forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Merkator pitanjce i zaljubljenici cokolade ;)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/01/2003 : 14:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

betovenom cd je 9 maraka u merkatoru
na pijaci je 3 marke

draže mi je dati covjeku na pijaci koji se smrzava pare
nego onim ufuranim i nervoznim ljudima u merkatoru

koji su dobili posao preko štele



Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!




100 % je taj na pazaru original .

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 29/01/2003 : 15:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
nemojte se svadjati, kamo srece da smo mi tako uspjesni kao SLOVENCI

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2003 : 15:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

nemojte se svadjati, kamo srece da smo mi tako uspjesni kao SLOVENCI

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



eto im ta uspješnost samo dalje od mene

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 29/01/2003 : 17:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
A i ti što dalje od nas i svi sretni.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/01/2003 : 19:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Ja kupujem najkvalitetnije proizvode, po najpovoljnijim cijenama. Ukoliko su to hrvatski proizvodi - super, ukoliko nisu - jebiga. Vjerujte mi, nikad mi nece pasti na pamet kupiti "Startas" patike samo za to što su "Made in Croatia". Kada podignu razinu kvalitete i imagea do Nike-a, New Balance-a, Reebok-a i slicnih onda možemo pricati o kupovini, a do tada - ciao!


And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2003 : 21:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

A i ti što dalje od nas i svi sretni.

Bond.James Bond.



ovo cu prihvatiti kao veliku uvredu

Zbog ljubljanske banke ne volim ništa slovenacko

ja sam veliki škrtac i prijatelji me zezaju
da sam slovenac po porijeklu i zovu me janez

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

-Dylan Dog-
Senior Member

Burkina Faso (Upper Volta)
2456 Posts

Member since 29/11/2002

Posted - 29/01/2003 : 21:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit -Dylan Dog-'s Homepage  Send -Dylan Dog- an AOL message  Send -Dylan Dog- an ICQ Message  Send -Dylan Dog- a Yahoo! Message  Send -Dylan Dog- a Private Message
Jul never nou
Go to Top of Page

cartman
New Member

Slovenia
165 Posts

Member since 12/08/2002

Posted - 29/01/2003 : 21:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send cartman a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:

Dakle ti nemaš nijedan strip, koliko kužim, pošto su oni štampani u srbiji i hrvatskoj, a nedaj bože da su se prodavali u slovenskoj ili makedonskoj samoposlugi.


hahaha, ova ti je dobra...
Ne govorim o zdravoj konkurenciji, nego o stvarima koje imaju i oni i mi iste kvalitete, a opet 'oni' pobjede (ne samo slovenci, no offense)
A stripove slovenci ne smiju dovoziti prije interpressa po medjunarodnom pravu, znaci ako to rade fino tuzit, pa vise nece sigurno...
Jebe se vama, vi kupujete DVDove...

Bolje je ispast glup nego kroz prozor.



Ja ne vidim uopste gdje ti je problem. Ako neces strip onda ga ne kupi, sta ti mi mozemo sto su vasi nesto sporiji

Ako zelis mogu ti slati taj strip, pa ti ga nece treba kupiti ali mislim, da ti to nebih hteo od jednog Slovenca , i to nedaj boze kupio sam ga u Slovenackoj trafiki
Go to Top of Page

cartman
New Member

Slovenia
165 Posts

Member since 12/08/2002

Posted - 29/01/2003 : 21:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cartman a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

nije ekonomija, nego patriotizam!
Kupujmo domace ili kod domacih!
Ali ozbiljno, logicno je da cemo kupovat stvari kod nasih ljudi umjesto kod slovenaca kada je ista ponuda, isto sve, samo se oni vise reklamiraju a reklame privlace ljude. Isti je slucaj i sa Dukatom: pijemo mlijeko i jogurte iz Hrvatske i Slovenije, a kod nas su samo sumnjali na kravlje ludilo! Krave kod nas lude ne zbog virusa, nego zbog gluposti ljudi !
Nego ni to nije bitno, vec je bitno to da je merkator (moguce) prekrsio pravo o ditribuciji proizvoda, tj. prodavo stripove gdje mu nije bilo dopusteno od pravog distributera. Niko ne dovodi u pitanje slobodno trziste po tom pitanju, nego samo konstatujem da ih treba tuziti za sve sto imaju (ako im se krivica dokaze)...
Al dzaba prica, jos nisam ni pomislio nazvati interpress... Ko zna, mozda su te budale namjerno dopustili Merkatoru da prodaje prije svih ostalih...

Bolje je ispast glup nego kroz prozor.



Pa sto ih ne prijavis vasem destributeru, pa da ih zajebes , da nece vise ni u kojem slucaju da prodavaju stripove prije vremena
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 29/01/2003 : 21:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
trebam prvo provjerit sve ove situacije, ja sam ovaj topic i zaceo da priupitam Bernarda, ne da izvlacimo sranja oko kojih se nasi politicari ne mogu dogovoriti (kao npr. ljubljansku banku i staru deviznu stednju, alpsko mleko i pitanje nezdravih sastojaka, i cijelu politiku kupujmo domace, ne da ih opet zapocinjem ;))...

Bolje je ispast glup nego kroz prozor.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2003 : 23:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Ja kupujem najkvalitetnije proizvode, po najpovoljnijim cijenama. Ukoliko su to hrvatski proizvodi - super, ukoliko nisu - jebiga. Vjerujte mi, nikad mi nece pasti na pamet kupiti "Startas" patike samo za to što su "Made in Croatia". Kada podignu razinu kvalitete i imagea do Nike-a, New Balance-a, Reebok-a i slicnih onda možemo pricati o kupovini, a do tada - ciao!


