forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 PAOLA BARBATO
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/11/2004 : 10:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Xabaras se vraca u serijal???????

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESS!!!!!!!!

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/11/2004 : 10:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Možda.

Vec je napravio kratak cameo u Il piferario magico (ili kako se vec kog davola to piše).

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/11/2004 : 12:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ma, mene je DD 100 rastužila i zbog toga što je Sclavi tu jako dobro zapecatio Xabarasovu sudbinu (prebrzo su ga se otarasili iz serijala po mom mišljenju), tako da se njegov nekakav povratak po meni uvijek cinio cak i pomalo nemoguc! I mislim da ce se Barbatovka morati jako dobro potruditi da smisli neku dobru Xabarasovu povratnicku epizodu (ako ce se takva epizoda, naravno, uopce i raditi)... e, da mi je samo vidjeti kakav ce to come-back biti! Ono u što sam siguran je da ce tu mogucu povratnicku epizodu zasigurno crtati Angelo Stano! :)

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/11/2004 : 16:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Kontrarecenziju ne bi trebalo biti problem dodati, ali nista necu govoriti dok ne napravim:)))


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/11/2004 : 16:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Na posao, lencugo! ;)

Kiky, sumnjam da ce je Stano raditi, vec je itekako premasio kvotu za ovu deceniju. ;)

A stotka mi je bila kraj za Xabarasa koliko je bila kraj za Dylana...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 04/11/2004 : 18:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
Djole, da li mi e cini, ili si stvarno postao opsjednut Dilanom? ;)

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/11/2004 : 19:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Djole


A stotka mi je bila kraj za Xabarasa koliko je bila kraj za Dylana...



Da, istina...

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...

Edited by - kiky on 04/11/2004 19:51:58
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/11/2004 : 20:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

Djole, da li mi e cini, ili si stvarno postao opsjednut Dilanom? ;)


"Postao"?

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/11/2004 : 21:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Djole, biti ce kontrarecenzija 100-tke ili 200-tke or both?

Meni se 200-tka dopala, Barbato je demistificirala Dylana i njegovu prošlost i približila ga više normalnom covjeku, za razliku od Sclavija koji je Dylana dignuo skoro do besmrtnosti. Možda se i 200 kosi sa "Pricom od Dylanu DOgu", ali draža su mi takva razjašnjenja nego kad se otkrije da je glavni junak sin nekog Boga ili covjeka s kompleksom Boga koji poznaje tajnu besmrtnosti.

No uskoro ce i njezin prvijenac na kioske (4-5 mjeseca) pa cemo vidjeti kako se ona nosi s našim Dylanom...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/11/2004 : 22:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Samo 200. Stotku na sajtu ne diram.

Naravno, meni se više dopada 100. Od Dylana ne ocekujem demistifikacije, naprotiv.

Ali to sam ja.

Što se Il sonno della ragione tice, nije se baš iskazala tu, bolece vas glava. Ali sad ce recenzija, uskoro, pa cete videti...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/11/2004 : 22:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Samo 200. Stotku na sajtu ne diram.

Naravno, meni se više dopada 100. Od Dylana ne ocekujem demistifikacije, naprotiv.

Ali to sam ja.

Što se Il sonno della ragione tice, nije se baš iskazala tu, bolece vas glava. Ali sad ce recenzija, uskoro, pa cete videti...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."



Markosu imaš hrabrosti kontrirati, ali u Kikyja bolje da ne diraš, a?
Baš me interesira kako ce to izgledati, obicna recenzija + kontra. Na uBC-u ih se vec nakupilo takvih.

Kakva je prica u Il sonno? Nekakvo surealisticko eksperimentiranje i pokušaj da prvijencem nadmaši Sclavija? U kakvoj je vezi naslovnica sa pricom? (Naravno to ce sve biti valjda i u recenziji, al ajde, pitam)

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/11/2004 : 22:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Naslovnica je u nultoj vezi sa pricom - osim po reakciji koju citaoc ima na pricu (što se više puta spominje u recenziji).

