forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ken Parker by System Comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/04/2003 : 20:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ja sam ga jucer kupio, moram reci da sam, s obzirom na ovdje iznijete kritike, ocekivao nekakvu katastrofu od stripa, ali sam ostao ugodno iznenaden. Vecina iznijetih kritika cine mi se potpuno neutemeljenima.
U mom primjerku nema pogrešaka na one 2 stranice, nisam primjetio da tekst izlazi izvan okvira, osim na str.51, gdje jedan djelic slova 'm' malo izlazi van, ali ta sitnica me uopce ne smeta, nisam cjepidlaka). Zadovoljan sam i s tiskom, formatom, koricama, a izvrstan sadržaj epizoda ne bih posebno komentirao, dvojac Berardi&Milazzo dovoljno govori...svida mi se i što su stavili onaj tekst na pocetku, a i ne smeta me onaj prazan list na kraju.
Sve u svemu i više sam nego zadovoljan. Nadam se da ce gospoda iz Systemcomicsa objaviti sve što su planirali.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/04/2003 : 20:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Eto, sve je onda ispalo dobro... Ubuduce treba samo "ispljuvati" sve sto se pojavi pa ce ljudi ocekivati ko zna kakav uzas pa kad to posle uzmu u ruke, bice prezadovoljni
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000