forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 NAJFORUMAŠ 2013.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/02/2014 : 19:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Duso moja... dala sam ti glas za najforumasa jer ovo mjesto cinis sarenim, da ima dusu..
Ti doista to znas sasuti i prosuti ju ovuda..i Charlie osta razoruzana i bez rijeci..

( no, to ne znaci da opet necu po svoju)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/02/2014 : 21:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Hajde da se ukljucim, uz nadu da necu isprovocirati novu rundu prepucavanja.
Meni Kruger nije antipatican jer njegove cesto naizgled radikalne stavove ne smatram ozbiljnima, odnosno ne smatram ih napisanima iz cvrstog ili dubokog uvjerenja.
Tocnije, imam dojam da on ponekad nešto napiše tek da isprovocira reakcije, nekih odredenih forumaša ili bilo koga od nas, a da zapravo to što napiše ni sam u suštini ne misli.
Ponekad mu je samo do rasprave, neka je i malo žešca i socnija, i onda svjesno i namjerno nabaci pikantniju temu i pretjera, pa se malo povuce. I tako s topica na topic, mislim cak i pretvarajuci se da je nepismeniji, grublji i vulgarniji nego što stvarno jest.
Mislim da tip koji ima potrebu pricati o ljubavi i ispovijedati se o istoj, pa u tu svrhu otvori i topic, nikoga ne mrzi i ne može mrziti.
On je samo ponekad kao cangrizavo i hiperaktivno dijete kojemu treba tuda pozornost i komunikacija s drugim, pa u tu svrhu provocira.
Ali ne sa suštinski lošim ili ne znam kakvim namjerama, možda tek malo zlocestim i kako rekoh tendenciozno provokativnim.
Pa ako mu se pokloni pažnja i izide u susret, onda se s njim može i komunicirati, da ne kažem razgovarati, bez otklizavanja u ekstreme.
Ovo nisam napisao s namjerom podilaženja Krugeru, ili omalovažavanja i možda vrijedanja njega (ovisi kako ce shvatiti), i svjestan sam da možda griješim, ali tako mi se cini.
I nemam namjeru o tome više ništa reci.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/02/2014 : 22:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
kada ce biti objava nominacija i kada zapocinje glasanje?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/02/2014 : 23:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
koliko se sican to je uglavnom €uro organizira

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/02/2014 : 00:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dosada

sloboda i tolerancija nisu baš tak jednostavni pojmovi da ih je svatko sposoban shvatiti u punom znacenju...kak slobodna ne naci da su u bilo koje doba i na bilo kojem mjestu možete ponašati kak se sjetite, tak ni tolerancija ne znaci biti cijepljen od ispada primitivizma kakvih kruger, kraš i dsormaz cesto imaju.



razlika je nosonja...ja nemam sledbenika, ja gluposti pišem za svoj ceif... dok ti stvarno vjeruješ u svoj izopacen pogled na svet..


kako nemas sljedbenika? A sta smo Bagi i ja

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 06/02/2014 : 08:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz


quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dosada

sloboda i tolerancija nisu baš tak jednostavni pojmovi da ih je svatko sposoban shvatiti u punom znacenju...kak slobodna ne naci da su u bilo koje doba i na bilo kojem mjestu možete ponašati kak se sjetite, tak ni tolerancija ne znaci biti cijepljen od ispada primitivizma kakvih kruger, kraš i dsormaz cesto imaju.



razlika je nosonja...ja nemam sledbenika, ja gluposti pišem za svoj ceif... dok ti stvarno vjeruješ u svoj izopacen pogled na svet..


kako nemas sljedbenika? A sta smo Bagi i ja



Kurcina mu.Nisam ja njegov sljedbenik nego on moj.Ne može on meni navaljati koliko ja njemu mogu uglaviti.Treba on još koji put prelistati sveske titovim stazama revolucije da se može uhvatiti za mog u koštac...

Wtf?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/02/2014 : 11:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

kada ce biti objava nominacija i kada zapocinje glasanje?


Kad se smirite pa jos pet dana.

