forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 NAJFORUMAŠ 2013.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2014 : 21:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Risar69
lwood
bagi
teller
magnus



ovo sve slovenci
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1278 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 01/02/2014 : 21:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message
Teller - kakav bi to bio forum bez tellera?
Deers - zanimljive vijesti iz Italije. Samo nastavi!
Solar - zanimljive vijesti iz Italije. Samo nastavi!
Cromwell - dobri postovi.
1Euro - ajmo reci "zanimljive" ideje + tragicna prica o svome ozlijedenome prijatelju (smijao sam se kao lud)

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37801 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/02/2014 : 22:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by 1Euro

Risar69
lwood
bagi
teller
magnus



ovo sve slovenci


lwoode, javi se

jeste studirao tu, ali... lwood janez?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2014 : 22:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ako razume slovenski.znaci da je nas

isto ko bagic sto se najvise voli druzit sa slovencima
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37801 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/02/2014 : 22:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

zasto si prestao "prcati moderatore u ziv mozak" i poceo "sve voliti"?

dobro ovce prodao? dobio na lotu? radujes se sociju?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2014 : 22:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
zadnje vreme raduje me jedna stvar...da uzivo.na svim dnevnicima.gledam kako balkanska fukara sve dublje i dublje tone...da nema odpustanja.delozacija.rubeza.diskriminacije.nepravde...ja se nebi imo cemu veselit

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/02/2014 : 22:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

zadnje vreme raduje me jedna stvar...da uzivo.na svim dnevnicima.gledam kako balkanska fukara sve dublje i dublje tone...da nema odpustanja.delozacija.rubeza.diskriminacije.nepravde...ja se nebi imo cemu veselit






bar si iskren!
E, ovo bi moglo ici u leksikon pod upitnikom "Tko ili što znaci rijec Slovenac"
Svetlana Makarovic bi se ponosila tobom!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 01/02/2014 : 23:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by 1Euro

Risar69
lwood
bagi
teller
magnus



ovo sve slovenci



Haj u kurac krasni,ja sam bošnjo od tintare preko obrezane cune pa do dlakavih muda...Al da volim deželce,volim.Isto kao i oni nas.Ma nema tu mi,oni,jedna je to nacija mi smo naši...Dežela je naša...

Wtf?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37801 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/02/2014 : 23:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
i zna se, Trst je nas

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11767 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2014 : 01:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
Vronski

Solar

Jasko

Zlix

Poli

lwood

Timber Bil

Bagi

Den deri

Ima ih vise od 5 ali jebiga. Ima ovde mnogo forumaskih legenda ali ne mogu svi da se zapisu, nekog sam sigurno zaboravio ili slucajno preskocio.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/02/2014 : 01:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by tinton

Nije na meni da ovo otvaram, ali nitko nece, a ne bi bilo korektno da preskocimo ovu godinu. Predložite pet nickova, a u finale idu oni koji dobiju najviše prijedloga.

Ja cu one koji su najviše zahuktali forum.

den deri ( http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44289&whichpage=1 )




Hajde...




koji topic!




i od tada se vise nije culo za njega






ja, ja, i bijo sam ja
ali eto elvud prevladava
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/02/2014 : 01:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

zadnje vreme raduje me jedna stvar...da uzivo.na svim dnevnicima.gledam kako balkanska fukara sve dublje i dublje tone...da nema odpustanja.delozacija.rubeza.diskriminacije.nepravde...ja se nebi imo cemu veselit




samo se ti ulizuj, nitko te nece primjetiti kao ni mene iako se JJAA ne želim ulizivati UULLIIZZIICCAAMMAA
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2014 : 01:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by 1Euro

Risar69
lwood
bagi
teller
magnus



ovo sve slovenci



Haj u kurac krasni,ja sam bošnjo od tintare preko obrezane cune pa do dlakavih muda...Al da volim deželce,volim.Isto kao i oni nas.Ma nema tu mi,oni,jedna je to nacija mi smo naši...Dežela je naša...



onih u vicevima?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2014 : 01:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by 1Euro

Risar69
lwood
bagi
teller
magnus



ovo sve slovenci


lwoode, javi se

jeste studirao tu, ali... lwood janez?





osin studiranja ne.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/02/2014 : 01:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
eto lajvud se vec raspametio
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/02/2014 : 02:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Just_Charlie - zato jer je luda ko šlapa...sama sa sobom..sa stilom..luda.





