forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 SURVIVAL TIPS: Kako preživjeti zombie apokalipsu?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 24/11/2014 : 18:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Dobro, evo uzmimo na primjer da se nalazite upo pocetka zombie apokalipse, i da nemate nikakvog izbora osim da se izborite do kraja sa tim hodajucim, užasnim kreaturama - šta bi uradili?

a) sklopcali se i sjeli na pod i poceli da placete za mamom dok jedan palac držite u ustima i tako cmizdrujuci privlacite žive mrtvace.

b) sabrali se, sjeli akratko i skontali šta da uradite, odnosno tacnije da odete dok ima vremena da pokradete sve lijepe stvari u radnjama (jer nema ni jedne žive duše koja bi vas uhapsila).

c) napravili plan: uzeli kartu grada i markila sva važna mjesta gdje možete da nadete resurse, korisne alatke, mjesta za sakrivanje, radnja sa oružjem, supermarketi, radnja sa novim kolima (sigurno necete uzimati stara kola, ja vam preporucujem novi Land Rover - jako dobar jeep), uzeli sve bitne stvari iz kuce i komšiluka i krenuli u misiju preživljavanja.

d) vratili se u krevet i kao "ja se u ovo necu miješati!"

Evo ga, imate svoje izbore. A evo šta bi ja uradio:
Prvo kada bih ugledao svu tu situaciju, otišao bih do klozeta i umio sa da dodem sebi. Zatim, bi skinuo kartu sa Google mapsa gdje bih zaokružio sve bitne objekte koji su mi korisni. Uzeo bih kola i odvezo se do radnje sa novim kolim i uzeo bih neki jeep (sigurno Land Rover) i krenuo u radnju sa oružjem. Tamo bih sebi uzeo prvo pištolje, i manje lovacke puške, zatim bih otišao do policije, uzeo nekoliko specijalnih odijela da se branim (odijela od specijalaca) i uzeo po koju pumparicu, puškicu (MP5) i krenuo u supermarket gdje bi sebi uzeo najvažnije namirnice. Zatim bih otišao na neku lokaciju gdje sam siguran, nešta što je ogradeno (npr. u neku veliku kucu bogataša gdje bih dodatno osigurao neke pozicije.
Nakon nekoliko dana bih otišao da pronadem neke žive osobe ( najprije žene ) i sve bih ih odvezo do svoje kuce, maksimalno bih uzeo petoricu preživjelih (žene ) i tako tu bi ostao nekoliko dana i osiguravao teritorij, i žene

Šta bi ste vi uradili?
Najprije pitam vas iskusnije forumaše da podijele svoje iskustvo sa zombijima sa novijim clanovima foruma...

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/11/2014 : 18:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Da, inace pistolji i puske samo cekaju okolo da ih ti pokupis :P
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 24/11/2014 : 18:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
Popeo se na brdo i postao Sheep Keeper
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 24/11/2014 : 18:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Odlazite sa teme, jebo te Sheep Keeper, bolji obrati pažnju na zombije.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 24/11/2014 : 18:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Aaaaaa jebo te šta ova Tuzlanska sol radi mozgovima domorodaca...

Wtf?
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 24/11/2014 : 18:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Može ovih "100" pravila iz Zombielanda? :)
https://www.youtube.com/watch?v=BTR346k-fG0

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/11/2014 : 18:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ja vec imam plan i spremno cekam.
Motorka i shotgun su na sigurnom mjestu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 24/11/2014 : 19:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Evo ga, imate svoje izbore. A evo šta bi ja uradio:
Prvo kada bih ugledao svu tu situaciju, otišao bih do klozeta i umio sa da dodem sebi. Zatim, bi skinuo kartu sa Google mapsa gdje bih zaokružio sve bitne objekte koji su mi korisni. Uzeo bih kola i odvezo se do radnje sa novim kolim i uzeo bih neki jeep (sigurno Land Rover) i krenuo u radnju sa oružjem. Tamo bih sebi uzeo prvo pištolje, i manje lovacke puške, zatim bih otišao do policije, uzeo nekoliko specijalnih odijela da se branim (odijela od specijalaca) i uzeo po koju pumparicu, puškicu (MP5) i krenuo u supermarket gdje bi sebi uzeo najvažnije namirnice. Zatim bih otišao na neku lokaciju gdje sam siguran, nešta što je ogradeno (npr. u neku veliku kucu bogataša gdje bih dodatno osigurao neke pozicije.
Nakon nekoliko dana bih otišao da pronadem neke žive osobe ( najprije žene ) i sve bih ih odvezo do svoje kuce, maksimalno bih uzeo petoricu preživjelih (žene ) i tako tu bi ostao nekoliko dana i osiguravao teritorij, i žene

Šta bi ste vi uradili?
Najprije pitam vas iskusnije forumaše da podijele svoje iskustvo sa zombijima sa novijim clanovima foruma...



