forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 jubilarni brojevi-za Ludens
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 12/06/2003 : 00:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Postoji potencijal. Imaš 200 ljudi s foruma koji ce ti uzeti te specijale, a neki i više primjeraka. Potencijal postoji.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/06/2003 : 01:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by darth-vader


Za Bardha
Kupujem sve ali citam samo Zagora,Dylan Doga,Texa i MM.Ostali mi stoje na polici!!!!!!




Pa ja ne vjerujem u to!! Ti il si lud il ti noge smrde!!
Em ne citaš najbolji Bonnelijev strip (NN naravno) em ga kupuješ da ti skuplja prašinu!! Ma svaka ti dala!!




Pa i nije cudno . Neki od ljudi sa foruma vidili su dio moje kolekcije. Izmedju ostalog sve od SD i Ludensa. Godinama nisan cita stripove a kupova san ih. Bilo je više razloga...
Prvo - ostala mi je navika iz osamdesetih kada sam stripove guta u ogromnim kolicinama pa mi je i ona produkcija bila nedovoljna. Zbog toga san ceka da se nakupi 30-40 stripova i tek ih onda cita. Na taj nacin ni stripovi u nastavcima nisu bili problem.
Drugo - nisan virova da ce SD onoliko dugo opstat pa nisan ni tija citat pa da se ponovo navucem a ono pfffffffffff...
Trece - tija san dovršit one moje radove a da ne poprimim utjecaj stripova koje trenutno citam.

Ali sad zato guštam. Trenutno sam na MM ( br.10 )i LL ( br.11 ), DD sam dogura do br.15, Texa i MrNO nisan još naceja a Zagora ne konzumiram.
Jedino sam procita NN i svidija mi se. Naravno, neki su vidili kakav je to ostavilo utjecaj na moj strip KANDIDAT

Naravno Stripoteka se u medjuvremenu procitala više puta od pocetka do kraja.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/06/2003 : 04:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
I ja ne znam zasto ni bi isao jubilarni broj u boji? Pa makar narusili redovni redosled (ianako je bilo tu skakanja sa redovnih na neobjavljene epizode), a ionako je svaki taj jubilarni uvek prica za sebe...

Inace Byoman, ako hoces da imas kvalitetne stripove, pobacaj i Dnevnika i Ludensa i kupi originalnog Bonelija... Kod Ludensa je nestalo pola linija koje inace postoje na originalima. Dnevnik necu ni spominjati (bespredmetno je)
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 12/06/2003 : 07:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Verfalk2003

Postoji potencijal. Imaš 200 ljudi s foruma koji ce ti uzeti te specijale, a neki i više primjeraka. Potencijal postoji.

trebas imati par hiljada ljudi a ne 200. Mislis da ce 200 ljudi pokriti sve troskove??
Da se to isplati Bernard bi ih izdavao. Vidis i sam da se Tex i MM jedva prodaju.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 12/06/2003 : 08:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
U Travniku je meni poznato za 3 osobe koje kupuju stripove. To smo ja, Emir Puric (Koji kupuju SVE) i Fudek koji kupuju samo DD i DDExtra. Razlog zašto sam ovo napisao? Mamurluk.
Go to Top of Page

Hit
Junior Member

Croatia
334 Posts

Member since 31/10/2001

Posted - 12/06/2003 : 12:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Hit a Private Message
ma ima sexon pravo ali nadam se da ce doc bolja vremena za strip pa da cemo moci nabavit pokoji jubilarac u boji, a koji je vrag s Martinom Texom i Nathanom? izlaze 3 put godisnje? Lose lose
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 12/06/2003 : 16:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
Tko ne vjeruje da ih ne citam-može doci k meni i pogledati ih .Neki nisu nikada otvarani,a neki cisto onako,da vidim što ima u nutra-možda je prodavacica ostavila novac u njima.Kupljeni i spremljeni.Ostale citam na refule.Kada izade 10 brojeva,sjednem i procitam svih deset.
Što se tice tih famoznih 200 kupaca-tu sam brojku rekao onako,vjerujem da ih ima dosta više,te da bi se to isplatilo.
A ne ovako 4 Texa godišnje-sramotno.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 12/06/2003 : 17:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

