forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izaso pirat zagor specijal br11?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 17/04/2003 : 15:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Dusmane, primio mail, mogo si vala i ranije kupiti strip da ne moram ovoliko cekati, ali nema veze...
samo ti posalji kad mozes i cujemo se
:DDDDDDD

It's a good day to die...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 18/04/2003 : 02:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Dusmane, pitao sam te nedavno sta imas jos od skeniranih stripova, ali nisi mi odgovorio. Javi mi na mail
Go to Top of Page

ciko
Starting Member

Serbia
52 Posts

Member since 15/04/2003

Posted - 21/04/2003 : 16:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ciko a Private Message
prije nedelju dana sam kupio ovaj piratski broj u DARKWOODU
I STVARNO JE DOBAR!!!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 21/04/2003 : 19:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma naravno da je dobar... mnogi se zale, a dobar im je onaj Ken Parker koji sam onoliko popljuvao... Ljudi, sta je vama?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/04/2003 : 06:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ma naravno da je dobar... mnogi se zale, a dobar im je onaj Ken Parker koji sam onoliko popljuvao... Ljudi, sta je vama?


cuj,o ukusima se ne raspravlja...meni je ovaj pirat katastrofa,dok mi je ken bolji,a ken mi je na listi naj junaka na dnu ljestvice...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 22/04/2003 : 22:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Zagor je nesumnjivo bolji. Jos da ima malo tvrdje korice i da je onaj dodatak u zasebnoj svescici sve bi bilo savrseno.

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/04/2003 : 00:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Koliko sam ga video, odlicno je uradjen. Potencijalno najbolje od svih Yu/S&M izdanja.

"KIMOTA!"
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/04/2003 : 02:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Dobro kazes Globinjo... o ukusima se ne raspravlja...
No, ipak bih ovde nesto dodao. Naime, iako sam ispljuvao Kena a ishvalio Zagora, mozda ce apsurdno zvucati, a jos apsurdnije zbog cinjenice da mi je Zagor najdrazi lik i da ga skupljam a Ken mi je dosta ispod, taj System Comicsov Ken Parker je cak kvalitetniji po izradi od "Princa Elfova", a evo i zasto... "Princ Elfova" je ipak piratsko izdanje i kao od takvog nisam mnogo ocekivao, a ispao je mnogo bolji od ocekivanog. S druge strane, Milazzo je POJAM nevidjenog crtackog talenta kakav se retko radja i taj talenat je sjajno pokazao upravo u ovom stripu, te je kvalitet crtaza taj koji je trebao biti odradjen dobro... Hocu da kazem da se zbog losijeg skena ne vide sve lepote ovog crteza koje bi se inace videle da imate italijanski original...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000