forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko imate stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/02/2002 : 00:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
pa da da


Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/02/2002 : 04:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
?

Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 17/02/2002 : 11:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
Eto moja skromna kolekcija obuhvaca
700 - stripoteka
40 -Asterixovih Zabavnika
Cijeli Comic Strip
Sva izdanja Asterixa i Talicnog od Izvora
SVI GIGANTI - ponos kolekcije
50-ak SUPER EKS ALMANAHA
8 albuma Corta - Svi od Antibarbarusa + U SIBIRU
10-ak Strip Artova
prvih 10-ak Spunkova
prvih 6 tomova Princa Valianta
bilo bi toga i više da nije bilo raznih "prijatelja", da bi na kraju ostao i bez njih (nije neka šteta) ali i bez stripova (to fakat je) pa pokušavam skupiti ponovo što se bude dalo






Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 17/02/2002 : 15:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Znaci nista od SBE.
Ti si valjda jedini na forumu...

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/02/2002 : 19:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Nije ima ih jos a ja sam isto jedano od onih koji vise vole one druge stripove
Znaci fali ti samo 111 stripoteka
Spunka je izaslo 17 brojeva tako da ti ne nedostaje puno da skupis cijelu kolekciju

Go to Top of Page

Doc
New Member

Croatia
108 Posts

Member since 24/01/2002

Posted - 17/02/2002 : 22:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Doc a Private Message
Mister No - sve, osim 8 LMS i 2 Vannini.
Ken Parker - 30 LMS i ona prva dva objavljena u Hrvatskoj u megaformatu.
Zagor - 100njak SD/Ludens extra i obicnih, 20 ZS (oko 100 prodao).
Tex - 43 SD/Lu i 20ak ZS.
Nick Raider - 2 SD i 7 Dnevnikovih.
Blek/Mark/Kit T./Miki - 20ak komada, sjecanja da sam nekad imao 12.
Torpedo - 1.
Corto - 5.
Asteriks - 4.
Lucky (Talicni) - 3.
Alan Ford - Vjesnikovi i Borgisovi reprinti M&B epizoda (20) i 30ak komada ovog novog smeca.
Tarzan - 2.
Nipper - 6.
Marty - 20 brojeva raznih izdavaca.
DD - isto tako
NN - 5 ili 6.
Lazarus - 10 komada.
Ugrubo to je oko 550-600 stripova. Bit ce toga još.




Edited by - Doc on 02/17/2002 22:17:51
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/02/2002 : 23:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Rommel, mogu ti reci da ti bas zavidim na kolekciji (posebno na ovih 700 stripoteka, te nekoliko Spunkova i Strip Art-ova, da ne nabrajam ostalo) bez obzira sto nisi naveo nijedan Bonellijev strip. Svaka cast ako to sve imas (bas imas dobar, odmeren ukus za stripove)

Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 18/02/2002 : 08:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
poruka DP-u, imam ti nešto duplih stripoteka ka, vjerojatno ce ih uskoro biti još više jer bi trebao dobiti od jednog prijatelja gomilu koja njega ne zanima, pa ako voliš stripoteke, javi se pa se možemo dogovoriti o kakvoj razmjeni...
Inace drago mi je da ti se svida moja kolekcija....To nisam u prvom postu spomenuo ali kombinirajuci razna izdanja kompletirao sam cijelog Ridobradog(Crvenobradog) Gusara (koji je objavljivan na ovim prostorima - zadnje 4 epizode su izašle samo u Francuskoj - volio bi i njih nabaviti mada ne znam francuski ni za beknut),što mi je definitivno najjaci strip, te Bernarda Princea i Comanche-u od Hermanna...




Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/02/2002 : 03:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Hvala ti rommel najiskrenije... rado cu se s tobom izmenjati cim "dodjem do daha" od raznih strip transakcija koje su prevazisle ocekivane troskove... Ali, cim malo dodjem sebi, krecemo u razmenu :o)

Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 12/08/2002 : 13:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
[quote]

Znam jednog tipa koji ima vise stripova od mene ali mu fali dvadesetak stripova iz Zs i Lms
ali on skuplja sve zivo sto je izaslo na ovim prostorima


To bi trebalo staviti na TV ;-)

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 12/08/2002 : 13:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
da se taj nezove Kruger, il stripje? a ne, kruger ima citavu kolekciju lms i zs, zar ne?

|Top|
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 12/08/2002 : 13:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
[quote]
da se taj nezove Kruger, il stripje? a ne, kruger ima citavu kolekciju lms i zs, zar ne?

