forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Darko Perovic?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/01/2003 : 12:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by glistofil

je li netko pio Desperado, meksicko pivo s tekilom

Live long and prosper!



To je smece! Niti okusa- niti efekta. Bolje uzmes odvojeno jednu pivu i jednu tekilu i udri!

Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 07/01/2003 : 12:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
...dodas jos rakije...i imas prirodni Dolby Surround!

Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/01/2003 : 13:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
I u ritmu lupas glavom od stol!

Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 07/01/2003 : 13:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
hm.... malo smo odmakli od teme......???- ili ne?

Ako je život sranje, da li na zahodu poseremo život?
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/01/2003 : 13:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Malo... Znas da su alkohol i umjetnici ilitiga crtaci stripova tu negdje. ;)

Go to Top of Page

glistofil
Average Member

Croatia
612 Posts

Member since 25/08/2002

Posted - 07/01/2003 : 13:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send glistofil a Private Message
pa da, od cega bi im inace došla inspiracija, u Francuskoj su prije svi umjetnici pili aspint prije nego bi napravili neko remek djelo

Live long and prosper!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/01/2003 : 13:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Aha... Pa su si poslije rezali usi! ;)

Go to Top of Page

glistofil
Average Member

Croatia
612 Posts

Member since 25/08/2002

Posted - 07/01/2003 : 13:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send glistofil a Private Message
e jebiga, sve ima svoju cijenu :)

Live long and prosper!
Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 07/01/2003 : 19:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Dakle moj nos me nije prevario ovaj put. Pa evo, sluzbena dobrodoslica Darku na sajt . Zaista je lijepo vidjeti da se tu pomalo okupljaju cijenjena imena iz svijeta stripa...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Nisam stigao da se ranije zahvalim na dobrodoslici i kratkoj ali toploj recenziji Markose. Frke i rokovi kao i uvek, no evo.. hvala i bolje vas nasao. (Novi MV iz Beograda bi trebao da bude gotov sledesceg meseca, inace....)
Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 07/01/2003 : 19:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
[da malo nahvalimo i Gorana :
http://www.ubcfumetti.com/mv/66_r.htm
Dobio je fantasticne ocjene na uBC-u, vise nego zasluzeno, sto bi tek bilo da su vidili originale - dali bi mu desetku [:D
Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Sad sam bio na UBC-u, ocena 7 od 7. Dao bih mu desetku i bez originala.

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/01/2003 : 21:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by darkop

quote:
Originally posted by Markos
[da malo nahvalimo i Gorana :
http://www.ubcfumetti.com/mv/66_r.htm
Dobio je fantasticne ocjene na uBC-u, vise nego zasluzeno, sto bi tek bilo da su vidili originale - dali bi mu desetku [:D
Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Sad sam bio na UBC-u, ocena 7 od 7. Dao bih mu desetku i bez originala.






Dajte mu 6/7 jos ce pomisliti da crta perfektno
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/01/2003 : 22:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by darkop

quote:
Originally posted by Markos

Dakle moj nos me nije prevario ovaj put. Pa evo, sluzbena dobrodoslica Darku na sajt . Zaista je lijepo vidjeti da se tu pomalo okupljaju cijenjena imena iz svijeta stripa...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Nisam stigao da se ranije zahvalim na dobrodoslici i kratkoj ali toploj recenziji Markose. Frke i rokovi kao i uvek, no evo.. hvala i bolje vas nasao. (Novi MV iz Beograda bi trebao da bude gotov sledesceg meseca, inace....)



Nema na cemu Ako hoces, uvijek mozes platiti jednu zidarsku, vec kad Goran nece. Ili mozes proci malo jeftinije pa nam odgovoriti na par pitanja "eskluzivno za stripovi.com"!!! Znaci vec sljedeci mjesec ce biti gotov novi MV! Pa to je lijepo, s obzirom da je ovaj prvi nastajao preko tri godine!!!Bas me zanima kako ce to izgledati!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 07/01/2003 : 23:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
Imati ce fleke od Ozujskog!

Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 08/01/2003 : 00:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Ma jel se meni cini ili smo samo moji prijatelji i ja odrasli na Geri i Perovicu? Entuzijazma malo, ljudi, cinjenica da se nalazim na istom forumu sa Darkom Perovicem je skoro jednaka ushicenju koje me je treslo kad sam upoznao Jordi Berneta...

Go to Top of Page

Greg
New Member

292 Posts

Member since 24/11/2002

Posted - 08/01/2003 : 00:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Greg a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by glistofil

je li netko pio Desperado, meksicko pivo s tekilom

Live long and prosper!



To je smece! Niti okusa- niti efekta. Bolje uzmes odvojeno jednu pivu i jednu tekilu i udri!





meni se svidja, a i smirnof nije los... jel tog ima vec kod nas za kupiti po ducanima/kaficima ?

Halo Bing, kako brat - cijena? prava sitnica!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/01/2003 : 00:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Zox

Ma jel se meni cini ili smo samo moji prijatelji i ja odrasli na Geri i Perovicu? Entuzijazma malo, ljudi, cinjenica da se nalazim na istom forumu sa Darkom Perovicem je skoro jednaka ushicenju koje me je treslo kad sam upoznao Jordi Berneta...





