forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izaso pirat zagor specijal br11?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

mofo
Starting Member

89 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 31/03/2003 : 17:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mofo a Private Message
uf,jebote idol dobro me protreslo kad sam ovo vidijo.
bude li itko htio prodat ovog specijalca nek se javi.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/03/2003 : 18:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

MAGIC ce bankrotirati!

Bond.James Bond.





I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 31/03/2003 : 20:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Kupi ga ja danas! I moram reci da je ovaj pirat SAVRSEN!!! MA moram se usuditi reci da je cak bolji od Ludensa (ima i onaj santimetar koji fali Ludensu)! Kvalitet papira i skena je Bolji od Vanninija, Systema i Dnevnika zajedno! Stavarno je SUPER!!
Jedino steta sto korice nisu malo tvrdje! :( Ali, dobro je opet su bolje od Kena Parkera!

I evo da ne ne bude sve na Magica, i ja sam raspolozen da saljem ljudima koji hoce da ga kupe! Javite se na: dusman@sezampro.yu

There are Pretenders among us. Geniuses with the ability to become anyone they want to be.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/03/2003 : 20:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Okay DusMan i MAGIC upozoreni ste ako mi sta bude trebalo necu se dvoumiti da narucim od vas;-)).


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2003 : 20:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Danas sam ga vidio kod Bernarda. Kvalitet je dosta dobar. Tko god da ga je uradio, napravio je to prilicno dobro. ovo je jedan od najboljih pirata koje sam vidio uopce. Male zamjerke na malo cudan font i na tisak koji je tu i tamo previse "crn" a i neki detalji na crtezu mi se cine "misteriozno nestali" sto bi bila pogreska u skenu, ali sve u svemu, odlicno napravljeno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 31/03/2003 : 20:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Strip scena ide na bolje.To je ohrabrujuce.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/03/2003 : 22:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ajme,jedva cekam taj specijalac...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/03/2003 : 22:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Eh kad Markos kaze da je dobro uradjen onda mora biti nesto dobro...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/03/2003 : 23:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Eh kad Markos kaze da je dobro uradjen onda mora biti nesto dobro...


da,to sam zaboravio napomenuti...marko,hvala još jednom za ono danas...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 31/03/2003 : 23:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Markose hoces li staviti sken naslovnice na stranicu?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 31/03/2003 : 23:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message
Nabavio sam ga danas. Vrlo dobar, cak odlican posao. Stvarno ima i dodatak naopacke sa druge strane. Svaka usporedba sa "Duginim mostom" je nepotrebna jer su to dvije totalno razlicite kategorije.
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 31/03/2003 : 23:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
Il došlo to tu u hr?
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 01/04/2003 : 00:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by renda

Nabavio sam ga danas. Vrlo dobar, cak odlican posao. Stvarno ima i dodatak naopacke sa druge strane. Svaka usporedba sa "Duginim mostom" je nepotrebna jer su to dvije totalno razlicite kategorije.



gdje bi se u hrvatskoj mogao nabaviti ovaj specijal i dugin most?

Cak se i ljevaci desnom rukom cesu po guzici? Kojom onda kopaju nos? Pazite s kim, kako i kad se rukujete!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/04/2003 : 00:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

quote:
Originally posted by renda

Nabavio sam ga danas. Vrlo dobar, cak odlican posao. Stvarno ima i dodatak naopacke sa druge strane. Svaka usporedba sa "Duginim mostom" je nepotrebna jer su to dvije totalno razlicite kategorije.



gdje bi se u hrvatskoj mogao nabaviti ovaj specijal i dugin most?

Cak se i ljevaci desnom rukom cesu po guzici? Kojom onda kopaju nos? Pazite s kim, kako i kad se rukujete!!!


imam ti ja dugin most(dupli),a nabavit cu ti i ovaj specijalac...kad ih dobijem,javim ti...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 01/04/2003 : 01:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by byoman

quote:
Originally posted by renda

Nabavio sam ga danas. Vrlo dobar, cak odlican posao. Stvarno ima i dodatak naopacke sa druge strane. Svaka usporedba sa "Duginim mostom" je nepotrebna jer su to dvije totalno razlicite kategorije.



gdje bi se u hrvatskoj mogao nabaviti ovaj specijal i dugin most?

Cak se i ljevaci desnom rukom cesu po guzici? Kojom onda kopaju nos? Pazite s kim, kako i kad se rukujete!!!


imam ti ja dugin most(dupli),a nabavit cu ti i ovaj specijalac...kad ih dobijem,javim ti...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...



globo, prijatelju...

Cak se i ljevaci desnom rukom cesu po guzici? Kojom onda kopaju nos? Pazite s kim, kako i kad se rukujete!!!
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 01/04/2003 : 08:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message
Nabavio sam kod Bernarda i on ce vjerojatno još naruciti
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/04/2003 : 10:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Markose hoces li staviti sken naslovnice na stranicu?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



Ne znam. Jos se premisljam. U principu ionako stavljam PSDZ pirate pa bi mogao i ovo...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 01/04/2003 : 15:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
jel neko zna dal ima u more comicsu i kolko dode?

What the hell is wrong with me? I'm not who I want to be...
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 01/04/2003 : 15:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by renda

Nabavio sam ga danas. Vrlo dobar, cak odlican posao. Stvarno ima i dodatak naopacke sa druge strane. Svaka usporedba sa "Duginim mostom" je nepotrebna jer su to dvije totalno razlicite kategorije.



di si ga nabavio?

What the hell is wrong with me? I'm not who I want to be...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/04/2003 : 18:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
tnx za naslovnicu a i ja ga uskoro dobijam

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 01/04/2003 : 20:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
Ja sam danas bio u More comicsu i nemaju taj specijal i nisu ni culi za to.Takoder su rasprodali sve Ken Parkere.

Bernarde dali imaš za prodati taj specijalac uzeo bi jedan.

Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 01/04/2003 : 20:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
E tesko cu ja to nabavit.
Go to Top of Page

kakaljin
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
420 Posts

Member since 10/08/2002

Posted - 01/04/2003 : 20:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit kakaljin's Homepage  Send kakaljin a Private Message
Kako doci do njega!!!!!!!1
Posto vjerovatno nece doci u BIH

Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 01/04/2003 : 20:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
E da,i mene to zanima.
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 01/04/2003 : 21:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

Ja sam danas bio u More comicsu i nemaju taj specijal i nisu ni culi za to.Takoder su rasprodali sve Ken Parkere.

Bernarde dali imaš za prodati taj specijalac uzeo bi jedan.





a ja sam danas nazvao i rekli su da su iamli 10 kom no da su sve rasprodali. sijena jednog je bila 30 kn. dobit ce još sljedeci tjedan. nitko i ništa me nece sprijeciti da ih onda nabavim!!!!!

What the hell is wrong with me? I'm not who I want to be...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000