forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 NAJFORUMAŠ 2013. FINALE!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 20/02/2014 : 21:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
i još ima nekih, kojima su ovi promašingi slatki i simpaticni i razumiju jih i njegnjegnjeg. Ih.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 20/02/2014 : 22:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


stanite malo





pa ljudi smo



Kako ko,poli,kako ko...

Wtf?
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16211 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/02/2014 : 22:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

A ovo je poslao dan kasnije, 14. o2:

Hehe ucera ti ga balija do balcaka a glavic taman ostavim ti za mamicu pedercino srbijanska. Sigurno ga voli primiti onako finog obrezanog a ne te vaše ušljive vlaške kurcice. Sigurno ti je i Caca balija ako si ga imao ikako kopile retardirano...



Ti si naravno osta fin na ove poruke i nisi uzvracao.
Sta se covece brukas vise svojim pisanjem? Od kada se otvorila ova tema ti se javljas sa glupim komnentarima, a u stvari zelis da da ljudi glasaju za tebe, pa se stalno nesto glupiras. Kontam da je vecina ljudi glasala za tebe u negativnom smislu, sto je svakako zasluzeno.
Hiljadu puta si rekao da odlazis sa foruma, a kada si se vracao srao si kako se neces svadjati i neces nasedati na provokacije. Da mi je neko dao po dinar za svaki put kada sam procitao tako nesto od tebe... povuci se vise, ako ti je ostalo makar malo dostojanstva...
Ja zaista ne mogu da verujem da ti imas preko 30 godina...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 20/02/2014 22:30:11
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/02/2014 : 22:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Mi balkanci obozavamo izbore, ma kako nebitni bili.
Posebno pred kraj kampanje, kad zavrije ko u kotlu.
Tad se skidaju rukavice, ma sta,,,trgaju se i gace ako treba

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/02/2014 : 22:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Inace, moja naklonost ide vronskom za trud i kreativnoost koju posjeduje u svim tim ulogama.
Tek mi je s brojem 3 privukao paznju i gledam ga poput glumca u epizodnim ulogama. Stvarno je spaljen..:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 20/02/2014 : 22:47:15  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by vronski 3

A ovo je poslao dan kasnije, 14. o2:

Hehe ucera ti ga balija do balcaka a glavic taman ostavim ti za mamicu pedercino srbijanska. Sigurno ga voli primiti onako finog obrezanog a ne te vaše ušljive vlaške kurcice. Sigurno ti je i Caca balija ako si ga imao ikako kopile retardirano...



Ti si naravno osta fin na ove poruke i nisi uzvracao.
Sta se covece brukas vise svojim pisanjem? Od kada se otvorila ova tema ti se javljas sa glupim komnentarima, a u stvari zelis da da ljudi glasaju za tebe, pa se stalno nesto glupiras. Kontam da je vecina ljudi glasala za tebe u negativnom smislu, sto je svakako zasluzeno.
Hiljadu puta si rekao da odlazis sa foruma, a kada si se vracao srao si kako se neces svadjati i neces nasedati na provokacije. Da mi je neko dao po dinar za svaki put kada sam procitao tako nesto od tebe... povuci se vise, ako ti je ostalo makar malo dostojanstva...
Ja zaista ne mogu da verujem da ti imas preko 30 godina...




Da imaš imalo obraza bilo bi te sramota što braniš jednog prostaka i primitivca koji na najbezocniji nacin vreda ljude na ovom forumu i raspiruje versku i nacionalnu mržnju! Ali ne, tebi sam naravno opet kriv ja, koji sam nicim izazvan trpeo te uvrede a (gle drskosti) usudio sam se da ih prezentujem javno ovde!

Da niste toliko jadni ti i ostali bili biste verovatno smešni a ovako ste samo tragikomicni...

Molim onoga ko je za to zadužen da me briše sa liste kandidata za najforumaša godine, ne želim da budem na listi sa pojedinima, niti imam više volje za takve zajebancije!

