forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 NAJFORUMAŠ 2013. FINALE!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 17/02/2014 : 20:26:40  Show Profile Show Extended Profile
Aman ljudi šta vam je, glasajte za mene! Nemojte da se naljutim i odem a vrati se onaj ludak Vronski 2!

Edited by - vronski 3 on 17/02/2014 20:27:17
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/02/2014 : 20:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/02/2014 : 22:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko


a ovi što se ulizuju ženama
žele seks





Ja sam dobio dojam, da Carliti muškarci i ne predstavljaju neki prioritet u životu...
Griješim li Carli?

Inace, glas Difoolu.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/02/2014 : 22:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Koliko sam skužio Charlita ima sina

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/02/2014 : 23:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Osim sina naravno.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 17/02/2014 : 23:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
bagi, ali samo zato jer je sredio da se Kras izaci, inace bi Kras dobio moj glas

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/02/2014 : 00:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by zeljko


a ovi što se ulizuju ženama
žele seks





Ja sam dobio dojam, da Carliti muškarci i ne predstavljaju neki prioritet u životu...
Griješim li Carli?





Ne grijesis. Ali su zacin mom zivotu, secer, papar i sol.
Ma kako spaljena prosla kroz njihove zivote, zauvijek ostavim trag.
Ponekad je to samo ogrebotina, ponekad tek povrsna rana od krhotina,, zaorana brazda, pustos, rusevine, zgariste..kako god bilo..samnom pamte da su bili zivi.
Samnom je tesko, ali se moze. Mogu samo snazni, samouvjereni muskarci kojima je zabavno i poticajno ono sto druge uplasi.. nekako da skratim; ne mogu imati manji cin od moga na tom "bojnom polju".
To je, naravno, prica mog zivota, kojeg su dotakli spomenuti..

Ovdje na forumu sam svjesna da nesto (simpatija?) glasova pobrah jer sam nekome zacin, prepoznajem objektivn..(ima li toga?), ali ovo glasanje nije meni sto i vama, ono mi je pokazatelj da kao drugo lice iste medalje sam prepoznata kao osoba,..i da mi nema tog izjednacenja, doista bih pomislila da se radi samo o tome sto sam zena.

Naucila sam jos da ne mogu protiv ljudske prirode i da je jednostavno tako, da se kao zena moram nositi i sa situacijama koje mi stvaraju nelagodu, jer ne mogu prirodu zbog sebe postaviti naglavacke i zahtijevati tretman kao da sam muskarac, a bit zena..

U stvari, najvise mi odgovaraju situacije poput one s kikijem, ne biste vjerovali.. tamo negdje gdje me isprasio praf i rekao svasta, na sto sam se ja bavila onime sto mi je zabavno a ne nekim tamo manevrima
kako kliznuti iz necijeg filma koji mi se ne dopada..

Imate li par dana vremena za citanje..ja se bas lijepo raspisala..
i jos nisam sve, ma ni pol rekla..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/02/2014 : 08:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Konkurencija za ovaj prestiž je ogromna. Bit ce fotofiniš..

Ðast Carli, sa stilom...slobodnim stilom..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/02/2014 : 00:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Bas sam sinoc razmisljala kako mi nedostaje mama Paro, ne bis vjerovao, sine Paro.. Vezala sam se za tu zenu, ostvarila s njom odnos - nije bas prijateljski, ali je jebeno zanimljivo kad pijem kavu s njom, a moja glava u skripcu na giljotini.. Usamljena sam ovdje. Imam svog majmuna- glasnogovornika, i nedostaje mi mama Paro da idemo nas dvije forumom i
trazimo kandidate za trac ( ona ne moze odolit pa uvijek kaze:" odsterijel"). Zamisli kako je tesko biti na forumu punom muskaraca bez zenske kolegice s kojom bi se mogli dobro otracati.
Mogu li dobiti dopustenje da se druzim s mamom Paro pod tim imenom, jer ako joj ga sad promijenim, to je kao da je netko drugi a ne ona - sasvim nesto drugo. Ona ima svoju osobnost, sarm, dusu joj udahnuh..Ja hocu mamu Paro. Dopusti nam, pliz, da se druzimo.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 19/02/2014 00:22:44
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/02/2014 : 00:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message


Krvi ti isusove! Udovolji joj.. Od kad me tu dovela sekunde nisam ima mira da novine do kraja procitan.
U drzavi se gomilaju problemi a ja ni za sta ne znan.



-Usle smo kroz edit..bas smo nestasne. Gle nas...toliko toga imamo jedna drugu nauciti jos.



Sinee!? Cekam..ili zaboravi moj omlet!

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 19/02/2014 00:31:41
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/02/2014 : 01:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
dok cekamo Parotov odgovor posle smo mami Paro malo uredit stajling,
ovo je za izlazak vanka, na kavu i trac. Dva tri pramena i malo mejkapa, i sad jos cekamo jednog Tatu. Da nas zabavlja malo.




evooo tateee.. za veceras specijalno za nas dvije u ovom izdanju. (tata bi sevio malo )



Spuzva Bob Skockani



Krvi ti isusove! Mozda oda`nem. Sad nas je troje..
Gren novine citat na miru.



