forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 najdraži crtac zagora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ante
Senior Member

Croatia
1279 Posts

Member since 05/08/2002

Posted - 02/02/2003 : 15:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ante a Private Message
meni je najbolji chiarolla, hehe

stop the war in iraq
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/02/2003 : 16:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma OK Tomek, to sam i hteo da kazem i potpuno si u pravu, a i napisao sam da je najnesimpaticniji jer likovi ne lice na sebe, zato sam i spomenuo "Konkvistadire" gde su likovi jos uvek koliko-toliko nalik onome kako treba da izgledaju. Steta je sto je tako, jer je CHiarolla veliki talenat i sjajan crtac, samo kad bi malo promenio stil. Iz istog razloga mi se ne svidja Marcellov Zagor jer uopste ne lici na sebe ni on ni Ciko. Kad bi malo oni bili duugaciji, i Marcello i Chiarolla bi mi bili omiljeni
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/02/2003 : 17:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Marcellov Zagor = Dr. Žistis!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 02/02/2003 : 20:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ma OK Tomek, to sam i hteo da kazem i potpuno si u pravu, a i napisao sam da je najnesimpaticniji jer likovi ne lice na sebe, zato sam i spomenuo "Konkvistadire" gde su likovi jos uvek koliko-toliko nalik onome kako treba da izgledaju. Steta je sto je tako, jer je CHiarolla veliki talenat i sjajan crtac, samo kad bi malo promenio stil. Iz istog razloga mi se ne svidja Marcellov Zagor jer uopste ne lici na sebe ni on ni Ciko. Kad bi malo oni bili duugaciji, i Marcello i Chiarolla bi mi bili omiljeni


pesce i della monica takoder imaju malo drukcijeg chica
zagor je slican ferrijevom ali na chicu se kod pojednih crtaca najbolje vide promjene tj. razlike
što se tice chiarolle nemam ja ništa protiv njega, nek bude još epizoda obajvljenih što je on crtao jer moram priznati da je dobro da se tu i tamo malo maknemo od uobicajenog izgleda junaka





Gulp!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/02/2003 : 01:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Iako sam ga ishvalio, ja i dalje ne volim Chiarollinog (a ni Marcellovog) Zagora, ali kod Chiarolle se onda trudim da uzivam u nekim drugim dobrim osobinama njegovog crteza, tako da sam se vremenao sasvim privikao. Primera radi, cim sam procitao "Konkvistadore", odmah sam uzeo druge spizode koje je on crtao, i to onako preko reda, kako bih ih sto pre procitao (na neki nacin sam se "zarazio" njegovim crtezom)
Go to Top of Page

-Dylan Dog-
Senior Member

Burkina Faso (Upper Volta)
2456 Posts

Member since 29/11/2002

Posted - 03/02/2003 : 08:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit -Dylan Dog-'s Homepage  Send -Dylan Dog- an AOL message  Send -Dylan Dog- an ICQ Message  Send -Dylan Dog- a Yahoo! Message  Send -Dylan Dog- a Private Message
1. Ferri
2. Donatelli
3. Laurenti
4. Andreucci
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 03/02/2003 : 12:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
1. Ferri, 2. Della Monica, 3. D'Arcangelo - svidio mi se crtez u Golgoti.

Aco, svi Marcellovi likovi su nalik Dr-u Zistisu, od Princa Fantoma do Kita Willera.
Marcello i, pogotovo, Chiarolla mi nikako nisu crtaci za Zagora iz jednostavnog razloga što je tu cijelo teziste na likovima. Oni bi bili sjajni za recimo PSDZ, Kena Parkera ili neke price u stilu Corta Maltesea. Iskreno, Chiarollin crtez u Zagoru ne mogu smisliti, odvratan mi je poput Laurentijevog, ali je ocigledno da njegovi likovi odlicno "pricaju" pricu. Zanimljivo, dvije price koje doticu Atlantidu (koje su objavljene u SD-u) je crtao upravo Chiarolla.

Lets kick racism out of football.
Profesor Kicic: "U životu neceš biti sretan uvijek,
neceš imati jogurt uz burek."
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/02/2003 : 12:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
1.Djurec pa onda chiarolla po (ne)kvalitetu ;-)))!
Go to Top of Page

Bosančeros
New Member

Bosnia and Herzegovina
194 Posts

Member since 20/11/2002

Posted - 03/02/2003 : 15:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosančeros a Private Message
-Ferri
......
......
......
......
......
......
......
-Andreucci
Go to Top of Page

Bosančeros
New Member

Bosnia and Herzegovina
194 Posts

Member since 20/11/2002

Posted - 03/02/2003 : 15:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosančeros a Private Message
-Ferri
......
......
......
......
......
......
......
-Andreucci
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/02/2003 : 02:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Heyoka je dobro primetio... Chiarolla bi bio odlicaz za PSDZ i za Kena Parkera
Go to Top of Page

Ned Mace
stripovi.com suradnik

Croatia
638 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 04/02/2003 : 08:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Ned Mace a Private Message
dakle poslije ferrija meni je toricelli.

Uplaši me sjaj milion sveca kad se nebom popali. Gde je tome kraj? Za kog su tako dubok zdenac kopali?
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 04/02/2003 : 08:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
1. Ferri
2. Donateli - kasniji period
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/02/2003 : 18:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Na Toricellija sam skroz zaboravio... no, ono sto sam govorio za Ferrija koliko je bolji u originalu nego u nasim stripovima, toliko je Toricelli losiji u iralijanskim originalima. Suvise mi je crtez krut i sucise je primetan trud da oponasa Ferrija
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000