Sama prica je jezivo komplikovana, a scenario prenatrpan dijalozima.

Ali je drugacije.

O razlozima zašto necu da pišem o DD 100 sam vec višeputa pricao, necu ponovo.

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 04/11/2004 : 23:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
Ocigledno nisam dovoljno ucestvovao u raspravama o Dilanu, kad ne znam da si oduvjek bio opsjednut... ;)

some motherfuckers are allways trying to ski up hill
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/11/2004 : 23:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ocigledno. ;)

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 05/11/2004 : 07:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Markos

Zanimljivo... Vidi se koliko se "bacila" u Dylanov lik... I zanimljivo je ovo o starenju i autorima "nekad i sad" i "izdaji".


Da, ono sa Marinom je veoma indikativno - u smislu, da Dylan nije bio u stanju da je se seti, i da je bila ljubav za jedno leto, a mnogi je uzdižu u nebesa i stavljaju u rang sa Bree koju je Dylan hteo da ženi, i sa Lillie koju je i oženio... Mislim, u jednom normalnom razvoju lika, sasvim je u pravu, ali tako nije bilo u Dylanu, zar ne? On je više zavisio od NAŠIH impresija. A za nas je, zbog lepote price, Marina uvek bila medu prvih nekoliko Dylanovih ljubavi.

Ovo govori o njenom pristupu Dylanu, o normalizaciji lika koju sprovodi. OK, barem se neko usudio da nešto radi sa Dylanom, umesto stalnog lošeg ponavljanja starih prica.

A ako se zaista sprema da vrati Xabarasa, bice to interesantno...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."



U tim impresijama i jeste bit svega. Sclavi je adolescent u dusi, i to mu je dozvolilo da ostvari kontakt sa citateljima. Kad je DD tek izasao, Sergio Bonelli kaze u jednom intervjuu da je bio jako zabrinut, jer je to bio naj "nebonellijevski" strip koji su izdali, i da je Sclaviju dao odrijesene ruke samo u ime njihovog prijateljstva. Uspjeh je, nakon pocetnih problema, bio eksplozivan, a ne zaboravimo da je to bilo u vrijeme jedne od najcrnjih kriza prodaje italijanskog stripa.
Kazu da je i sad kriza, ali sve mi se cini da ne nedostaju potencijalni citatelji, vec jedan novi Gianluigi Bonelli, koji je ostvario kontakt sa citateljima iz sezdesetih, ili novi Nolitta, sedamdesetih, ili novi Berardi (ne ovaj sad koji kopira sam sebe)... ili Sclavi. Najezio sam se kad sam cuo Bosellija kad kaze "Dampyr je u stvari jedan moderniji Tex". Dampyr, i Bonellijevi stripovi inace zadnjih godina, su stripovi za "strebere", target je tu vrlo uzak.

Uh, oprostite, digresija nema nikakve veze sa temom!

Samo jos nesto, Barbato je zena i mozda zato nije shvatila poentu nasih simpatija prema Marini. Brak nije bas neko mjerilo "ciste", "romanticne" ljubavi koju gajimo obicno samo u sjecanjima. Malo ko od nas "deckica" se zaljubio u prostitutku i pokusao da je "vrati na pravi put", isti slucaj sa teroristkinjama, ali svi se mi sjecamo neke nase Marine, i nekog naseg dugog i poslije idealiziranog ljeta. U Zaostrogu, recimo
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/11/2004 : 12:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Hmm... što se tice DD-a 100, rekao sam vec nekoliko puta da sam digao ruke od te epizode nakon svega, ali u zadnje vrijeme ozbiljno razmišljam da napišem novu, editiranu recenziju... malo sam bolje proucio taj cijeli serijal odnosa o Dylanu i Xabarasu, a i priznajem da recenzija nije baš dobro uradjena, sve mi se manje i manje svidja sa vremenske distance otkad je napisana. Iako se moji stavovi nisu toliko promjenili o toj epizodi, ipak neke bih stvari još želio tu dopisati!
Malo me svejedno hvata frka zapocet ponovno se time bavit, ali zacrtat cu si taj zadatak i obavit ga, nadam se, do kraja ove godine!

