forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STRIP SASTANAK-SPLIT 10.KOLOVOZ 2003-19 SATI
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/08/2003 : 15:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Ceka se izvjestaj kao i iz Makarske...
Nista manje!

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/08/2003 : 17:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Sastanak je prosao... a sta je bilo sa striptizom?


stripizete ne rade nedjeljom

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/08/2003 : 18:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
betty,zašto ti nisi došla?

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/08/2003 : 19:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
pa kako je bilo

This site contains explicit violence and gore
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/08/2003 : 21:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by globinjo:
______________________
bernard je puno pozdravio seju uz poruku da ce mm izaci iduce godine,a možda i nikad
a mister no sigurno izlazi...u italiji
______________________

Blago tebi Sejo, eto, tebe se Bernard setio, a ja sam tuzan sto nije posdravio i mene... ne tesi me cak ni to sto Zagor izlazi tek 26 Zagora godisnje kod nas... ;o)


quote by globinjo:
_______________________
stripizete ne rade nedjeljom
_______________________

znao sam ja da ima neka "kvaka" u tome sto je zakazano za nedelju. Ali, bar si sad priznao da je Mala Sirena striptizeta pa cemo se s njom vec nekako lakse dogovoriti ;o)
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 11/08/2003 : 21:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
Sve u svemu bilo je super, sredjujemo dojmove, moderatori su u prosjeku najvise jeli (jedan iz Svicarske je prebacio normu za 300 %), nije bilo politike jer se najjaci igraci za to podrucje nisu pojavili na sastanku, republike P i K su bile takodjer u drugom planu, smisljane su strategije oko daljnih odgovora Sexonu u pogledu izlazenja Martija Misterije i cini mi se Lazarus Leda, otkriveno je da glavni izdavac stripova za podrucje Hrvatske vozi zuti kombi s natpisom STRIP_AGENT, nadalje otkrio sam da autobusi iz Splita za Rijeku ne voze od 22.00 do 05.00 a ovaj koji je meni trebao je isao tek u 06.30, kada sam vec pomislio da cu otspavati malo u cekaonici (od 03.00-05.00) pojavio se clan foruma Torca koji je isao kuci drugim putem, sto je ekskaliralo nastavkom druzenja uz pricu, nocnim razgledavanjem DIoklecijanove palace te odlaskom na kolace i kasnije kavu i sok( ovo posljednje je Torca po prvi puta konzumirao u zivotu uz vidno negodovanje kada su mu obznanili da ne toce alkohol do 8 ujutro).
Nema sta, moramo ovakva druzenja intenzivirati.


Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 11/08/2003 : 21:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
Nadalje ispricavan se clanovima foruma za eventualne neugodnosti i pretrpljenu dusevnu bol buduci sam ustanovio da su za cijelo vrijeme mog odsutsva gospodja cuk i mali nocni cuk bili logirani i pratili sto se tu desava. Jesu li sta kome lose napisali?

Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/08/2003 : 21:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
hajde napisite vasa misljenja o forumasima koje ste upoznali!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/08/2003 : 06:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Blago tebi Sejo, eto, tebe se Bernard setio, a ja sam tuzan sto nije posdravio i mene... ne tesi me cak ni to sto Zagor izlazi tek 26 Zagora godisnje kod nas... ;o)



naprotiv,berni te je spomenuo...glede tvojih postiranja

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/08/2003 : 07:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
kada ce te slike? Ili cete cekati dok se Bosanac vrati u Belgiju??

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 14/08/2003 : 07:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
Nasa sudbina je u Seinfeldovim rukama!

Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 14/08/2003 : 07:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
Izgleda da je na slikama jako lose ispao, pa sada tvrdi da su mu lopovi odnijeli aparat.

Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/08/2003 : 08:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by nocni cuk

Izgleda da je na slikama jako lose ispao, pa sada tvrdi da su mu lopovi odnijeli aparat.

Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.

bas mu dobro stoji majica sa natpisom Republika Klitoris!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/08/2003 : 11:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by globinjo:
____________________
naprotiv,berni te je spomenuo...glede tvojih postiranja
____________________

Sta u vezi mojih postiranja? Jesam ga mozda nekad uvredio pa se naljutio?


quote by Sejo Sexon:
________________________
bas mu dobro stoji majica sa natpisom Republika Klitoris!
________________________

Kladim se da bi mu mnogo bolje stajao jedan dobar klitoris neke dobre trebice... jebes majicu :o)
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/08/2003 : 17:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Slike uskoro...Obecajem da ce biti na forumu prije novog MM specijala ;-)).Treba da ih razvijem jer sam danas tek stigao.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/08/2003 : 17:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Vidi ko je dosao! Novi clan RK! Gdje si ti klitorisu jedan?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/08/2003 : 18:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Evo me jebote ,cuj klitoris ;-)):Ja i Dado smo ti sasuli drzavu i obukli smo majice samo da dokazemo konacnu kapitulaciju .
Zar nisi vidio da na onim slikama klitici gaston i leopold ponizno cuce a tri fantastikus tj. Dado,Bernard i ja jos jednom pokazujemo ko je sef u RK !



I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/08/2003 : 18:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Evo me jebote ,cuj klitoris ;-)):Ja i Dado smo ti sasuli drzavu i obukli smo majice samo da dokazemo konacnu kapitulaciju .
Zar nisi vidio da na onim slikama klitici gaston i leopold ponizno cuce a tri fantastikus tj. Dado,Bernard i ja jos jednom pokazujemo ko je sef u RK !



