forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE-SOCI 2014
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/02/2014 : 12:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
u biti bilo bi super, da mi danas izgubimo, jer onda idemo na Avstriju!!!!!!!!!!!
Ako uzmemo bod, onda vjerovatno idemo na Latviju,...a spominje se i Norveška i Slovacka (vjerovatno ako pobijedimo...), no nekako nam se najviše smiješi ta Avstrija pa da ih rasturimo i idemo u cetvrtfinale!!!!!!!!!!!!

SAMO DA NE BUDE NEKIH OZLJEDA KOD NAS!!!!!!!!!!

Sa Avstrijom možemo igrati jednakopravnoa i nema ništa bolje, od pobjede nad susjedima!!!! Iako se ne plašim ni Norveške, Latvije pa ni Slovacke....
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/02/2014 : 17:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Rusi danas jedva.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/02/2014 : 17:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Sudac je bio skroz neutralan, njih su trojica zajedno ponistili gol, on sam nije mogo nista, a ruse je postedio par kazni.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/02/2014 : 18:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Sudac je bio skroz neutralan, njih su trojica zajedno ponistili gol, on sam nije mogo nista, a ruse je postedio par kazni.



vidio sam ja danas kako je bio neutralan, kada je amerikancima priznao gol, kojeg je Amerikanac postigao drsalkom umjesto palicom,....ma ionako nema veze.
Važno je u utorak pobjediti Austrijance, nadam se da ce Kopitar igrati.....ima neke probleme sa želucem pa je išao kod doktora.....
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 16/02/2014 : 19:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Biti ce tesko Rusima do zlata kako su zamislili,ovi Kanadani lete

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 16/02/2014 : 20:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:

vidio sam ja danas kako je bio neutralan, kada je amerikancima priznao gol, kojeg je Amerikanac postigao drsalkom umjesto palicom,...



posle palice našeg pak udara drsalku Backesa pa onda u palicu Backesa pa onda u gol. pokazali super slow motion u studiu.
Gol.
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
878 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 16/02/2014 : 21:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Sudac je bio skroz neutralan, njih su trojica zajedno ponistili gol, on sam nije mogo nista, a ruse je postedio par kazni.



vidio sam ja danas kako je bio neutralan, kada je amerikancima priznao gol, kojeg je Amerikanac postigao drsalkom umjesto palicom,....ma ionako nema veze.
Važno je u utorak pobjediti Austrijance, nadam se da ce Kopitar igrati.....ima neke probleme sa želucem pa je išao kod doktora.....



Suci iz nhl-a su najbolji, koje se može dobiti...siguran sam. No, što se onog gola Backesa radi, mislim da je bilo 50-50 šansi da poništi/prizna gol. Po mome taj je gol bio namjerno dat sa nogom, tako da ne bi smio biti priznat...ali ionako ništa ne promjeni.
Sad, gol važi i u primjeru, ako se da nogom (drsalkom), ali NE SMIJE BITI DOSTIGNUT BRCOM....namjernom, naravno...zato imaju i kamere da se to pogleda...U nhl-u na taj nacin dostignut je veliki broj golova, ali isto tako velik dio tih poništen tim "video judgeom"...
Austrija dolazi sa Vanekom, starom iz Islandersa, koji je na olimpiadi ovde u sjajnoj formi....i Grabner cini mi se da je tu...

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/02/2014 : 21:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Sudac je bio skroz neutralan, njih su trojica zajedno ponistili gol, on sam nije mogo nista, a ruse je postedio par kazni.



vidio sam ja danas kako je bio neutralan, kada je amerikancima priznao gol, kojeg je Amerikanac postigao drsalkom umjesto palicom,....ma ionako nema veze.
Važno je u utorak pobjediti Austrijance, nadam se da ce Kopitar igrati.....ima neke probleme sa želucem pa je išao kod doktora.....


Nisam gledao, ali ako nije majerno onda je gol.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/02/2014 : 21:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Sudac je bio skroz neutralan, njih su trojica zajedno ponistili gol, on sam nije mogo nista, a ruse je postedio par kazni.



vidio sam ja danas kako je bio neutralan, kada je amerikancima priznao gol, kojeg je Amerikanac postigao drsalkom umjesto palicom,....ma ionako nema veze.
Važno je u utorak pobjediti Austrijance, nadam se da ce Kopitar igrati.....ima neke probleme sa želucem pa je išao kod doktora.....



