forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/06/2014 : 23:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
ovaj rizoli je katastrofa sudac.
dosudeni penal je smješniji od japanskoga ali zato nije sudija onaj koji je bija nad torresom.faul nad vratarom(i ne nije isto kao i kod olica)-ovdje casillas nije ni stiga taknit balun jer se persie zabija u njega dok je kod olica vratar izbija balun rukom i tek se onda dogodio sudar njih dvojice-oba su se kretala prema balunu.puno blaža verzija nego ona koju je pustija na kraju utakmice kad oni brazilos izbiva balun rakitica i onda ga nosi u ariju.kod precke je bija ofsajd ali to ide na dušu pomocnom.
meksiko su unakazili i sva srica za nas ovako nisu nabili gol razliku.
u prve tri utakmice milijun velikih grešaka i to je sp?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 23:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove


Neka studija je pokazala da manje inteligentni ljudi vise psuju. Sad koja studija, ne bih znao, ali ako tako kazu pametniji ljudi od mene, tko sam ja da tvrdim suprotno?

P.S. Kakav je to linearan tip?


da pratim i radim po studijama,davno bih se zakopao...hebeš covika koji ne psuje kad se igra utakmica...ja uopce ne psujem u svakodnevici...ali kad je utakmica,onda sve po spisku...i šta sam ja onda...što je linearan tip...
ravnomjeran

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 23:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

ovaj rizoli je katastrofa sudac.
dosudeni penal je smješniji od japanskoga ali zato nije sudija onaj koji je bija nad torresom.faul nad vratarom(i ne nije isto kao i kod olica)-ovdje casillas nije ni stiga taknit balun jer se persie zabija u njega dok je kod olica vratar izbija balun rukom i tek se onda dogodio sudar njih dvojice-oba su se kretala prema balunu.puno blaža verzija nego ona koju je pustija na kraju utakmice kad oni brazilos izbiva balun rakitica i onda ga nosi u ariju.kod precke je bija ofsajd ali to ide na dušu pomocnom.
meksiko su unakazili i sva srica za nas ovako nisu nabili gol razliku.
u prve tri utakmice milijun velikih grešaka i to je sp?


potpis...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 23:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dr strangelove


Neka studija je pokazala da manje inteligentni ljudi vise psuju. Sad koja studija, ne bih znao, ali ako tako kazu pametniji ljudi od mene, tko sam ja da tvrdim suprotno?

P.S. Kakav je to linearan tip?


da pratim i radim po studijama,davno bih se zakopao...hebeš covika koji ne psuje kad se igra utakmica...ja uopce ne psujem u svakodnevici...ali kad je utakmica,onda sve po spisku...i šta sam ja onda...što je linearan tip...
ravnomjeran



a di su te studije uopce provedene??
u nas je psovanje narodni obicaj

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 23:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
http://tacno.net/nogomet/stari-svjetski-poredak-ili-antihrvatska-zavjera-na-corinthians-areni/

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 13/06/2014 : 23:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Potop

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 13/06/2014 : 23:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Za dotura.
Lineran tip...
Objašnjenje gejm žargonom: Si igra ikad Duke Nukema 3d? A might and magic 6? To je to, ta razlika.

Ima li smisla? Najvjerojatnije nema.
Ukratko, imaš potrebu ljude stavljat u granice i predrasude. Degradiraš ljudski um i intelekt. I šta je najgore od svega, ljudsku kreativnost i izražaj. Nemoj i to, pusti to našim moderatorima.
Sad uživajmo u mundijalu i pobjedu Cile-a uz poruku - Kada posisaš sva vesla, tada Nikola si Tesla te s pravom možeš reci da je struja tvoja. To je to.

A dotad, bez predrasuda, u meduvremenu, "Mnogi ljudi gube male radosti nadajuci se velikoj sreci“*
(Pearl S.Buck)

*(ovo je za one koje su stavili lovu na Španjolsku veceras)


Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 13/06/2014 23:52:56
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 13/06/2014 : 23:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dr strangelove


Neka studija je pokazala da manje inteligentni ljudi vise psuju. Sad koja studija, ne bih znao, ali ako tako kazu pametniji ljudi od mene, tko sam ja da tvrdim suprotno?

P.S. Kakav je to linearan tip?


da pratim i radim po studijama,davno bih se zakopao...hebeš covika koji ne psuje kad se igra utakmica...ja uopce ne psujem u svakodnevici...ali kad je utakmica,onda sve po spisku...i šta sam ja onda...što je linearan tip...
ravnomjeran



Sad se opet vracamo na ono kad sam rekao da ne smatram psovanje u afektu nekom manom. Psovat kad se opalis u ormaric ili zapucas gol sansu mi je cist normalno, ali ja tu govorim o psovanju kao nacinu komunikacije. Znaci sjednes pred komp u fotelju i pocnes psovati druge - pa to je, policijski rjecnikom receno, zlocin s predumisljajem.
Mozda vi o takvim osobama nemate losije misljenje, ali ja nisam tako nepristran.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 14/06/2014 : 00:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Za dotura.
Lineran tip...
Objašnjenje gejm žargonom: Si igra ikad Duke Nukema 3d? A might and magic 6? To je to, ta razlika.