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/11/2004 : 16:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Hmm... što se tice DD-a 100, rekao sam vec nekoliko puta da sam digao ruke od te epizode nakon svega, ali u zadnje vrijeme ozbiljno razmišljam da napišem novu, editiranu recenziju... malo sam bolje proucio taj cijeli serijal odnosa o Dylanu i Xabarasu, a i priznajem da recenzija nije baš dobro uradjena, sve mi se manje i manje svidja sa vremenske distance otkad je napisana. Iako se moji stavovi nisu toliko promjenili o toj epizodi, ipak neke bih stvari još želio tu dopisati!
Malo me svejedno hvata frka zapocet ponovno se time bavit, ali zacrtat cu si taj zadatak i obavit ga, nadam se, do kraja ove godine!

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...




Pa nemoj si sad mijenjati recenziju. Ono je bilo tvoje mišljenje u odredeno vrijeme i nemoj ga sad mijenjati. Bar ce te ono uvijek podsjecati na covjeka kakav si prije bio, na tvoj nacin razmišljanja u datom trenutku. Rade radi nešto novo.

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/11/2004 : 16:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Sama prica je jezivo komplikovana, a scenario prenatrpan dijalozima.

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."



Volim scenarije prenatrpane dijalozima, a što ce reci interesantnim dijalozima!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/11/2004 : 16:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Zox, mislim da nedostaje mnogo toga. ali o tome neki drugi put, u nekom drugom topiku.

A za letnju ljubav... moguce je da Barbatova to ne razume. U krajnjoj liniji, to bi veoma licilo na Dylana da ostane "veran" secanju na jedan prolazan flert. Ponekad se pitam ko je u stvari osecajniji od dva pola, podela polova po Prattu mi je mnogo logicnija od one kojom nas doje od malena...

DeeCay, videceš, ovo je zaista previše dijaloga, po bilo cijem standardu.



--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/11/2004 : 19:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

Hmm... što se tice DD-a 100, rekao sam vec nekoliko puta da sam digao ruke od te epizode nakon svega, ali u zadnje vrijeme ozbiljno razmišljam da napišem novu, editiranu recenziju... malo sam bolje proucio taj cijeli serijal odnosa o Dylanu i Xabarasu, a i priznajem da recenzija nije baš dobro uradjena, sve mi se manje i manje svidja sa vremenske distance otkad je napisana. Iako se moji stavovi nisu toliko promjenili o toj epizodi, ipak neke bih stvari još želio tu dopisati!
Malo me svejedno hvata frka zapocet ponovno se time bavit, ali zacrtat cu si taj zadatak i obavit ga, nadam se, do kraja ove godine!




Pa nemoj si sad mijenjati recenziju. Ono je bilo tvoje mišljenje u odredeno vrijeme i nemoj ga sad mijenjati. Bar ce te ono uvijek podsjecati na covjeka kakav si prije bio, na tvoj nacin razmišljanja u datom trenutku. Rade radi nešto novo.




Hmm... ti si stvarno nevjerovatan decko, deecay, nevjerovatan!
Kak' si ovo napisao, stisnulo me oko srca... ozbiljno! Ako sam se ikada dvoumio dali ponovno pisati recenziju stotke, onda sam tek nakon ovih tvojih rijeci shvatio da ne treba to raditi! Imaš ti pravo, deecay, imaš pravo...


we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8226 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 05/11/2004 : 19:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Hmm... ti si stvarno nevjerovatan decko, deecay, nevjerovatan!
Kak' si ovo napisao, stisnulo me oko srca... ozbiljno! Ako sam se ikada dvoumio dali ponovno pisati recenziju stotke, onda sam tek nakon ovih tvojih rijeci shvatio da ne treba to raditi! Imaš ti pravo, deecay, imaš pravo...


