forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 KOSOVO,kako je sada tamo?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12442 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/07/2014 : 19:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Možda idem na Kosovo, ne ide mi se baš haha, ali jedna moja prijateljica, sa kojom si dopisivam više od godinu dana, ona je Filipinka i radi u Bahrainu (gdje ih samo nadem...) i htjela je otici u Kanadu k rodacima, pa su joj rekli, da nema dovoljno "traveling expirience", (nisam znao da to treba imati,...) u prijevodu to znaci, da nije dovoljno putovala, pa ne može otici u Kanadu (!??) i ona sad treba negdje putovati, da nabije taj traveling expirience. Problem je, jer svugdje traže od nje Vizu, a ona ne može dobiti vizu, jer za vizu trebaš imati nekog sponzora u toj zemlji, koji ce jamciti za tebe. Pošto sam ja nezaposlen, ja njoj ne mogu da budem sponzor i ona ne može doci u Sloveniju, iako bi si sama platila kartu....Pa je onda negdje saznala da za Gruziju i Kosovo ne treba viza. Sada ne znam da li samo njoj ne treba, jer možda Filipini ili Bahrain imaju nekakav sporazum sa njima ili nikome ne treba viza,...Ne znam ni jel meni treba viza za Kosovo?
Pa sam onda ja njoj odpisao, da je meni Kosovo bliže, pa ce se možda ona odluciti da se nademo na Kosovu, iako se meni i ne ide baš tamo haha. Jer nemam pojma kako je sada uopšte tamo? Mislim kako je sa obezbedenjem, da li tamo uopšte postoji neki zakon, šta uopšte raditi na Kosovu? Jel ima tamo negdje da se ide, npr na neki bazen, šta god,...Mislim u Sloveniji svi koji su došli sa Kosova, nitko se baš ne vraca tamo,...valjda imaju neki razlog haha...da je bar neka Crna Gora, onda bi mogao ici na more npr...
Ne znam jel cemo se uopšte naci na Kosovu ili ne, ali svejejdno me zanima kako je tamo?
Da li netko zna nešto više?

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 03/07/2014 : 19:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Možda idem na Kosovo, ne ide mi se baš haha, ali jedna moja prijateljica, sa kojom si dopisivam više od godinu dana, ona je Filipinka i radi u Bahrainu (gdje ih samo nadem...) i htjela je otici u Kanadu k rodacima, pa su joj rekli, da nema dovoljno "traveling expirience", (nisam znao da to treba imati,...) u prijevodu to znaci, da nije dovoljno putovala, pa ne može otici u Kanadu (!??) i ona sad treba negdje putovati, da nabije taj traveling expirience. Problem je, jer svugdje traže od nje Vizu, a ona ne može dobiti vizu, jer za vizu trebaš imati nekog sponzora u toj zemlji, koji ce jamciti za tebe. Pošto sam ja nezaposlen, ja njoj ne mogu da budem sponzor i ona ne može doci u Sloveniju, iako bi si sama platila kartu....Pa je onda negdje saznala da za Gruziju i Kosovo ne treba viza. Sada ne znam da li samo njoj ne treba, jer možda Filipini ili Bahrain imaju nekakav sporazum sa njima ili nikome ne treba viza,...Ne znam ni jel meni treba viza za Kosovo?
Pa sam onda ja njoj odpisao, da je meni Kosovo bliže, pa ce se možda ona odluciti da se nademo na Kosovu, iako se meni i ne ide baš tamo haha. Jer nemam pojma kako je sada uopšte tamo? Mislim kako je sa obezbedenjem, da li tamo uopšte postoji neki zakon, šta uopšte raditi na Kosovu? Jel ima tamo negdje da se ide, npr na neki bazen, šta god,...Mislim u Sloveniji svi koji su došli sa Kosova, nitko se baš ne vraca tamo,...valjda imaju neki razlog haha...da je bar neka Crna Gora, onda bi mogao ici na more npr...
Ne znam jel cemo se uopšte naci na Kosovu ili ne, ali svejejdno me zanima kako je tamo?
Da li netko zna nešto više?




Kud god da krenem, tebi se vracam ponovo....:)

Pre neku godinu pricao mi covek koji malo, malo pa ode tamo. Odatle je pa ide da obidje groble i sl. Kaze bio ja u Pristini, onaj u radnji me pozdravlja sa Mirdita, ja mu odgovorim dobar dan, on se automatski presaltuje na srpski i tako. Upumpali su ovi belosvetski gadovi lovu pa, kaze, sad sve sija i blista. E sad pitanje dokle ce tako jer nesto ne verujem da su domorodci skloni nekom ozbiljnom preduzetnistvu i domacinskom ophodjenju.
Onda jedan tip u novinama pisao svoja iskustva. Kaze hteo sam da vidim je li istina da ce na Kosovu Srbin da najebe, pa je onda prokrstario celo Kosovo i Albaniju i to namerno nosio shajkachu celim putem. Ma niko ga ni pogledao.
A da stos bude veci, posle je krstario Srbijom sa shiptarskim kechetom na glavi. Ni tad ga niko nije tak'o
Znaci Kosovo je sasma OK, kaze napravili neki strava autoput Pristina-Tirana sto se u vreme nijedne od ovih ex-YU nije moglo ni zamisliti
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2014 : 19:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ovaj topic ti je najjaci!

