forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 dsormaz je nepravedno izbacen
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 16:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dosada

forumaši ostaju na miliosti i nenemilosti moderatora mladje,



Hej, može biti i gore. Šta misliš da se ja ponovo aktiviram?


Kod tebe su postojali kriteriji kaj je za pohvalu. A meni osobno je svejedno tko je moderator, iaonak se neobnazirem na njih kaj se vidi iz priloženog

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/06/2014 : 16:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by mladjo

Amos je zbog svog stava udaljen sa foruma.



Jel to znaci da napokon priznaješ kak ljude kažnjavaš zbog toga kaj niste istih stavova?




Nego zbog cega drugog ce ga izbacit? Stav moderatora je u skladu s pravilima foruma. Zar nije Markosov "prime directive" - nulta tolerancija na domacu politiku i relativiziranje ratnih "prica".
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8153 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 09/06/2014 : 17:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Naravno da mladjo nije uvijek u pravu i da mu kriteriji osciliraju, ali boriti se s ovolkom hrpom "budaletina" svaki dan... ja mu skidam kapu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 17:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

Naravno da mladjo nije uvijek u pravu i da mu kriteriji osciliraju, ali boriti se s ovolkom hrpom "budaletina" svaki dan... ja mu skidam kapu.



je, samo je problem kaj se odredenim forumašima odredene stvari teleriraju a drugim se te iste stvari ne toleriraju...

evo pogledaj Krasa, pa njega mladjo po pravilima foruma može izbaciti kad poželi ali ga ne izbacuje. Dapace redovito ga pušta da piše baljezgarije. Onda kad to poželi netko treci, e ne može njega se izbvacuje. I to je problem, neimanje kriterija...

Dsormaz je pravedno izbacen tu nema sumnje, jer optužuje ili brani stvari bez ikakvih argumenata, a još manje dokaza. Uvijek tražim dokaze u raspravama i od dsormaza, Amosa ili lwooda ih nikad ne dobijem. Od njih jedino dobiješ bespredmetna dobacivanja (:

mladjo nigdje nije pogriješil izbaciviši spomenute forumaše, pogrešil je u tome kaj nije ozbacil još njih nekoliko, ako mu je uopšce namjera držati se istih kriterija!?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 09/06/2014 17:27:17
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18727 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/06/2014 : 17:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dosada

forumaši ostaju na miliosti i nenemilosti moderatora mladje,



Hej, može biti i gore. Šta misliš da se ja ponovo aktiviram?


daj se molim te..nedostajes nam..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 18:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Tonto

Naravno da mladjo nije uvijek u pravu i da mu kriteriji osciliraju, ali boriti se s ovolkom hrpom "budaletina" svaki dan... ja mu skidam kapu.



je, samo je problem kaj se odredenim forumašima odredene stvari teleriraju a drugim se te iste stvari ne toleriraju...

evo pogledaj Krasa, pa njega mladjo po pravilima foruma može izbaciti kad poželi ali ga ne izbacuje. Dapace redovito ga pušta da piše baljezgarije. Onda kad to poželi netko treci, e ne može njega se izbvacuje. I to je problem, neimanje kriterija...

Dsormaz je pravedno izbacen tu nema sumnje, jer optužuje ili brani stvari bez ikakvih argumenata, a još manje dokaza. Uvijek tražim dokaze u raspravama i od dsormaza, Amosa ili lwooda ih nikad ne dobijem. Od njih jedino dobiješ bespredmetna dobacivanja (:

mladjo nigdje nije pogriješil izbaciviši spomenute forumaše, pogrešil je u tome kaj nije ozbacil još njih nekoliko, ako mu je uopšce namjera držati se istih kriterija!?



šta je kmecalo? šta to ja ne argumentiran? i pravi se javia.
koliko si ono napunia vrica pjeska kad su bile poplave?
di su slike koje prikazuju tvoje nadcovecanske napore?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 18:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Tonto

Naravno da mladjo nije uvijek u pravu i da mu kriteriji osciliraju, ali boriti se s ovolkom hrpom "budaletina" svaki dan... ja mu skidam kapu.



je, samo je problem kaj se odredenim forumašima odredene stvari teleriraju a drugim se te iste stvari ne toleriraju...

evo pogledaj Krasa, pa njega mladjo po pravilima foruma može izbaciti kad poželi ali ga ne izbacuje. Dapace redovito ga pušta da piše baljezgarije. Onda kad to poželi netko treci, e ne može njega se izbvacuje. I to je problem, neimanje kriterija...

Dsormaz je pravedno izbacen tu nema sumnje, jer optužuje ili brani stvari bez ikakvih argumenata, a još manje dokaza. Uvijek tražim dokaze u raspravama i od dsormaza, Amosa ili lwooda ih nikad ne dobijem. Od njih jedino dobiješ bespredmetna dobacivanja (:

mladjo nigdje nije pogriješil izbaciviši spomenute forumaše, pogrešil je u tome kaj nije ozbacil još njih nekoliko, ako mu je uopšce namjera držati se istih kriterija!?



