forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STRIP SASTANAK-SPLIT 10.KOLOVOZ 2003-19 SATI
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 24/07/2003 : 01:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Svaki dan namjeravam seinfelda podsjetiti da mi donese cdove sa stripovima (osim ako ih carina ne zaplijeni:-))))
Evo, 1. put!:-))))

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 24/07/2003 : 10:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Nema nista od cdova, informacije su iz prve ruke

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2003 : 10:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Pa ti si bez ruke izgleda jer ti informacija nije tacna ;-))

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 24/07/2003 : 13:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
Evo da se i ja javim buduci nazalost od kuce imam grozno losu vezu pa su mi prave patnje editirati i poslati i jedan post.
Vidim da je ovdje bilo zestoko, pa zakljucujem sljedece:
1. Nisam imao namjeru nikoga uvrijediti (na ovom sajtu u proslosti, sadasnjosti i buducnosti) i zalim ako je netko to krivo shvatio. Jedino sam na prvom postu (ono gdje prijavljujem moderatora za privatiziranje topica) zaboravio staviti smajlice sto sam mislio ispraviti odmah nakon toga, ali mi se naknadno to ucinilo bespotrebnim dodatnim editiranjem.
2. Mene takodjer nitko nije nicim uvrijedio jer posjedujem visok prag tolerancije. Moderatoru porucujem da sam ga imenom i prezimenom prijavio kod gospodje cuk, ali neka se previse ne nada, jer niti meni, koji sam nekakav zakoniti uzivatelj posjeda nije cesto puta omoguceno, suprotno mojim potrebama i zeljama, da uzivam posjed u cijelosti. Vjerojatno ce mu ovo postati jasnije kada se bude ozenio.
3. Topic sam procitao vise puta i nikako mi ne ide u glavu sto se je jucer uvece u 20:37:48 desilo u mentalnom sklopu jednog covjeka, o kojem i dalje, bez obzira na ovaj mali eksces, imam visoko misljenje.


Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 24/07/2003 : 13:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
ma jebote, kakve su ovo price??! ne odjavljuj Globinjo, for fucks sake, samo mi reci jesi mi odgovorio na pitanje smjestaja? od ovih glupih svadja i zackoljica se nisam ni trudio da trazim!!!

Markos me natjero da promjenim signature!!!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2003 : 14:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by nocni cuk

Evo da se i ja javim buduci nazalost od kuce imam grozno losu vezu pa su mi prave patnje editirati i poslati i jedan post.
Vidim da je ovdje bilo zestoko, pa zakljucujem sljedece:
1. Nisam imao namjeru nikoga uvrijediti (na ovom sajtu u proslosti, sadasnjosti i buducnosti) i zalim ako je netko to krivo shvatio. Jedino sam na prvom postu (ono gdje prijavljujem moderatora za privatiziranje topica) zaboravio staviti smajlice sto sam mislio ispraviti odmah nakon toga, ali mi se naknadno to ucinilo bespotrebnim dodatnim editiranjem.
2. Mene takodjer nitko nije nicim uvrijedio jer posjedujem visok prag tolerancije. Moderatoru porucujem da sam ga imenom i prezimenom prijavio kod gospodje cuk, ali neka se previse ne nada, jer niti meni, koji sam nekakav zakoniti uzivatelj posjeda nije cesto puta omoguceno, suprotno mojim potrebama i zeljama, da uzivam posjed u cijelosti. Vjerojatno ce mu ovo postati jasnije kada se bude ozenio.
3. Topic sam procitao vise puta i nikako mi ne ide u glavu sto se je jucer uvece u 20:37:48 desilo u mentalnom sklopu jednog covjeka, o kojem i dalje, bez obzira na ovaj mali eksces, imam visoko misljenje.


Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.



Izvinjenje tebi i gospodi Cuk jos jedanput!


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 24/07/2003 : 14:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
Sve u redu!

Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2003 : 14:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
A sada back to fun i sastanku forumasa;-):
Krecem 9og iz Brisela u 14,30h i u Splitu sam 10og avgusta u 14,50h.Dolazim busom a ne avionom zbog njihovog reda leta koji mi totalno neodgovara.Vracam se natrag u Belgiju 21 avgusta iz Splita u 12,00h!
U Makarskoj sam od 11og do 20og mozda cu cak kod Gastona tih 10 dana ostati.
Nadam se da ce sto vise forumasa iz HR. i okolnih drzava(da da da ne stidite se ;-)),nemam pasosa i slicno nisu nikakve ispirke ;-))) ).




I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2003 : 14:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by nocni cuk

Sve u redu!

Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.



Ma nije bas , pretjerao sam.Znas ni ja nisam stavljao smilies u pocetku i znalo je doci do sukoba cak izmedu mene i mog dobrog prijatelja ddfan-a.Jojj kad se samo sjetim tih pocetnih topica!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/07/2003 : 16:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja bih došao ako mi pismenim putem zagarantirate sigurnost tijekom boravka i bezbjedni povratak

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Those who filmed it were devoured alive by cannibals!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2003 : 16:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Pa to ti ni predsjednik Hrvatske ne moze garantovati ;-)))))))))))))).

