forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/06/2014 : 12:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nisan doma, al kad se vratin ono malo mangi šta iman ide na lomacu.



Ja nisam stigao ni procitati Vrh Bogova 2 s Mafesta, ali cini se ni necu. Roštilj se podgrijava samo još ga malo treba naložiti japanskim papirom.



Japanski papir ti je najbolji za telece bržole.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 12:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Hvala na preporuci.

Samo me zanima, hoce li Markos povuci ovo smece iz najave http://www.fibra.hr/ORKA_SP_20.jpg, ili ce tupiti po svome i dobiti etiketu izdajnika naccije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 13/06/2014 : 12:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message
Brazil po svemu bolji, ne svacan šta se oni polu-pismeni nogometaši bune. Cilo vrime su dominirali (držali balun), ovi drugi nisu ništa mogli, cilo vrime su držali dvojicu ili trojicu da cuvaju protivnika koji ima balun (ponekad ni to nije pomoglo) jer znaju da su ovi bolji. Sva srica šta su domacini bili pritisnuti teretom odgovornosti pa su stalno griješili. Sami su sebi zabijali golove, stalno je neko ?glumio? Boru Primorca, nisu znali izvodit slobodne udarce, nisu znali centrirat i skakat na balun, griješili u duplin pasovima za matnu situaciju, ukratko podsjecali su me na ekipu iz 4. razreda osnovne koji imaju starost iz 4. srednje. E sad, morate se pitat, šta bi sve bilo da ovi nisu tako falivali (po meni 3 do 5 razlike). Što se tice onog Kovaca, dajte recite mu da više ne prica, prvo vidiš da je roden u nekoj rupi (koji on to jezik govori?), drugo pokazuje da ima jedva osnovnu školu. I sprijecite ga da se bavi košarkom (osim onom ulicnom izmedu portuna) jer ce to isto upropastit. On ima ovaj položaj zbog mafijaša koji vode ovaj prcija nogomet, u normalnoj zemlji on nebi vodija momcad u prosjecnoj drugoj lizi jer za to nije sposoban. Da je ovaj mec bija u drugom kolu, kad bi Brazil skinuo ovaj teret sa ramena, to bi bilo pranje. Najsmišnije je da su igraci Hrvatske 10-ak godina mladi da bi bio isto (ovi jesu bolji), a ovako kao starci nisu jednostavno u stanju trcat cilu utakmicu (ne možeš stalno ocekivat da ovi drugi stalno sebi daju golove, zar ne?). I neka stalno, zadnjih 20-ak minuta, stavljaju mladog Rebica (momak je top spreman, mlad i pun snage, pravi motor), bez njega nece daleko. I penal, pa njega bi Bruno Maric (jeli se tako zove?) sigurno sudija u finalu kupa (i još bi da i crveni, ovaj iz Japana samo žuti), i tu nemamo šta pricat. Napokon casni Maric je tuka FIFA-u na sudu, i to je odzvonilu u svitu, pa se sada tako sudi (postalo standard).
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/06/2014 : 12:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Istina je da je Brazil po svemu bolji.
Al je isto tako istina i da nas vjerovatno ne bi dobili bez poklonjenog penala.
Slažen se s tobon da su Brazilci bili strašno nervozni, i baš zbog toga san mislija da ih možemo šišnit.
Oni su ovu utakmicu(Ka i sve ostale) morali dobit.
Mi nismo morali.

Za Kovaca se isto slažen s tobon, samo on je trenutno sveta krava. A i njegov brat Robert takoder.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/06/2014 : 12:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Istina je da je Brazil po svemu bolji.
Al je isto tako istina i da nas vjerovatno ne bi dobili bez poklonjenog penala.
Slažen se s tobon da su Brazilci bili strašno nervozni, i baš zbog toga san mislija da ih možemo šišnit.
Oni su ovu utakmicu(Ka i sve ostale) morali dobit.
Mi nismo morali.

Za Kovaca se isto slažen s tobon, samo on je trenutno sveta krava. A i njegov brat Robert takoder.