Inace, Kosovo je vec par godina "in" destinacija turista iz Evrope. Kažu svi da su se nezaboravno proveli.

Evo i linka: www.beinkosovo.com

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 03/07/2014 19:19:13
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16328 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/07/2014 : 20:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Možda idem na Kosovo, ne ide mi se baš haha, ali jedna moja prijateljica, sa kojom si dopisivam više od godinu dana, ona je Filipinka i radi u Bahrainu (gdje ih samo nadem...) i htjela je otici u Kanadu k rodacima, pa su joj rekli, da nema dovoljno "traveling expirience", (nisam znao da to treba imati,...) u prijevodu to znaci, da nije dovoljno putovala, pa ne može otici u Kanadu (!??) i ona sad treba negdje putovati, da nabije taj traveling expirience. Problem je, jer svugdje traže od nje Vizu, a ona ne može dobiti vizu, jer za vizu trebaš imati nekog sponzora u toj zemlji, koji ce jamciti za tebe. Pošto sam ja nezaposlen, ja njoj ne mogu da budem sponzor i ona ne može doci u Sloveniju, iako bi si sama platila kartu....Pa je onda negdje saznala da za Gruziju i Kosovo ne treba viza. Sada ne znam da li samo njoj ne treba, jer možda Filipini ili Bahrain imaju nekakav sporazum sa njima ili nikome ne treba viza,...Ne znam ni jel meni treba viza za Kosovo?
Pa sam onda ja njoj odpisao, da je meni Kosovo bliže, pa ce se možda ona odluciti da se nademo na Kosovu, iako se meni i ne ide baš tamo haha. Jer nemam pojma kako je sada uopšte tamo? Mislim kako je sa obezbedenjem, da li tamo uopšte postoji neki zakon, šta uopšte raditi na Kosovu? Jel ima tamo negdje da se ide, npr na neki bazen, šta god,...Mislim u Sloveniji svi koji su došli sa Kosova, nitko se baš ne vraca tamo,...valjda imaju neki razlog haha...da je bar neka Crna Gora, onda bi mogao ici na more npr...
Ne znam jel cemo se uopšte naci na Kosovu ili ne, ali svejejdno me zanima kako je tamo?
Da li netko zna nešto više?



Au, brate, pa ti kao da si pao sa kruske... da l imaju bazene, mesta za izlaske, zakone...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 03/07/2014 : 20:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Zanimljiva prica.

Kosovo je ok, iako, s naše, dalmatinske perspektive, pravi balkan. Šta ceš, tako je.
Natiralo nas da damo 45 eura za osiguranje auta na makedonsko-kosovskoj granici, i šta je najgore, razbilo nam auto u Prištini (ne zbog vandalizma - za razliku od Tirane di nema ludeg prometa u Europi i kaosa, uvik se oznojim kad doli vozin, mora se prizna da Tiranini dobro voze, za razliku od Prištinara ). Pa na granici CG-Kosovo ti ne obadaju to osiguranje, jer kao mi smo došli iz Srbije, ne iz Kosova...bla bla ko ce to povatat. Uzelo pare bezveze.
Bili smo i u Peci...balkan brate.
Al triba se sve to vidit, ima neki...balkanski (opet) šarm..valjda .


Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2014 : 20:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
di samo iskopaš ta romanticna mista

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4090 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 03/07/2014 : 21:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
Ma slobodno pici Euro,nece ti niko ništa.
Ja sam sa Kosova i zivim dole,a znam samo dvije reci Albanskog,ne zanima nikog kako ti pricaš,prošla su ta vremena!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 03/07/2014 : 21:36:18  Show Profile Show Extended Profile
Euro, najbolje je otici na Kosovo 14. 03. kad se prigodnim programom obilježava Svjetski dan bubrega.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 04/07/2014 : 00:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Euro, najbolje je otici na Kosovo 14. 03. kad se prigodnim programom obilježava Svjetski dan bubrega.





Ojro,samo ponesi potvrdu od doktora da imaš kamenac,nalijepi je negdje na vidljivo mjesto - kod tebe konkretno na bujnom vlasištu i nemaš se cega bojati...

Wtf?