Vjerojatno ce jos tko glasati kad shvate da je ovo stvarno izbor za najforumasa, a ne udica za politicke rasprave.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/02/2014 : 20:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Hajde da se ukljucim, uz nadu da necu isprovocirati novu rundu prepucavanja.
Meni Kruger nije antipatican jer njegove cesto naizgled radikalne stavove ne smatram ozbiljnima, odnosno ne smatram ih napisanima iz cvrstog ili dubokog uvjerenja.
Tocnije, imam dojam da on ponekad nešto napiše tek da isprovocira reakcije, nekih odredenih forumaša ili bilo koga od nas, a da zapravo to što napiše ni sam u suštini ne misli.
Ponekad mu je samo do rasprave, neka je i malo žešca i socnija, i onda svjesno i namjerno nabaci pikantniju temu i pretjera, pa se malo povuce. I tako s topica na topic, mislim cak i pretvarajuci se da je nepismeniji, grublji i vulgarniji nego što stvarno jest.
Mislim da tip koji ima potrebu pricati o ljubavi i ispovijedati se o istoj, pa u tu svrhu otvori i topic, nikoga ne mrzi i ne može mrziti.
On je samo ponekad kao cangrizavo i hiperaktivno dijete kojemu treba tuda pozornost i komunikacija s drugim, pa u tu svrhu provocira.
Ali ne sa suštinski lošim ili ne znam kakvim namjerama, možda tek malo zlocestim i kako rekoh tendenciozno provokativnim.
Pa ako mu se pokloni pažnja i izide u susret, onda se s njim može i komunicirati, da ne kažem razgovarati, bez otklizavanja u ekstreme.
Ovo nisam napisao s namjerom podilaženja Krugeru, ili omalovažavanja i možda vrijedanja njega (ovisi kako ce shvatiti), i svjestan sam da možda griješim, ali tako mi se cini.
I nemam namjeru o tome više ništa reci.





Nisi nikog uvrijedio, niti koga omalovažavaš. Stvarno mi je žao onog topica, mislim kako je u njemu trebalo pricati svoje price.
Dosta toga si pogodio, a necu ni ja više o ovome.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/02/2014 : 20:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Duso moja... dala sam ti glas za najforumasa jer ovo mjesto cinis sarenim, da ima dusu..
Ti doista to znas sasuti i prosuti ju ovuda..i Charlie osta razoruzana i bez rijeci..

( no, to ne znaci da opet necu po svoju)



cokoladu ili bombonjeru
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 06/02/2014 : 21:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
lwood - mislim jedini iskreni pacifista ovdje, ovo ostalo sve lijevo, desno, gore, dole...
anto - šteta što se ne zajebava kao nekad, valjda ga porodicni život obuzeo ili se uozbiljio od silnih fibrinih 'ozbiljnih' stripova
KRAS - ___________________________________________
1euro - ako neko s ovog foruma postane milioner...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/02/2014 : 23:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
2. kiky - mislim jedini iskreni pacifista ovdje, ovo ostalo sve lijevo, desno, gore, dole...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/02/2014 : 08:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Hajde da se ukljucim, uz nadu da necu isprovocirati novu rundu prepucavanja.
Meni Kruger nije antipatican jer njegove cesto naizgled radikalne stavove ne smatram ozbiljnima, odnosno ne smatram ih napisanima iz cvrstog ili dubokog uvjerenja.
Tocnije, imam dojam da on ponekad nešto napiše tek da isprovocira reakcije, nekih odredenih forumaša ili bilo koga od nas, a da zapravo to što napiše ni sam u suštini ne misli.
Ponekad mu je samo do rasprave, neka je i malo žešca i socnija, i onda svjesno i namjerno nabaci pikantniju temu i pretjera, pa se malo povuce. I tako s topica na topic, mislim cak i pretvarajuci se da je nepismeniji, grublji i vulgarniji nego što stvarno jest.
Mislim da tip koji ima potrebu pricati o ljubavi i ispovijedati se o istoj, pa u tu svrhu otvori i topic, nikoga ne mrzi i ne može mrziti.
On je samo ponekad kao cangrizavo i hiperaktivno dijete kojemu treba tuda pozornost i komunikacija s drugim, pa u tu svrhu provocira.
Ali ne sa suštinski lošim ili ne znam kakvim namjerama, možda tek malo zlocestim i kako rekoh tendenciozno provokativnim.
Pa ako mu se pokloni pažnja i izide u susret, onda se s njim može i komunicirati, da ne kažem razgovarati, bez otklizavanja u ekstreme.
Ovo nisam napisao s namjerom podilaženja Krugeru, ili omalovažavanja i možda vrijedanja njega (ovisi kako ce shvatiti), i svjestan sam da možda griješim, ali tako mi se cini.
I nemam namjeru o tome više ništa reci.





