forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 BRCKO, 2. mart 2002.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/03/2002 : 11:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma tesko da bi nosio kameru. Dosta sam se i sa aparatom gnjavio...

I'm a reasonable man, get off my case.
Go to Top of Page

stripje
Junior Member

Croatia
479 Posts

Member since 12/02/2002

Posted - 25/03/2002 : 15:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send stripje an ICQ Message  Send stripje a Private Message
jest da je to poneki put smetalo ALI,kada god idem negdje gdje doista ima sta za snimati...ona mora biti tamo...

Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 27/03/2002 : 12:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Evo me poslije duzeg vremena,vidim da me je stripje pocastio svakakvim epitetima iz samo
njemu znanih razloga,vidim da se i ispricao
nakon sto je vidio da je pretjero i da se zaletio,prihvaticu ispriku da bude mir na
forumu i da ne gnjavimo ostale s nasim pizdarijama,ali pretjero si,to ti nije trebalo.
Suradnju sam ti ponudio ne na svoju inicijativu nego na tvoju,trebao si samo kratko odgovorit da ili ne i gotovo,a poceo si se smijuljit i provocirat,valjda si mislio da ti se javio netko tko te zeza.
Kad sam ti pokusao reci da se mozes pouzdat u mene i zasto ,ti si nastavio sa smijuljenjem.Nemas ti sto mene podjebavat s
nekakvim hehe,nisam ti se zato javio.
Nemamo se mi sto nadmudrivat na forumu.

Bio sam u Milanu i vratio se kasno sinoc,cak sam nasao vremena za otic na strip sajam i vrijedilo je.Ivice,pokusaj doci sutra u ZG,tu
sam jos dva dana,da ti dam Ferrijev potpis s posvetom tebi osobno i puno te pozdravio.

Go to Top of Page

stripje
Junior Member

Croatia
479 Posts

Member since 12/02/2002

Posted - 27/03/2002 : 14:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send stripje an ICQ Message  Send stripje a Private Message
he,poneki put se zaletim,malo i ne razmisljam ,no moram reci da mi je kasnije zao za postupak,no onda je vec kasno...eto,primjer,htio sam jedan smjer a opet sam nagazio markosa.sta ce biti kada se vidimo.rat?nadam se da ne.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/03/2002 : 15:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nema rata. Samo razmisliti prije nego kliknemo "send".

I'm a reasonable man, get off my case.
Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 27/03/2002 : 20:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Tek sam maloprije vidio mail s isprikom koji si mi poslao prije 10-ak dana.Vidim da si
drugaciji privatno nego javno,bez brige,
necemo ratovat kad se vidimo,neka ostane
upamceno kao nesporazum.

Krugeru,nisi mi rekao hoces li doci sutra u ZG da isplaniram sebi dan.Gdje si nestao,prenosim ti pozdrave od Ferrija,a ti ne reagiras,mrtav hladan,jebe ti se,ne mogu vjerovat,valjda si se premjestio na drugi topic.

Go to Top of Page

stripje
Junior Member

Croatia
479 Posts

Member since 12/02/2002

Posted - 27/03/2002 : 21:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send stripje an ICQ Message  Send stripje a Private Message
AZ.nadam se da mozemo dalje prijateljski nastaviti na svakom planu.istini za volju znam pretjerati a kao sto rekoh kasnije se papam.KRUGERU,sta je sa tvojim odgovorom.NE zanimaju te oni talijanski koje si trazio na mail??

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 27/03/2002 : 21:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Ako kazem da cu doci svi ce me nesto traziti
stripije trebaju ostavi sto mislis da sam zasluzio a sto si nekom obecao ja tu nista nemogu
AZ drago mi je a nije valjda da ste mu spomenili da ga toliko cijenim a i ko sam ja da je to njemu bitno

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000