šta, struje ima? ISP-ovi rade?

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 24/11/2014 : 19:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja vec imam plan i spremno cekam.
Motorka i shotgun su na sigurnom mjestu...



Imaš pravo, koji gmaps...sve bi riknulo, treba bit spreman, kao oni ''prepperi'' što vec sad grade skloništa za kataklizmu

evo vidio ja na ebay-u, prodaje se zombie survival kit

Narucit cu jedan za poklon pod bor dragoj mi osobi

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 24/11/2014 : 19:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja vec imam plan i spremno cekam.
Motorka i shotgun su na sigurnom mjestu...



nije shotgun dobar....osim ako nije combat/assault shotgun

dva punjenja, sporo se puni, pipiljive patrone za izvadit iz džepa

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/11/2014 : 19:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Da se desi zombie apokalipsa vjerojatno bih skocio kroz prozor ili nekog visokog mjesta kao što uvijek radim kada ružno sanjam.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 24/11/2014 : 19:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
svi smo mi zombiji.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 24/11/2014 : 19:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Odlazite sa teme, jebo te Sheep Keeper, bolji obrati pažnju na zombije.



Ðomla, reaguj, uvredio me je.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/11/2014 : 19:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
popušio bi pljugu,prdno i otišo spavat
ili bi prdno,popušio pljugu i otišo spavat
ili bi bacio drkicu,popušio pljugu,prdno i otišo spavat
ihaj,ima toliko izbora da glava zaboli od razmišljanja

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/11/2014 : 20:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Najbitnije je na vrijeme se probudit a ono što se dešavalo prije toga nije vrijedno spomena.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46548 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/11/2014 : 21:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Dobro, evo uzmimo na primjer da se nalazite upo pocetka zombie apokalipse, i da nemate nikakvog izbora osim da se izborite do kraja sa tim hodajucim, užasnim kreaturama - šta bi uradili?

a) sklopcali se i sjeli na pod i poceli da placete za mamom dok jedan palac držite u ustima i tako cmizdrujuci privlacite žive mrtvace.

b) sabrali se, sjeli akratko i skontali šta da uradite, odnosno tacnije da odete dok ima vremena da pokradete sve lijepe stvari u radnjama (jer nema ni jedne žive duše koja bi vas uhapsila).

c) napravili plan: uzeli kartu grada i markila sva važna mjesta gdje možete da nadete resurse, korisne alatke, mjesta za sakrivanje, radnja sa oružjem, supermarketi, radnja sa novim kolima (sigurno necete uzimati stara kola, ja vam preporucujem novi Land Rover - jako dobar jeep), uzeli sve bitne stvari iz kuce i komšiluka i krenuli u misiju preživljavanja.

d) vratili se u krevet i kao "ja se u ovo necu miješati!"

Evo ga, imate svoje izbore. A evo šta bi ja uradio:
Prvo kada bih ugledao svu tu situaciju, otišao bih do klozeta i umio sa da dodem sebi. Zatim, bi skinuo kartu sa Google mapsa gdje bih zaokružio sve bitne objekte koji su mi korisni. Uzeo bih kola i odvezo se do radnje sa novim kolim i uzeo bih neki jeep (sigurno Land Rover) i krenuo u radnju sa oružjem. Tamo bih sebi uzeo prvo pištolje, i manje lovacke puške, zatim bih otišao do policije, uzeo nekoliko specijalnih odijela da se branim (odijela od specijalaca) i uzeo po koju pumparicu, puškicu (MP5) i krenuo u supermarket gdje bi sebi uzeo najvažnije namirnice. Zatim bih otišao na neku lokaciju gdje sam siguran, nešta što je ogradeno (npr. u neku veliku kucu bogataša gdje bih dodatno osigurao neke pozicije.
Nakon nekoliko dana bih otišao da pronadem neke žive osobe ( najprije žene ) i sve bih ih odvezo do svoje kuce, maksimalno bih uzeo petoricu preživjelih (žene ) i tako tu bi ostao nekoliko dana i osiguravao teritorij, i žene

Šta bi ste vi uradili?
Najprije pitam vas iskusnije forumaše da podijele svoje iskustvo sa zombijima sa novijim clanovima foruma...