~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 19/02/2014 01:16:20
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/02/2014 : 02:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie


Bla bla bla bla bla bla








The Attention Whore (homo agnitio agnitius)

- An insecure person that is so emotionally unstable and needy, that they have to constantly be coddled and be the center of attention in any given situation. Or a person that is so insecure about their own intelligence and the above average intelligence of everyone in the room, that they constantly need to talk out of their ass about stupid random things that nobody cares about, constantly giving little factoids about the same subject(and the only one they know about) over and over and over and over again.

- A pervasive pattern of excessive emotionality and attention seeking
shows self-dramatization, theatricality, and exaggerated expression of emotion.

in addition:
- females on message boards and chats usually visited by guys(gaming, skating, heavy metal, comic books) who make a big deal of being female.




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/02/2014 : 12:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
O, Mama!

Da li to znaci da nemamo dopustenje da se druzimo, da on ne podnosi sve zene ili samo mene


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/02/2014 : 22:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
pljuvat bi mr murdocka bilo ružno, al ovije forum ak izabere mrlj mrljdoljka ispred charlite bijo bi smjršasn forumje

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/02/2014 : 22:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ess

Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 19/02/2014 : 23:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
Krugeru umjesto da pišeš nepovezane pizdarije radije odgovori na par pitanja.

1. Što je to ''jetrva''?
2. Papuk kao posljednje utocište Hiperborejca. Objasni.
3. Kako se osjeca kulen tjekom zrenja u sušari sagradenoj po EU propisu.
4. Zagor kao religija. - DA ili NE

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 19/02/2014 : 23:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool








Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/02/2014 : 23:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

pljuvat bi mr murdocka bilo ružno, al ovije forum ak izabere mrlj mrljdoljka ispred charlite bijo bi smjršasn forumje





Ne pikaj u tog strsljena i dobar budi, jer unatoc trudu nije se dao smeksati, no to i je najbolji dio, zasto mi je mio.


Inace, jebeno ulje se ne stavlja u vodu za spagete jer tada umak ne prijanja dobro za tjesteninu i ne mogu se kvalitetno sjediniti da se objedine u okusu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/02/2014 : 23:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

Krugeru umjesto da pišeš nepovezane pizdarije radije odgovori na par pitanja.

1. Što je to ''jetrva''?
2. Papuk kao posljednje utocište Hiperborejca. Objasni.
3. Kako se osjeca kulen tjekom zrenja u sušari sagradenoj po EU propisu.
4. Zagor kao religija. - DA ili NE



et odgovorit cu ti

1. svekrva
2. papuk možda nije posljednje utocište hiperborejca??
3. vrlo loše, to je široka tema, ne bih baš o tome na ovijem forumu, sazrijevanje mesa ( u ovom slucaju kulena ) zahtjeva odredenja poznavanja tih klimatskih promjena, a nije sve u mom smajlicu
4. Da/Ne, mislim kako Zagor ne bi trerbao biti religija
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/02/2014 : 02:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

O, Mama!

Da li to znaci da nemamo dopustenje da se druzimo, da on ne podnosi sve zene ili samo mene







There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/02/2014 : 10:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Cromwell

Krugeru umjesto da pišeš nepovezane pizdarije radije odgovori na par pitanja.

1. Što je to ''jetrva''?
2. Papuk kao posljednje utocište Hiperborejca. Objasni.
3. Kako se osjeca kulen tjekom zrenja u sušari sagradenoj po EU propisu.
4. Zagor kao religija. - DA ili NE



et odgovorit cu ti

1. svekrva
2. papuk možda nije posljednje utocište hiperborejca??
3. vrlo loše, to je široka tema, ne bih baš o tome na ovijem forumu, sazrijevanje mesa ( u ovom slucaju kulena ) zahtjeva odredenja poznavanja tih klimatskih promjena, a nije sve u mom smajlicu
4. Da/Ne, mislim kako Zagor ne bi trerbao biti religija


Krugeru, jetrva nije svekrva, ili kod tebe u panoniji jeste.

- moja mater je mojoj ženi svekrva
- jetrva je žena od muževog brata

Have mercy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/02/2014 : 13:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Krugeru, jetrva nije svekrva, ili kod tebe u panoniji jeste.

- moja mater je mojoj ženi svekrva
- jetrva je žena od muževog brata




znaci šogorica

nisam pogodio
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 20/02/2014 : 14:43:18  Show Profile Show Extended Profile
Ne mogu da se otmem utisku da bi Vronski 2 ipak bolje prošao u ovom glasanju...

Edited by - vronski 3 on 20/02/2014 14:43:41
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/02/2014 : 16:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

Ne mogu da se otmem utisku da bi Vronski 2 ipak bolje prošao u ovom glasanju...

Original je vjerovatno dobitnicka kombinacija

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 20/02/2014 : 18:04:35  Show Profile Show Extended Profile
Sam sam kriv što sam dozvolio da se brend Vronski upristoji i promeni na bolje, da sam ostao zlocesti decko ovog foruma pobeda mi ne bi izmakla... ;)))
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000