Edited by - vronski 3 on 20/02/2014 22:48:24
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 20/02/2014 : 22:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3




Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 20/02/2014 : 22:51:11  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by vronski 3








Šta si ovim hteo da kažeš na topiku za najforumaša godine znaš verovatno samo ti.... ako i ti znaš!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/02/2014 : 22:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
....to rece, digne nos,tresne vratima i ode sa scene .... :D

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 20/02/2014 : 22:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Prekini da botuješ više.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 20/02/2014 : 22:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Kako se iz navoda spodobe što se odaziva na nick Vronski može zakljuciti da sam srbomrzac i nacionalista evo,uz veliku dozu sramote što ovo može svako procitati,stavljam jedan od mojih komentara u živopisnoj prepisci izmedu nas dva gmaza...Baš me sramota na rjecniku ali stojim cvrsto iza svake napisane rijeci i nije mi žao nizašto...

quote:
ON: A najveci ce vam kurac uterati Dodik kada vas sve preore stoko balijska!!!


quote:
JA:Dodik? Ja tog glavonju volim.Volim i Srbe opcenito.Niste svi ista govna.Cak sam imao u svome vodu jednog saborca Srbina.Covjecina za prepricavati.Jedino cetnike ne volim.Njima jebem djecu.Jesi li ti,gnojni iscjetku sa moje balijske guzice,cetnik možda??


A sad,Vronski,jebem ti mater retardiranu...Onako,javno...
Molim modreatora za svojih mjesec dana a ako ima ikakve pravde ovaj moron ne bi trebao više zaviriti u forum nikada...

Wtf?

Edited by - bagi on 20/02/2014 23:04:46
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/02/2014 : 23:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Privatne poruke bi trebale ostati privatne i njihovo iznošenje "u javnost" i nije najbolja ideja. Što se poruka koje je Vronski naveo tice, ne može se utvrditi da li je to tocna prepiska ili je pisalo nešto drugo jer svatko može reci da mu je netko nešto napisao, a da zapravo nije. Uglavnom, Vronski je udaljen sa foruma a za Bagija cu vidjeti, gledam film i baš sam pri kraju i umjesto da na miru gledam, moram se s vama natezati:))
Uglavnom, rekao sam sto puta, reci cu još jednom - ne nasjedajte na provokacije i ne odgovarajte na uvrede uvredama, jer cete na kraju i vi biti udaljeni bez veze i time cete samo ici na ruku osobi koja vas vrijeda. Sacekajte, brojite u sebi do sto, tisucu, milion, koliko god treba i cekajte da moderacija odradi posao.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/02/2014 : 23:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Kako se iz navoda spodobe što se odaziva na nick Vronski može zakljuciti da sam srbomrzac i nacionalista evo,uz veliku dozu sramote što ovo može svako procitati,stavljam jedan od mojih komentara u živopisnoj prepisci izmedu nas dva gmaza...Baš me sramota na rjecniku ali stojim cvrsto iza svake napisane rijeci i nije mi žao nizašto...

quote:
ON: A najveci ce vam kurac uterati Dodik kada vas sve preore stoko balijska!!!


quote:
JA:Dodik? Ja tog glavonju volim.Volim i Srbe opcenito.Niste svi ista govna.Cak sam imao u svome vodu jednog saborca Srbina.Covjecina za prepricavati.Jedino cetnike ne volim.Njima jebem djecu.Jesi li ti,gnojni iscjetku sa moje balijske guzice,cetnik možda??


A sad,Vronski,jebem ti mater retardiranu...Onako,javno...
Molim modreatora za svojih mjesec dana a ako ima ikakve pravde ovaj moron ne bi trebao više zaviriti u forum nikada...




Eto ga na, ne mogu ja pogledati film...:))


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 20/02/2014 : 23:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Mjesec dana,prosim...Nije fer...Može i više,po zaslugama...

