forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 PITANJE MODERATOR
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/06/2014 : 20:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by brni

Ne znam sad na koga se misli..onaj srbenda Zecic je odlican..



misliš na onog dinamovca?



Ae, onaj sta bi Mamica nosia do Žrnovice..




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1276 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 20/06/2014 : 23:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message
Odlican

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/06/2014 : 17:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
mladjo i ja smo moderatori,covekolovac se povukao,iako mu i dalje stoji da je moderator...ja i ne stignem baš kao prije,jebi ga,obaveze,obitelj,malo dijete...ali pratim...a i bolje da manje moderiram,jer bi bilo banova ko u prici...mladjo je ipak momak,pa ima manje obaveza

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/06/2014 : 17:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

mladjo i ja smo moderatori,covekolovac se povukao,iako mu i dalje stoji da je moderator...ja i ne stignem baš kao prije,jebi ga,obaveze,obitelj,malo dijete...ali pratim...a i bolje da manje moderiram,jer bi bilo banova ko u prici...mladjo je ipak momak,pa ima manje obaveza

Uvijek me zanimalo to npr ako ste ti i mladjo moderatori sta su onda manhaunter i markos???
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/06/2014 : 18:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by globinjo

mladjo i ja smo moderatori,covekolovac se povukao,iako mu i dalje stoji da je moderator...ja i ne stignem baš kao prije,jebi ga,obaveze,obitelj,malo dijete...ali pratim...a i bolje da manje moderiram,jer bi bilo banova ko u prici...mladjo je ipak momak,pa ima manje obaveza

Uvijek me zanimalo to npr ako ste ti i mladjo moderatori sta su onda manhaunter i markos???


Manhunter je bio moderator, sada više nije.
Markos je administrator, vlasnik sajta i izdavacke firme Fibra - dakle šerif u selo.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/06/2014 18:51:23
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
923 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 21/06/2014 : 20:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by globinjo

mladjo i ja smo moderatori,covekolovac se povukao,iako mu i dalje stoji da je moderator...ja i ne stignem baš kao prije,jebi ga,obaveze,obitelj,malo dijete...ali pratim...a i bolje da manje moderiram,jer bi bilo banova ko u prici...mladjo je ipak momak,pa ima manje obaveza

Uvijek me zanimalo to npr ako ste ti i mladjo moderatori sta su onda manhaunter i markos???


Manhunter je bio moderator, sada više nije.
Markos je administrator, vlasnik sajta i izdavacke firme Fibra - dakle šerif u selo.


"Capo di Tutti Capi!"
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/06/2014 : 20:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
odlicni oboje

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/06/2014 : 20:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

odlicni oboje



ulizivacu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/06/2014 : 15:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

odlicni oboje



ulizivacu


naravno

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 10/07/2014 : 11:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Od selektivne primjene pravila, dvostrukih kriterija, sudjelovanja u raspravama vezanim uz neke zabranjene teme u kojima se pristrano uljucuje za jednu stranu pa onda uglavnom sankcionira onu drugu, koja mu ideološki i svjetonazorski ne paše...
A o lažnim optužbama koje je iznio na moj racun, da sam tobože nekoga i nešto velicao necu trošiti previše rijeci. Tu su ga demantirali cak i neki njegovi svetonazorski istomišljenici.
Ukratko, unakazio je forum svojim moderiranjem i pretvorio ga u prciju svoje Partije.
Sve to naravno on i neke njegove ulizice ne vide niti žele vidjeti.
Na žalost, kao moderator vrijedi koliko i pikova dvojka u briškuli.
Ipak, ne mogu se previše ljutiti na njega, možda nije on kriv što je takav kakav je, jednostavno je tako isprogramiran. Kao ni mnogi od nas ni on ne može iz svoje kože.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 10/07/2014 : 19:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
da je ovo partijski forum, vec bi se valjda odavno osobe poput tebe, krugera, amosa i slicnih zauvijek pobrisalo s ovog prostora... zato ne kenjaj i prestani vec jednom kmecat.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 10/07/2014 : 20:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

da je ovo partijski forum, vec bi se valjda odavno osobe poput tebe, krugera, amosa i slicnih zauvijek pobrisalo s ovog prostora... zato ne kenjaj i prestani vec jednom kmecat.


Vidim da te danas jugobolja muci više nego inace. Možda ovo (ne)vrijeme utjece na to.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/07/2014 : 20:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Od selektivne primjene pravila, dvostrukih kriterija, sudjelovanja u raspravama vezanim uz neke zabranjene teme u kojima se pristrano uljucuje za jednu stranu pa onda uglavnom sankcionira onu drugu, koja mu ideološki i svjetonazorski ne paše...
A o lažnim optužbama koje je iznio na moj racun, da sam tobože nekoga i nešto velicao necu trošiti previše rijeci. Tu su ga demantirali cak i neki njegovi svetonazorski istomišljenici.
Ukratko, unakazio je forum svojim moderiranjem i pretvorio ga u prciju svoje Partije.
Sve to naravno on i neke njegove ulizice ne vide niti žele vidjeti.
Na žalost, kao moderator vrijedi koliko i pikova dvojka u briškuli.
Ipak, ne mogu se previše ljutiti na njega, možda nije on kriv što je takav kakav je, jednostavno je tako isprogramiran. Kao ni mnogi od nas ni on ne može iz svoje kože.



Ma živio i ti meni frende

Inace, topic ide pod kljuc zbog razloga koje sam vec rekao ovdje:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45496&whichpage=8


I dajte ljudi otvarajte topice u odgovarajucem pdf-u

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000