forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/06/2014 : 01:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ibiiiišeeeeviiiic!!!!!
Jeeeee, tooooo, jupiiiiii!!!!!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 16/06/2014 : 01:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message
Dobra utakmica...cestitke Argentini potpuno zaslužena pobjeda.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/06/2014 : 01:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Tipicna utakmica koja je riješena na osnovi iskustva jedne i neiskustva druge momcadi.
Argentina ništa posebno nije odigrala i sa ovakvom igrom ja je ne ubrajam medu favorite prvenstva.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 16/06/2014 : 01:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Odlicna BiH...U drugom krugu smo sto posto..Pokleknule bi mnogo jace reprezentacije pod Argentinom a i hoce...Messi je vanzemaljac ali i mi smo tvrd orah...

Wtf?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/06/2014 : 01:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Argentina razocarala,slaba uigranost.
po prikazanom naslov sp mogu i dalje samo sanjat.
Bih žilava ako ovako odigra iduce 2 utakmice prolazi grupu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 16/06/2014 : 02:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message
Argentina teško razocaranje. Katastrofalna igra. Tj., nije ni bilo igre. Jednostavno kao da im se nije dalo, kao da su se prvi put vidjeli prekjucer.

Što se BiH tice, nakon ovoga ocekujem rutinsko podcjenjivanje "tamo nekih crnaca" i onda protiv Irana utakmicu za prestiž.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/06/2014 : 02:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Tipicna utakmica koja je riješena na osnovi iskustva jedne i neiskustva druge momcadi.
Argentina ništa posebno nije odigrala i sa ovakvom igrom ja je ne ubrajam medu favorite prvenstva.


Da, Argentina nista posebno. Messi naravno cim ima malo prostora pokazuje sto zna, a zna mnogo. BiH igra hrabro i napadacki. Bolja od Argentine vecinu utakmice. Malo previse napucavanja izvan 16erca.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/06/2014 : 02:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Samo, malo je nedostajalo da Messi uvali i onaj gol pred kraj. Jako malo.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 16/06/2014 : 02:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message
Messi je vecinu utakmice igrao totalno nezainteresiran. I opet je zabio na kraju odlucujuci gol. Skoro i dva. Dovoljno je bilo 10-ak minuta. Mislim da su Argentinci opcenito ušli dosta podcjenjivacki u ovu utakmicu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/06/2014 : 02:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Argentina teško razocaranje. Katastrofalna igra. Tj., nije ni bilo igre. Jednostavno kao da im se nije dalo, kao da su se prvi put vidjeli prekjucer.

Što se BiH tice, nakon ovoga ocekujem rutinsko podcjenjivanje "tamo nekih crnaca" i onda protiv Irana utakmicu za prestiž.


Tamo neki crnci su ipak prvaci Afrike i bilo bi pogubno podcijeniti ih ali mislim da se to nece dogoditi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/06/2014 : 02:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Zacudo, za sada još nema nijednog neriješenog a prilicno utakmica je odigrano.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/06/2014 : 03:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Messi je vecinu utakmice igrao totalno nezainteresiran. I opet je zabio na kraju odlucujuci gol. Skoro i dva. Dovoljno je bilo 10-ak minuta. Mislim da su Argentinci opcenito ušli dosta podcjenjivacki u ovu utakmicu.


To je i moje misljenje.
Imam osjecaj da su igrali onoliko koliko im je bilo potrebno, obavili job i to je to.
Tesko ce njih neko zaustaviti.

BiH se dobro borili, pokazali su srce, ipak pobjeda je bila u zoni naucne fantastike.
Na napadu moraju jos dobro da porade, izgledaju haoticno u spici.
Nadam se da se nece upustiti u trku po terenu sa Nigerijancima, vec da ce odigrati pametno.

