forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STRIP SASTANAK-SPLIT 10.KOLOVOZ 2003-19 SATI
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 30/07/2003 : 18:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by byoman

To ti kazes zato sta ti nema MNoa i MMa.

Samoubojstvo je ubojstvo zbog kojeg ne ides u zatvor.

Gluposti! To kazem zasto sto nikada ne komunicira sa nama, nema kutak za kolekcionare u stripovima, ne odgovaraju na e mail (Ludens) itd.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



"Kutak za kolekcionare"? Koji ce mu kurac kutak za kolekcionare ako ovdje na forumu ima Burza stripova?

Samoubojstvo je ubojstvo zbog kojeg ne ides u zatvor.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 30/07/2003 : 18:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by byoman

To ti kazes zato sta ti nema MNoa i MMa.

Samoubojstvo je ubojstvo zbog kojeg ne ides u zatvor.

Gluposti! To kazem zasto sto nikada ne komunicira sa nama, nema kutak za kolekcionare u stripovima, ne odgovaraju na e mail (Ludens) itd.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



"Kutak za kolekcionare"? Koji ce mu kurac kutak za kolekcionare ako ovdje na forumu ima Burza stripova?

Samoubojstvo je ubojstvo zbog kojeg ne ides u zatvor.

lose sam se izrazio. Mislim na stranicu gdje cemo psati ono sto zelimo, ono sto nam se dopada i ono sto ne zelimo.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 30/07/2003 : 18:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
Gluposti! To kazem zasto sto nikada ne komunicira sa nama, nema kutak za kolekcionare u stripovima, ne odgovaraju na e mail (Ludens) itd.



Meni je Bernard, do sad, odgovorio na svaki mail koji bih mu poslao. Sto se ne obratis njemu izravno, a ne Ludensu (cak ni ne znam ima li firma svoj e-mail, nisam obracao pozornost pise li to na stripovima).
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 30/07/2003 : 18:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
lose sam se izrazio. Mislim na stranicu gdje cemo psati ono sto zelimo, ono sto nam se dopada i ono sto ne zelimo.



Sejo, je li to uopce potrebno. Ovdje u rubrici 'stripovi' svako malo netko otvara topice u kojima se kritizira ili hvali Ludens. Ti si puno puta pokretao takve topice. Sigurno je Bernard sve to vidio.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 30/07/2003 : 21:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by SejoSexon
lose sam se izrazio. Mislim na stranicu gdje cemo psati ono sto zelimo, ono sto nam se dopada i ono sto ne zelimo.



Sejo, je li to uopce potrebno. Ovdje u rubrici 'stripovi' svako malo netko otvara topice u kojima se kritizira ili hvali Ludens. Ti si puno puta pokretao takve topice. Sigurno je Bernard sve to vidio.

vidio i ignorisao. Ne znam koliko sam puta rekao da nikada ne odgovara na kriticna pitanja.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 31/07/2003 : 17:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
hmmmm
ovako, nema auta, nazalost, moracu se snaci nekako za karte. ne radi jebiga, tako Verfalk ako jos ides, dogovoricemo se kuda...
da li mi se uopste isplati dolaziti u split bez auta????! cujem da tamo nema plaze s glave, moram ici kilometrima do najblize!!! a ni s autom nije puno isplatnije - guzve! javite ljudi kako cemo se kretati jer mi se 60ak kuna za Gradac cini previse!!!
inace bih i ja opet do Milke ;))
a za sloveniju: jedan od najljepsih primjeraka se upravo nalazi pored mene :DDDD
i zove se Zhiva!

Ja sam iz Pristin
Vozim ljimuzin
Dize se prasin
U Picku Materin!!!
(E nek nije 4 reda!!!)
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/08/2003 : 16:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
nacuo sam da berni uskoro dolazi u rodni kraj...bilo bi lipo kad bi uvelicao strip sastanak...ajde berni svrati,nece biti seje da te davi oko mm

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/08/2003 : 16:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Seju cemo zovnuti telefonom i dati mu konacno mogucnost da poprica s Bernardom o MM i kako oni nemaju zapadno-evropski mentalitet i disciplinu ,slabu reklamu,nebonellijev strip format,zasto izdaju stalno zagora pedera i dylana pickicu and more ;-)))...

