forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jedno pitanje za Bernarda...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 09/04/2002 : 18:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
Desperado, dobivam "this page cannot be displayed".

Go to Top of Page

desperado
Average Member



802 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/04/2002 : 19:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send desperado a Private Message
...ne znam Billy, kod mene sve je OK!! probaj REFRESH

Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 09/04/2002 : 19:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
U pravu ste kad kažete,da su ove nove price MN malo ,,oslabljene,, a šta možemo, ja sam uvijek zadovoljan sa time, da su se barem našle nove tvornice, po Dnevniku naravno, koje nas oskrbuju sa stripovima.
Jedino me zanima kad cu procitati nastavak price MN: Zartovana laguna, sad kad je SD prestao štampati usred price.

Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 09/04/2002 : 19:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Zagor je definitivno najpopularniji na podrucju bivše Jugoslavije. Da se ide po popularnosti vjerovatno bi na drugom mjestu bio Tex koji bi išao najmanje jednom mjesecno. Mislim da je Extra DD luksuz, puno bi bolje bilo da ide cešce Tex.

Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 09/04/2002 : 19:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ja se potpuno slažem sa ovim što je Heyoka predložio.DD EXTRA je luksuz i (po meni) nepotrebno izdanje jer te brojeve se kako-tako može naci.Možda bi bilo OK da se objave epizode koje nisu još bile objavljivanje u Hrvatskoj (mislim da je to negdje od Dnevnikovog broja 50 ili tako nešto ali bez brige - sigurno ce me ddfan ispraviti) a umjesto DD EXTRA bi Ludens mogao poceti izdavati nekog novog junaka (recimo Mr.NO!) ili ubrzati izlaženje MM,NN i naravno - Texa, pa bi svi bili zadovoljni.Barem ja tako mislim.

Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10864 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/04/2002 : 20:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Za Gonog-Goinga - uzivam u ovakvim rasparavama .
Za Heyoku - pa o tome pricam vec mesecima (ali Kaspera nema ko da slusa). Cak bi i predlozio da se od Zagor-extra objavljuju samo epizode koje nisu izasle (na dva meseca i za par godina gotovo), i da se paralelno startuje sa Dampyrom (Colte dali se slazemo). I naravno Tex treba da bude mesecno izdanje inace ce nam trebati 20 godina da ovih epizoda. Moze se usporiti i regularan Zagor zarad Nathan Nevera ili....
PS : nenenene nemoj molim te MM ili MN (ovo je za Acu)

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 09/04/2002 : 21:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Kasper znam da ne možeš smislit MM ali vjeruj mi - radi se o odlicnom i vrlo poucnom stripu.

Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 09/04/2002 : 22:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
Baš sam nabavio svoje prve MM i moram se složiti s Acom. A za MN se zna da je genijalan .
DD extra je luksuz, ali i 24 Zagora godišnje. Tu treba tražiti prostora za ubacivanje MN i ubrzavanje MM i Tex. Za NN me baš briga.

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 10/04/2002 : 00:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Hmmm...eto,cak se i ja moram sloziti sa vama-DD extra zaista jeste luksuz.Da je ostao plastificiran i sa onim jednim cm onda ok ali ovako ne.Sve sto extra DD ima da nam ponudi su 2 stranice po epizode koje je Dnevnik izbacivao.Kasnije je SBE na broju 18 ili 19(nisam siguran koji je od ova 2) uveo onu uvodnu ilustraciju+pisma citalaca tako da je epizoda smanjena na 94 str. pa od tog broja Dnevnik vise nema manjak stranica!
Ali zato,ako se ukine DD extra,voleo bih da se DD regular vrati na mesecan ritam izlazenja.Ako ne onda dajem prednost Nathan Neveru i Marti Misteriji.
Kaspere,moram nesto da te pitam:da li si ikada pokusao da citas Misteriju ili si samo uvrteo sebi u glavu da taj strip ne valja?

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 10/04/2002 : 07:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Znam da uzivas u ovakvim raspravama, ali uzivam i ja. Nisi mi odgovorio. Mrzelo me je da trazim po forumu gde si rekao ono za gasenje, pa da te citiram. Sad mi nesto menjas plocu. Nisi valjda k`o ovi nasi politicari?

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/04/2002 : 10:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Vec smo odavno zakljucili da je ukidanje bilo kojeg junaka veliki gubutak za neke od nas. Velika vecina ljudi sa ovog foruma prati sve ponudene BONELLIJEVE junake na nasem trzistu pa i sire.
Nadati se da ce stvari krenuti nabolje i time ce se otvoriti mali prostor za neke od novih junaka.
Vise je nego poznato da, ako se i krene sa nekim od novih junaka ima mjesta samo za dvojicu. MAGICO VENTO & DAMPYR vec su se odavno uvukli u nasa srca premda nismo procitali niti jednu epizodu na nasem jeziku!
Ja osobno preferiram osim ova dva lika jos i BRENDONA, ali sam svjestan da bi taj junak lose prolazio na nasem trzistu.
Bilo kako bilo ne treba zagovarati ukidanje bilo kojeg stropa jer to je gubitak za sve nas...

-DD-
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 10/04/2002 : 15:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Ja osobno preferiram osim ova dva lika jos i BRENDONA, ali sam svjestan da bi taj junak lose prolazio na nasem trzistu.


Zasto tako mislis DDevile?

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/04/2002 : 15:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Mislim tako jer je strip dosta cudan. Zivi primjer je da nitko od staffovaca ne pokazuje interes za njega osim mene. Ta cinjenica meni konkretno mnogo govori.

-DD-
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 10/04/2002 : 19:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
MM je izvrstan, jedan od rijetkih cija se kvaliteta (po mom skromnom mišljenju) održala. Meni je najbolji crtac MM-a Cassaro, mada je ono što lijepi za MM-a njegova prica koja je istovremeno i zabavna i poucna.

Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 10/04/2002 : 19:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
I ja se potpuno slažem sa onima koji kažu, da je DD Extra luksuz (oprosti DD fan). I ja sam za, dase taj ukine i da drugi izlaze umesto njega, bilo koji od junaka.

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/04/2002 : 19:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
MM je FENOMENALAN, i preporucujem ga svimaPriznajem,crtež baš i nije nešto ali zato je prica ta koja osvaja - Heyoka je to dobro primjetio

DDeville,zašto je BRANDON cudan?Ja naime nemam pojma o cemu se radi o tom stripu pa ako imaš vremena napiši par redaka o tome,mislim da ce to zanimati i sve ostale.

Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 10/04/2002 : 21:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
Meni je crtež u MM baš kakav treba biti, tj. nije smetnja scenariju, a to je ipak strip scenarija (te se naravno dugo cita). Procitao sa desetak kompletnih epizoda i moram reci da sam jako zadovoljan i uopce mi nije jasno zašto ga nekad nisam mogao smisliti.

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000