Edited by - King Warrior on 16/06/2014 04:00:41
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/06/2014 : 08:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.dalmacijanews.hr/clanak/ftm3-split-navijaci-bih-i-fetivi-argentinci-zajedno-gledali-pobjedu-gaucosa#/clanak/ftm3-split-navijaci-bih-i-fetivi-argentinci-zajedno-gledali-pobjedu-gaucosa

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/06/2014 : 08:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a pala mi je i ova utakmica napamet :


http://youtu.be/i2gHnS85x14

Rincon & Asprilla

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/06/2014 : 11:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Najteži poraz Argentine na domacem terenu ikada ali... to ne treba uzimati za ozbiljno jer su u pitanju kvalifikacije.
Takvo nešto se možda nece dogoditi u slijedecih 100 godina.
Ovo je tek prava sramota jer je Bolivija jedna od najslabijih južnoamerickih momcadi.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 16/06/2014 : 11:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Jadni malisan

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 16/06/2014 : 11:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Dominiraju, glupi gol, ali s onim glupostima u obrani su zaslužili primiti bar dva.

I šta im znace svi oni driblinzi umjesto šuta/centaršuta/dodavanja, šta im Pape nije objasnio da igraju protiv Argentine.

Odlicne akcije u napadu, ali ponašaju se kao kreteni u sredini i obrani.

A i Džeko je ono trebo dodat lijevo, u ovakvim utakmicama ne postoji ja.


Pa kad imaju dobar vezni i napad a u odbrani ispod prosjeka....
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/06/2014 : 11:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
http://www.24sata.hr/nogomet/sepp-blatter-nas-oblatio-penal-je-cist-ko-suza-371499
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/06/2014 : 12:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Što drugo ocekivati od tog mafioza

Have mercy
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/06/2014 : 12:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Što drugo ocekivati od tog mafioza


Mogao je barem diplomatski reci da situacija nije bas najjasnija i da je postojao fizicki kontakt, a ne "cist ko suza".
Bas je kreten.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/06/2014 : 12:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Vrana vrani oci ne vadi.
A i stolica mu se ljulja.
Pritišcu i onog seronju Beckenbauera da propjeva pa cemo vidit.
Uskoro daje iskaz iako je isprva odbijao svaku suradnju.
Sve su prilike da je Sepp svoje odsvirao ali ljigavac je to

Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/06/2014 : 12:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Najteži poraz Argentine na domacem terenu ikada ali... to ne treba uzimati za ozbiljno jer su u pitanju kvalifikacije.
Takvo nešto se možda nece dogoditi u slijedecih 100 godina.
Ovo je tek prava sramota jer je Bolivija jedna od najslabijih južnoamerickih momcadi.





nije ovo tolika sramota. igralo se u La Pazu , a on je na priko 3600 metri nadmorske.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/06/2014 : 13:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

tako ti je mala moja kad ne zvacis



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/06/2014 : 13:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message
Bilo bi iznenadenje da je Blatter rekao išta drugo. Ali Nishimuri su sudacki dani na odbrojeni, u to nema sumnje, prevelik je pritisak nastao.

Cestitke BiH na sinocnjoj igri i borbi, nedostajalo je i malo srece za nešto više.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/06/2014 : 14:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message
Inace, Francuska se jucer predstavila u dobrom svjetlu, premda im jako nedostaje onaj prodor slijeva, suradnja Evre i Riberya. Ekvadorci su još bolje mjerilo od Hondurasa, pa se isto može reci i za Švicarsku. Argentina je sinoc pomalo razocarala, kao i Brazil protiv nas. Vidjet cemo danas Nijemce oslabljene ozljedom Reusa (što ce, kako je netko rekao, doci do izražaja u kasnijoj fazi turnira) i što mogu Portugalci u zemlji u kojoj razumiju jezik osoblja u hotelu, trgovaca u ducanu, ljudi na ulici i plaži (što može pozitivno utjecati na raspoloženje). Bit ce ovaj turnir, i vec jest, strašan sudar Južne Amerike i Europe. Sruši li danas Klose rekord Ronalda, stvar ce dodatno uzavreti.

Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000