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/07/2003 : 17:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Nadam se da ce sto vise forumasa iz HR. i okolnih drzava(da da da ne stidite se ;-)),nemam pasosa i slicno nisu nikakve ispirke ;-))) ).




Nisi bas dovrsio recenicu...cemu se nadas...sto je pjesnik zelio reci?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2003 : 17:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
doci je rijec :-).Pjesnicka sloboda je to pa je svi mogu interpretirati na drugi nacin ;-))).

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 24/07/2003 : 18:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Porter ce imati posla cini mi se:-))))
Zelim vam ugodan boravak u nasem gradu!
Seinfelde, zasto nisi mogao doci 9., a ne 10.?
I, imas li ti sta Batmana skeniranog?

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2003 : 18:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Zato jer mi krece bus 9og ;-).
Mislim da imam samo jednog ,ne znam vidjecu.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 24/07/2003 : 18:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Zeljko tebi ce Globinjo dzabe dati najbolju sobu u hotelu. U to sam uvjeren!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/07/2003 : 20:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
sexon
upravo sam dobio proljev od tvoje recenice...

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Those who filmed it were devoured alive by cannibals!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 24/07/2003 : 20:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

sexon
upravo sam dobio proljev od tvoje recenice...

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Those who filmed it were devoured alive by cannibals!



Nazdravlje, druze!!!
Hvala Bogu pa si to dramaticno iskustvo podijelio s nama.
A sad trk do WC-a!!!

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/07/2003 : 20:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
evo vratio sam se, uf....


da mi Tito garantuje sigurnost u Splitu ne bih išao

ipak šta je imati nekoliko stripova više u odnosu na zdrave zube

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Those who filmed it were devoured alive by cannibals!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/07/2003 : 20:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
A jeste se iskenjali na proslih par stranica, svaka cast. Inace, Seinfelde, ne znat Paulinu je prevelik grijeh cak i za ateistu!

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2003 : 22:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
ne znam stvarno paulino, mlad sam i neiskusan ;-)).

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 24/07/2003 : 23:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
Pozdrav svim clanovima foruma!
Evo, ovo je moj prvi post. Volim citati stripove, nisam veliki kolekcionar, no imam neke brojeve meni zanimljivih stripova (neke cak i u originalu). Osim stripova poput Alan Forda, Dylan Doga, Diabolika , Spidermana i Torpeda (koja uživancija, cisti noir!) neke od kojih citam dugo, meni najdraži strip-autori su Manara, Crepax, Stanton, Royo i Vallejo. Volim i mange koje su XXX OK mi je fantasy, no, ocito volim sve što je povezano s mracnim silama, erotikom, SM i imaginarnim situacijama...ponekad krv, ubojstva sa stilom, ...
Od domacih strip autora volim, naravno, Matakovica, pa i Žeželja; djetinjstvo su mi obilježili Bednjanec i Zimonic te Disneyevi junaci, Tom i Jerry (i Allan Ford, tata me zarazio stripovima)
Vidim da planirate nekakav strip sastanak uskoro u Splitu. Kako sam blizu Splita voljela bih doci,no neugodno mi je jer vas još uvijek ne poznajem (cak ni virtualno)i ne znam kako ste koncipirali taj sastanak.
Pozdravi!





P.S. ovo je bio uvodni post-necu vas više gnjaviti predugim postovima, moje isprike.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/07/2003 : 23:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Betty Page

Pozdrav svim clanovima foruma!
Evo, ovo je moj prvi post. Volim citati stripove, nisam veliki kolekcionar, no imam neke brojeve meni zanimljivih stripova (neke cak i u originalu). Osim stripova poput Alan Forda, Dylan Doga, Diabolika , Spidermana i Torpeda (koja uživancija, cisti noir!) neke od kojih citam dugo, meni najdraži strip-autori su Manara, Crepax, Stanton, Royo i Vallejo. Volim i mange koje su XXX OK mi je fantasy, no, ocito volim sve što je povezano s mracnim silama, erotikom, SM i imaginarnim situacijama...ponekad krv, ubojstva sa stilom, ...
Od domacih strip autora volim, naravno, Matakovica, pa i Žeželja; djetinjstvo su mi obilježili Bednjanec i Zimonic te Disneyevi junaci, Tom i Jerry (i Allan Ford, tata me zarazio stripovima)
Vidim da planirate nekakav strip sastanak uskoro u Splitu. Kako sam blizu Splita voljela bih doci,no neugodno mi je jer vas još uvijek ne poznajem (cak ni virtualno)i ne znam kako ste koncipirali taj sastanak.
Pozdravi!





P.S. ovo je bio uvodni post-necu vas više gnjaviti predugim postovima, moje isprike.


Ma ne boj se ovo mi zovemo osrednji post ili normalno...
Ako ostanes malo na forumu vidjet ces sto su dugi postovi...
Inace ako si za sastanak svako je dobrodosao...mozes se javiti globinju
on je iz splita i organizira taj sastanak.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/07/2003 : 23:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Zeljko tebi ce Globinjo dzabe dati najbolju sobu u hotelu. U to sam uvjeren!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?


Sejo palis vatru...tipicno RK.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 24/07/2003 : 23:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
ako oces duge postove odi na search i ukucaj sigismundus. pa uzivaj:-))))

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000