forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kompletan spisak filmova radjenih po stripu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 13/02/2003 : 23:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
muzika u flashu je od queen-a

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/02/2003 : 23:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Stiglo mi je pisamce i najlijepse se zahvaljujem! :)))

Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 13/02/2003 : 23:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
nista nista :)

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 14/02/2003 : 00:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
quote:
Originally posted by Zox

A ovo vjerovatno malo ko i zna, Road to Perdition, ovaj relativno novi film sa Tom Hanksom, radjen je prema istoimenom stripu.



Rek'o ja na prošloj strani, ali nema veze.
A Daredevil (2003) ? Pocinje igrati danas? (14.02.) u USA.
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 14/02/2003 : 00:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message

http://us.imdb.com/List?tv=on&&keywords=based-on-comic&&heading=19;based-on-comic

A po ovom linku bi ispalo da ih ima 754-141=603, prošlih i buducih.
OK, tu ima i igrica i slicnih bedastoca, ali svejedno puuno.
Tko bi reko!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/02/2003 : 00:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ako je sve ono radjeno po stripovima, evo gde sam.

"Well dip me in honey and throw me to the lesbians..."
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 14/02/2003 : 00:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
quote:
Originally posted by Mailman

quote:
Originally posted by Zox

A ovo vjerovatno malo ko i zna, Road to Perdition, ovaj relativno novi film sa Tom Hanksom, radjen je prema istoimenom stripu.



Rek'o ja na prošloj strani, ali nema veze.
A Daredevil (2003) ? Pocinje igrati danas? (14.02.) u USA.



A jos sam procitao postove pazljivije nego obicno.
Evo, posuo sam se pepelom po glavi...

Marketing je nauka!
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 14/02/2003 : 02:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:
Originally posted by Mailman


http://us.imdb.com/List?tv=on&&keywords=based-on-comic&&heading=19;based-on-comic

A po ovom linku bi ispalo da ih ima 754-141=603, prošlih i buducih.
OK, tu ima i igrica i slicnih bedastoca, ali svejedno puuno.
Tko bi reko!


Za neverovati! Ima jedno 50 Batmana i 100 Superman filmova
Ja cu staviti na listu prvo sve ono sto smo mi naveli pa cemo videti sta dalje.

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Aster
Average Member



Hungary
871 Posts

Member since 18/06/2002

Posted - 14/02/2003 : 11:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aster's Homepage  Send Aster a Private Message
ALIEN.
Film Ridley Scotta.Samo neznam da li su taj film napravili po stripu,ili se strip pojavio samo posle tog fenomenalnog filma?
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 14/02/2003 : 12:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message
Prilicno sam siguran da je Alien strip samo iz Dark Horse-ove "Movie Tie-ins" serije, odnosno stripovi NAKON filmova. Tako su i nastali Aliens vs. Predator, Superman vs. Aliens, Aliens vs. Predator vs. Terminator i sl.
(Ovo zadnje nisam izmislio, casna rijec! )
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/02/2003 : 13:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
He he, u pravu si Mailman, prvo je nastao film, pa onda strip. Inace, najludji strip crossover nije taj koji si naveo (mada je medju prvih pet), vec Godzilla VS Charles Barkley! Tu negde je i Punisher VS Archie, a ni Superman VS Muhamed Ali nije daleko! :)

"Well dip me in honey and throw me to the lesbians..."
Go to Top of Page

hellraiser
Starting Member



Croatia
42 Posts

Member since 14/07/2002

Posted - 14/02/2003 : 14:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send hellraiser a Private Message
evo nekih koje sam ja gledao i kojih sam se sjetio u ovom trenutku a nisu dosad spomenuti:
captain america
flash
king kull
the incredible hulk
the incredible hulk return
the incredible hulk death
remo (u nasem prijevodu je bilo - nenaoruzan i opasan)
princ valijant
a, nazalost nisam gledao ali bih rado volio corto maltese
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/02/2003 : 17:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Darkmanova tri dijela su išla na HTV-u. Prvi sa Liamom Neesonom, a dva sa Arnoldom Vooslom, ako se ja dobro sjecam.

Nešto mi je verter spominjao film Nathan Never koji se snima. O cemu se radi???

