forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 tesko osteceni stripovi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 05/07/2003 : 13:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Izvini sani ja taj strip na francuskom nikad ne bih mogao prodati.


(ne govorim francuski)
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 13:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by miha

Izvini sani ja taj strip na francuskom nikad ne bih mogao prodati.


(ne govorim francuski)

Pa vecina ljudi koji vole stripove su skolovani i pametni ljudi.Ja nikad nisam vidio propalicu kako se ozbiljno bavi sa stripovima.Osobe koje se bave ozbiljno sa stripovima znaju ponekad njihov maternji jezik plus 2-3 druga jezika.Ko ne zna engleski?????? Da bi prodo taj strip za nekoliko godina dok strip jos vise ostari netreba on da prica francuski.Kad veliki kolekcionar koji daje po 200 eura za jedan strip pdluci da kupi nesto vjeruj mi da ce ga kupit.Engleski je drugi jezik u Francuskoj.Nedavno bio je doso neki stranac na nas sajt, mislim da je bio rumun i opet smo se dopisivali s njim jer je zano engleski.Engleski je jezik za biznis i na nasem forumu rijetki su oni koji ga nepoznaju.Ja imam 19 godina i vec znam 3 jezika pricat i pisat bez velikih problema.Zahvaljujuci engleskom on ce prodat moj strip kao vruc kruh iz pekare.
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 05/07/2003 : 13:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
U pravu si, nisam na to pomislio. Naravno da citav svijet prica engleski, inace kažu za francuze iz Francije da nerado iz historijskih razloga jer su oni nekad bili rivali englezima u tome koji ce jezik postati globalni drugi jezik. Ispostavilo se da je to Engleski, no i francuski govori pola siromašne Afrike što nije na odmet.
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 13:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by miha

U pravu si, nisam na to pomislio. Naravno da citav svijet prica engleski, inace kažu za francuze iz Francije da nerado iz historijskih razloga jer su oni nekad bili rivali englezima u tome koji ce jezik postati globalni drugi jezik. Ispostavilo se da je to Engleski, no i francuski govori pola siromašne Afrike što nije na odmet.


Pa cuj sigurno je, svagdje ima fanatika koji gledaju sta je se dogodilo prije 200-300-400 godina.Ja koliko sam vremena ovdje,,, skuzio sam da i ovi iz Quebeka gdje ja zivim nevole engleze jer su ih ponizili vise puta.Pa opet rade biznis sa njima jer im je to u koristi.Radi love i interesa ljudi zaborave mnoge stvari.Ali kad je u pitanju biznis svi pricaju jezik koji treba samo da im uspije biznis.

Edited by - Turbo on 05/07/2003 13:54:01
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 05/07/2003 : 14:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Naravno.
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 05/07/2003 : 16:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
usput, solidno se sluzim francuskim
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 05/07/2003 : 16:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
pada mi napamet kako sam ja kao klinac jedini bio magarac koji je kupovao ostecene stripove, pa bilo mi je bitno da procitam neku epizodu, nije mi padalo napamet da sa 10 godina budem neki kolekcionar
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 17:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by osim

usput, solidno se sluzim francuskim

dobro za tebe posto je strip-ovi na francuskom jeziku.
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 17:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by osim

pada mi napamet kako sam ja kao klinac jedini bio magarac koji je kupovao ostecene stripove, pa bilo mi je bitno da procitam neku epizodu, nije mi padalo napamet da sa 10 godina budem neki kolekcionar

ma dobar si ti, gledaj mene, imam 19 godina i opet se ponasa kao ti sa 10 godina.Neznam sto ali ne interesuje me dali je ocuvan dobro ili nije.Ja samo hocu da se zabavim citajuci taj strip to je sve.Istina je da je fino imat fino ocuvane stripove ali to bi me jako skupo kostalo.
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 17:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
Nego Osime jesi li razmislio???
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 05/07/2003 : 18:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
tope mislio sam na pijacu u SA

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 05/07/2003 : 20:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:

Iako nebi zelio lomit nadu upravo je lomis.

Prvo on je reko da mu stripovi neki nemaju jednu stranicu, pa je reko da mu neki drugi nemaju ni prvu i zadnju stranicu, pa je reko da su mu neki izgubili 2 stranice i unutrasnje strane.