Nisi nikog uvrijedio, niti koga omalovažavaš. Stvarno mi je žao onog topica, mislim kako je u njemu trebalo pricati svoje price.
Dosta toga si pogodio, a necu ni ja više o ovome.



nije to pogadanje to je prepoznavanje...pjesmu koju slušaš nije moguce prepznati ali ono kaj covjek piše ustvari to je ono kaj otkriva o sebi i to se može prepoznati te donijeti odredeni sud.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/02/2014 : 08:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
ljudi zaboravljaju da pišuci/komentirajuci o drugima (osobama, dogadajima i sl.) govore o sebi, koliko su u stanju prepoznati i shvatiti. Na osnovu toga se stvara profil i tu se rijetko promaši u procijeni....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/02/2014 : 10:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

ljudi zaboravljaju da pišuci/komentirajuci o drugima (osobama, dogadajima i sl.) govore o sebi, koliko su u stanju prepoznati i shvatiti. Na osnovu toga se stvara profil i tu se rijetko promaši u procijeni....



Tu si u pravu...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/02/2014 : 10:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
a gdje nisam ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/02/2014 : 11:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Just_Charlie


( no, to ne znaci da opet necu po svoju)



cokoladu ili bombonjeru



moze i cokolada.

Jos malikice moram poraditi na mr.m, da smeksam taj njegov kruti stav.
Nije on zadrto nepopravljiv i nepravedan, samo ostrascen.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 07/02/2014 : 11:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

a gdje nisam ;)


tamo gdje ne otkrivaš toplu vodu


Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 07/02/2014 : 11:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Jos malikice moram poraditi na mr.m, da smeksam taj njegov kruti stav.


E ovo si baš slikovito objasnila hehehehehe...

Wtf?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/02/2014 : 11:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Jos malikice moram poraditi na mr.m, da smeksam taj njegov kruti stav.


E ovo si baš slikovito objasnila hehehehehe...



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2014 : 17:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Ja ujutro odoh tjedan dana u moju slavoniju, gdje mi naravno stize paket stripova .
Tvrdo ce biti, tvrdo ce ostati…izvana makar

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/02/2014 : 17:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Ja ujutro odoh tjedan dana u moju slavoniju, gdje mi naravno stize paket stripova .
Tvrdo ce biti, tvrdo ce ostati…izvana makar



jel dolaziš do broda?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2014 : 19:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by mr murdoc

Ja ujutro odoh tjedan dana u moju slavoniju, gdje mi naravno stize paket stripova .
Tvrdo ce biti, tvrdo ce ostati…izvana makar



jel dolaziš do broda?

Nije mi daleko..ako su zanimljiva druzenja u pitanju
Picni SMS na 0041 79 446 446 7

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 07/02/2014 20:07:28
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 07/02/2014 : 20:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Hajde da se ukljucim, uz nadu da necu isprovocirati novu rundu prepucavanja.
Meni Kruger nije antipatican jer njegove cesto naizgled radikalne stavove ne smatram ozbiljnima, odnosno ne smatram ih napisanima iz cvrstog ili dubokog uvjerenja.
Tocnije, imam dojam da on ponekad nešto napiše tek da isprovocira reakcije, nekih odredenih forumaša ili bilo koga od nas, a da zapravo to što napiše ni sam u suštini ne misli.
Ponekad mu je samo do rasprave, neka je i malo žešca i socnija, i onda svjesno i namjerno nabaci pikantniju temu i pretjera, pa se malo povuce. I tako s topica na topic, mislim cak i pretvarajuci se da je nepismeniji, grublji i vulgarniji nego što stvarno jest.
Mislim da tip koji ima potrebu pricati o ljubavi i ispovijedati se o istoj, pa u tu svrhu otvori i topic, nikoga ne mrzi i ne može mrziti.
On je samo ponekad kao cangrizavo i hiperaktivno dijete kojemu treba tuda pozornost i komunikacija s drugim, pa u tu svrhu provocira.
Ali ne sa suštinski lošim ili ne znam kakvim namjerama, možda tek malo zlocestim i kako rekoh tendenciozno provokativnim.
Pa ako mu se pokloni pažnja i izide u susret, onda se s njim može i komunicirati, da ne kažem razgovarati, bez otklizavanja u ekstreme.
Ovo nisam napisao s namjerom podilaženja Krugeru, ili omalovažavanja i možda vrijedanja njega (ovisi kako ce shvatiti), i svjestan sam da možda griješim, ali tako mi se cini.
I nemam namjeru o tome više ništa reci.



Ajd sad pogledaj onog bulndreta na topicu "ispod....obruca". Evo:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44892&whichpage=2

Kak drkator. Da uživo ovako provocira popio bi vec par....majke mi.
Ma kakva komunikacija - ekskomunikacija, eksekucija i nulta tolerancija. Pizdamatrna kak hajvan j to.
I javno se izvinjavam igorju i kikyju...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2014 : 21:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/02/2014 : 00:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
samo zbog mene nema smisla da dolaziš...mislio sam ak bas dolazis u grad nekim drugim povodom pa da popijemo jednu.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000