Je li kiky, je si li ti to posao DusManovim stopama, ili mi se samo cini


God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/11/2004 : 20:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

Hmm... što se tice DD-a 100, rekao sam vec nekoliko puta da sam digao ruke od te epizode nakon svega, ali u zadnje vrijeme ozbiljno razmišljam da napišem novu, editiranu recenziju... malo sam bolje proucio taj cijeli serijal odnosa o Dylanu i Xabarasu, a i priznajem da recenzija nije baš dobro uradjena, sve mi se manje i manje svidja sa vremenske distance otkad je napisana. Iako se moji stavovi nisu toliko promjenili o toj epizodi, ipak neke bih stvari još želio tu dopisati!
Malo me svejedno hvata frka zapocet ponovno se time bavit, ali zacrtat cu si taj zadatak i obavit ga, nadam se, do kraja ove godine!




Pa nemoj si sad mijenjati recenziju. Ono je bilo tvoje mišljenje u odredeno vrijeme i nemoj ga sad mijenjati. Bar ce te ono uvijek podsjecati na covjeka kakav si prije bio, na tvoj nacin razmišljanja u datom trenutku. Rade radi nešto novo.




Hmm... ti si stvarno nevjerovatan decko, deecay, nevjerovatan!
Kak' si ovo napisao, stisnulo me oko srca... ozbiljno! Ako sam se ikada dvoumio dali ponovno pisati recenziju stotke, onda sam tek nakon ovih tvojih rijeci shvatio da ne treba to raditi! Imaš ti pravo, deecay, imaš pravo...


we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...




Dal da se zahvalim za tako tople rijeci ili
NO, bilo kako bilo, i ja sam jednom bio u zabludi, pa su me vratili na pravi put. Dakle! Ahm, ahm... NIkad ne piši recenziju dvaput (ko što ni poštar ne zvoni dvaput)

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/11/2004 : 21:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
I tend to disagree (I usually do)... ne povodom kikyjeve recenzije, njegova stvar hoce li je menjati ili nece, vec povodom opšteg pravila da recenziju ne treba pisati dvaput. Recimo, gledao sam svoju recenziju Il semme della follia. OK, stoji sve što sam napisao u njoj, ne bih joj sada dao nešto vece ocene, ali pobegao mi je princip trojke koji izgleda opseda Barbatovu, jer još nisam bio išcitao dovoljno njenih stripova. Tako da bih pre ili kasnije voleo da malko preradim tu recenziju.

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/11/2004 : 17:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Znam da sam u petak rekao nakon deecayjevog savjeta da necu, ali kako sam ja promjenjljive naravi (a kako forum nije radio skoro dva dana malo sam razmišljao), razmislio sam i sad opet mislim da možda ipak, ipak bih se trebao baciti u sve to... Zašto? Recimo da polako sad shvacam još neke stvari, npr. da za shvacanje stotke nije dosta samo procitati stotku, nego i sve epizode vezane uz nju, koje se na nju referiraju (možda cak i svih 99 epizoda koje joj prethode)... a recimo da mi opet na pamet padaju neke moje lude ideje i stavovi o toj epizodi koje prije nisam imao. A i treba mi neki izazov, mislim u zadnje vrijeme recenziram obicne epizode, po nicemu posebne...

I da, ova nova epizoda DD-a NOVA VRSTA je moja!!! To cu ja recenzirati (ovo je kao više informacija za deecaya)!

we would share and listen and support and welcome be propelled by passion not invest in outcomes we would breathe and be charmed and amused by difference be gentle and make room for every emotion... this is utopia this is my utopia this is my ideal my end in sight...

Edited by - kiky on 07/11/2004 17:24:48
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/11/2004 : 18:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
[zlobni smeh] samo ti napiši recenziju novog Dylana. a ja cu samo da ostavim komentar [/zlobni smeh]

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000