Rekao je da vecina nema naslovnicu, a NEKI (znaci neki, tj. manjina, a ne svi) nemaju 2-3 stranice.

quote:
Hmm ako jedan citav strip kosta 8 kuna njemu odmah cijena padne na 4 kune AKO NEMA ZADNJU STRANICU.

Vraga. Cijena stripa se ne smanjuje duplo ako nema koricu. I tko kaže da ti stripovi koštaju 8 kuna. Ja vjerujem da su to oni stariji ZS/LMS koji vecinom koštaju 20-30 kuna.

quote:
A da nepricam ako nema ni prvu ni zadnju stranicu.Ja mislim da mu jako dobro nudim jer 80 eura je dovoljno za sve to.Ja za 80 eura mogo bi dobiti kod Tomislava,Male Sirene, Guffyja i drugih prodavaca 120 stripova koji imaju sve stranice.Sta mislis na to Byomane?????????? a da ne spominjem sto ce ciena tom mom stripu se povecat tokom buducih godina.

E sad si ga zasra. Po tome bi svaki od tih 120 stripova koštao 5 kuna, a to je nemoguce! Toliko koštaju samo noviji SD i jako ošteceni ZS/LMS. Zašto bi kupovao ošteccene ZS/LMS? A ono što sam ja rekao je da cijena tom stripu ne mora rasti s godinama. Ljubiteljima tog stripa da, ali ostali taj strip možda ne bi kupili ni za 5 kuna.


quote:
Stvarno nisi bio u pravu i lomis nadu za razmijenu glupo jer nemas pravo.Jedan lms 4 kosta kad je stanje ok 100 eura. A znas li koliko kosta kad nema zadnju koricu???? 50-60 eura.A da ne pricam ako taj strip nema ostale stranice.Kad malo pomislis moja ponuda je ok.


LMS 4 je rijedak i poznat strip ovdje dok vhjerujem nitko sa ovog foruma nije cuo za taj tom 1. Uz to, LMS 4 je stariji od tog tvog toma 1. I ne, ne vjerujem da je tvooja ponuda ok. To je moje mišljenje, a ti, Osiam, kupuj ako hoceš.

quote:
Ubuduce kad ja pravim deal-ove po forumu nemoj da mi se mijesas u biznis jer si izgleda nadaren da zajebes stvar.

Ne boj se. Uostalom, što si ocekivao, ovo ti je prvi "javni" deal na forumu. A kako sam ti ja zajebao stvar?* Je li Osim odustao od "deala"?

quote:
Mene ne interesuje dali ti bi da 140 razjebanih stripova za 80 eeeura.

Ne bi. Zato što ti njemu ne nudiš 80 eura vec jedan (1) strip. Može on imat ogromnu vrijednost u Francuskoj, pa kad vec ima, ptodaj ga ti i kupši tih 120 "razjebanih" stripova.

quote:
Bas mene briga sta ti mislis.Kada pravim deal sa nekim komentari su suvisni sa strane, jedino aako komentari idu u moju korist.

E, sad. Po ovome što si rekao, nazvao bih te lihvarom.

quote:
U ovom slucaju ja se osjecam kao da si probo me naguzit.

Hvala, nisam peder.

quote:
Ako Osim ne bude htio napravit razmjenu pitat cu ga dali je to radi tvje inttervencije.

Osime, reci to odmah.

quote:
Ali neka si ovo napravio upravo sam se sjetio kako sam bio debil kad sam govorio da Napoleon skupo prodaje stripove.Samo sam jebo covijeku bezveze biznis.Od tog momenta ja sam presto guzit dealere stripova sa mojim misljenjima o cijenama.

Svi govore da Napoleon nabija cijene, i to je opceprihvaceno. TI si jebo Napoleonu biznis. Sumnjam da si mu ga baš TI jebao. Da si citao topike u "Stripovima" malo cešce, a ne po cijeli dan bezveze visio u svaštari, vidio bi da masa drugih ljudi prigovara drugim ljudima.

quote:
Bilo bi cool kad bi i tebi bio ovo prvi i zadnji put da se mijesas u tudje poslove.Stvarno mi ovaj komentar nije trebo, kad ti kazem stvarno.Da su bile vece pare u igri pravo bi se naljutio na tebe, zato fino misli sta hoces ali nemoj ...