A da pocne to kopirat po narudjbi, ha?

Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 14/08/2002 : 23:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
sto imam u svojoj kolekciji?
Mili boze, ta je jaka. Da pocnemo.
Komplet Stripoteke, komplet Panorame, Komplet Karavana, komplet Karavana-extra, komplet Zova, Komplet Zov-stripa, komplet Zvitorepca, komplet zvitorepcevih romana u stripu. Plavi vjesnik 230-650 (uglavnom mi je išlo za komplet Dena Derija) i daljne reinkarnacije, komplet Super strip biblioteke: Fantastika, Komandosi, Tajni agent, Uranela , Diabolik, El desperado, Pobjeda, Johny Logan, Billy Biss, Timothy Thacher, Alan Ford-no ovde mi fali oko 50 brojeva, Avantura-ovde mi fale oba broja 18 ( ako iko zna o cemu se radi), western( svih 48 brojeva), slobodna dalmacija-ama sve, zlata serija i lunov strip( po dva kompleta, iako mi fali oko tridesetak brojeva), Marti Misterija, Dylan Dog,Zenit-fali oko 50 brojeva, Pingvin- fali oko 30 brojeva, biblioteka Lale-fali oko 200 brojeva, Nikad robom- fali oko 350 brojeva, Crtani romani- fali oko 50 brojeva,Politikin zabavnik-pa imam oko hiljadarku stripova, Mikijev zabavnik- imam oko 300 stripova, klasicni veliki Miki-imam oko sto brojeva, Kremenkov zabavnik- skoro komplet-oko 50 brojeva i jedan vanredni, cak imam nekolicinu Toma i Jeryja-oko 30 komada, klasici u stripu- oko 10 brojeva, Tarzan i Stan i Olio (biblioteka Ara) pa skoro sve, Conan I Marvel (NAŠKI) - PA SVE, AVANTURA- KOMPLET, PUNISHER- KOMPLET, REMO- E FALE DVA BROJA, MANDRAK MAGAZIN-KOMPLET,prvi strip art- pa fali mi nekoliko brojeva, jer sam komplet poklonio Rustemagicu, drugi strip Art-komplet, Denis-fali oko dvadeset brojeva, Strip magazin- komplet, Maxi-strip komplet, Ero strip- komplet, Seks strip- fale dva broja, Vanini- brojevi koji mi fale, vec su u posti,biblioteka BIS- komplet, Biser strip- fale dva broja, Asteriksov zabavnik- nekoliko kompleta, Strip revija- komplet, Mickey strip- komplet. Strip strip- pa komplet Tvrdjava smrti, kod Gricke vjestice mi fali broj 11, Zavise 2-3 broja, Tarzana isto, Misterij zelene mocvare - komplet, Trojica u mraku - komplet, Naš strip super strip bilioteka (10 brojeva- komplet, Nas strip veliki format-komplet, Eks almanah- fali osam brojeva, Tarzan- onih 100 plus brojeva- komplet, Lun- komplet, Heavy Metal-komplet, Eerie, fali oko 50 brojeva, 1984-fali pet-šest brojeva, Creepy, fali oko 50 brojeva, Sandman- komplet, Preacher-komplet, Ronin-komplet, Watchmen- komplet Aster blistok-komplet(30 albuma), Mac Coy- komplet, XIII- komplet( 15 albuma) Brandon- oko 20 prvih brojeva, Julija- oko dvadeset prvih brojeva, Tex, seconda ristampa- prvih cetrdeset brojeva, Magico vento- komplet, Dylan dog, seconda ristampa- prvih tridesetak brojeva, Ken Parker magazine- pa oko pola, El Eternauta, pa oko 110 brojeva, Corto Maltese magazin- oko trideseteak brojeva , Comic Art- oko 70-80 brojeva, Lone Wolf- prvi komplet od 45 svezaka, drugi komplet( za sada) od 23 sveske( po 350 stranice), Akira- nekih dvadeset stripova kolor edicije, Kamui- komplet, Mai, the Psychic girl- komplet, Watchmen- komplet,


ma ne mogu vise, recimo jos oko dvadeset metara stranih albuma i trade paperbacka. Ma ko je izmislio taj glupi topic?

sigismundus

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17777 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/08/2002 : 01:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
imam 402 stripa i to mi je previse

da ih ne bi zaboravio moram ih periodicno citati
sve u svemu zadovoljan sam i ne zelim povecati kolekciju

Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 15/08/2002 : 01:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
Imam 800 stripa i to mi je malo

Is it a bird?
Is it a plane?
NO,it's comicman!!!
Go to Top of Page

davor
New Member

Croatia
104 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 15/08/2002 : 14:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send davor a Private Message
oko 140 Mister Noa,100tinjak Zagora,50tak Texa,50tak Misterija,20ak Ken Parkera,20ak Dilan Dogova,oko 30 nick raidera,60ak stripoteka,oko 20 strip arta i vecinu onoga što je izdala SlobodnaDalmacija

radoja
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 15/08/2002 : 17:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
sigismunduse ba nisi normalan
krugeru izgleda da je neko i tebe presisao sto se kolekcije tice

Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 16/08/2002 : 08:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
zdravo, verteru, zdravo

Ma znam. Ludost nam je ocito u familiji. Da ispricam nesto.
Druga zena mog oca (nije bila moja majka), bila je s njim u braku 40 godina. Mislim, da je to vise nego adekvatno vreme, da se može prosuditi svog partnera i dati, recimo, strucnu izjavu o njegovoj familiju. No, imala ona i jedan peh, upoznala je i mene, znaci sina iz prvog braka, znaci jos jednog Leskovseka. Neki pac nemaju srece.
E, ona je nasu familiju oznacila jednostavno trim rjecenicama i nikad ni prije ni kasnije nisam cuo definitivniju analizu. Dakle ta izjava je: lud, ludji, Leskovsek. Posto je bila dalmatinka, poreklom iz Sibenika, to je originalna izjava a ne neki prevod.
A, sto se tice kolicine stripova, pa to je u nekom pogledu normalno. Ma, mator sam, starac, vec jednom nogom u grobu. Ne znam koliko ti je godina Verteru, ma vecina na stripovi.com su za mene djeca. Ja sam u poslu vec nekih trideset-plus godina.Pa neka se niko ne uvrijedi, molim vas.
A posto sam na onom topiku, da dodam jos ponesto, sto mi pade na pamet:
Spunk, par kompleta, Spunk novosti- komplet, Gigant-komplet, Horror-komplet, Strip zabavnik- fali oko 25 brojeva, Epic Illustrated- komplet, Crying Freeman-komplet, Terminator(Now)- fali oko 5-6 brojeva, Terminator-trade paperbacki-oko pet komada, Aliens- oko 15 trade paperbacka, Batman- oko dvadeset trade paperbacka, Superman- oko 7-8 trade paperbacka, Savage Sword of Conan- tako oko 150 magazina, Conan Saga- oko 70 magazina, Conan the Barbarian- oko 150 svezaka, Conan- albumi, engleski - 6-7. Conan albumi, italijanski, isto nekako, albumi Titan: Jeff Hawke-2 kom, Gart- dva kom, Modesty Blaise-7-kom, Judge Dredd-nekih 10, Slaine- komplet tri albuma, Slaine-komplet u jednom albumu, Pric Valiant-Fantagraphics-43 color albuma, Princ Valiant(naški)hardcover, komplet, Princ Valiant(naški) komplet plus Srednjevekovni zamak, Princ Valiant(Pioneer) oko 15 svezaka, Komanca (Marketprint) komplet, ma sva Marketprint izdanja-komplet, Kordej: Stranac, Zvezde, Metro-komplet, Yu-strip -komplet, Maurovic-(SAZ) 6-7 svezaka, Maurovic(albumi)6 ( po nekoliko puta), (izdavac Privlacice skoro je plakao, kad mi nije mogao prodati poslednji primjerak Price o odvazim ljudima, tako da sam ga morao pronaci drugdje), Comic Strip-komplet, Spunk novosti- komplet,Spiderman-komplet, X-men komplet, Miki Muster- komplet (oko petdeset svezaka), Blade of the Immortal- komplet trade paperbacka, Gaston (naški) 9 albuma plus poslednje ludorije plus crne ideje, Gaston francuski- oko 12-13 originalnih francuskih albuma, Bob Morane- komplet albuma, Bilioteka nostalgija(naški) tri albuma Flasha Gordona i, cetiri Fantoma, cetiri Mandraka, dva Duranga, 2(3?) Ciska Kida,serija Yu-profil albumi(komplet), Umpah Pah(slovenacko pojedinacno izdanje)-komplet, (naski) pojedinacko izdanje-komplet, slovenacki komplet uvezen originalno, Bilal- nekih deset francuskih albuma i nekih 6-7 engleskih albuma, eh, i one falange crnog reda na naškim, Conan essential, Wolverine-essential-tri toma, Pioneer edicije: Modesty Blaise6-7 svezaka, Mandrake, 6-7 svezaka, Beetle Bailey- tamo oko 3-4 velikih albuma i mnostvo izdanja u knjiskom obliku, Hogar - pma isto tako nesto, Torpedo. 6-7 engleskih albuma, 5-6 naskih albuma, Džeremaja6 nasih albuma, nesto francuskih, nesto engleskih, Boi Mory- sva nasa izdanja (12, ako sam pravilno zbrojio, i ona tri piratska), pa Blubery, onih sest nasih (pardon jos ona piratska), sve engleske edicije, preostatak francuskih, Inkal- naski sest albuma, komplet engleskih i ponesto francuskih, Prat- komplet Kort komuna (ako je sedam komada komplet), Tango (A5) edicija, Castermanove edicije...

