forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 PRICE SA DIVLJEG ZAPADA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/01/2002 : 16:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Jako dobro Going-Going. Jedino ce cijela stvar imati smisla, ako objavljuju redovno taj serijal!

-DD-
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 31/01/2002 : 16:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Pa tako je on meni rekao kad sam ga zadnji put video u Novom Sadu. Pretpostavljam da to ne zavisi samo od njega, vec i od prodaje. Najvaznije je da covek ima zelje i volje da to uradi, sve ostalo ce valjda doci.



Edited by - Going-Going on 01/31/2002 16:34:06
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/02/2002 : 10:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja imam osecaj da ce ova prva biti ujedno i poslednja, jer mislim da nase citalastvo nece imati dovoljno interesovanja za takav strip, premda, ko zna... nadam se da se moje prognoze nece ostvariti

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 01/02/2002 : 10:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Ko zna. On je ipak dosta toga objavio. Ne verujem da ce lako odustati.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/02/2002 : 12:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Nadam se samo da ljudi nisu megalomani tj. da ne rade naklade u nekoliko desetaka tisuca komada. Sa nekom skromnom nakladom mislim da bi stvar mogla klapati:-))))

-DD-
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/02/2002 : 16:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja nisam imao tu srecu kupiti ga do sad, premda sam sa zadovoljstvom citao price sa divljeg zapada. Bice to sjajno podsecanje, ali, kao sto rekoh, mislim da danasnje trziste nema dovoljno sluha za takvu tematiku da bi ona opstala (na zalost). Prosto je neverovatno da svi mi bukvalno prisustvujemo takvim promenama u tako kratkom vremenu jer zaista nije to bilo bas tako davno kad smo bili klinci i kad su se stripovi prodavali kad danas CD-ovi.

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 01/02/2002 : 23:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Sto se tice ovog izdanja prilicno sam dobro obavesten pa me mozete pitati sta god vas zanima a ja cak i ako ne znam odgovor pokusacu da ga saznam...
Za pocetak evo nekih informacija:svi brojevi(dakle 37)su vec iskenirani i prevedeni osim jednog koji im fali ali je on negde na polovini tako da nema brige.Sledeci,2.broj je vec u stampi tako da je gotovo sigurno da ce se i on pojaviti u prodaji.Predvidjeno je da stripovi izlaze jednom mesecno ili u najgorem slucaju na jedan i po mesec.Tiraz je 400 primeraka cime je gotovo zagarantovana prodaja jer sigurno ima 400(a verovatno i vise)ljudi koji bi za ovako nesto platili i vise od 4 DM.
A sad ono najvaznije:DDevile mozes mi verovati na rec da je ovo izdanje uradjeno fantasticno!Veruj mi da izgleda PROKLETO DOBRO!Korice,stampa,beli papir,uvez...sve je maksimalno!Ja sam se prosto odusevio kada sam ga uzeo u ruke...
Kasper:svakako da je ovaj covek cuo za Kena Parkera,ali se njemu jednostavno vise svidjaju PSDZ.Tu mi nista ne mozemo...Da se ti pitas sigurno bi stampao samo Zagora,zar ne?
Za sada jedina mana(pored manjka jedne naslovnice)je sto su "storia del west" preveli "divlji zapad" umesto "price sa divljeg zapada",ali mislim da je to zanemarljivo.Verujte mi,kada vidite ovaj strip zanemaricete i manjak jedne naslovnice...

Go to Top of Page

neo_jedi
New Member

Slovenia
153 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 02/02/2002 : 13:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit neo_jedi's Homepage  Send neo_jedi a Private Message
Dd fan kako ce biti sa prodajom u Hrvatski?

-----
Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 02/02/2002 : 15:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Bojim se da od prodaje van Srbije nema nista. Ako i bude nesto bice opet mala kolicina u More Comics kao i sa Vanninijem. Samo pomisli na 400 komada pa ces i sam shvatiti koliko je to malo.

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/02/2002 : 03:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Da, danas sam se konacno nasao sa ddfan-om u Novom Sadu (doduse posle smo otisli i u Beograd gde smo se vise zadrzali tako da je pitanje gde smo se to nasli), ali bas mi je pricao kako je to izdanje NENORMALNO dobro i da je tip koji je to uradio pravi profesionalac tako da nema sanse da prekine sa izdavanjem. Na zalost, u vreme dok smo bili u Novom Sadu nismo ga nasli na uobicajenom prodajnom mestu tako da ce moj primerak mene sacekati jos koji dan...
Krugeru, hoces da uzimam i za tebe posto cu ih sigurno nabavljati redovno (posebno nakon ovoga kako ih je ddfan opisao)?

