forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Princ Elfova
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/07/2003 : 06:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by Markos:
__________________
Da, i da je izdao sada "Princa Elfova" svi bi mu tu skocili za vrat da je lud...
__________________
Ja prvi ne bih, jer mislim da je to sto sam napisao upravo logicno

I nije tacno Seinfelde da bi se malo prodalo, naprotiv... Ti bi ga prvi kupio, zar ne?
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 04/07/2003 : 12:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
al je naravno puno bolje da ne izdaju iste kad vec ima toliko neobjavljeni

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/07/2003 : 22:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ne dp ja rijetko kupujem nasa izdanja .

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/07/2003 : 23:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Ne dp ja rijetko kupujem nasa izdanja .

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




UAAAA....NAPOLJE SA OVOG SAJTA ONI KOJI NE PODRZAVAJU DOMACI STRIP (NEGO TAMO NEKOG KASTERMANA)

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/07/2003 : 11:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by seinfeld:
____________________
Ne dp ja rijetko kupujem nasa izdanja .
____________________

Seinfeldu treba oduzeti "cinove" zbog nepodrzavanja domacih strip izdavaca ;o)
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/07/2003 : 23:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ma moze onda cu biti samo general ;-)).
Ma sta ce mi ta sranja (govorim o kvalitetu a ne o sadrzaju)stripoteke i co da nabrojim nesto,dnevnik i sl. raspadi,moram da citam (glancer) strip pod uglom od 15 stepeni da se ne odvoje stranice.Sta ce mi to + neki ludaci traze budalaste cijene za taj otpad.Pogledaj burzu neki ludak trazi 150 euro za DD 1-60 ;-)).Jedino su SD i Bernard cuvali kakvu takvu kvalitetu.
Ja sebi kupim Bonellijeve it. originale ili ovdje u Belgiji stripove koji su izvrsne kvalitete i savijem ih 360 stepeni i glancer ostane glancer.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.

Edited by - seinfeld on 06/07/2003 23:29:42
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 07/07/2003 : 11:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Mogu ti reci da je Boneli po kvalitetu daleko ispod SD, dok je "Ludens" po tom pitanju (savijanja, lomljenja, ispadanja stranica) negde na nivou Bonelija. Kod "Dnevnika" sam najslobodniji po tom pitanju
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000