Edited by - bagi on 04/07/2014 00:15:38
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/07/2014 : 00:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message

jeste munjare.
inace kakvo qurcevo traveling experience?
to je muljaju ti njeni.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12442 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/07/2014 : 01:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


jeste munjare.
inace kakvo qurcevo traveling experience?
to je muljaju ti njeni.



ma ne znam...i ja sam prvi put cuo za to....ma ko jo jebe, ne postoji takva ženska da bi ja zbog nje išao na Kosovo
Mislim nemam ništa protiv Kosova, i ljudi koji tamo žive,...ali šta cu ja tamo, nemaju more, vjerovatno imaju loše ceste, pa mi se ne da cekati pola sata da predu ovce preko puta, pa da mi ukradu automobil, izvade bubrege,....i sve ostalo o cemu ste pricali.
Sjecam se prošlog provoda u Novom sadu, kada sam išao na pijacu pa se odjedanput stvorili neki cigani (djeca cak), i tražili novac, da mi cuvaju automobil. Znam ja kako to ide, ako im ne daš ništa, onda ce mi probušiti gume ili nešto,...pa sam im naravno dao nešto novca, da nemam sranja poslije.
Isti kurac je bilo u Tuniziji, Vietnamu gdje je svatko htio nositi moje kofere. Na pocetku mi je cak bilo super, ono osjecao sam se gospodina, da mi nose kofere ali sav tav "luksuz" treba platiti poslije,...i onda svaki dan kada sam izašao iz Hotela navalili su da mi kao pomognu nositi nešto.
U Hrvatskoj na autoputu, dok sam stao na nekom odmaralištu, ljudi navalili da mi ociste staklo na automobilu, ne mogu nigdje da se popišam besplatno, svi neki prave posao od "piškanja na wc-u", u južnoj Francuskoj (Nica), isto tako, ima puno nekih ljudi koji cekaju kod crvenog svijetla, pa da ociste staklo u tih nekoliko sekundi. I ja sam imao lijepo ocišceno staklo, jer sam malo prije bio u autopraonici, i ove budale samo uprljajo staklo sa tim njihovim cišcenjem,....

Ma ne da mi se više zajebavati sa tim nekim "biznismenima", svugdje su u pm....nisam ja navikao na to i smeta mi to jako.

A da ne pricam o nesposobnim ljudima. Eto tu gdje ja živim ima jedna mala trgovina i ja idem nešto da kupim i koštalo je 10 eura i 6 centa. A ja sam imao samo 20 eura zajedno. I danas je radila neka stara baba, koju sam prvi put vidio da tu radi, pa me ne poznaje, da ja živim tu blizu i pita me jel imam 6 centi, kažem da nemam i umjesto da mi vrati 10 eura, pa cu valjda neki drugi put da donesem tih 6 centi, ona pocne vracati sve te kovanice. I ja sam mislio da ona zna šta radi i nisam provjeravao, da li mi je vratila kako treba, tek sam kod kuce vidio da mi je vratila jedan euro premalo. Umjesto 9 eura i 94 centi, mi je vratila 8 eura i 94 centa. I siguran sam da me nije htjela prevariti, nego je glupa i nesposobna. Ionako joj racunalo napiše koliko treba vratiti, ali krava ne zna brojiti.
Htio sam ici nazad, ali mi se nije dalo, ali mi je glupo da oni meni ne žele oprostiti npr 6 centa, dok ja njima kao trebam 1 euro.
Ali to je bilo poslednji put. Drugi put cu sve prebrojiti prije uzmem novac, i cak cu im reci da ne vjerujem lopovima, jer mi prošli put nisu vratili kako treba. Uzimam sve do poslednjeg centa. Dosta puta sam ja tamo puštao neke cente, koji su ostali,...sada više ne, želim svoj novac pa ako se radilo o jednom centu. I one spike kako trenutacno nemaju sitno itd,...ne zanima me uopšte, idi i promjeni, ja hocu svoj novac. Briga me ako cu napraviti zastoj, nema veze, radi se o MOM novcu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/07/2014 : 01:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
tako je,nek vrati guba sve do zadnje lipe/centa.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 04/07/2014 : 02:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message
a leba ti... lepo kaze kras, ko je lud da radi kad mozes da zivis kao grof od socijale :) .
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2437 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 04/07/2014 : 02:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Kakve veze ima Kosovo sa coravom babom i centima?

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/07/2014 : 10:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Frend je bio s curom na Kosovu prije dvije godine i bilo mu je uzvrsno. Prava avantura.
A i potvrdio je ono kaj se zna - Kosovo je duplo razvijenije od Albanije

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Pterodaktil
Starting Member

25 Posts

Member since 16/12/2006

Posted - 04/07/2014 : 13:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Pterodaktil a Private Message
Kosovo je savršeno mjesto za opalit Filipinku iz Bahreina, jedino što nema bazena.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/07/2014 : 13:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Pterodaktil

Kosovo je savršeno mjesto za opalit Filipinku iz Bahreina, jedino što nema bazena.



kako nema, evo Mitrovice

http://www.panos.co.uk/blog/?p=3238





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2408 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 04/07/2014 : 15:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
quote:
Originally posted by Pterodaktil

Kosovo je savršeno mjesto za opalit Filipinku iz Bahreina, jedino što nema bazena.



