forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/06/2014 : 21:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Caleb

Napred, Mehiko!


danas ne,inace da...moraju ih brazilci naguzit,da nama bude lakše...


Bas me briga, napred Mehiko!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/06/2014 : 21:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Mexico odigra odlicno poluvrime.brazilci i dalje ništa posebno ne pokazuju.
daleko je to od pretedenta na naslov,osim u slucaju da in suci pomažu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/06/2014 : 21:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Brazil je goli kurac od ekipe, cim naidu na neku ozbiljnu europsku ekipu ispadaju.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/06/2014 : 21:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Dobra utakmica, puna tempa. Gosa Mehika odlican.
Brazil stvarno nista posebno do sada. Jos pre prvenstva sam prognozirao da ispadaju u 1/4 finalu. Mozda promene igru nakon grupne faze, ali za sada sve se svodi na individualizam, nidje veze.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22292 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/06/2014 : 21:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Odlicno prvo poluvrijeme, prsa u prsa, rame uz rame. Nema golova, ali je dobar sou.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/06/2014 : 22:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Brazil je goli kurac od ekipe, cim naidu na neku ozbiljnu europsku ekipu ispadaju.



Ako pri tom ne bude pristranog sudenja.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 17/06/2014 : 22:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
Dosad najbolje sudjenje. Mada ,ovo je mogao i crveni bit.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/06/2014 : 22:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Omiljeni fudbaler '94. Kampos, od veceras, definitvno Ocoa.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/06/2014 : 22:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Cisto sumnjam da ce Hrvatska pobijediti ovakav Meksiko, puno toga bi se moralo potrefiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/06/2014 : 22:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Ma, bravo, Mehiko. Pokidali momci, svaka im cast.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/06/2014 : 22:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Mexošima svaka cast

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/06/2014 : 22:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Naša repka je upravo ispala sa SP-a, mi protiv ovakvog Meksika ne možemo.

A Brazil je grozan.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/06/2014 : 22:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Šta nisu dobili Meksikanci!

Svaka cast, Ochoa najbolji igrac, uspjeli su u svemu šta mi nismo, obrana im je puno bolja od naše, dominirali u ejdnom trenutku, ne boje se puknut, mirni pasovi, precizni. Stvarno šteta što nisu i zabili jer ovaj nam rezultat najmanje odgovara.

Volio bih da prode Meksiko (oni su mi najdraža momcad uz naše i Etiopiju), ali bojim se da ne možemo zajedno. Osim ako i Kamerun ne iznenadi Brazilce.

Viva el Mexico!
Viva Pancho Villa!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/06/2014 : 23:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Bravo Mexico!!!!

Mi smo naj...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/06/2014 : 23:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Šta nisu dobili Meksikanci!

Svaka cast, Ochoa najbolji igrac, uspjeli su u svemu šta mi nismo, obrana im je puno bolja od naše, dominirali u ejdnom trenutku, ne boje se puknut, mirni pasovi, precizni. Stvarno šteta što nisu i zabili jer ovaj nam rezultat najmanje odgovara.

Volio bih da prode Meksiko (oni su mi najdraža momcad uz naše i Etiopiju), ali bojim se da ne možemo zajedno. Osim ako i Kamerun ne iznenadi Brazilce.

Viva el Mexico!
Viva Pancho Villa!



di si baš njih iskopa jebate

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/06/2014 : 23:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

Šta nisu dobili Meksikanci!

Svaka cast, Ochoa najbolji igrac, uspjeli su u svemu šta mi nismo, obrana im je puno bolja od naše, dominirali u ejdnom trenutku, ne boje se puknut, mirni pasovi, precizni. Stvarno šteta što nisu i zabili jer ovaj nam rezultat najmanje odgovara.

Volio bih da prode Meksiko (oni su mi najdraža momcad uz naše i Etiopiju), ali bojim se da ne možemo zajedno. Osim ako i Kamerun ne iznenadi Brazilce.

Viva el Mexico!
Viva Pancho Villa!



di si baš njih iskopa jebate


Posebna veza, ako te zanima mogu ti reci na PM.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/06/2014 : 23:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
aj nabaci

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/06/2014 : 23:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
I Meksiko pokrali po drugi put.
Koliko njih gaze to je strašno.

hint.Thiago Silva, crveni

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11389 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/06/2014 : 23:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Steta sto im Meksiko ne umuva na kraju.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/06/2014 : 23:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Malo tko je mogao predvidjeti da Brazil nece pobijediti pa makar iz nepostojeceg penala. To ne mora ništa znaciti jer u pravilu svaka velika momcad može imati slab dan na ovakvom turniru. Osmina finala ce pokazati koliko Brazil može, pogotovo ako tamo budu imali Španjolsku.
Meksiko je dokazao da je vrlo ozbiljna momcad i njima dajem prednost za prolaz dalje jer ce im u zadnjem kolu biti dovoljan i bod.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/06/2014 : 23:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Sad se ne prica kako Brazil mora osvojiti, kako ga sudije guraju i slicno.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/06/2014 : 23:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Sad se ne prica kako Brazil mora osvojiti, kako ga sudije guraju i slicno.


Ja sam napisao, Brazil je i ovu utakmicu pokrao, Meksiko kradu vec drugu utakmicu. Ja cu biti iskren i reci da Meksiko više zaslužuje prolaz, ali s druge strane, Brazil još manje zaslužuje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/06/2014 : 23:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Odigrao sam jos prosli tjedan X2 na ovu utakmicu, cijelo vrijeme sam imao osjecaj da nema sanse da ih Brazil dobije. Na zalost, nisam imao isti osjecaj za Urugvaj

Uglavnom, kad usporedim Ochou s nasim Stipom, dodje mi da si prikucam glavu s onim pistoljem za cavle.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/06/2014 : 23:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dante

Odigrao sam jos prosli tjedan X2 na ovu utakmicu, cijelo vrijeme sam imao osjecaj da nema sanse da ih Brazil dobije. Na zalost, nisam imao isti osjecaj za Urugvaj

Uglavnom, kad usporedim Ochou s nasim Stipom, dodje mi da si prikucam glavu s onim pistoljem za cavle.



zašto sebi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/06/2014 : 23:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Sigurno je zbog Stipe izgubio paru na kladari.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000