Tko ne vjeruje da ih ne citam-može doci k meni i pogledati ih .Neki nisu nikada otvarani,a neki cisto onako,da vidim što ima u nutra-možda je prodavacica ostavila novac u njima.Kupljeni i spremljeni.Ostale citam na refule.Kada izade 10 brojeva,sjednem i procitam svih deset.
Što se tice tih famoznih 200 kupaca-tu sam brojku rekao onako,vjerujem da ih ima dosta više,te da bi se to isplatilo.
A ne ovako 4 Texa godišnje-sramotno.

if you only knew the power of the dark side

pa izdavao bi ih Bernard da idu tako dobro, ali ne idu i to je zalosna istina, koju i sam dugo vremena nisam mogao da akceptiram.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 12/06/2003 : 20:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ja sam za jedan u boji od Ludensa,nije bitno koji junak samo da je u boji,pa makar i Mister No

Alen A
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 12/06/2003 : 21:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
Razumijem da se nece izdavati ako nema profita-ja mislim da ima profita ali ne prevelikog pa se nitko nece previše zajebavati sa tim.
Što se tice broja u boji-mislim da bi se on rasprodao.
Prvo treba ispitati tržište.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/06/2003 : 21:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Siguran sam da bi se Teks i Marti bolje prodavali da su u boji... :o)
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 12/06/2003 : 22:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
siguran sam da bi se Mister NO dobro prodavao beu obzira da li je u boji ili ne

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/06/2003 : 22:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Ja sam siguran da bi se Mister No i Teks i MM i NN bolje prodavali kad bi bili badava.

Jašem
divlje konje ludila
kroz zvjezdanu jebovinu
na putu za suncev sustav
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 12/06/2003 : 22:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
ma treba smanjiti troskove stampe, raditi strip losijeg kvaliteta, prodavati za iste pare i imati vecu zaradu. jebes kvalitet ako on sputava zaradu, a zarada sputava redovno izlazenje vise junaka...

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/06/2003 : 23:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Tako cemo doci do zakljucka da su ljudi iz "Dnevnika" bili komercijalni genijalci (premda bih ja radije zakljucio da su ovi sto danas izdaju stripove komercijalno nesposobni)... Mozda ce na primeru Alan Forda od 50 dinara koji je ovde poceo da izlazi konacno neko nesto shvatiti
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 13/06/2003 : 15:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Ja sam siguran da bi se Mister No i Teks i MM i NN bolje prodavali kad bi bili badava.

Vau!
Koja briljantna ideja,da nisi nešto u rodu s Aristotelom

Što se tice Mister Noa mislim da bi se on svakako prodavao.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 14/06/2003 : 18:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by Top

ma treba smanjiti troskove stampe, raditi strip losijeg kvaliteta, prodavati za iste pare i imati vecu zaradu. jebes kvalitet ako on sputava zaradu, a zarada sputava redovno izlazenje vise junaka...

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*




Ne slazem se sa tobom u vezi kvaliteta,dobio sam nekoliko stripova zs i lms zadnjih brojeva svi glanceri,dok sam ih pregledao ostala od njih ocuvanost -2.Bolje 1 kvalitetan u tri mjeseca,nego smece svake sedmice

Alen A
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 14/06/2003 : 21:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
stvar ukusa. meni je radji kvantitet koji donosi raznovrsnost koja daje mogucnost izbora po subjektivnim ukusima kvaliteta, neko malobrojna kvalitetna izvedba, bez izbora nego citaj sta izadje.

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/06/2003 : 05:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Meni se Stinkyjevo razmisljanje bas svidja. U komunizmu, knjige za pohadjanje partijskih skola i same partijske skole su bile besplatne. MOzda bi trebalo razmisljati o osnivanju stripovske partije tako da mozda jednog dana budemo imali stripovsko drustveno uredjenje gde ce stripovi biti besplatni
Mislim da je Stinkyjevo razmisljanje na najvisem demokratsko-liberalnom nivou i da je vreno paznje cak u istorijskim razmerama
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000