forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Cijena domoljublja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/04/2014 : 18:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Smiju li ljudi koji sebe smatraju umjetnicima velicati totalitarne rezime i hoce li biti kaznjeni jednako bilo koji pol zastupali ..desni ili lijevi?

Genu kamenom , je bitka za Njemacku izgubljena ..sa pravom naravno.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/fasist-koji-se-prodao-sanaderu-berlin-zabranio-thompsona/741690.aspx

Smatrate li da bi se prema ultra lijevoj glazbenoj sceni isto tako trebalo ponasati ili jednostavno nemate misljenja o ovoj temi ..



Znam biti ce mi ban..no na srecu ne Jelacic

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/04/2014 : 18:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Mislim da sam pronasla temu za oftopicariti, sorry mi na tome.
Bas sjedim s frendicom i sinom na happy hour-u i malo se primile politike uz pivo.
Pazi ovo- zene, politika i pivo... nis..idem dalje s pitanjem kojim smo se zabavile malo, ozbiljne smo bile..
Dakle, upitasmo se nas dvije zasto nitko ne upuca onog ludjaka iz Koreje. Kome pase da je taj rezim i taj bolesnik ziv..
Imate li vi misljenje o tome?
Pojma nemam sto je tocno tema ovdje iznajmljujem ovaj topic na koji sat,dogovorimo se usput oko cijene :-)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/04/2014 : 18:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Kada su u pitanju muzicari neka svatko govori o cemu hoce... ne smeta mi ni malo jer sve ono što me ne zanima niti ne slušam.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/04/2014 : 18:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ustaše, fašizam, totalitarizam...Ne bumo ovdje raspravljali o tome jer svi znamo kamo to vodi

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000