Suci iz nhl-a su najbolji, koje se može dobiti...siguran sam. No, što se onog gola Backesa radi, mislim da je bilo 50-50 šansi da poništi/prizna gol. Po mome taj je gol bio namjerno dat sa nogom, tako da ne bi smio biti priznat...ali ionako ništa ne promjeni.
Sad, gol važi i u primjeru, ako se da nogom (drsalkom), ali NE SMIJE BITI DOSTIGNUT BRCOM....namjernom, naravno...zato imaju i kamere da se to pogleda...U nhl-u na taj nacin dostignut je veliki broj golova, ali isto tako velik dio tih poništen tim "video judgeom"...
Austrija dolazi sa Vanekom, starom iz Islandersa, koji je na olimpiadi ovde u sjajnoj formi....i Grabner cini mi se da je tu...




jap, ovdje je i u to u životnoj formi, mislim da je postigao 5 golova do sada...a imaju još jednog iz Nhl (mislim da su rekli da imaju 3 iz NHL...) ali ja još uvijek mislim da su šanse 50:50. Nece ni njima biti lako....samo se nadam da ce Kopitar igrati....bez njega šanse su 80:20 za Austriju....
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 16/02/2014 : 22:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
quote:
Originally posted by markotamara

Biti ce tesko Rusima do zlata kako su zamislili,ovi Kanadani lete



Ako ce igrati kao danas protiv Slovaka, nece oni ni to bronce a kamoli do zlata.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2825 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 16/02/2014 : 22:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by markotamara

Biti ce tesko Rusima do zlata kako su zamislili,ovi Kanadani lete



Ako ce igrati kao danas protiv Slovaka, nece oni ni to bronce a kamoli do zlata.



Da bi došli u priliku igrati s Kanadom (ili s Amerikancima), moraju pobjediti Norvešku, Finsku pa Švedsku. I Finska i Švedska su do sada pokazale bolju igru, tako da je razmišljanje o utakmici s Kanadanima jako preuranjeno.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/02/2014 : 22:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Nisan pratija analize, zna li netko zbog cega rusima nije priznat gol protiv amerikanaca?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/02/2014 : 23:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Kazu maknut gol.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 16/02/2014 : 23:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Tex2.

znas li zasto za Ruse ne igraju Afinogenov, Goncar, Morozov, Kozlov?

Splico,

ponisten je pogodak, jer je gol bio pomeren par minuta ranije, ali sudije to nisu primetile sve do postizanja pogotka.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/02/2014 : 23:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
To san odma primjetija nakon postignutog gola i to mi je jedino padalo na pamet, ali na nikakvo objašnjenje kasnije nisan naiša.

quote:
Originally posted by split85

Nije mi jasno zašto gol nije priznat.
Sve se vidilo, jedino mi pada na pamet da je branka bila malo pomaknuta.


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 16/02/2014 23:09:19
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 17/02/2014 : 08:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Tex2.

znas li zasto za Ruse ne igraju Afinogenov, Goncar, Morozov, Kozlov?





pa od tih jedino morozov moze igrat u ovoj repki

ovi ne igraju nista specijalno ove ili zadnjih sezona

a morozov nije bas ni precesto bio u rosteru prijasnjih godina - mozda nije u nekim odnosima sa savezom

There can be only one, me!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/02/2014 : 08:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
danas imamo priliku uzeti još jednu medalju u skijaškim skokovima! Ajde Prevc i co. razveselite nas!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 17/02/2014 : 19:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by markotamara

Biti ce tesko Rusima do zlata kako su zamislili,ovi Kanadani lete



Ako ce igrati kao danas protiv Slovaka, nece oni ni to bronce a kamoli do zlata.


Nisu imali srice protiv Amera,ali mislim da ce se dizati iz utakmice u utakmicu,imaju jebeni raspored do kraja ako misle,ali ako i mislis biti prvi tribas sad sve do kraja dobiti

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/02/2014 : 21:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Noriaki Kasai

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/02/2014 : 22:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
jednostavno izbornik misli kako su prestari, Gonchar 39 godina, Afinogenov igra u ne baš ozbiljnom Vytjazu, Morozov 37 godina standardni u Kazanu, moglo se naci mjesta za njega, Kozlov ne briljira vec dugo!

quote:
Originally posted by Caleb

Tex2.

znas li zasto za Ruse ne igraju Afinogenov, Goncar, Morozov, Kozlov?

Splico,

ponisten je pogodak, jer je gol bio pomeren par minuta ranije, ali sudije to nisu primetile sve do postizanja pogotka.



"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/02/2014 : 22:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
svaka cast, druga medalja sa skoro 42 godine na plecima!

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Noriaki Kasai



"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/02/2014 : 22:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
razocarali su me skakaci.............trebali su bar broncu uzeti,...ali ne može Pero sve sam pored one trojice seljaka....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/02/2014 : 22:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ali ako sutra pobjedimo Austrijance u hokeju, sve cu oprostiti skakacima što nisu uzeli medalju!

Vec dugo nisam tako želio neku pobjedu u nekom sportu koliko sutra želim da Slovenija pobjedi one Jodlere iz Austrije.

AJMO RISI!!!!!!!!!!!!!!! Razbijmo tu jodlersku naciju, tu pokvarenu zemlju gdje ljudi zatvaraju svoju djecu u podrum.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/02/2014 : 00:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro



AJMO RISI!!!!!!!!!!!!!!! Razbijmo tu jodlersku naciju, tu pokvarenu zemlju gdje ljudi zatvaraju svoju djecu u podrum.



I to izgraden bez gradevinske dozvole. Sramota za jednu tako uredenu državu poput Avstrije.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/02/2014 : 01:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šteta da nema krasa da nam objasni namrgodenog Putina

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000