forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Bravo Vladimiru Tadicu...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 14/06/2003 : 03:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Odakle 2000 stranica?! Sve za Bonellija?

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 14/06/2003 : 03:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
1. Ken Parker - 1 epizoda
2. Nick Raider- 5 epizoda
3. Tex Gigante komada 1 (230 str)
4. Magico Vento - ne znam vise ,valjda preko 10 epizoda+ova koju zavrsavam


Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 14/06/2003 : 03:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Nisam znao da ima toliko Venta. BTW od svih crteza Venta koje sam do sada video tvoj mi je najbolji Za koplje iznad Milazza

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 14/06/2003 : 04:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
Ha ha ha...Ne smijem komentirati,ali hvala puno.
A sto se tice broja epizoda,ima ih vec 74!


Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 14/06/2003 : 04:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Ma dobro, mislio sam na broj epizoda koje si ti radio. Neki sire neistine da sporo radis a ti odradio sedminu Venta!

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29273 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/06/2003 : 10:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pancho lazes ka pas, napravija si ih "samo" 8
11 L'incubo in cornice
16 La grande visione
22 Il ragazzo dai capelli bianchi
33 Il Ladro di Bisonti
37 La via oscura
46 Battaglia sul fiume
54 Le Grotte del Vento
66 Il pozzo degli Antichi

DD fan, ako imas priliku nabavi obavezno 37, 54 i 66 (pogotovo 66). Meni su to njegovi najbolji stripovi, zaista vrhunski nacrtani.
Inace, sto se tice sporosti, mislim da Goran nije spor, dapace, samo je lijen:-) A i ponekad crta po dva stripa paralelno a to nije lako. Evo npr. sada Terminatora je nacrtao 90 stranica u 4 mjeseca, cini mi se. U medjuvremenu nije izlazio iz kuce, istina, ali ga je nacrtao u roku

Eh da, jos jedan stvar. U ovom Ken Parkeru sto je bas sada izasa ti si ako se ne varam nacrtao samo 30-tak stranica? koje tocno? Ja sam gledao i cini mi se da su to stranice otprilike od 20-45. Ili mozda cak od pocetak do 45, nisam siguran.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 14/06/2003 : 14:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message
Lenj ili spor, ako radis u kontinuitetu 10 ili vise godinica, nakupi se. Abuli nikada ne radi vise od 4 sata dnevno, sta uradi do rucka, uradi, posle je sve sijesta. Al' on tako poslednjih 30 god...


Lenjost je oruzje demona.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 14/06/2003 : 15:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

DD fan, ako imas priliku nabavi obavezno 37, 54 i 66 (pogotovo 66). Meni su to njegovi najbolji stripovi, zaista vrhunski nacrtani.


Imam 37 i to sa potpisom I to je odlican crtez, nema sta. Inace, taj broj se nastavlja a ti broj 38 nisi naveo na spisku?! Da nije nastavak radio neki drugi crtac?
A koji broj ima one crne pozadine? To ce biti taj broj 66?

Inace, prava sramota, jos nisam video Perovicevog Venta :( Darko jel imas koji broj viska na prodaju pa da te posle hvalim po forumu?
quote:

Eh da, jos jedan stvar. U ovom Ken Parkeru sto je bas sada izasa ti si ako se ne varam nacrtao samo 30-tak stranica? koje tocno? Ja sam gledao i cini mi se da su to stranice otprilike od 20-45. Ili mozda cak od pocetak do 45, nisam siguran.


To sam i ja gledao i crtez je toliko ujednacen da to nije normalno. Prosto sam se zabrinuo koliko nisam bio u stanju da razlikujem crteze

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 14/06/2003 : 15:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
Prvih 25 (mislim) sam napravio sam !Zakljucno sa onim crtezom kad vlak odlazi prema horizontu.Do pedesete sam samo tusirao Frisendine olovke.Poslije sam otisao!


Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 14/06/2003 : 15:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message

Inace, prava sramota, jos nisam video Perovicevog Venta :( Darko jel imas koji broj viska na prodaju pa da te posle hvalim po forumu?
Nemam, sve su mi pokupili, moram da trazim da mi posalju jos.
Ali ti slobodno pocni da me hvalis na nevidjeno.