And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


Gastone ti nisi nikakav domoljub, cuj Nike bolji od Startas???
I jos javno priznajes kako ih kupujes
Ostao sam bez teksta, stvarno si me iznenadio
Ipak sam ja veci izdajnik od tebe!
Kad bi ovi u HR konzulatu saznali koliko sam nestle cokolada smazao umjesto da
jedem kras cokoladice, oduzeli bi mi putovnicu.
Pa ti Dado onda u azil...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/01/2003 : 08:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Gaston

Ja kupujem najkvalitetnije proizvode, po najpovoljnijim cijenama. Ukoliko su to hrvatski proizvodi - super, ukoliko nisu - jebiga. Vjerujte mi, nikad mi nece pasti na pamet kupiti "Startas" patike samo za to što su "Made in Croatia". Kada podignu razinu kvalitete i imagea do Nike-a, New Balance-a, Reebok-a i slicnih onda možemo pricati o kupovini, a do tada - ciao!


And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


Gastone ti nisi nikakav domoljub, cuj Nike bolji od Startas???
I jos javno priznajes kako ih kupujes
Ostao sam bez teksta, stvarno si me iznenadio
Ipak sam ja veci izdajnik od tebe!
Kad bi ovi u HR konzulatu saznali koliko sam nestle cokolada smazao umjesto da
jedem kras cokoladice, oduzeli bi mi putovnicu.
Pa ti Dado onda u azil...




Kad smo vec ovako iskreni moram onda još nešto priznati. Jednom sam za 23 minute pojeo tri (3) Milke od tristo (300) grama. Cinjenica stoji da sam jaaaaako uživao ali me je sada opizdila grižnja savjest jer sam zbog tih Milki zapostavio Kraš i Kandit cokolade.

A tek Nutella... Prije mi je san bio posjetiti tvornicu u kojoj se proizvodi Nutella, uskociti u veeeeeliku bacvu u kojoj se ona nalazi, leci ispod cijevi iz koje izlazi i gušiti se u opojnom okusu lješnjaka i cokolade... Rekord za Nutellu: 1,18 kg za 46 minuta!

Eh, lijepa su to vremena bila...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/01/2003 : 09:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
tegla od dva kila...KINDER LADA...brat i ja...sat vremena...razne imitacije kinder lade nisu nikad našle mjesto na mojoj žlici...those were the days...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/01/2003 : 09:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

tegla od dva kila...KINDER LADA...brat i ja...sat vremena...razne imitacije kinder lade nisu nikad našle mjesto na mojoj žlici...those were the days...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...



Nema do Eurocrema. Proizvodi se u Gornjem Milanovcu ( kao nekad i stripovi ) Mozda ga zbog toga obozavan. Prije par dana san kupija novu teglu. Sta cu ... za generaciju koja raste.
Kad smo vec kod Takova i oni licencni stapici sa kikirikijen su vrhunac, nenadjebivo.
Jebate led, sta smo mi dalmosi ( mali ) patrioti, a?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/01/2003 : 10:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
e zaboravio sam takovo proizvodeeurokrem je ok,ali ipak mi je draža kinder lada...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/01/2003 : 11:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
PIONIR SUBOTICA I MEDENA SRCA. CAN'T BEAT THE FEELING!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/01/2003 : 11:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
promjenio sam naziv topica zbog lado ljubaca...

Bolje je ispast glup nego kroz prozor.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/01/2003 : 12:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
A Raffaello i Duplo mmmmmmm... Jednom sam pojeo 25 pakiranja Dupla kao dodatak jelu.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/01/2003 : 12:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

A Raffaello i Duplo mmmmmmm... Jednom sam pojeo 25 pakiranja Dupla kao dodatak jelu.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...


Lako je tebi ti imas djecu...dodju gosti i djeci donesu slatkise,
a kad gosti odu tata Gaston to sve pojede...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/01/2003 : 12:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
A one Milkine LEO cokoladice+keks. Ludilo do besvjesti.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 30/01/2003 : 12:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Cokolada ROX!!!
Odmah iza su marcipan i nugat!!!

Prije par godina susjed mi je za Uskrs iz Njemacke donio veliko (oko 150g) uskršnje jaje - gorka cokolada punjena marcipanom, a u središtu najfiniji pekmez od šljiva. Sramota me priznati, ali progutao sam u jednom zalogaju i još drpio malo burazovog .

Inace baš ne volim preslatke cokolade, pa mi tako Milka baš i nije nešto (osim one s keksima, koju neljudski tamanim); volim osjetiti kakaovac u ustima i zato preferiram gorke (tamne) cokolade i cokoladu za kuhanje.

"These memories, too, are bound to die
So our dreams will have to serve us
Tomorrow may be the day that our love betrays us"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/01/2003 : 12:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Specijalno izdanje Milke za 2000.itu... Milka Millenium od 2000 grama! Mmmmm, to je bila cokolada...

"Well dip me in the honey and throw me to the lesbians..."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/01/2003 : 13:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

promjenio sam naziv topica zbog lado ljubaca...



nisam ni primjetio


ja inace volim KROMPIR
a manje volim slatko

ali OBOŽAVAM

Snikers

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 30/01/2003 : 17:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
dodjite u Austriju u svijet Milka cokolade!!!!!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 30/01/2003 : 19:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Najjaca je Milka:Nuss noughat,Noisette i Cream a i ona sa biskvitom je do jaja.

Nadalje,ima dobra slovenska cokolada Gorenjka,punjena sa narancom7kivijem

Nutella je zakon nad zakonom.Jednom sam pojeo 400g-bocicu.Bio sam na "poslu" pa je trebalo ostati na "visini" i to mi je došlo kao sjajno gorivo, :-)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000