A to se tttrrrrrrreese
Cekaj, ali je OVAJ Perovic crta Breka? Mislim na ono objavljeno u YU stripu. Ako je, svaka cast, vec onda mi se ona mracna ( Blade Runner-ovska ) atmosfera svidila. Znas da mi je bilo za` sto nije objavljeno vise epizoda...U stvari uz Janjetova i ( Cini mi se ) Dejana Nenadova
nista drugo nije ni valjalo. Mislim na taj period ne na sve radove iz YU stripa.
A ako je Gera Rajko Milosevic onda necu ni trositi misto na forumu. Jednostavno LEGENDA. Uvik san se nada da ce on nastaviti crtati Blueberry-a.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/01/2003 : 00:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ma normalno da ima. Pa pili smo je ovo ljeto u Vela luci dok je netko igrao vaterpolo po Njemackoj. :) Kazem ti- bezveze je!

Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 08/01/2003 : 00:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Breka, pa Mali grad u Nemackoj, pa po Patku dosta toga...
Pa sa Abulijem (velikanom) kratke price, pa sa Oscaribarom (izlazilo u Tronu, toga sam se jedva dokopao...) oni crnjaci...
Nego, kakav Gera na Bluberiju? To mi je nepoznato... Mozda mislis na Teksaske Jahace?

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/01/2003 : 00:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Zox

Breka, pa Mali grad u Nemackoj, pa po Patku dosta toga...
Pa sa Abulijem (velikanom) kratke price, pa sa Oscaribarom (izlazilo u Tronu, toga sam se jedva dokopao...) oni crnjaci...
Nego, kakav Gera na Bluberiju? To mi je nepoznato... Mozda mislis na Teksaske Jahace?





Znaci je Breka... Eto vidis da nas ima. Na zalost ostale radove nisan vidija ali ima vrimena...Volija bi da najprije Darka i Gorana vidin na kioscima sa MV ( a Markose? ).

Pa mislimo li na istoga GERU. Radija je onaj izvrsni vestern u YU stripu i mislin da se bas zva TJ.
A to sa Blueberry-jem i meni je nepoznato. To je samo bila moja zelja zbog stila crtanja a u to vrime Giraud je vec uveliko diza lovu kao Moebius i trazija se crtac koji ce nastaviti serijal.
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 08/01/2003 : 01:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
Moebius ako negdje dize lovu ,onda ju dize na Bleberryju...kao Jean Giraud!
Ono sto radi kao Moebius ne prodaje se ni upola tako dobro kao Blueberry!

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/01/2003 : 01:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by GParlov

Moebius ako negdje dize lovu ,onda ju dize na Bleberryju...kao Jean Giraud!
Ono sto radi kao Moebius ne prodaje se ni upola tako dobro kao Blueberry!

[img]http://www.inet.hr/~vjelenic/razno/gp.gif"



Pa i red je da to bude Blueberry ali ako se sicas tada je napravija pauzu i radija na JD a ono sa dizanjen love je bila moja upadica, ocito pogresna. Ipak je Blueberry ( bar meni ) jedna od ikona stripa.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/01/2003 : 10:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Zox

Ma jel se meni cini ili smo samo moji prijatelji i ja odrasli na Geri i Perovicu? Entuzijazma malo, ljudi, cinjenica da se nalazim na istom forumu sa Darkom Perovicem je skoro jednaka ushicenju koje me je treslo kad sam upoznao Jordi Berneta...





Ja moram priznati da su mi te stvari nepoznate Kad je to izlazilo?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 08/01/2003 : 11:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message


[/quote]

Nema na cemu Ako hoces, uvijek mozes platiti jednu zidarsku, vec kad Goran nece. Ili mozes proci malo jeftinije pa nam odgovoriti na par pitanja "eskluzivno za stripovi.com"!!! Znaci vec sljedeci mjesec ce biti gotov novi MV! Pa to je lijepo, s obzirom da je ovaj prvi nastajao preko tri godine!!!Bas me zanima kako ce to izgledati!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
[/quote]

Evo ti ekskluzivni odgovor na prvo Markose, tj mala ispravka: nisam crtao 3 godine vec dve i dva meseca. Nisam ja lenstina...kao sto svi misle...

Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 08/01/2003 : 11:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message
quote:
Originally posted by GParlov

Imati ce fleke od Ozujskog!

[img]http://www.inet.hr/~vjelenic/razno/gp.gif"


Originali su mi u takvom stanju da se ne bi videle fleke ni od crnog Guinisa. Uvek me je bio blam kad moram da dam nesto za izlozbu.
Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 08/01/2003 : 11:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message
quote:
Originally posted by Zox

Breka, pa Mali grad u Nemackoj, pa po Patku dosta toga...
Pa sa Abulijem (velikanom) kratke price, pa sa Oscaribarom (izlazilo u Tronu, toga sam se jedva dokopao...) oni crnjaci...
Nego, kakav Gera na Bluberiju? To mi je nepoznato... Mozda mislis na Teksaske Jahace?




Nikada nisam radio sa Oscaribarom. To je G. radio sa njim.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000