forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SPIDER-MAN THE MOVIE
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 20/04/2002 : 23:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
Tip je danas stavio i onaj trailer u kojem se vide tornjevi!Ima oko 18 mb

I još nešto--prije tjedan dana otvorena je hr str o spidermanu http://spiderman.vip.hr
Imaju zanimljive menije radene u flashu i nekolko scrensavera i walpapera


Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 22/04/2002 : 00:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Hvala i za ovo Tonka, nije los trailer, premda je ovaj koji sam naveo u prethodnom postu, bar po mom ukusu, i dalje najbolji. No, nije lose podsetiti se kako je nekad izgledao Njujork u okolini WTC-a

Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 24/04/2002 : 19:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
Ako te zanima tip je stavio i tv seriju spiderman iz šezdesetih. Trajanje:20 min.—65 mb šta je malo previše za mene jer bih trebao to skidati petneastak sati preko dial up-a


A za ostale tornjevi ce ipak bit u filmu evo donosim tekst iz newsletere:

Tema teroristickih napada na SAD jos uvijek je bolna za sve gradjane Sjedinjenih Drzava, no cini se da su meta napada, tornjevi World Trade Centera prestala biti objekt izbjegavanja na filmskom platnu.
Naime, Sam Raimi reziser Spidermana je progovorio o ovoj problematici istaknuvsi kako je prosao period kada je slika tornjeva izrazavala bol, a doslo ono kada ona potice ponos. Raimi je tako odlucio zadrzati World Trade Center u svom najnovijem filmu, akcijskom spektaklu Spiderman koji cemo sljedeci tjedan usporedno sa americkom premijerom moci vidjeti i u domacim kino dvoranama. Raimi nije zelio teroristima dati zadovoljstvo da kroje njegov film. Cini se da isto misljenje dijele i njegovi kolege. Changing Lanes, koji je nedavno debitirao u americkim kinima, takodjer sadrzi prizore tornjeva, kaoi World Traveler sa Julianne Moore. Ipak, neki su odlucili u potpunosti iznova snimiti scene koje ukljucuju WTC. Jedan od njih je i Barry Sonnenfeld, reziser Men In Blacka 2 koji je cijelu scenu premjestio sa WTC-a ispred Kipa Slobode. Njegov glavni glumac Will Smith nije se slozio sa ovim potezom.
Amerika se nakon teroristickih napada u rujnu sudarila sa strogom cenzurom sa svim poljima pa tako i na filmu. Cini se da ta stega ipak popusta, a nadamo se da ce se stvari vrlo skoro vratiti u normalu.


Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/04/2002 : 19:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Zivio kabel!! 65 mb je pet puta nista :-)).



Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 25/04/2002 : 02:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Tonka ja bih samo dodao:

U SAD-u je cenzura oduvijek postojala, samo je sad jos izrazenija pa su i sami poceli shvacati koliko ih njihovi mediji obmanjuju lazima i zatupljuju neinformacijama.Neki dan razgovaram sa nekim amerom i on me pita da li smo mi jos u ratu.Haloooo, o cemu pisu te novine tamo !!!???

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/05/2002 : 10:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Heh da se vratim na ovaj prastari topic koji sam postavio prije prikazivanja SPIDER-MANA.
Imao sam ga priliku pogledati prvi dan prikazivanja i moram reci da se radi o vrhunskom filmu. Dobro, moram biti iskren da sam se malo previse opterecivao za vrijeme gledanja filma koliko su koristeni kompijuteri tako da mi je ta cinjenica malcice pokvarila sveukupni dozivljaj. Na trenutke me zasmetalo zasto se negdje toliko primjecuje animacija dok na nekim drugim scenama je nemoguce primjetiti da se radi o istoj.
Ono sto ipak ostaje je sveukupni dojam koji je potpuno pozitivan. Cak i nekoliko dana nakon gledanja filma sa zadovoljstvom se prisjecam nekih od najupecatljivijih scena. To je najbolji pokazatelj koliko mi je film dobar. Neke scene sigurno ce zauzeti antologijsko mjesto u filmskoj umjetnosti:-)
Spidy mi je zasigurno najbolji film posvecen jednom super junaku!


-DD-
Go to Top of Page

Qui-Gon Vik
Starting Member

Croatia
44 Posts

Member since 21/03/2002

Posted - 08/05/2002 : 17:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Qui-Gon Vik an ICQ Message  Send Qui-Gon Vik a Private Message
Meni je X-Men jako dobar film. Pogotovo Wolverine.

Spiderman mi je dobar, malo previse su (opet) prenaglasavali americki patriotizam (sa, recimo, zastavom na kraju filma), a Green Goblin (Zloduh?!) je mogao imati malo bolji kostim. Ovako je izgledao jako mehanicko-metalni.

