forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2014 : 11:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Talijani su takticki uvik odlicno pripremljeni. i igraju koliko im triba.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2014 : 12:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/sp2014/clanak/talijani-prezivjeli-manaus-uvjeti-su-bili-ekstremni-sramota-je-sto-nas-fifa-nije-poslusala/754519.aspx

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8175 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/06/2014 : 12:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Talijani su takticki uvik odlicno pripremljeni. i igraju koliko im triba.

Tako je... i samo ce rasti. Divota je gledati kako im igra ima i glavu i rep za razliku od ovih naših blentavaca.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 15/06/2014 : 12:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Italijani su komotno mogli osvojiti EP 2012 da naglo nisu promenili taktiku. Budale.

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/06/2014 : 12:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
MOLIM ZA POMOC!!!!

Ima li negde da se kupi (u Srbiji) neki magazin/revija posvecena Svetskom kupu u Brazilu??
Sa rasporedom utakmica,postavama,...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/06/2014 : 12:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
10. juna je u Zurnalu izasao vodic sa svim mecevima, postavama, zanimljivostima, tablicom xa upisivanje rezultata. Potrazi, mozda se moze naci.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 15/06/2014 : 12:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

10. juna je u Zurnalu izasao vodic sa svim mecevima, postavama, zanimljivostima, tablicom xa upisivanje rezultata. Potrazi, mozda se moze naci.



Izbacio je i Mozzartsport dodatak uz onaj njihov nedeljnik.
128 strana sa tekstovima i popisom svih igraca (raspored, stadioni, sudije).
Ništa posebno, ali za 50 kinte (maltene dž).

Edited by - Jasko on 15/06/2014 12:23:38
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/06/2014 : 12:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Nisam usao u kladionicu mesecima, ali taj Mocartov dodatak je zanimnljiv, i kvalitetan za 50 dindzi...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2014 : 12:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Nisam usao u kladionicu mesecima, ali taj Mocartov dodatak je zanimnljiv, i kvalitetan za 50 dindzi...



ja godinama

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/06/2014 : 12:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Caleb

Nisam usao u kladionicu mesecima, ali taj Mocartov dodatak je zanimnljiv, i kvalitetan za 50 dindzi...



ja godinama


Tako i treba. Ja sam jedno deset puta otprilike za poslednje 4 godine. A i koji cu q tamo, kad nemam pojma. Ne umem da pogodim 4 para o onolke liste.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2014 : 12:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Caleb

Nisam usao u kladionicu mesecima, ali taj Mocartov dodatak je zanimnljiv, i kvalitetan za 50 dindzi...



ja godinama


Tako i treba. Ja sam jedno deset puta otprilike za poslednje 4 godine. A i koji cu q tamo, kad nemam pojma. Ne umem da pogodim 4 para o onolke liste.



ja san se ukupno kladia nekih 5 puta.a i to uglavnom kad bi pravia društvo kojem prijatelju kladionicaru

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/06/2014 : 12:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

Talijani su takticki uvik odlicno pripremljeni. i igraju koliko im triba.

Tako je... i samo ce rasti. Divota je gledati kako im igra ima i glavu i rep za razliku od ovih naših blentavaca.


Meni je muka gledati takvu igru jer to za mene nije nogomet, drugo je kada tako igra repka za koju si vezan ali od stranaca tražim nogomet koji je i ugodan oku.
Nešto se nije velicala ljepota igre koju je imala Grcka na EP 2004. osim u njihovoj domovini.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2014 : 13:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

Talijani su takticki uvik odlicno pripremljeni. i igraju koliko im triba.

Tako je... i samo ce rasti. Divota je gledati kako im igra ima i glavu i rep za razliku od ovih naših blentavaca.


Meni je muka gledati takvu igru jer to za mene nije nogomet, drugo je kada tako igra repka za koju si vezan ali od stranaca tražim nogomet koji je i ugodan oku.
Nešto se nije velicala ljepota igre koju je imala Grcka na EP 2004. osim u njihovoj domovini.



a nego šta je?rukomet? sport se razvija ka i sve drugo.
potrebno je nac šemu kojom pobjeduješ.
ako ne ide na jedan nacin onda se razvija na drugi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/06/2014 : 13:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Englezi izgubljen slucaj, igraju nemastovit fudbal, napamet i bez plana.
Ne znam sta reci o Italijanima, na momenat mi djeluju kao da su sigurni i da znaju sta rade, ali vidjecemo kako ce kasnije izaci na kraj sa boljim protivnicima. Kod njih je sve moguce.

Obala Slonovace ima dobru sansu da prodje u 1/8, ali imaju grupu koja je poprilicno izjednacena, tu je sve moguce.

Urugvaj je tesko razocarenje, mislio sam da ce zavrsiti na prvom mjestu u svojoj grupi.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/06/2014 : 13:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Caleb

10. juna je u Zurnalu izasao vodic sa svim mecevima, postavama, zanimljivostima, tablicom xa upisivanje rezultata. Potrazi, mozda se moze naci.