I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


Ti si cistac nasih cesta! Pogledaj malo sliku, vidi kako si bio prestrasen jer si se prepao moci RK koja je odmah pocela da zraci. I sta si rekao? "Moram preci na Vasu stranu, ipak ste puno jaci."

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?

Edited by - SejoSexon on 22/08/2003 18:10:26
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/08/2003 : 18:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Pa ako ste vi pobjedili Sejo kako to da nema MNoa i MM u RK dok kod Dade MM izlazi svaka tri mjeseca ;-)) i specijal jednom godisnje.Oni cak imaju "kako jebat Sandru" kao prijevod u Bonellijevom stripu ;-))))).
A kod vas se samo zagor pojavi svakih sest mjeseci s "hiljadu mi prsuta iz darkvudske sume" ;-)).
Stvarno to je dokaz da se je totalna i bezuvjetna predaja RK desila 10 avgusta 2003 kao sto se to moze i vidjeti na onim slikama koje su sramno manipulisane od prognanih iz RK,tj. Seje i Tomeka, samo za propagandske svrhe ;-)).
Dakako bez uspjeha!;-)

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 22/08/2003 : 18:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
A izvještaj?

in my Restless dreaMs I sEe thAt placE
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/08/2003 : 18:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Pa ako ste vi pobjedili Sejo kako to da nema MNoa i MM u RK dok kod Dade MM izlazi svaka tri mjeseca ;-)) i specijal jednom godisnje.Oni cak imaju "kako jebat Sandru" kao prijevod u Bonellijevom stripu ;-))))).
A kod vas se samo zagor pojavi svakih sest mjeseci s "hiljadu mi prsuta iz darkvudske sume" ;-)).
Stvarno to je dokaz da se je totalna i bezuvjetna predaja RK desila 10 avgusta 2003 kao sto se to moze i vidjeti na onim slikama koje su sramno manipulisane od prognanih iz RK,tj. Seje i Tomeka, samo za propagandske svrhe ;-)).
Dakako bez uspjeha!;-)

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


Dado je sada kod nas, vidis da je i on odustao kada je vidio nasu snagu! A ti nemas pjma sta je meni cika Berni sve rekao o RK!!!!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 22/08/2003 : 18:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Ima li tog izvještaja?

in my Restless dreaMs I sEe thAt placE
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 22/08/2003 : 20:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by Seinfeld:
______________________
Slike uskoro...Obecajem da ce biti na forumu prije novog MM specijala ;-)).
______________________

Pa, to i nije neki rok
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/08/2003 : 20:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Evo "kratkog" izvjestaja ( 10 dana kasnije ;-) ):
Globinjo i ja stizemo na sastanak u 18 h i kusur minuta...Nikoga nema ,osim recepcionisticice koja nas gleda zacudeno:"Pa koji vam je jeste li vi pozpizdili s tim stripovima?" Vidi se da je neiskusna rekosmo naglas na cemu se ona zacrveni i izvinu se na ovaj barbarski ispad.Opalivsi je necim po glavi globinjo rece toj tuci,ja citiram:"Bolje uci talijanski kako bi mi mogla prevoditi zagora" i jos nesto ali o tome drugi put...

19h prvi forumasi stizu ,nikoga ne znam ali koga briga,nikoga naravno.19h 01min jos forumasa stize.Glavni taksista nas COLUMBO dovozi novu robu,ljudsku i stripsku of course, atmosfera pocinje da se rasplamsava .Seinfeld vadi nove stripove na holadskom i engleskom,glistofil stize s robom straight from Milko,markos dolazi s LMS 4,nocni cuk sjeda za stol i nevjerovatnom coolnosti pocinje da prica o busovima Dalmacije,zuti kombi stize i ulazi jedan covijek koji je dopustio pitanje godine "kako jebat sandru" na kioske kasnije saznajemo da je to Mr. Ludens itself gospodin "I love MM forever" tj.Bernard ,stize kowalsky s stripovi.com majicom,samo da pokaze to dva i po imbecilima iz HR. koji ne znaju za ovu stranicu...Onda vrata se otvaraju gospodin prsuta s majicom svajcarske na grudima dolazi u sobu pracen s Malom Sirenom koje je visa od 99% forumasa s njenim sinom i njenim muzem koji je uzivao u raspravama o stripovima kao ja u natjecanju "iron man-a".Dolaze jos : najveci stripofil u Splitu (ne nije globinjo you ignoramous),German,pajdo ,2 x Igor i jos tona ljudi kojima sam ime vec zaboravio.

Sada pocinje pravo upoznavanje i razmjena/prodaja/dijeljenje(ionako jednosmjerno ;-))) ) ali to se ne moze opisati rijecima ali znaju to vec oni koji su vec bili na nekome od prijasnjih strip sastanka...

Onda slijde cevapi,pa jos jednom cevapi(ovo je samo za globinja) pa jos jednom(ovo je samo za dadu) pa onda idu stripom zarazeni stripofili,aliteracija sein jel oh fuck it,do plaze gdje Bernard sve u detalje objasnjava kako,zasto.Btw covijek moze da prica vise nego sto na forumu ima topica!!!!Sejo...Sejo...Sejo...Ti ni ne znas kakav si sretnik sto nisi u izdavastvu ;-).

Onda ja i Dado krecemo rano oko 24h s glistofilom jer mi je Gaston pronasao sobu pa morali smo biti tamo do 1h a.m. .
Iscrepljen od 25h sati putovanja konacno legnem u krevet pocnem razmisljati u sastanku i kazem sebi jebote jes'm mi drago sto citam stripove!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/08/2003 : 22:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Seinfeld legenda!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000