forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tko je ono Mr. No fan?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/06/2003 : 22:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Nije ni cudo da su se raspali kad imaju ime Mister no

Usput fali mi jos 24 Mister Noa /lms da imam sve kolekcije

Alen A
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 27/06/2003 : 23:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
c c c porteru trebalo bi ti zaplijeniti tu polu-kolekciju jer nisi dostojan da je imas kad tako ruzno govoris.evo ja se nudim da ti je zaplijenim

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/06/2003 : 00:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

u splitu je djelovao band "mister no"...nakon jednog albuma,raspali su se...vidiš sejo,mister no nema šta tražiti u hrvatskoj...kako u glazbi,tako i u stripovima

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...

ne mora ga Berni u HR objaviti, neka ga salje meni u Austriju

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/06/2003 : 06:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Kad smo vec kod delovanja, moj drug iz zgrade i ja smo, naravno pod uticajem stripova, formirali tajnu grupu za borbu za pravdu. Imali smo cak i kostime i svoje tajno skloniste (koje je inace bilo u mom podrumu). Zbog svega toga smo zajedno i poceli da treniramo gimnastiku (ja sam cak "dogurao" do 3. mesta u Sremu na zonskom takmicenju, ovo ne kazem zbog hvale, vec zbog ilustracije ozbiljnosti sa kojom smo mi tu nasu tajnu grupu dozivljavali)... Malo sam skrenuo sa teme, ali interesantno je znati da li se neko od vas dok ste bili klinci zanosio slicnim "ludostima" nalik ovoj nasoj
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/06/2003 : 21:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message


"KIMOTA!"
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 28/06/2003 : 21:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Kad smo vec kod delovanja, moj drug iz zgrade i ja smo, naravno pod uticajem stripova, formirali tajnu grupu za borbu za pravdu. Imali smo cak i kostime i svoje tajno skloniste (koje je inace bilo u mom podrumu). Zbog svega toga smo zajedno i poceli da treniramo gimnastiku (ja sam cak "dogurao" do 3. mesta u Sremu na zonskom takmicenju, ovo ne kazem zbog hvale, vec zbog ilustracije ozbiljnosti sa kojom smo mi tu nasu tajnu grupu dozivljavali)... Malo sam skrenuo sa teme, ali interesantno je znati da li se neko od vas dok ste bili klinci zanosio slicnim "ludostima" nalik ovoj nasoj



Ovaj post je bio postan vec u nekom starijem topicu. Ja sam radio sjekiru od papira, palio vatre po kuci, palio vatre vani, palio sve i svašta, vrištao po kuci itd.

Murders in the Rue Morgue
they're never gonna find me
Murders in the Rue Morgue
I'm never going home.
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 28/06/2003 : 21:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
ulica pop lukina ;-))


...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 29/06/2003 : 04:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Eto Sejo, sad mozes da svrsis od srece pa onda polako prema Beogradu. Ako negde usput sretnes Fridu, povedi i nju da imam razlog vise da i ja tu budem (prvi razlog je maxi Zagor, samo da te podsetim da ne zaboravis)

Sto se tice ovde spomenutog ludovanja, ja se ne secam da smo pricali o tome, ali mozda i jesmo pa sam zaboravio. Inace, jedan moj prijatelj kojeg sam tek relativno skoro upoznao, imao je i sekiru sa kamenom (s tim sto je on nekako uspeo da probusi kamen, ili mu je to neki kamenorezac uradio, pa je onda jos dodatno privezao, tako da je on imao cak i sekiru), imao je kompletno odelo, majicu Zagorovu sa znakom i sa onim fronslama, cizme, opasac i pistolj. No, ono sto bio verovatno pravi feeling kod njega i njegovog drustva je taj sto on zivi u jednom selu koje je bukvalno okruzeno sumom, i oni (klinci, to jest celo njegovo drustvo) su u toj sumi imali citav svoj svet, kolibe, zamke, sklonista, cak i bare nalik mocvarama... Mogu samo zamisliti kako je njima bilo dobro
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 29/06/2003 : 09:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Dakle u Beogradu je taj kafic, Sejo mapu u ruke, Beograd je veliki grad.

Šteta što nije u Ljubljani, baš sam se ponadao priliki da castim pice najveceg fena Mister NOA.
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
789 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 29/06/2003 : 12:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Kad smo vec kod delovanja, moj drug iz zgrade i ja smo, naravno pod uticajem stripova, formirali tajnu grupu za borbu za pravdu. Imali smo cak i kostime i svoje tajno skloniste (koje je inace bilo u mom podrumu). Zbog svega toga smo zajedno i poceli da treniramo gimnastiku (ja sam cak "dogurao" do 3. mesta u Sremu na zonskom takmicenju, ovo ne kazem zbog hvale, vec zbog ilustracije ozbiljnosti sa kojom smo mi tu nasu tajnu grupu dozivljavali)... Malo sam skrenuo sa teme, ali interesantno je znati da li se neko od vas dok ste bili klinci zanosio slicnim "ludostima" nalik ovoj nasoj


Ja i moj najbolji prijatelj smo se oblacili u Ninje i predvecer,nocu izlazili van boreci se za pravdu tj. plaseci neduzne prolaznike.
Kad bolje razmislim super smo prosli sto nas niko nije nalupao

Žene su vec odavno trebale biti moja propast.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 29/06/2003 : 12:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Djole jesi to ti na slici?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 29/06/2003 : 12:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nope, uslikao sam Magica.

"KIMOTA!"
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/06/2003 : 02:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by Djole:
__________________
Nope, uslikao sam Magica.
__________________
Ne misli Sejo na ovog desno, vec na ovog levo ;o)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000