forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford na kioscima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 02/06/2003 : 09:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Sumnjam da ce doci do preklapanja sa Borgisom. Nece oni istrajati ni 5 brojeva a kamoli 27.

Suma ima hiljadu lica...
...hiljadu glasova...
...hiljadu ociju...
...hiljadu boja...
Suma ima hiljadu zivota
ali samo jedan duh...
...ANANGA
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 02/06/2003 : 09:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Da, oni inace imaju prava za SCG, Makedoniju i BIH. Mozda cak i uspeju. To je privatna firma koja se puni parama od drugih izdanja tako da mozda i izdrze "gubitke" od Alan Forda.

Suma ima hiljadu lica...
...hiljadu glasova...
...hiljadu ociju...
...hiljadu boja...
Suma ima hiljadu zivota
ali samo jedan duh...
...ANANGA
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/06/2003 : 15:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Pozdrav Going - goingu!Nije te bilo 100 godina!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 03/06/2003 : 03:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
izdanje jeste kvalitetno, ali AF vise nije



Tuzna i gorka istina!

Signature not found! reformat hard drive? [Y/n]
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/06/2003 : 11:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
____________
Inace hrvatsko izdanje je sasvim kvalitetno i kosta 15 kuna ili 2 eura.
____________

Da, ali ovo kosta 50 din = 0.85 eura. Firma koja ga izdaje ne haje ni za kolekcionare ni za ljubitelje stripa, vec ih zanima samo novac. Sa ovom cenom ce u tome i uspeti, i to cete svi shvatiti za dvadeset godina kad budete videli da njihov Alan Ford i dalje izlazi
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/06/2003 : 12:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nisam bas siguran da ce uspeti.
Ne zbog kvaliteta produkcije, vec zbog samog stripa...

"KIMOTA!"
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/06/2003 : 12:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
vreme ce pokazati
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 04/06/2003 : 00:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Ako ovaj Alan Ford ne izvuce strip kod nas onda verujte da nista nece! Koliko god tuzno zvucalo... Inace, cuo sam da imaju prava samo na 3 broja pa ce onda videti da li im se to isplati ili ne.
A dp, nemoj da se zavaravas, svaku firmu zanima samo novac, nema tu neke razlike.

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/06/2003 : 00:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Pa ako ovaj AF mora da izvuce strip u Srbiji onda bolje da izumre strip kod vas jer stvarno nista bolje i ne zasluzujete.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/06/2003 : 03:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Seinfeld, jako dobro znas kakvo je stanje ovde, prema tome, ne zezaj
ddfan, nisam drugacije ni mislio
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 04/06/2003 : 04:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Sa ovom cenom ce u tome i uspeti, i to cete svi shvatiti za dvadeset godina kad budete videli da njihov Alan Ford i dalje izlazi



Za 20 godina ce onda kod vas izaci brojevi koje mi SADA citamo.

Ako mi kazes da ne razumijes hrvatski necu ti vjerovati, jer ako ja mogu citati Politikin Zabavnik na cirilici mozes ti i Alan Ford na latinici.

Signature not found! reformat hard drive? [Y/n]
Go to Top of Page

Mirer
Starting Member

Albania
2 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 04/06/2003 : 06:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mirer a Private Message
hej,alan ford stvarno izlazi od broja 1 je poqeo ali je to u kosovo i plus na Albanskom jeziku !!!!!!!!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 04/06/2003 : 07:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Mirer

hej,alan ford stvarno izlazi od broja 1 je poqeo ali je to u kosovo i plus na Albanskom jeziku !!!!!!!!

kako se Sir Oliver zove na albanskom? Sir OLjiver mozda?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/06/2003 : 08:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Sa ovom cenom ce u tome i uspeti, i to cete svi shvatiti za dvadeset godina kad budete videli da njihov Alan Ford i dalje izlazi



Za 20 godina ce onda kod vas izaci brojevi koje mi SADA citamo.

Ako mi kazes da ne razumijes hrvatski necu ti vjerovati, jer ako ja mogu citati Politikin Zabavnik na cirilici mozes ti i Alan Ford na latinici.

Signature not found! reformat hard drive? [Y/n]



malo,tacnije malo vise si promasio poentu onoga sto je receno,...a da ne spominjem da i ovde izlaze stripovi na latinici a ne na cirilici

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/06/2003 : 11:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Vi kako hocete, ali na mom kiosku (pa dobro, mom i MAGICovom :) ) nije ostao nijedan Alan Ford... a Akire stoje i skupljaju prasinu.