Wtf?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/02/2014 : 23:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Privatne poruke bi trebale ostati privatne i njihovo iznošenje "u javnost" i nije najbolja ideja. Što se poruka koje je Vronski naveo tice, ne može se utvrditi da li je to tocna prepiska ili je pisalo nešto drugo jer svatko može reci da mu je netko nešto napisao, a da zapravo nije. Uglavnom, Vronski je udaljen sa foruma a za Bagija cu vidjeti, gledam film i baš sam pri kraju i umjesto da na miru gledam, moram se s vama natezati:))
Uglavnom, rekao sam sto puta, reci cu još jednom - ne nasjedajte na provokacije i ne odgovarajte na uvrede uvredama, jer cete na kraju i vi biti udaljeni bez veze i time cete samo ici na ruku osobi koja vas vrijeda. Sacekajte, brojite u sebi do sto, tisucu, milion, koliko god treba i cekajte da moderacija odradi posao.


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/02/2014 : 23:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Procitajte ovu stranicu topica. potom odskrolate gore do naslova teme kao sto sam slucajno ja sad. I ugledam ono: FINALE!



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37397 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/02/2014 : 08:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Poli


stanite malo





pa ljudi smo



Kako ko,poli,kako ko...


ja se salio, naravno

nadam se da imas nekoliko neprocitanih primjeraka pa da ti brzo prode


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/02/2014 : 15:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Privatne poruke bi trebale ostati privatne i njihovo iznošenje "u javnost" i nije najbolja ideja. Što se poruka koje je Vronski naveo tice, ne može se utvrditi da li je to tocna prepiska ili je pisalo nešto drugo jer svatko može reci da mu je netko nešto napisao, a da zapravo nije. Uglavnom, Vronski je udaljen sa foruma a za Bagija cu vidjeti, gledam film i baš sam pri kraju i umjesto da na miru gledam, moram se s vama natezati:))
Uglavnom, rekao sam sto puta, reci cu još jednom - ne nasjedajte na provokacije i ne odgovarajte na uvrede uvredama, jer cete na kraju i vi biti udaljeni bez veze i time cete samo ici na ruku osobi koja vas vrijeda. Sacekajte, brojite u sebi do sto, tisucu, milion, koliko god treba i cekajte da moderacija odradi posao.



nigdje u pravilima foruma nije odredeno da li se smije prenositi dijalog iz privatnih poruka ili ne
moj prijedlog: ban za vronskog i bagija = 5 dana ( bez obzira na pravila foruma ), ako to ne upali onda ban po pravilima
nadam se kako bi ban od 5 dana ohladilo njihove glave i misli
ovo je slicna situacija kao izmedu dosade i Krasa, rasizili su se samo njih dvojica, nitko od ostalih ucesnika foruma nije u tome sudjelovao

Edited by - Kruger on 21/02/2014 16:43:58
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/02/2014 : 18:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

Privatne poruke bi trebale ostati privatne i njihovo iznošenje "u javnost" i nije najbolja ideja. Što se poruka koje je Vronski naveo tice, ne može se utvrditi da li je to tocna prepiska ili je pisalo nešto drugo jer svatko može reci da mu je netko nešto napisao, a da zapravo nije. Uglavnom, Vronski je udaljen sa foruma a za Bagija cu vidjeti, gledam film i baš sam pri kraju i umjesto da na miru gledam, moram se s vama natezati:))
Uglavnom, rekao sam sto puta, reci cu još jednom - ne nasjedajte na provokacije i ne odgovarajte na uvrede uvredama, jer cete na kraju i vi biti udaljeni bez veze i time cete samo ici na ruku osobi koja vas vrijeda. Sacekajte, brojite u sebi do sto, tisucu, milion, koliko god treba i cekajte da moderacija odradi posao.



nigdje u pravilima foruma nije odredeno da li se smije prenositi dijalog iz privatnih poruka ili ne
moj prijedlog: ban za vronskog i bagija = 5 dana ( bez obzira na pravila foruma ),


prijedlog se odbija...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 21/02/2014 : 18:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/02/2014 : 18:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