Inace navijao sam za Brazil (imao sam ih na tiketu....) ali samo do nepostojeceg jedenajsterca,...onda sam poceo navijati za Hrvatsku,....šteta što su vam poništili onaj gol,....moglo je i 2:2 završit.....pa nije još gotovo, pogotovo ako Kamerun i Meksiko danas remiziraju,....
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/06/2014 : 13:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

a jel ovo bilo?





izgleda Brazilci gledaju u stare knjige iz tamo neke '50 kad su posljednji put gostili svijetsko



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 13/06/2014 : 13:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

Dragi Hrvati,vi novopeceni navijaci koji pratite nogomet od svjetskog do svjetskog,zajapureni u nepravdi na pravdi Boga ja vas razumijem ali razumijte vi i mene..

Nikada niste kisnuli na jebenom stadionu u Osjeku ili na Kantridi,nikada niste putovali,žicali,gubili posao zbog nogometa i nikada,ali baš nikada niste doživjeli na takvu žrtvu nepravdu,a navijaci Hajduka je doživljavaju godinama - i nikome ništa!

Kakav je osjecaj?

Jeben?

Prljav?

E tako se osjeca Hajdukov navijac vec jebeno desetljece,kradu nas bezocno,pljackaju pred našim ocima,ne daju nam ni blizu trona i kada ih pravomocno osude pogadate?

Nikome ništa..

Dobro došli u naš svijet dragi Hrvati jeben vas kockaste u guzicu sve!


zanimljivo...

Nego nešto mi nije jasno, ti bi kao dobar poznavalac domacih prilika to moga znat, kako su Hajduku dali kaznu od 100 iljada kuna a GNK samo 10 iljada, a GNK je organizator meca i njegovi su navijaci to skandirali zajedno/istodobno sa Hajdukovin. Meni ovo nije jasno (osim ako nemamo uobicajeno objašnjenje ?Balkan-Prcija?).
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/06/2014 : 15:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/06/2014 : 16:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Cim sam vidio kako je pomocni previdio onu loptu što je debelo prešla crtu znao sam da nece dobro završiti. Ali ono što je Japanac izvodio zaista je dno dna.
Ne može se reci da smo nešto briljirali (posjed lopte debelo podbacio), ali ni oni u tom posjedu nisu napravili ništa spektakularno. Vjerujem da bi završilo 2:2, jer onaj zadnji gol pao je najviše zbog demoraliziranosti ekipe nakon nepostojeceg penala i još sumnjivijeg prekršaja Olica (koji, ako sam dobro uocio, je sviran tek kad je lopta bila upucena prema golu). A i onaj žuti Neimaru, kroz minula prvenstva i za manje se davao crveni.

Sve u svemu, jadan uvod u SP.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 13/06/2014 : 16:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Inace, utakmicu san gleda u predvorju hotela u internacionalnon društvu i bilo mi je smišno slušat komentare ljudi oko mene.
Talijanski dosta razumin, i taljani su se iskidali od smija na penal.
Bija je i nekakv Ceh kojega nisan razumija ništa dok nije pocea sa nekin smišnin izgovoron urlat "CIGANI", pa tako jedno 999 puta, s tin da je kod njega to zvucalo "CIGANI"


Pa kakvo bi to navijanje bilo bez 'cigana'
Zar i Cesi znaju za Mamica

Svaka cast za Mange pod kljucem!
Neka sada vidi Nišimura što je napravio
Hrvatska bi trebala uvesti sankcije Japanu, pa neka pate!

Nadam se da iducu utakmicu nece suditi neki Talijan

Edited by - IGMAN2 on 13/06/2014 16:49:08
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 13/06/2014 : 16:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam

Daj ijedan razlog zasto samir jucer nije trebo igrat,jebote ovdje svi prodaju pamet ko da su doktorirali nogomet a neznaju nabrojat 5 igraca!!
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 13/06/2014 : 17:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/06/2014 : 17:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam

Daj ijedan razlog zasto samir jucer nije trebo igrat,jebote ovdje svi prodaju pamet ko da su doktorirali nogomet a neznaju nabrojat 5 igraca!!



messi, ronaldinho, zidane, ronaldo, pele
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 13/06/2014 : 17:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
"Vic-penal" spasio party.