znaci priželjkuješ zombie apokalipsu da bi se napokon dokopa žena?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 24/11/2014 : 21:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Dobro, evo uzmimo na primjer da se nalazite upo pocetka zombie apokalipse, i da nemate nikakvog izbora osim da se izborite do kraja sa tim hodajucim, užasnim kreaturama - šta bi uradili?

a) sklopcali se i sjeli na pod i poceli da placete za mamom dok jedan palac držite u ustima i tako cmizdrujuci privlacite žive mrtvace.

b) sabrali se, sjeli akratko i skontali šta da uradite, odnosno tacnije da odete dok ima vremena da pokradete sve lijepe stvari u radnjama (jer nema ni jedne žive duše koja bi vas uhapsila).

c) napravili plan: uzeli kartu grada i markila sva važna mjesta gdje možete da nadete resurse, korisne alatke, mjesta za sakrivanje, radnja sa oružjem, supermarketi, radnja sa novim kolima (sigurno necete uzimati stara kola, ja vam preporucujem novi Land Rover - jako dobar jeep), uzeli sve bitne stvari iz kuce i komšiluka i krenuli u misiju preživljavanja.

d) vratili se u krevet i kao "ja se u ovo necu miješati!"

Evo ga, imate svoje izbore. A evo šta bi ja uradio:
Prvo kada bih ugledao svu tu situaciju, otišao bih do klozeta i umio sa da dodem sebi. Zatim, bi skinuo kartu sa Google mapsa gdje bih zaokružio sve bitne objekte koji su mi korisni. Uzeo bih kola i odvezo se do radnje sa novim kolim i uzeo bih neki jeep (sigurno Land Rover) i krenuo u radnju sa oružjem. Tamo bih sebi uzeo prvo pištolje, i manje lovacke puške, zatim bih otišao do policije, uzeo nekoliko specijalnih odijela da se branim (odijela od specijalaca) i uzeo po koju pumparicu, puškicu (MP5) i krenuo u supermarket gdje bi sebi uzeo najvažnije namirnice. Zatim bih otišao na neku lokaciju gdje sam siguran, nešta što je ogradeno (npr. u neku veliku kucu bogataša gdje bih dodatno osigurao neke pozicije.
Nakon nekoliko dana bih otišao da pronadem neke žive osobe ( najprije žene ) i sve bih ih odvezo do svoje kuce, maksimalno bih uzeo petoricu preživjelih (žene ) i tako tu bi ostao nekoliko dana i osiguravao teritorij, i žene

Šta bi ste vi uradili?
Najprije pitam vas iskusnije forumaše da podijele svoje iskustvo sa zombijima sa novijim clanovima foruma...



znaci priželjkuješ zombie apokalipsu da bi se napokon dokopa žena?


Verovatno je zagoreo kao kaubojski tiganj.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 24/11/2014 : 21:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Zombie apokalipsa mi ide u korist da bi se samo dokopao žena...
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4212 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 24/11/2014 : 21:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
navatas friske zombace
odkostis i tako to
pa usolis
problem hrane resen
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 24/11/2014 : 21:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

navatas friske zombace
odkostis i tako to
pa usolis
problem hrane resen


nije hrana vec rana
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4212 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 24/11/2014 : 21:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
prva sniksizacija
dodavanje suglasnika (h) po mestu kuckanja
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 24/11/2014 : 21:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Joj ljudi evo ja prckam hemikaliju koja može covjeka u zombija da pretvori...
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 24/11/2014 : 21:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
kositidrksabarasašipkiperuaa
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 24/11/2014 : 22:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Joj ljudi evo ja prckam hemikaliju koja može covjeka u zombija da pretvori...



Evo i govnare,bilo je samo pitanje nevremena kad ce je ovaj nesretnik ponovo uzeti u žvalje...
Ne mogu vjerovati...Ovo je kao nastavak Dumb & dumber...
Haj' vamo da se smiješ too...

Wtf?
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 24/11/2014 : 22:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
Ova tema je garant i otvorena umesto haj vamo da se smiješ, da mi šip kiper preuzeo vlast na celokupnom forumu i uveo diktaturu i autokratiju, i Markosa naterati da Fibra izdaje samo doživljaje šip kipera, rakiju govnaru, i bleka i mikija, a Markos bi na forumu bio junior member, dok bi šip kiper bio veliki diktator.

A Šip Kipera su platile zapadne sile da sruši naš forum i umišti KRASA i Krugera, i sve one koji su za istok..

Sve je jasno kao dan...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/11/2014 : 00:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Zabarikadira bi se, a ovakve bezmozdane jedinke poput autora topika bi iskoristija umisto vrica s pijeskom.

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000