Privatne poruke bi trebale ostati privatne i njihovo iznošenje "u javnost" i nije najbolja ideja. Što se poruka koje je Vronski naveo tice, ne može se utvrditi da li je to tocna prepiska ili je pisalo nešto drugo jer svatko može reci da mu je netko nešto napisao, a da zapravo nije. Uglavnom, Vronski je udaljen sa foruma a za Bagija cu vidjeti, gledam film i baš sam pri kraju i umjesto da na miru gledam, moram se s vama natezati:))
Uglavnom, rekao sam sto puta, reci cu još jednom - ne nasjedajte na provokacije i ne odgovarajte na uvrede uvredama, jer cete na kraju i vi biti udaljeni bez veze i time cete samo ici na ruku osobi koja vas vrijeda. Sacekajte, brojite u sebi do sto, tisucu, milion, koliko god treba i cekajte da moderacija odradi posao.



nigdje u pravilima foruma nije odredeno da li se smije prenositi dijalog iz privatnih poruka ili ne
moj prijedlog: ban za vronskog i bagija = 5 dana ( bez obzira na pravila foruma ),


prijedlog se odbija...



a zašto??

nemaš obrazloženja?
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4068 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 21/02/2014 : 19:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

Privatne poruke bi trebale ostati privatne i njihovo iznošenje "u javnost" i nije najbolja ideja. Što se poruka koje je Vronski naveo tice, ne može se utvrditi da li je to tocna prepiska ili je pisalo nešto drugo jer svatko može reci da mu je netko nešto napisao, a da zapravo nije. Uglavnom, Vronski je udaljen sa foruma a za Bagija cu vidjeti, gledam film i baš sam pri kraju i umjesto da na miru gledam, moram se s vama natezati:))
Uglavnom, rekao sam sto puta, reci cu još jednom - ne nasjedajte na provokacije i ne odgovarajte na uvrede uvredama, jer cete na kraju i vi biti udaljeni bez veze i time cete samo ici na ruku osobi koja vas vrijeda. Sacekajte, brojite u sebi do sto, tisucu, milion, koliko god treba i cekajte da moderacija odradi posao.



nigdje u pravilima foruma nije odredeno da li se smije prenositi dijalog iz privatnih poruka ili ne
moj prijedlog: ban za vronskog i bagija = 5 dana ( bez obzira na pravila foruma ),


prijedlog se odbija...



a zašto??

nemaš obrazloženja?



Pa nemoze sada,gleda Dragovoljac - Dinamo!
Javice ti kasnije ,zasto?
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4068 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 21/02/2014 : 19:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
Inace i ja sam glasao za Just C.
Edit; moj glas je bio,mislim treci po redu!

Edited by - Kojot on 21/02/2014 19:51:14
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/02/2014 : 21:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

Privatne poruke bi trebale ostati privatne i njihovo iznošenje "u javnost" i nije najbolja ideja. Što se poruka koje je Vronski naveo tice, ne može se utvrditi da li je to tocna prepiska ili je pisalo nešto drugo jer svatko može reci da mu je netko nešto napisao, a da zapravo nije. Uglavnom, Vronski je udaljen sa foruma a za Bagija cu vidjeti, gledam film i baš sam pri kraju i umjesto da na miru gledam, moram se s vama natezati:))
Uglavnom, rekao sam sto puta, reci cu još jednom - ne nasjedajte na provokacije i ne odgovarajte na uvrede uvredama, jer cete na kraju i vi biti udaljeni bez veze i time cete samo ici na ruku osobi koja vas vrijeda. Sacekajte, brojite u sebi do sto, tisucu, milion, koliko god treba i cekajte da moderacija odradi posao.



nigdje u pravilima foruma nije odredeno da li se smije prenositi dijalog iz privatnih poruka ili ne
moj prijedlog: ban za vronskog i bagija = 5 dana ( bez obzira na pravila foruma ),


prijedlog se odbija...



a zašto??

nemaš obrazloženja?


nema kazne od 5 dana...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/02/2014 : 22:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
nema, ali se može uvesti
nije isto ako se netko napali na neku temu ili ako se netko napali na nekog forumaša, to su dvije razlicite stvari
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000