ma, ljudi , ne mogu vise

nastavlja se

sigismundus

Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 16/08/2002 : 08:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:

zdravo, verteru, zdravo

Ma znam. Ludost nam je ocito u familiji. Da ispricam nesto.
Druga zena mog oca (nije bila moja majka), bila je s njim u braku 40 godina. Mislim, da je to vise nego adekvatno vreme, da se može prosuditi svog partnera i dati, recimo, strucnu izjavu o njegovoj familiju. No, imala ona i jedan peh, upoznala je i mene, znaci sina iz prvog braka, znaci jos jednog Leskovseka. Neki pac nemaju srece.
E, ona je nasu familiju oznacila jednostavno trim rjecenicama i nikad ni prije ni kasnije nisam cuo definitivniju analizu. Dakle ta izjava je: lud, ludji, Leskovsek. Posto je bila dalmatinka, poreklom iz Sibenika, to je originalna izjava a ne neki prevod.
A, sto se tice kolicine stripova, pa to je u nekom pogledu normalno. Ma, mator sam, starac, vec jednom nogom u grobu. Ne znam koliko ti je godina Verteru, ma vecina na stripovi.com su za mene djeca. Ja sam u poslu vec nekih trideset-plus godina.Pa neka se niko ne uvrijedi, molim vas.
A posto sam na onom topiku, da dodam jos ponesto, sto mi pade na pamet:
Spunk, par kompleta, Spunk novosti- komplet, Gigant-komplet, Horror-komplet, Strip zabavnik- fali oko 25 brojeva, Epic Illustrated- komplet, Crying Freeman-komplet, Terminator(Now)- fali oko 5-6 brojeva, Terminator-trade paperbacki-oko pet komada, Aliens- oko 15 trade paperbacka, Batman- oko dvadeset trade paperbacka, Superman- oko 7-8 trade paperbacka, Savage Sword of Conan- tako oko 150 magazina, Conan Saga- oko 70 magazina, Conan the Barbarian- oko 150 svezaka, Conan- albumi, engleski - 6-7. Conan albumi, italijanski, isto nekako, albumi Titan: Jeff Hawke-2 kom, Gart- dva kom, Modesty Blaise-7-kom, Judge Dredd-nekih 10, Slaine- komplet tri albuma, Slaine-komplet u jednom albumu, Pric Valiant-Fantagraphics-43 color albuma, Princ Valiant(naški)hardcover, komplet, Princ Valiant(naški) komplet plus Srednjevekovni zamak, Princ Valiant(Pioneer) oko 15 svezaka, Komanca (Marketprint) komplet, ma sva Marketprint izdanja-komplet, Kordej: Stranac, Zvezde, Metro-komplet, Yu-strip -komplet, Maurovic-(SAZ) 6-7 svezaka, Maurovic(albumi)6 ( po nekoliko puta), (izdavac Privlacice skoro je plakao, kad mi nije mogao prodati poslednji primjerak Price o odvazim ljudima, tako da sam ga morao pronaci drugdje), Comic Strip-komplet, Spunk novosti- komplet,Spiderman-komplet, X-men komplet, Miki Muster- komplet (oko petdeset svezaka), Blade of the Immortal- komplet trade paperbacka, Gaston (naški) 9 albuma plus poslednje ludorije plus crne ideje, Gaston francuski- oko 12-13 originalnih francuskih albuma, Bob Morane- komplet albuma, Bilioteka nostalgija(naški) tri albuma Flasha Gordona i, cetiri Fantoma, cetiri Mandraka, dva Duranga, 2(3?) Ciska Kida,serija Yu-profil albumi(komplet), Umpah Pah(slovenacko pojedinacno izdanje)-komplet, (naski) pojedinacko izdanje-komplet, slovenacki komplet uvezen originalno, Bilal- nekih deset francuskih albuma i nekih 6-7 engleskih albuma, eh, i one falange crnog reda na naškim, Conan essential, Wolverine-essential-tri toma, Pioneer edicije: Modesty Blaise6-7 svezaka, Mandrake, 6-7 svezaka, Beetle Bailey- tamo oko 3-4 velikih albuma i mnostvo izdanja u knjiskom obliku, Hogar - pma isto tako nesto, Torpedo. 6-7 engleskih albuma, 5-6 naskih albuma, Džeremaja6 nasih albuma, nesto francuskih, nesto engleskih, Boi Mory- sva nasa izdanja (12, ako sam pravilno zbrojio, i ona tri piratska), pa Blubery, onih sest nasih (pardon jos ona piratska), sve engleske edicije, preostatak francuskih, Inkal- naski sest albuma, komplet engleskih i ponesto francuskih, Prat- komplet Kort komuna (ako je sedam komada komplet), Tango (A5) edicija, Castermanove edicije...