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 03/02/2002 : 10:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Dejane nemoj bas sve da verujes DDFanu. Nije bas toliko sjajan. Licno mislim da bi stampa trebala biti bolja.

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/02/2002 : 12:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Ovaj strip JESTE toliko sjajan!Ja stvarno ne znam sta mu zameras...Navedi mi neko drugo izdanje koje je bolje uradjeno!A da ne pricam o tome kako je ovo piratsko izdanje...

Izvestan broj stripova ce sigurno ici za Hrvatsku jer ovaj covek zna da ce tamo moci da uzme i nesto vecu cenu.I on sam ide ponekad za HR,ali ne znam da li ce to on sam doneti ili ce nekako poslati u more comics...U svakom slucaju mozete ocekivati da ce stripovi stici do vas...(a verovatno mozete ocekivati i nesto visu cenu)

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 03/02/2002 : 16:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Pa sta sad, ako su sva ostala izdanja sra.e, to treba da bude opravdanje da svi ostali mogu da budu sra.e. Nisi bas upravu, a to za Hrvatsku sam i ja rekao. Mozda ce doci neka kolicina u More Comics. Sto kopiras?

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 03/02/2002 : 17:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
htio covjek da zaokruzi na 500 postova pa da postane ljubicast
ja nisam te price sa divljeg zapada nikad citao, a mislim da to opravdanje zasto nestampa ken parkera nestoji nicemu: on vise voli price sa divljeg zapada! - zar mu nije fazon da zaradi, a sa ken parkerom bi sigurno zaradio puno puno vise i mogao bi voziti puno veci tiraz

|Top|
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 03/02/2002 : 17:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Pa mislim da on nema bas veliku zaradu.

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/02/2002 : 17:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Tebe da kopiram?!Svasta.Pa ti nemas pojma o coveku koji je to stampao!Jednom si ga sreo u zivotu(pritom svrsio od srece) i sad nesto umisljas...c,c,c,c...
Jos mi nisi rekao sta mu zameras(stripu)?Losa stampa?Kojesta...Ja licno nisam video bolje SBE izdanje kod nas,a verovatno je bolje i od originala...
Ali necu vise da pricam o tome,sacekacu da svi nabave po primerak pa onda nek sami iznesu svoje misljenje.

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/02/2002 : 18:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Top glavni razlog je sto on vise voli PSDZ(sto je glavni razlog).Naravno prvo sto sam i ja pitao je a zasto ne Ken Parker?Jednostavno imao je sve epizode PSDZ(osim jedne) ali nije imao originalnog Kena(sto je,pretpostavljam,i teze nabaviti)...

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/02/2002 : 01:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
ddfan, molim te da mi kupis jedan primerak "prica sa divljeg zapada", pa cu ti ga platiti kad se budemo videli ovih dana, molim te

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/02/2002 : 09:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Hmmmmm, ovo sa 400 primjeraka nije lose. Mislim da bi bilo bolje da idu sa malo vise (recimo 1000 komada), ali mi kojima je najvise stalo do toga cemo sigurno doci do svog primjerka!
Bitno je da se zna umjerenost, a ne neka megalomanija!

-DD-
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 05/02/2002 : 21:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
dp mocicu da ti uzmem primerak tek u subotu jer tak covek je na onom mestu(pokazao sam ti kojem)samo vikendom.
Ja sam inace kupio 2 primerka(jedan za mene i jedan za prijatelja)u KOS-u ali to je bilo sve sto su imali...
Prvi broj je isao u tirazu od 400 primeraka ali mislim da ce ostali brojevi iciu nesto vecem...To cu vam javiti naknadno.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 05/02/2002 : 23:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Nadam se da sam ja taj prijatelj...

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 06/02/2002 : 00:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Nazalost nisi.
Neko mi je trazio pre tebe...

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 06/02/2002 : 00:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Smrc
A ja sam tebi maloprije poslao mail sa lijepim vijestima.

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 06/02/2002 : 01:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
I ja vec odgovorio...

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/02/2002 : 02:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
thx ddfan, racunam na tebe u subotu, ako se to slucajno izjalovi, samo mi javi, ali znam da ces ti biti efikasan (BTW, jesi li mi danas uradio ono sa onim hdd-om?)

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000