šta je kmecalo? šta to ja ne argumentiran? i pravi se javia.
koliko si ono napunia vrica pjeska kad su bile poplave?
di su slike koje prikazuju tvoje nadcovecanske napore?



evo, baš o toj razini komunikacije pišem...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 18:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
smrc,smrc zlocesti lwood

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 18:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

smrc,smrc zlocesti lwood



djetinjasti tj. nedorasli...

p.s. i kad si vec kod kmecanja, tko je ono stavljal sliku moda kao neku vrstu osvete, smijšne ali ipak uspješne s obzirom da se mod požalil na to

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 18:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
je dosado lumenu forumski. ti si tako pametan deckic ,inace bi pisa za Lancet al ne moš jerbo moraš spašavat ljude svojon supermenskom snagom u brzini punjenja vrica .
toliko ih brzo puniš da to niti kamera ne može uvatit. zato i nemaš slika jel?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 18:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
znam ja da tebi leže ovakve debilane, s toga kidam na lijevo!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 18:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kidaj kidaj mogli bi te i drugi pitat šta i ja

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 18:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
....nisi sposoban ni shvatiti da se tema postavlja kao zahvala drugima a ne samom sebi (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 09/06/2014 18:40:27
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 18:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ajde ne kenjaj više nego ili stavi slike s nasipa ili prohuji s vihoron

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 18:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ajde ne kenjaj više nego ili stavi slike s nasipa ili prohuji s vihoron



dosta ti je jedan propuh u glavi, budi zadovoljan s njim.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 18:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ajde vihore,daj slike s nasipa

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 18:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
...ajde gotova je igra u pesku, sad budi dobar pa operi ruke i na veceru. Za pol vure je crtic a poslije crtica na spavanac. Laku noc djecarac!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 09/06/2014 18:47:42
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 18:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Originally posted by dosada

Vi iz Splita ili Zagreba vidite tko nama u Brodu, Šamcu ili Županji pomaže. Dajte se više okanite svoje mišljenje iznosti baš na svakoj temi. Imate hrpu tema, zar morate i na ovoj eksponirati sebe i svoju osobnost? Pokažite bar malo dostojanstva prema onima koji ovih dana ne mogu bezbrižno uživati na kavicama uz rivu i sl., te potisnite malo svoje sebicnosti.


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 09/06/2014 18:47:54
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 18:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

...ajde gotova je igra u pesku, sad budi dobar pa operi ruke i na veceru. Za pol vure je crtic a poslije crtica na spavanac. Laku noc djecarac!



je za po ure ti je crtic a onda marš na spavanje,pa ceš opet sanjat vrice

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 18:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
dobro si to izvlekel, tu sve piše....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 18:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
al ja ocu SLIKE!
kad vec kenjaš o argumentaciji dokaži to svojin primjeron.
da vidimo kako ti to puniš vrice i spašavaš razne gradove

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/06/2014 : 18:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
da vidimo kako ti to puniš vrice i spašavaš razne gradove



a gdje piše da ja punim vrece?

Lepe ti velim da nisi u stanju interpretirati tekst a ti se ljutiš. A zar treba veci dokaz od ovog da ti se dokaže kak ne shvacaš napisano?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/06/2014 : 19:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
kras je jedini normalan na ovome forumu i to je razlog zasto ga mladjo ne izbacuje. ajd dosada prestani vise trolati.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/06/2014 : 19:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

prvo postavite kriterije a onda moremo raaspravlajti o kompetencijama odredenih forumaša i jesu li njihovi "ispadi" za izbacivanje...sve dok kriterija nema forumaši ostaju na miliosti i nenemilosti moderatora mladje, koji ima svoje kritertije za koje smo odavno utvrdili kakvi su :)))

i ja sam vam otvoreno prikazal kakvi su njegovi postupci otvorivši temu gdje je njegova dvolicnost ocigledna, ali vama to nije bil problem tada pa zakaj bi vam bil sada ;)

uživajte, kak ste užival i dosad samo se nemojte iznenaditi kad i vas oplete!



Na tom tvom topicu se jedino pokazalo da sam ja bio u svemu u pravu a da ti nisi niti jednom cinjenicom osporio moje argumente. I to se sve lijep vidjelo. Ali dobro, ako dovoljno puta ponoviš nešto, možda barem sam sebe uvjeriš da si u pravu. Uglavnom, prestani s trolanjem. Prvo i posljednje upozorenje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/06/2014 : 19:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

kras je jedini normalan na ovome forumu i to je razlog zasto ga mladjo ne izbacuje. ajd dosada prestani vise trolati.



Kao što sam jednom vec napisao - Kras je jedan shashavi troll zafrkant koji u stvarnosti sigurno nema nikakve veze sa stavovima koje ovdje piše, odnosno lik se ovdje dobro zabavlja i ja ga tak doživljavam (te spike sa ovcama, guzicama, sisama, Rusima - yeah right, baš on inace brije na to:). Ako koji put pretjera - dobije opomenu ili ga se udalji i to je to.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000