Lenjost je oruzje demona.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29273 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/06/2003 : 17:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Miodraze (ha, kako mi ovo smijesno zvuci:-) ) mozes ga komotno hvaliti na slijepo jer su mu oba stripa jako dobro nacrtana. Posto Darkov stil prilicno "pase" Magico Ventu, jer se odlicno uklapa u radove ostalih crtaca, zanima me je li se on to svjesno i namjerno prilagodio, ili tako crta oduvijek? I gdje se mogu vidjeti neki stariji radovi? Ja sam vidio nesto u Patku...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 14/06/2003 : 18:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Miodraze (ha, kako mi ovo smijesno zvuci:-) ) mozes ga komotno hvaliti na slijepo jer su mu oba stripa jako dobro nacrtana. Posto Darkov stil prilicno "pase" Magico Ventu, jer se odlicno uklapa u radove ostalih crtaca, zanima me je li se on to svjesno i namjerno prilagodio, ili tako crta oduvijek? I gdje se mogu vidjeti neki stariji radovi? Ja sam vidio nesto u Patku...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Patak, Yu strip, i to ti je...I u jednom Oscaru, to je Krulcic izdavao,10 tabli. Posle u Italiji ima malo kod Eura editoriale, (Lancio, Scorpio)i Terrificu. Kako god okrenes kod Bonelija svako uradi vise u prvoj svesci nego u prethodnom zivotu.

Lenjost je oruzje demona.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29273 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/06/2003 : 18:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa izgleda da se kod Bonellija svi vi naradite:-)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 14/06/2003 : 21:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Miodraze (ha, kako mi ovo smijesno zvuci:-) )


Ne staj mi na muku. Zadnji put me je neko tako oslovio... hmmm... mislim uciteljica u prvom osnovne :-))
quote:

Patak, Yu strip, i to ti je...I u jednom Oscaru, to je Krulcic izdavao,10 tabli.


A Tron, a onaj A4 album? Pa ti ne znas gde si objavljivao
"Duboko i Hladno" iz Trona mi je OK, ali mi je ta kratka forma nekako nezahvalna za ocenjivanje pa sto pre moram doci do nekog primerka Venta

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/06/2003 : 22:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Zar beše nije bilo ponešto i u Strip Maniji?

"KIMOTA!"
Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 14/06/2003 : 23:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message
U Tronu i Strip maniji su reprinti onog sto sam naveo.
A album je "Brek",iskreno, jesam ga zaboravio. Ali to je sam pocetak, zaista.

Lenjost je oruzje demona.
Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 14/06/2003 : 23:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pa izgleda da se kod Bonellija svi vi naradite:-)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Istina pod njegovom lipom nema 'lada, ali se ne bih menjao nizasta.



Lenjost je oruzje demona.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29273 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/06/2003 : 00:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by darkop

quote:
Originally posted by Markos

Pa izgleda da se kod Bonellija svi vi naradite:-)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Istina pod njegovom lipom nema 'lada, ali se ne bih menjao nizasta.





E sad si nagrabusio, optuzit ce te da si se prodao

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 15/06/2003 : 02:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

A album je "Brek",iskreno, jesam ga zaboravio. Ali to je sam pocetak, zaista.


Pa da, svi autori kriju te prve radove kao zmija noge! Takodje, nigde nisam primetio da se Parlov hvali albumom "2084"

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 15/06/2003 : 04:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
Da li sam se ja ikad icim hvalio? :)


Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 15/06/2003 : 15:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message

E sad si nagrabusio, optuzit ce te da si se prodao

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
[/quote]
Hvala Bogu, konacno sam uspeo da se prodam!

Lenjost je oruzje demona.

Edited by - darkop on 15/06/2003 15:28:04
Go to Top of Page

darkop
New Member



189 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 15/06/2003 : 15:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit darkop's Homepage  Send darkop a Private Message
quote:
Originally posted by dd fan

quote:

A album je "Brek",iskreno, jesam ga zaboravio. Ali to je sam pocetak, zaista.


Pa da, svi autori kriju te prve radove kao zmija noge! Takodje, nigde nisam primetio da se Parlov hvali albumom "2084"



Nemam sta da krijem. Mnogi me pitaju kad cu da ga nastavim.
Nazalost, to ce ici malo teze...

Lenjost je oruzje demona.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 15/06/2003 : 15:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Nazalost, to ce ici malo teze...


Ne zaboravi, lenjost je oruzje demona

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29273 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/06/2003 : 16:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by darkop
Hvala Bogu, konacno sam uspeo da se prodam!

Lenjost je oruzje demona.


Sad jos samo da docekas penziju, ha?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 15/06/2003 : 16:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by dd fan

quote:

Miodraze (ha, kako mi ovo smijesno zvuci:-) )


Ne staj mi na muku. Zadnji put me je neko tako oslovio... hmmm... mislim uciteljica u prvom osnovne :-))


E nije tacno! Na proslom sajmu knjiga. Kerac ti je rekao "Miodraze", siguran sam. Zato nemoj da dezinformises ovaj neduzan narod na forumu. ;DD

There are Pretenders among us. Geniuses with the ability to become anyone they want to be.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000