Carpe diem
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 04/07/2014 : 17:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Prije par mjeseci razgovarao sam s jednim skolskim prijateljem koji je skoro bio dole u Kosovu zbog nekog koncerta, reko je da se fino proveo. Sve najljepse o Kosovu je pricao.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 04/07/2014 : 23:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood


jeste munjare.
inace kakvo qurcevo traveling experience?
to je muljaju ti njeni.



ma ne znam...i ja sam prvi put cuo za to....ma ko jo jebe, ne postoji takva ženska da bi ja zbog nje išao na Kosovo
Mislim nemam ništa protiv Kosova, i ljudi koji tamo žive,...ali šta cu ja tamo, nemaju more, vjerovatno imaju loše ceste, pa mi se ne da cekati pola sata da predu ovce preko puta, pa da mi ukradu automobil, izvade bubrege,....i sve ostalo o cemu ste pricali.
Sjecam se prošlog provoda u Novom sadu, kada sam išao na pijacu pa se odjedanput stvorili neki cigani (djeca cak), i tražili novac, da mi cuvaju automobil. Znam ja kako to ide, ako im ne daš ništa, onda ce mi probušiti gume ili nešto,...pa sam im naravno dao nešto novca, da nemam sranja poslije.
Isti kurac je bilo u Tuniziji, Vietnamu gdje je svatko htio nositi moje kofere. Na pocetku mi je cak bilo super, ono osjecao sam se gospodina, da mi nose kofere ali sav tav "luksuz" treba platiti poslije,...i onda svaki dan kada sam izašao iz Hotela navalili su da mi kao pomognu nositi nešto.
U Hrvatskoj na autoputu, dok sam stao na nekom odmaralištu, ljudi navalili da mi ociste staklo na automobilu, ne mogu nigdje da se popišam besplatno, svi neki prave posao od "piškanja na wc-u", u južnoj Francuskoj (Nica), isto tako, ima puno nekih ljudi koji cekaju kod crvenog svijetla, pa da ociste staklo u tih nekoliko sekundi. I ja sam imao lijepo ocišceno staklo, jer sam malo prije bio u autopraonici, i ove budale samo uprljajo staklo sa tim njihovim cišcenjem,....

Ma ne da mi se više zajebavati sa tim nekim "biznismenima", svugdje su u pm....nisam ja navikao na to i smeta mi to jako.

A da ne pricam o nesposobnim ljudima. Eto tu gdje ja živim ima jedna mala trgovina i ja idem nešto da kupim i koštalo je 10 eura i 6 centa. A ja sam imao samo 20 eura zajedno. I danas je radila neka stara baba, koju sam prvi put vidio da tu radi, pa me ne poznaje, da ja živim tu blizu i pita me jel imam 6 centi, kažem da nemam i umjesto da mi vrati 10 eura, pa cu valjda neki drugi put da donesem tih 6 centi, ona pocne vracati sve te kovanice. I ja sam mislio da ona zna šta radi i nisam provjeravao, da li mi je vratila kako treba, tek sam kod kuce vidio da mi je vratila jedan euro premalo. Umjesto 9 eura i 94 centi, mi je vratila 8 eura i 94 centa. I siguran sam da me nije htjela prevariti, nego je glupa i nesposobna. Ionako joj racunalo napiše koliko treba vratiti, ali krava ne zna brojiti.
Htio sam ici nazad, ali mi se nije dalo, ali mi je glupo da oni meni ne žele oprostiti npr 6 centa, dok ja njima kao trebam 1 euro.
Ali to je bilo poslednji put. Drugi put cu sve prebrojiti prije uzmem novac, i cak cu im reci da ne vjerujem lopovima, jer mi prošli put nisu vratili kako treba. Uzimam sve do poslednjeg centa. Dosta puta sam ja tamo puštao neke cente, koji su ostali,...sada više ne, želim svoj novac pa ako se radilo o jednom centu. I one spike kako trenutacno nemaju sitno itd,...ne zanima me uopšte, idi i promjeni, ja hocu svoj novac. Briga me ako cu napraviti zastoj, nema veze, radi se o MOM novcu.


jbte 1euro - jedini ko je ispao glup si ti - baba ti ukrala nick - 1eur u 3d

Edited by - rommel on 04/07/2014 23:41:57
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/07/2014 : 23:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
probaj u albaniji







ako na kosovu docekaš filipinku, mislit ce da si pimp...

Edited by - KRAS on 04/07/2014 23:46:49
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000