O.O ...Majko Parotova! Ne gledaj me tako nisam ti ja tome kriva, radila sam sve kako si mi rekla i poslusala sam sve savjete mudre tvoje da ti odvratim sina od te stranputice i otmem silama zla..kakve samo zene jesu! Jesam, sve sam, nisam ti ja nikakva konkurencija u
bozanstvenoj ludosti tvojoj, ne znam ni sama kako mu se omaklo da te ugrozi obicna ludosto moja. Mora da je to ucinio samo da tebi vadi mast a ja da se sad vadim iz dreka..obje nas je..-Molim? Ne..ne, nemas ti masti, nisam to rekla, ni grama celulita ni viska nabora na kozi..omaklo mi se..ta lubanja je accessorize kakvog samo pozeljeti mogu ..pa pogledaj me, jos ti ni do koljena nisam, ja ovakva jos sva usarenjena s nekim kineskim kicem od lubanje se foliram tuda dok si ti svoju na darak od sina s iskopina dobila..

i stajling mi je usran i sva sam jos zelena..tebi nedorasla..naravno da nije mislio da imam stila, rekoh ti, ti mladi i njihov bunt, za cas nas u neprilike stave... Da! Casne mi moje ja ti obecavam da cu sve uciniti da tu nepravdu ispravim..
Nego, kad smo vec tu, idemo nas dvije po forumu pronaci kandidate za ovu listu...-ne! ne za odstrel, ta jucer si gadala glinene golubove, danas..-da, i kavu smo skupa popile..Jest da je moja glava bila u skripcu ispod giljotine dok si ti nad njom stajala,,ali..nije ta kava bila tako losa ni na slamku..



ajme meni, di je nestala..nadam se da nije krenula po forumu traziti kandidate za ovdje..idem za njom da joj se ne omakne i ne otme kontroli..


I sad ce njih dvije glasati?! Valja se strpit, zene su munjene kad biraju..


manhunter - zato sto mi je drag i mozda zna zasto. Sluzbena verzija forumska: fali mi da ga odjednom ugledam i hitno odjurim
po novu bocu kisika ako ima srece pa ne zavrsim na respiratoru kad mu avatar ugledam..a srce mi ide: bip-bip..bi-ne-bi..a zalisci zaplesu rumbu, u pocetku su makarenu, dok ih nisam svela pod kontrolu.



Dalje???

King Warrior- oooo..zna on. A osim toga zbog topica tipa "procitao i ne preporucam"..i doprinosa golemog da volem ovo mjesto.



Dalje!!

Paro-bla..bla..bla..ne volim sladunjave muskarce. Volim se u noci prestraviti i najeziti od jeze kad naidem na njegov post. I on na mene.



Jos dvojicu..jos dvojicu ima sredit!

mr.m- zbog svih zasluga sto je ovo mjesto ugodno uhu i sareno i
ima dusu..



Mislin da cu docekat ovdi smrt prije nego zadnjeg odabere!

i posljednji ali ne zadnji:

lwood-zato sto je moj pocasni forumski batler koji me rijetko kad ne nasmije i zato sto mu od srca dajem ovaj glas.



Krvi ti Isusove! Jel ovo glasanje nije moglo proc bez emocija, suza, uzdaha, ovih baba po slikama, tvog zivotopisa, povijesti bolesti..



Ne.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/02/2014 : 03:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/02/2014 : 03:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/02/2014 : 03:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie






There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/02/2014 : 03:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/02/2014 : 03:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie






There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/02/2014 : 03:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/02/2014 : 04:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/02/2014 : 04:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
koji žešci spam......why you two do not get a room?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/02/2014 : 04:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

koji žešci spam......why you two do not get a room?



Mama Paro neda.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.89 seconds. Snitz Forums 2000