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/08/2003 : 17:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Seju cemo zovnuti telefonom i dati mu konacno mogucnost da poprica s Bernardom o MM i kako oni nemaju zapadno-evropski mentalitet i disciplinu ,slabu reklamu,nebonellijev strip format,zasto izdaju stalno zagora pedera i dylana pickicu and more ;-)))...

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


cuj dylana pickicu? Jesi ti normalan? Dylan je legenda. Ja samo Zagora mrzim!

Seinfelde, danas je RK imala sjednicu i ja sam Gastonu predlozio par zanimljivih stvari! Ostatak ces vidjeti kad dodjes u MA.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/08/2003 : 19:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ja sam se cuo sa Gastonom i rekao mi je da je RK najebala kad seinfeld stigne.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/08/2003 : 21:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Ja sam se cuo sa Gastonom i rekao mi je da je RK najebala kad seinfeld stigne.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


jadan si ti kada stignes dole.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/08/2003 : 21:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon


jadan si ti kada stignes dole.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
[/quote]
zbog toga šta je grobar,pa makar i bivši,ne gine mu odlazak u jedan kafic koji se zove graz...a tamo sve torcida

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/08/2003 : 21:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Sejo ajde i ti dodi pa da se rijesim RK jednom zauvijek ;-))).

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 02/08/2003 : 12:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Sejo ajde i ti dodi pa da se rijesim RK jednom zauvijek ;-))).

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


vidjeces sat ce se desiti. Buhahahaha, jos i ne znas sta te ocekuje!!!!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/08/2003 : 12:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
RK buahahaha!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

glistofil
Average Member

Croatia
612 Posts

Member since 25/08/2002

Posted - 02/08/2003 : 20:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send glistofil a Private Message
može li mi netko iz zagreba otici do bernarda kupit par stripova, pa donit u split?

Live long and prosper!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/08/2003 : 09:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by glistofil

može li mi netko iz zagreba otici do bernarda kupit par stripova, pa donit u split?

Live long and prosper!


koliko znam,nitko iz zagreba ne dolazi na sastanak...zagrebacki dalmoši,tj. splicani,tj. staffovci su vec tu...maximuss dolazi drito iz njemacke,pa ne virujem da ce imati vremena...bernard ti dolazi uskoro u omiš,tako sam cuo...nazovi ga ako nije krenuo...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 03/08/2003 : 10:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Ako budemo SnotMan (15) i ja (17) onda neceš.

The fear of blood tends to create fear for the flesh.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/08/2003 : 13:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Ajde Globinjo, kao da nam nije dosta ovog kolapsa kojeg su nam priredili pravi turisti, a ti još pozivaš neke stripoljupce na sastanke usred sezone!? Pa jesi li ti normalan??? Jesi li ti svjestan šta se sve može dogoditi kada ugledaju ove ljepote? Pa tko ce ih se riješiti??? Samo mi još fali da mi se Dado i Seinfeld presele u Makarsku nakon što vide što propuštaju tamo na trulom zapadu...

Naravno, BRAVO majstore na inicijativi! Nadam se da ce sve proci baš onako kako si zamislio!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/08/2003 : 13:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Globinjo pripremi infuziju,Dado ono ostajem do 20og se odnosi na 20ti decembar!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/08/2003 : 13:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Globinjo pripremi infuziju,Dado ono ostajem do 20og se odnosi na 20ti decembar!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




Uffff... Dobro je... A ja mislio do 20.08.2004. Sad sam odahnuo.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/08/2003 : 13:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Vidi ti komicara iz Makarske !

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 03/08/2003 : 17:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Vidi ti komicara iz Makarske !

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


Bice jos veci komicar kada ti i Dado dodjete u MA: HAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/08/2003 : 17:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Eto vidis Sejo sve zna,Sejo ponavljas se ba ;-)))))).

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 04/08/2003 : 10:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
Može li se znati mjesto i vrijeme sastanka?
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000