forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 najbolji crtež u DD
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/06/2003 : 13:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Hvala na pohvalama ali varate se ako mislite da prije crtanja nisan prilista par Martija i Dylana da vidim likove jer je ovo prvi put da ih crtam. Tek kad detaljno proanaliziram face i nacrtam ih par puta onda mogu nacrtati vec poznati lik. Teško da bi iz prve pogodija neki lik samo po sjecanju...

U stvari ovo je tribala biti mala fora za dizajn topica...

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 21/06/2003 : 15:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Roi i Freghieri iako ni ostali nisu loši.

Svaka ti dala Renky!!!
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
343 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 21/06/2003 : 17:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message
Freghieri,Brindisi,Montanari & Grassani...
Ne mogu da se sjetim imena autora epizode "Šesto culo".On mi je fantastican!
Casertano mi je katastrofa.Nikad nije znao crtati ženske likove,uvijek budu nekakvi unakaženi.
Roi,Picatto,DallAgnol nisu loši...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/06/2003 : 04:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Renky, kada bi Bernardu besplatno ustupio prava na svog Martija, mozda bi ga "Ludens" bar malo cesce izdavao :o)))
Go to Top of Page

Ned Mace
stripovi.com suradnik

Croatia
638 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/06/2003 : 21:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Ned Mace a Private Message
Stano je rafinirani genije koji me uvijek iznova necim oduševi. Odradio je tako malo ali sve je cisti san atmosfera tako tužna, snolika i jezovita. Naslovnice su mu iste u pravilu dobre, iako sam skužio da prilicno blesavo nekad crta Dylana koji uplašeno zuri u nešto što je IZA njega (to nikad ne bih primjetio da to Djole nije spomenuo u jednoj recenziji).
Ostali
Brindisi - fin, klasican crtež ali možda pretvrd i realistican za radnju. Vjerujem da je njegov Texone fenomenalan
Freghieri - meni jako drag crtac još iz MM, crta najbolje ženske u Bonelliju što za Dylana nije nevažno. Možda pretjeruje s krupnim kadrovima, ali emocijama njegovih likova se vjeruje.
Casertano - okrutan crtež, majstor strave i užasa. Nažalost kvaliteta crtanja mu je u stalnoj silaznoj putanji u odnosu na prve DD i MM.
Roi - opet izrazito žanrovski crtac, i MM je bio preveliki izlet za njega najbolje da se drži kasapljenja i rezanja glava.
Mari - covjek koji je nacrtao "Zabranjenu zonu" i "U ponoru pamcenja" ima vjecni kredit kod mene mada se muci s Dylanovim licem.
Evo, ti su za mene prva liga, iako ima još solidnih crtaca.


Tko pije mret ce, ko ne pije i pre ce!
Go to Top of Page

shareef
Junior Member

Saudi Arabia
412 Posts

Member since 06/01/2003

Posted - 23/06/2003 : 21:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send shareef a Private Message
ona recenzija je bila pakleni pas i to je stvarno dosta loša epizoda,pa je i naslovnica loša

...when hell is full,dead will walk the earth...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000