Lets kick racism out of football.
Profesor Kicic: "U životu neceš biti sretan uvijek,
neceš imati jogurt uz burek."
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/02/2003 : 18:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
da, neko se setio i p. valijanta. naravno, postoji i stara verzija. barbarela, lone ranger. mozda se setim jos kojecega...
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 14/02/2003 : 20:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message
swampthing ili kod nas cudovište iz mocvare s heather locklear ukoliko netko vec nije spomenuo
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2003 : 00:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Spomenuo ja! :) (mada bez naglaska na miss Locklear... :) )

"Well dip me in honey and throw me to the lesbians..."
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/02/2003 : 23:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
altmanov popaj...
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 15/02/2003 : 23:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by BiDi




Fantastic Four (1994)
po stripu Stana Leea (film je zavrsen ali stoji u bunkeru, moze se naci kao bootleg preko internet programa kao edonkey, Kazaa... ja sam ga pogledao... prilicno je los)





Dali imaš još taj film volio bih ga pogledati ali imam prespori internet da bi ga skinuo.Ako ga možeš snimiti na CD i prodati mi javi mi

tamer@VIP.hr

Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2430 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 15/02/2003 : 23:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by BiDi


Fantastic Four (1994)
po stripu Stana Leea (film je zavrsen ali stoji u bunkeru, moze se naci kao bootleg preko internet programa kao edonkey, Kazaa... ja sam ga pogledao... prilicno je los)




Dali imaš još taj film volio bih ga pogledati ali imam prespori internet da bi ga skinuo.Ako ga možeš snimiti na CD i prodati mi javi mi



Vec odavno ga nemam vise... kad kazem da je los i mislim da je los.

Roads? Where we're going, we don't need roads!
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 16/02/2003 : 00:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
A Snjegljica i 7 patuljaka radena prema izuzetno popularnoj bajci i po raznom slikovnicama od koje radnje i zapleta zastaje dah?
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 16/02/2003 : 09:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by Thunderbolt

A Snjegljica i 7 patuljaka radena prema izuzetno popularnoj bajci i po raznom slikovnicama od koje radnje i zapleta zastaje dah?



Snjeguljica 20 godina poslije.
Racunaju li se crtici? Tu bi bilo svašta: Akira (po Katsuhiro Otomou, tip je i režiro) , Ghost in the Shell, Dominion:Tank Police, Appleseed, Black Magic (po Masamune Shirowu), Nausikaja iz Doline Vjetrova (po Hayau Miazakyu)...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/02/2003 : 13:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Skoro svaka Manga ima svoj Anime, spisak bi bio prakticno beskonacan...

"Well dip me in honey and throw me to the lesbians..."
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/02/2003 : 14:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Superheroji se vracaju na velika vrata. Nakon Batmana i Supermana DC Comicsa koji su vladali posljednja dva desetljeca, pocetak novog milenija obiljezili su Marvelovi junaci koji jedan za drugim zavrsavaju na velikim platnima. X-Men, Spiderman, a sada i Daredevil te uskoro Hulk redom su fransize ciji nastavci su samo pitanje vremena u godinama koje su pred nama.
Sljedeci na redu je Iron Man koji se prvi puta pojavio kao strip junak 1962. Rijec je o liku Tonya Starka koji se bavi spijunazom i borbom protiv terorizma. Nescreca na poslu stavlja njegov zivot u ovisnost aparata. Dobiva drugi identitet uz pomoc visokotehnoloskog odjela koje ga ucini superherojem, nesto sto njegov tvorac Stark nije mogao postati u stvarnom zivotu.
Marvel vec priprema nove adaptacije. Prvi na redu su Fantastic Four u produkciji Foxa, Man-Thing i The Panisher pod Artisanom te Ghost Rider kojeg ce preuzeti Dimension Films. Ocekuje se i odgovor DC Comicsa sa novim Batman i Superman filmovima koji su takodjer u pripremi kao i Batman vs. Superman. Predstoji nam velika borba superheroja za svaki dolar.
Evo traileri za LOEG http://www.apple.com/trailers/fox/lxg/

Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/02/2003 : 14:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Glavni kandidat za novog Supermana je Josh Hartnett, koji bi nakon Christophera Reevea trebao poletjeti u plavom odjelu sa crvenim plastom. Warner je Hartnettu navodno ponudio ugovor koji ga obvezuje da se Supermanu posveti pune tri godine. Iz ovoga se zakljucuje kako bi pod rezijom Bretta Ratnera trebalo biti snimljeno nekoliko, mozda i tri filma za redom, po uzoru na Gospodare prstenova.



Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/02/2003 : 14:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Znaci ovo ce biti lik koji ce glumiti novog Supermana!


Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000