Izbacio je i Mozzartsport dodatak uz onaj njihov nedeljnik.
128 strana sa tekstovima i popisom svih igraca (raspored, stadioni, sudije).
Ništa posebno, ali za 50 kinte (maltene dž).



hvala momci - inace, igram basket sa bratom vlasnika Mozzartsporta, taman cu da ga nahvatam da mi ponese taj dodatak.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/06/2014 : 13:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message
ako ima neko taj zurnalov dodatak nek se javi, placam u zlatu :)
salu na stranu, javite ako imate, uzeo bih to vrlo rado.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/06/2014 : 14:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Drago mi je da su Talijani maznuli te dosadne Engleze... Toliko su prepotentni, a ne vrijede nista... Ocekujem da ce ih srediti i preostale dvije ekipe u grupi.
Talijani ce, vidjelo se, biti vrlo opasni, iako ih ne stavljaju u krug favorita, vidio sam takticki vrlo poslozenu momcad, bez slabog mjesta + genije Pirlo...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/06/2014 : 14:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
potrebno je nac šemu kojom pobjeduješ.
ako ne ide na jedan nacin onda se razvija na drugi.


Naravno da ce svaka momcad igrati onako kako zna i umije jer cilj opravdava sredstvo, samo što to na neutralnog promatraca nece ostaviti dojam osim u slucaju da baš navija za tu momcad.
Iako ne simpatiziram ni jedne ni druge Španjolci su svoje uspjehe ostvarili na napadackom nogometu a Talijani svoje vecinom na defanzivnom stilu igre i te razlike su vidljive meni kao neutralnom promatracu.
Od stranih momcadi jedino Nizozemci imaju povlasticu da navijam za njih bez obzira kako da igraju, prema ostalima se ponašam onako kako to zasluže svojom igrom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7227 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/06/2014 : 14:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Naravno kada Talijani igraju bunker protiv boljih od sebe, u otvorenoj igri bi bili pometeni.


Ja ne znam kojim ocima si ti gledao utakmicu do 2:1. Pa Talijani su imali posjed lopte tada 60% i u potpuno otvorenoj igri s prilikama na obje strane djelovali su bolje i konkretnije. Zadnjih pola sata je bila njihova klasika s granitnom obranom i opasnim kontrama.

Italija je jedna od rijetkih reprezentacija na ovom SP-u koja ima i plan A i plan B, a ako treba i plan C u svojoj igri. I zato su mi u uskom krugu favorita.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/06/2014 : 14:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by DODSFERD

Naravno kada Talijani igraju bunker protiv boljih od sebe, u otvorenoj igri bi bili pometeni.


Ja ne znam kojim ocima si ti gledao utakmicu do 2:1. Pa Talijani su imali posjed lopte tada 60% i u potpuno otvorenoj igri s prilikama na obje strane djelovali su bolje i konkretnije. Zadnjih pola sata je bila njihova klasika s granitnom obranom i opasnim kontrama.

Italija je jedna od rijetkih reprezentacija na ovom SP-u koja ima i plan A i plan B, a ako treba i plan C u svojoj igri. I zato su mi u uskom krugu favorita.


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/06/2014 : 14:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by DODSFERD

Naravno kada Talijani igraju bunker protiv boljih od sebe, u otvorenoj igri bi bili pometeni.


Ja ne znam kojim ocima si ti gledao utakmicu do 2:1. Pa Talijani su imali posjed lopte tada 60% i u potpuno otvorenoj igri s prilikama na obje strane djelovali su bolje i konkretnije. Zadnjih pola sata je bila njihova klasika s granitnom obranom i opasnim kontrama.

Italija je jedna od rijetkih reprezentacija na ovom SP-u koja ima i plan A i plan B, a ako treba i plan C u svojoj igri. I zato su mi u uskom krugu favorita.


Mislio sam na neku puno bržu i organiziraniju momcad a ne zgubidane poput Engleza, protiv takvih može proci i plan trenera županijske momcadi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2014 : 15:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by DODSFERD

Naravno kada Talijani igraju bunker protiv boljih od sebe, u otvorenoj igri bi bili pometeni.


Ja ne znam kojim ocima si ti gledao utakmicu do 2:1. Pa Talijani su imali posjed lopte tada 60% i u potpuno otvorenoj igri s prilikama na obje strane djelovali su bolje i konkretnije. Zadnjih pola sata je bila njihova klasika s granitnom obranom i opasnim kontrama.

Italija je jedna od rijetkih reprezentacija na ovom SP-u koja ima i plan A i plan B, a ako treba i plan C u svojoj igri. I zato su mi u uskom krugu favorita.


Mislio sam na neku puno bržu i organiziraniju momcad a ne zgubidane poput Engleza, protiv takvih može proci i plan trenera županijske momcadi.



englezi uopce nisu loše igrali. ili si slabo gleda jucer

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/06/2014 : 15:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Ralno, Englezi su bili odlicni, a verujem da je to malo ko ocekivao. X bi bio pravedan. Al nebtino i to, utakmica je bila sjajna.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/06/2014 : 15:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Meni su Englezi bili mocni, nisu mi jasni neki ovdašnji komentari.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2014 : 15:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
odlicno su jedni i drugi igrali

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000