Linearan tip - to meni pari na nekog dosadnog ili tko tupi jedno te isto. Ondje mi bas nije pasalo pa sam zato pitao.

Inace, Duke Nukem: Time to Kill sam igrao bas neki dan. PS1 nostalgija.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11383 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/06/2014 : 00:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Kasiljasov najgori mec karijere.
Odbrana raspad sistema.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/06/2014 : 00:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Gooooooool!!!!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/06/2014 : 00:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ajme majko! Australija pakira kofere.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/06/2014 : 00:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zar si sumnja da ce Cileanci odrat klokane?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/06/2014 : 00:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ova Australija je za kurac, pucao sam da mogu iznenaditi u ovoj utakmici nekim bunkerom i igrom na nulu a sve govori da ce dobiti punu mrežu od sva 3 protivnika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/06/2014 : 00:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Nisam, ali ovako rano? :) Pogotovo što su oba gola bušiona.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/06/2014 : 00:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dr strangelove


Neka studija je pokazala da manje inteligentni ljudi vise psuju. Sad koja studija, ne bih znao, ali ako tako kazu pametniji ljudi od mene, tko sam ja da tvrdim suprotno?

P.S. Kakav je to linearan tip?


da pratim i radim po studijama,davno bih se zakopao...hebeš covika koji ne psuje kad se igra utakmica...ja uopce ne psujem u svakodnevici...ali kad je utakmica,onda sve po spisku...i šta sam ja onda...što je linearan tip...
ravnomjeran



Sad se opet vracamo na ono kad sam rekao da ne smatram psovanje u afektu nekom manom. Psovat kad se opalis u ormaric ili zapucas gol sansu mi je cist normalno, ali ja tu govorim o psovanju kao nacinu komunikacije. Znaci sjednes pred komp u fotelju i pocnes psovati druge - pa to je, policijski rjecnikom receno, zlocin s predumisljajem.
Mozda vi o takvim osobama nemate losije misljenje, ali ja nisam tako nepristran.


nisam citao tvoj post na koji se nadovezao zagor...da,tu se slažem...apsolutno...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/06/2014 : 00:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
A nisu ni Australci topovsko meso?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/06/2014 : 01:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ušla i trica.
Ali Australci ipak pokazali zube.
Nece s njima lako ni Nizozemci ni Španjolci.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/06/2014 : 01:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
2. poluvrime uvjerljivo najdosadnije dosad. kilavci

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/06/2014 : 02:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Nizozemska ce razmontirat obje ove momcadi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 14/06/2014 : 08:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

2. poluvrime uvjerljivo najdosadnije dosad. kilavci

nisam gledao cileance, ali kamerun mexico je bila dosada na kvadrat. i nadam se hrvatskom dominantnom pobjedom nad kam i mex i onda jednoj najatraktivnijoj utakmici hrv: niz; samo da držite visok ritam. ako vam spadne ketna, onda ste zajebali sve.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/06/2014 : 11:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by lwood

2. poluvrime uvjerljivo najdosadnije dosad. kilavci

nisam gledao cileance, ali kamerun mexico je bila dosada na kvadrat. i nadam se hrvatskom dominantnom pobjedom nad kam i mex i onda jednoj najatraktivnijoj utakmici hrv: niz; samo da držite visok ritam. ako vam spadne ketna, onda ste zajebali sve.



kam-mex je za ovu drugu bila odlicna utakmica.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 14/06/2014 11:39:20
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/06/2014 : 11:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ne znam, meni je Meksiko Kamerun bila odlicna, Meksiko je konstantno stvarao prilike (i zabijao golove), kontrolirao igru, ali je i Kamerun par puta puknuo izdaleka plus onaj udarac glavom akd je Ochoa napravio paradu.

Cile Australija je dobro pocela, ali je onda ubacila u prvu.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/06/2014 : 12:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Cil-Aus je valjala prvih 20 minuti a posli san skoro zaspa koliko su bili dosadni .

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/06/2014 : 12:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dr strangelove


Neka studija je pokazala da manje inteligentni ljudi vise psuju. Sad koja studija, ne bih znao, ali ako tako kazu pametniji ljudi od mene, tko sam ja da tvrdim suprotno?

P.S. Kakav je to linearan tip?


da pratim i radim po studijama,davno bih se zakopao...hebeš covika koji ne psuje kad se igra utakmica...ja uopce ne psujem u svakodnevici...ali kad je utakmica,onda sve po spisku...i šta sam ja onda...što je linearan tip...
ravnomjeran



Sad se opet vracamo na ono kad sam rekao da ne smatram psovanje u afektu nekom manom. Psovat kad se opalis u ormaric ili zapucas gol sansu mi je cist normalno, ali ja tu govorim o psovanju kao nacinu komunikacije. Znaci sjednes pred komp u fotelju i pocnes psovati druge - pa to je, policijski rjecnikom receno, zlocin s predumisljajem.
Mozda vi o takvim osobama nemate losije misljenje, ali ja nisam tako nepristran.



šta misliš o Petrini?





lik je faca

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 14/06/2014 12:11:01
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000