+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2014 : 17:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Nakon ovoga ja neznam kako cu citati Mister Noa jer ce me sam pogled na Manaus podsjetiti na ovu utakmicu, bilo bi dobro zakljucati i sve Mister No teme da ne stavljaju ljudima sol na ranu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 13/06/2014 : 17:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam

Daj ijedan razlog zasto samir jucer nije trebo igrat,jebote ovdje svi prodaju pamet ko da su doktorirali nogomet a neznaju nabrojat 5 igraca!!



messi, ronaldinho, zidane, ronaldo, pele

Da jos dva tri igraca i to ti je cijelo nogometno znanje jebote to je ko da ja dodem na topic o glazbi i pocnem srat kako je ovaj band bolji od ovog jer neznam ni ja sta!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 17:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam


brozovic je kao bolje riješenje od sammira
pa i panjinu vukojevica bi uveo u igru,a brozovica ne bi ni u ludilu...i sammira ako treba...šta sammiru fali...nije bijelac ili

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 13/06/2014 : 17:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...


Samir nam je uz modrica rakitica i kovacica najbolji igrac!
pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam


brozovic je kao bolje riješenje od sammira
pa i panjinu vukojevica bi uveo u igru,a brozovica ne bi ni u ludilu...i sammira ako treba...šta sammiru fali...nije bijelac ili

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 17:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Cim sam vidio kako je pomocni previdio onu loptu što je debelo prešla crtu znao sam da nece dobro završiti.

Sve u svemu, jadan uvod u SP.


i ja sam još uvijek u šoku od te lopte...ali nije bila vani...po pravilima...jucer ti je beusan sve rekao...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/06/2014 : 17:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam

Daj ijedan razlog zasto samir jucer nije trebo igrat,jebote ovdje svi prodaju pamet ko da su doktorirali nogomet a neznaju nabrojat 5 igraca!!



messi, ronaldinho, zidane, ronaldo, pele

Da jos dva tri igraca i to ti je cijelo nogometno znanje jebote to je ko da ja dodem na topic o glazbi i pocnem srat kako je ovaj band bolji od ovog jer neznam ni ja sta!!



još znam jedino maradonu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/06/2014 : 17:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam


brozovic je kao bolje riješenje od sammira
pa i panjinu vukojevica bi uveo u igru,a brozovica ne bi ni u ludilu...i sammira ako treba...šta sammiru fali...nije bijelac ili



jebeš igraca koji je odigrao cetiri vrlo dobre utakmice u zadnjih 8 godina
jbte, ja sam bolji od sammira
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7225 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/06/2014 : 17:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Da se malo odmorimo od kmecanja za sinocnom tragedijom. Stadion An der Alten Försterei, dom Uniona iz Berlina, pretvoren je u ogromni dnevni boravak za nogometne fanove koji žele gledati SP u posebnoj atmosferi...
Još jedan dokaz o kultnom klubu i kultnim navijacima.


Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 13/06/2014 : 18:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam


brozovic je kao bolje riješenje od sammira
pa i panjinu vukojevica bi uveo u igru,a brozovica ne bi ni u ludilu...i sammira ako treba...šta sammiru fali...nije bijelac ili



jebeš igraca koji je odigrao cetiri vrlo dobre utakmice u zadnjih 8 godina
jbte, ja sam bolji od sammira

Sto nisi ti onda otiso na SP
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2014 : 18:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



pretjerujete
i ti i nesvrstani
igraju najbolji koje imamo
nemoj mi samo reci da je trebao igrati sammir, idem sa foruma i vise se ne vracam


brozovic je kao bolje riješenje od sammira
pa i panjinu vukojevica bi uveo u igru,a brozovica ne bi ni u ludilu...i sammira ako treba...šta sammiru fali...nije bijelac ili



jebeš igraca koji je odigrao cetiri vrlo dobre utakmice u zadnjih 8 godina
jbte, ja sam bolji od sammira

Sto nisi ti onda otiso na SP


Nije miljenik izbornika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/06/2014 : 18:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Rahazlame, kakvu ti igru ocekuješ od Sammira, Brazilca, protiv Brazila i to usred Brazila?

Ni ja ga ne bih uveo da sam izbornik.
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000