Slovenije, kada sam ja rekao da je to moj trošak. I ti sumnjaš u mene da bi ja to poslao.Cak kažeš da nemam 63 kuna hahaha!!!!!!!!
Jel ja tebi dugujem neki novac?
Jesam li ja tebi ikada dugovao neki novac?
Da li ja ikome na ovom forumu (ili nekom drugome van foruma) dugujem novac?
Kažeš da vi tako ne govorite?

"prika fakat ne kužiš moju spiku" pa jesi li ti ikada bio u Zagrebu covjece? Ajde izadi malo iz te Slavonije,idi pogledaj malo, obrazuj se, malo lingvistike i slicno, idi prošetaj malo Zagrebom,....

Što se tice da mene uzdržavaju starci haha!!!
Pa znaš ti cime se ja bavim kada nisam na forumu?
Pa to ti je bar lako pratiti, samo kupiš novine i eto sve ceš saznati. A ja ti mogu reci cak prije toga, cak prije nego ce to pisati u novinama. Pripremam umjetnicku razstavu, odkrio sam slovenskog slikara (ja, 1Euro), na kojeg su svi zaboravili, koji se rodio 1906, umro 1998, živio u Americi, pronašao njegovu rodbinu, kupio neke njegove slike (one koje sam pronašao na internetu),pronašao slike cak u Sloveniji, dogovorio se sa ljudima, kontaktirao jednog od najvažnijih likovnih kriticara u Sloveniji i pozvao ga da se nade sa mnom i sa rodbinom tog slikara i da ocijeni slike, dogovorio se sa kustosima iz UGm (Umetnosna Galerija Maribor), pa cemo pokušati kod njih napraviti razstavu tih slika, ako ne imam plan B (knjižnica Šentjur),doci ce novinari na otvaranje,zvali su me na radio covjece (eto dokaza) i to na najveci radio u Sloveniji VAL 202, prije toga sam bio u najcitanijim novinama (u vezi neke druge slike koju sam pronašao u Kanadi i koja nema veze sa tom iz Amerike, to je drugi projekat) .....itd itd....

cccc, nemoj suditi, da ti ne bude sudeno haha!!!

Pozdravljeni, od službe za odnose z javnostmi RTV Slovenija smo dobili vaš mail. Vabim vas na en kratek, sprošcen pogovor o vašem delu.

Mogoce je edina težava ta, da vas rabim v Ljubljani in sicer jutri, prispevek bi pripravila za objavo v sobotnem popoldnevu.



Kakorkoli, tudi ce se za to soboto ne bova mogla uskladiti, bom vesela vašega odgovora.

Lep dan,



Maruša Kerec

novinarka / journalist



Description: image001



VAL 202, Radio Slovenija, RTV Slovenija, Tavcarjeva 17, 1550 Ljubljana, Slovenija

T + 386 1 475 24 50 M + 386 40 172 398 www.val202.si, Twitter, Facebook
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 14/01/2014 : 00:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
ja sam siguran da svi umiru od znatiželje što bi taj mystery box zapravo donio. ali nikome se neda s tim zajebavati.

https://xilrion.deviantart.com/

Edited by - xilrion on 14/01/2014 00:24:18
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/01/2014 : 00:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

Da sumiramo:
Pošalješ strip koji vrijedi 10 kn. i platiš poštarinu 17 kn.
Pobijediš i osvojiš 5 stripova (vrijede 50 kn.). Slanje stripova pobjedniku košta 63 kn.
Dakle, ostaneš u plusu 4 stripa (vrijednosti 40 kn.). Onaj svoj dobiješ nazad (ali vidio je svijeta) i to te košta 80 kn.
Naravno, ako se ne šalje tisak vec nešto drugo, poštarina je drasticno veca.
Idem odmah ubaciti u vatru te novce da se ne zajebavam sa svim tim slanjem...

Zdrav Razum - grad u Sibiru (rijecnik manje poznatih hrvatskih pojmova - na kioscima za 1 euro).



matematika ti je u qurcu....nije cudno da radiš za sicu kod onog tvog robovlasnika ili kako se vec zove ta firma u kojoj potkivate konje ili cime vec se bavite....
ako pošalješ strip za 10 kuna + 17 kuna te košta ptt ti si sebi napravio trošak za 27 kuna i to je to. Ne znam o kakvih 60, 80,....kuna pricaš? Kako si to izracunao? Ako usvojiš 5 stripova, koje vrijede 50 kuna ti si onda u plusu 23 kuna, kužiš?
(Eto opet lijepe prilike da vježbam hrvatski sleng):

"prika, jel kužiš moju spiku"?

Tebe ništa ne košta poštarnina. Ja šaljem na svoj trošak pobjedniku.
Ali ne morate ni meni slati, možemo svi slati nekome drugome, nema panike. Može netko drugi imati Mystery Box pa svi šaljemo njemu, samo onda treba onaj ta pošalje Mystery Box dalje, pa ce ga to koštati, zato sam ja htio taj trošak preuzeti na sebe.

Znaci Obi-wan eto ti prilike da omastiš brkove i zaradiš 23 kune....ako ovo nije prilika da se pusti ova pjesma, onda ne znam....:

http://www.youtube.com/watch?v=y0wOQvh6ruo

Hell yeah!!!




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000