forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Splitska Atlantida
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/07/2014 : 11:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by senokute

quote:
Originally posted by lwood

šta se tice piramida u Beha,problem je šta je osmanagic razvuka tu pricu a da nije prakticki (dosad) da neki baš konkretan dokaz za to(šta ne znaci nece,al zasad imamo samo piramidalno brdo)



istina, ali ima dokaza da je tu bilo neke civilizacije, vjerovatno ista sto je i tu cestu napravila,sto je samo zase isto ogromna senzacija ,da osmanagac nije pomenuo piramide bolje bi proso i bio bi ozbiljnije tretiran



nije triba ništa ni govorit dok nije nešto konkretno naša.
al bi ko virova ovome Hržicu da nema slika?
a i tip je ronioc znaci cista igra slucaja šta je naletia na ovo

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/07/2014 : 11:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Javite mi kad izrone nešto poput ovoga:

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/07/2014 : 13:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

A kad je udarila u splitsku rivu i oštetila se, u Slobodnoj su se zajebavali "mlada Partizanka bužu imala".





Par puta san s Partizankon iša na Lastovo.
Bila je karampana, al su sredinon osandesetih stavili u nju nove makinje pa je do Lastova znala doc i za manje od 5 sati.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16790 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 07/07/2014 : 14:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Da li se današnja dica radaju glupa ili je to ipak stvar odgoja?


I jedno i drugo
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/07/2014 : 19:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Da li današnja dica radaju glupa ili je to ipak stvar odgoja?


Sa smislom za humor se radjaju, za razliku od tebe.
A odgoju nemoj pricati dok se ne nauciš razgovarati s nekim bez da mu kažeš da je glup.
Ocito te jako pogodilo što sam se šalio na racun splitske atlantide pa ti se iskreno ispricavam.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/07/2014 : 19:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by jaki

Da li se današnja dica radaju glupa ili je to ipak stvar odgoja?


I jedno i drugo


Bravo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2014 : 01:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/250620/Default.aspx

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26454 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/07/2014 : 01:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Najbolje je isušiti cijeli Jadran pa prckati po dnu/površini
A meni je zanimljivo kako su ovi naši konzervatori brzi?Još im nije u planu?Drugi normalni ljudi bi požurili u nadi da ce pronaci nešto senzacionalno i radi svoje slave i promocije i radi turisticke promidžbe a oni easy

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2014 : 11:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
vjerovatno in nije u planu zbog financija.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26454 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/07/2014 : 11:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Je triba im milijun kuna za zaronit par metara da barem preliminarno vide o cemu bi se moglo raditi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2014 : 12:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne znan šta in triba al ocito in nešto triba. a pošto se u nas uglavnom radi o lovi vjerovatno je to

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/07/2014 : 12:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
vrlo vjerovatno ce se ovime otkriti da su hrvati praiskonski narod i da su sve druge civilizacije potekle od njih.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2014 : 12:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
odakle si sad Hrvate iskopa? kakve veze oni imaju s ovin?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 11/07/2014 : 13:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ma pusti ga , vidiš da provocira. I danas je kod nas ružno vrijeme, mislim da mu to utjece na pojacano djelovanje "jugobolje" od koje izgleda kronicno pati.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26454 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/07/2014 : 13:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

vrlo vjerovatno ce se ovime otkriti da su hrvati praiskonski narod i da su sve druge civilizacije potekle od njih.


falija si narod/pleme.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12442 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/07/2014 : 14:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pronašli su nešto i kod Zadra:

http://www.rtvslo.si/kultura/drugo/pod-morjem-pri-zadru-nasli-3000-let-staro-mesto/341726
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2014 : 15:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pronašli su nešto i kod Zadra:

http://www.rtvslo.si/kultura/drugo/pod-morjem-pri-zadru-nasli-3000-let-staro-mesto/341726



to san jucer stavia,pogledaj poviše

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000