OK, odsad cu otvarat topike nakon obavljene razmjene/kupnje sa svojim mišljenjem.

quote:

Nemoj se ljutit radi ovih komentara.Samo ih pihvati jer je to samo za tvoje dobro i za dobro ostalih.


Kako to da je to za moje dobro i za dobro ostalih? Budeš li probao zajebavat normalan svijet, naravno da cu ti upast i rec svoje mišljenje.


Sad ne mislim da si ga htio zajebavat, ali samo sam izrazio svoje mišljenje.

A TI, AKO SI FACA, PRODAJ TAJ STRIP ZA 80€ I KUPI OSIMOVE STRIPOVE ZA TIH 80 EURA, SMARTASS!!!!!!

Ja mislim da ovo nije bilo bezobrazno, vec bi bilo bezobrazno kad bih ja sad upao da cu ja kupit osimove stripove a ova dvojica se dogovaraju.

Ali, pravo pitanje je: Kome ce ga Osim prodat?

Murders in the Rue Morgue
they're never gonna find me
Murders in the Rue Morgue
I'm never going home.
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/07/2003 : 21:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
dajte, neka neko ume ova tri francuska stripa i rijesi nas muka

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 21:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

dajte, neka neko ume ova tri francuska stripa i rijesi nas muka

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.

uuuuuuuuuuu muuuka silnih c c c c c cc c c c c jadan ti, svasta te moze namucit
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/07/2003 : 21:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
evo, ja ti dajem 10 striova za ta tri, i dosta vise

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 21:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
Byomane ja kad prodam taj strip morat cu Osimu poslat cek koji kosta 8$ ( 4-5 stripova).Meni se ne baca u smece tako lagano tih 4-5 stripova.
Ako slucajno taj cek sto ga posaljem ne stigne do Osima ja se mogu pozdravit s njim i naravno s parama.Naj sigurnija mi je zamjena jer iako u posti zagube moj strip oni ce mi platit vrijednost toga stripa.Za pare ako izgube nece mi vratit natrag.Eto zasto volim vise zamjenu.
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 21:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

evo, ja ti dajem 10 striova za ta tri, i dosta vise

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.



Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/07/2003 : 21:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
ajoj

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 21:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

ajoj

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.

stvarno neznas dat finu ponudu c c c c c cc
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/07/2003 : 21:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
rekao sam:
10 za 3

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 05/07/2003 : 21:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by Turbo

Byomane ja kad prodam taj strip morat cu Osimu poslat cek koji kosta 8$ ( 4-5 stripova).Meni se ne baca u smece tako lagano tih 4-5 stripova.
Ako slucajno taj cek sto ga posaljem ne stigne do Osima ja se mogu pozdravit s njim i naravno s parama.Naj sigurnija mi je zamjena jer iako u posti zagube moj strip oni ce mi platit vrijednost toga stripa.Za pare ako izgube nece mi vratit natrag.Eto zasto volim vise zamjenu.



A tko ce placat poštarinu?

Murders in the Rue Morgue
they're never gonna find me
Murders in the Rue Morgue
I'm never going home.
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 22:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

quote:
Originally posted by Turbo

Byomane ja kad prodam taj strip morat cu Osimu poslat cek koji kosta 8$ ( 4-5 stripova).Meni se ne baca u smece tako lagano tih 4-5 stripova.
Ako slucajno taj cek sto ga posaljem ne stigne do Osima ja se mogu pozdravit s njim i naravno s parama.Naj sigurnija mi je zamjena jer iako u posti zagube moj strip oni ce mi platit vrijednost toga stripa.Za pare ako izgube nece mi vratit natrag.Eto zasto volim vise zamjenu.



A tko ce placat poštarinu?

Murders in the Rue Morgue
they're never gonna find me
Murders in the Rue Morgue
I'm never going home.


ja placam postarinu
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 22:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

rekao sam:
10 za 3

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.

ok ok a kojih 10 stripova si spreman dati????
Go to Top of Page

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 05/07/2003 : 22:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message
biraj
alan ford
dilan dog
malo lms

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.
Go to Top of Page

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 05/07/2003 : 22:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
quote:
Originally posted by BOGI

biraj
alan ford
dilan dog
malo lms

Some motherfuckers are always trying to ski uphill.

uuuuuu nema nista od zamjene Bogi.Ja necitam Alan Forda.Dylan Doga mogu citati ali nije mi kao Blek,Mister No,Tex Willer.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000