ma, ljudi , ne mogu vise

nastavlja se

sigismundus




Svaka cast na kolekciji...a ja budala mislio da imam toga puno....

I Realised Fear One Morning,
To The Blare Of The Fox Hunters Sound,
When They're All Chasing After Poor Bloody Fox,
It's Safer To Dress Like The Hound!
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 16/08/2002 : 08:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Jeli ti to imas neku posebnu kucu samo za stripove ?!

-|VJ|-
Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 16/08/2002 : 09:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
Tja,

Ja imam malo problema sa lokacijama. Zaista.No, vjecina kolekcije mi je na Gorenjskom. Samostalna, stara kuca, preuredjena za moje potrebe. Stripove imam u tri sobe, u specialnim ormarima i izradjenim policama po mjeri. One unikatne, super glanz serije ionako imam zapakirane i spremljene u tmnini. Mnogo duplikata kompleta (jer, pominjao nisam, ali skoro svaki komplet je u duplikatu, a ako slucajno nije, radim na tome, da bude) su u mojoj kucci u Portorozu. Tamo doduse ima uvezene stripove. Recimo uvezenu Stripokeu, Panopramu, Eksove...Neuvezeni kompleti su na Gorenjskoj. A posto ja svoje stripove upotrebljavam, vise volim raditi sa uvezenim kompletima, tako da ne unistavam posamezne brojeve. Nesto malo imam i u Ljubljani, i Radovljici, a i na poslu i u avtu imam uvek po par stotina stripova. Vi bi morali vidjeti carinike, kad bar jednom mjesecno prelazim u Hrvatsku.
No, sve u svemu, stripom se bavim amatersko. Doduse napisem koji clanak, ponesto prevedem, ali profesionalno se bavim znanstvenom fantastikom. Boze moj, sta tek bi, da se stripom bavim profesionalno.

Da li ikoga znamima moja kolekcija znanstvene fantastike? Uh, radije ne..

pozdrav

sigismundus

Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 16/08/2002 : 10:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
quote:

A, sto se tice kolicine stripova, pa to je u nekom pogledu normalno. Ma, mator sam, starac, vec jednom nogom u grobu. Ne znam koliko ti je godina Verteru, ma vecina na stripovi.com su za mene djeca. Ja sam u poslu vec nekih trideset-plus godina.Pa neka se niko ne uvrijedi, molim vas.



Šta djeca, meni komotno možeš biti deda.

Nothing is more terrifying then attempting to make people laugh and failling
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/08/2002 : 12:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Znaci za 30 godina ovako cu i ja izgledati hmm ne svida mi se ovo ovo je crazy od sada cu staviti stripove na stranu

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 16/08/2002 : 17:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ma sigi svaka cast,nenadmasan si
quote:
Savage Sword of Conan- tako oko 150 magazina, Conan Saga- oko 70 magazina, Conan the Barbarian- oko 150 svezaka, Conan- albumi, engleski - 6-7. Conan albumi, italijanski, isto nekako,

nego,jel imas sta od ovog conana duplo da bi prodao?

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/08/2002 : 20:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nema sta, svaka cast . Volio bi provesti praznike kod tebe

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000