Ocjena 4

The Beginning...is the End.
Expecting you are? Time will show...
The Force will be with you,always.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 08/05/2002 : 21:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja jos nisam gledao Spidermana, ali u moj grad dolazi tek za neki dan... no, jedva cekam da ga vidim... ima li negde na internetu da se skine divx:-) verzija?

Go to Top of Page

desperado
Average Member



802 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/05/2002 : 22:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send desperado a Private Message
Ups!

U `Spider-manu` pobrojano 77 grešaka
Film snimljen prema stripovskom junaku `Spider-manu` koji obara box-office rekorde u SAD-u, pojavio se i na ljestvici filmova u kojim su gledatelji pobrojali - greške. Filmofili su do sada `Covjeku-pauku` nabrojali 77 grešaka, a vecina njih je opažen vec u prvom vikendu prikazivanja, prema navodima websitea Movie mistakes. Medu navedenim greškama navode se ruksaci koji nestaju, prljava odjeca koja je cista u sljedecem kadru i razbijeni prozor koji se kasnije vidi popravljen. Autor sitea kaže da broj primjecenih grešaka svjedoci o popularnosti filma, jer što više ociju gleda film, veca je šansa da se primjete greške. Na vrhu liste "najgrešnijih" filmova je Matrix (146), zatim Titanic (135) i Gospodar prstenova s 113.



 
=============================
Skinuo paucinu sa starine

Ukradeno prvo izdanje stripa Spider-Man
Rijetko prvo izdanje stripa Spider-Man ukradeno je iz trgovine u New Yorku skupa s još nekim stripovima sve skupa vrijednim 20.000 dolara. Kradljivac ovih stripova bio se ispricao trgovcu kojeg je opljackao prije nego mu je stavio lisicine i pobjegao sa stripovima. Pljacka se dogodila u subotu, jedan dan nakon što je u kinima poceo igrati film ‘Spider-Man’, a muškarac koji je obavio pljacku se ispricao i rekao trgovcu da zaista treba novac. Prvo izdanje stripa ‘The Amazing Spider-Man’ izašlo je 1963. nakon cega je uslijedila serija stripova, crtic i igrani film." 

p/s.

ovo beshe cisto informativno

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 09/05/2002 : 23:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Green Goblin (Zloduh?!) je mogao imati malo bolji kostim. Ovako je izgledao jako mehanicko-metalni


Pa stvar i jeste u tome sto je to samo odelo.Mislim da bi film bio mnogo bolji da je glavni negativac bio neki unhuman-mozda dr.Oktopus,Skorpion,Lesinar ili tako nesto.

Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 10/05/2002 : 14:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
Stigao sam i ja na red u Zadru da ga pogledam. Film nije loš, a nije ni tako odlican kao nekima. Sasvim solidan. Što se tice Green Goblina i njegovog kostima i meni se uopce ne svida. Kao što Qui-Gon Vik kaže previše je mehanicko-metalni. Ne svidaju mi se ni one "djecacke" scene zaljubljenosti izmedu njega i M.J.(Michael Jordan), previše djetinjasto. Sve u svemu - 3.

Soon I thought I was out, they pull me back in.

Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 10/05/2002 : 15:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
da li je to "minus tri" ili "sve u svemu povlaka tri"?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 10/05/2002 : 23:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
Steinbrenner -
Zar te toliko zanima
To je 3(trica - od grcke rijeci trycois što znaci iza dva, ispred cetri), premda imam razloga da dam i 2 i 4.
2+4=6:2=3

Soon I thought I was out, they pull me abck in.


Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/05/2002 : 02:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
ima li negde na internetu da se skine divx:-) verzija?

Mozes da probas preko WinMX-a. Sad tamo ima gomila ljudi od koje mozes skinuti film, ali koliko ja znam tu je uglavnom cam - verzija filma. Neko s kamerom snimio. Mada ima raznih, pogledaj u svakom slucaju!

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/05/2002 : 05:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
DusMan, hvala na savetu, ali i EON je puko (ko i Vannini) pa su nedavno ukinuli takozvani "unicast" servis tako da mi je od satelitskog interneta ostao samo download tako da nema nista od winMX-a a nisam ga mogao ni ranije koristiti jer EON-ov proxy nije bio takozvani "socks proxy" pa nije bilo govora o koriscenju Napstera i slicnih programa... tacnije, nije EON puko vec je promenio poslovnu politiku pa sad umesto dosadasnjih 15 Eura/mesecno traze jos dodatnih 25 Eura za 10 sati surfa plus 39 Euro centi za svaki dodatni minut sto mi ne pada na kraj pameti da im platim... Bilo je dobro dok je trajalo...

Inace, zar se riba od Pitera Parkera u stripu nije zvala Gven?

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000