Anyway, nije poenta u tome da mi koji vec skupljamo stripovesada mozemo da nadjemo i lana Fordove (tacno, postojali su Borgisovi), vec da i oni koji ih NE skupljaju mogu da ih nadju na kiosku, plus da se jedna prilicno bogata firma bacila na stripove. Ako im se isplati, mozda pocnu da izdaju jos nesto...

"KIMOTA!"
Go to Top of Page

dimi
New Member



Serbia
235 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 04/06/2003 : 13:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dimi's Homepage  Send dimi a Private Message
Akira skuplja prasinu jer je nov strip,i niko nije cuo za njega osim ljudi koji se u strip koliko-toliko razumeju.A AF je izlazio u Srbiji dosta dugo,i ljudi ga se secaju.Tako da se sada AF kupuje vecinom iz nostalgije(znam po mom drugu,to jest njegovom ocu).Ovo je u odnosu na hrvatsko izdanje dosta lose,a i price od 250 epizode pa na dalje i nisu nesto posebno zanimljive kao prvih 200.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/06/2003 : 15:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Lepo vam ja kazem da ce to ici
Inace, za DrWestax-a:
Pogledaj moje ranije postove na ovom istom topicu sta sam napisao o Brixyjevom prevodu, pa ces mozda shvatiti da je meni hrvatski Alan Ford drazi nego tebi
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/06/2003 : 20:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
U Srbiji su ludi za reprinte.Sve sto izlazi je reprint!
AF reprint,KP jos malo pa reprint ;-),price s divljeg zapada reprint,horus, kad izade miki i blek, reprint.
Jel ima jos nesto sto nije reprint a da izlazi tamo :-)?
Kad dozivite jednog novog junaka javite se ;-))).


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/06/2003 : 20:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
To sto si napisao bas i nije previse lepo, da nekome stajes na muku...

"KIMOTA!"
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/06/2003 : 20:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ajde ajde...

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

dimi
New Member



Serbia
235 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 04/06/2003 : 20:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit dimi's Homepage  Send dimi a Private Message
Pa ima i dosta izdanja od Marketprinta koja nisu reprinti,a tu je i Politikin Zabavnik koji stalno izbacuje nove stripove(nisu bas kvalitetni) ali....vazno je da barem nesto izlazi
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/06/2003 : 20:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Super onda ima nada za strip u Srbiji.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/06/2003 : 20:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

U Srbiji su ludi za reprinte.Sve sto izlazi je reprint!
AF reprint,KP jos malo pa reprint ;-),price s divljeg zapada reprint,horus, kad izade miki i blek, reprint.
Jel ima jos nesto sto nije reprint a da izlazi tamo :-)?
Kad dozivite jednog novog junaka javite se ;-))).


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




nebitnoooooo...jer 99.99999 ljudi nema pojma da li su reprinti ili ne vazno je da se povrati trziste

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 05/06/2003 : 01:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
KP nije reprint, PSDZa ce biti preko 20 neobjavljenih, Horus ne racunam(ni u kakav oblik postojanja/materije :-)), Akira je premijerno kao i vecina ostalog u Stripoteci i PZ. Vannini je isao premijerno(cak preskakali kod Dylana).
Dakle, samo je AF reprint. In your face!

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 05/06/2003 : 04:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Inace, za DrWestax-a:
Pogledaj moje ranije postove na ovom istom topicu sta sam napisao o Brixyjevom prevodu, pa ces mozda shvatiti da je meni hrvatski Alan Ford drazi nego tebi



Ne MOZDA nego cu sigurno shvatiti.
Nisam mislio na to da ne valja izdavati Alan Forda i neke druge nacionalne gluposti, nego mi je cisto glupo da stalno izlaze neki reprinti. Recimo Akiru sam ja osobno docekao sa velikim veseljem i redovito kupujem taj strip.
Poanta je u tome da na ovim prostorima strip stagnira vise od 10 godina i umjesto da pocnemo nadoknadjivati izgubljeno vrijeme mi opet izdajemo ono sto je izaslo prije 15 godina. To me uzasno ljuti.
Ako im Alan Ford posluzi za privlacenje ljudi i skretanje pozornosti na strip onda u potpunosti podrzavam njihov projekt ali sigurno necu kupovati reprinte.

Signature not found! reformat hard drive? [Y/n]
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000