forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip: "Technotize"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/08/2003 : 17:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Interesantna radnja?!!!! Pa ono je je prepisan bilo koji SF Š kategorije!...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 17/08/2003 : 20:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Meni deluje baš originalno, malo genetike, malo arheologije, i malo borbe protiv korporacija, i uz to sve i sve malo pomešano. I dužina stripa je prava senzacija. Jedino mi se poslednji kadar nije dopao dok nisam skontao da je to iz naslovnice ne iz stripa. A mislim da se ne radi o SF žanru ovde, ima nekih futuristickih detajla poput videofona ali mislim, ne znam...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/08/2003 : 20:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pa da, upravo to, od svega pomalo, a ni od cega sve. Mislim, gomila klinaca naleti na tajni projekat zle velike korporacije? Give me a break!

I, samo da razjasnimo: nisam neki borac za originalne price (ako tako nesto jos uvek postoji), ali mislim da ne bi trebalo ama bas svako scenaristicko resenje da bude vec vidjeno....

A duzina je stari, dobri francuski format od 62 strane, koji je, na zalost, zaboravljen ...(a veoma je zahvalan, na 48 strana ne moze da stane nista...)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 17/08/2003 : 20:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Mislim da može svaki francuski strip koji ima 4 redova po stranu da stane na 44 strane. Kod Tech-notize probacu kritikovati samo ono što mi je dobro u stripu, naprimer scenografija, dobro si rekao "ni od cega sve" moram se složiti sa kvotiranim. Onih par razglednica sa motivima arhitekture ocjenjujem "malo premalo", ona ogromna podvodna životinja stvor ko da ga je zamislio Frankenštajn iz Loch Nessa, itd mislim ima miljun raznoraznih detajla koja cine celinu.
Go to Top of Page

nesco
New Member

Serbia
192 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 17/08/2003 : 21:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit nesco's Homepage  Send nesco a Private Message
Meni je jako interesantno sto se radnja desava u BGD , pokusavao sam da prepoznam delove grada : - provalio sam da je recimo plato ispred filozfskog fakulteta identican kao danas...
jel neko jos nesto zapazio?

...Raspolagati tudjom mukom nije mala zajebancija...
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1893 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 22/08/2003 : 11:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
pitanje:
video sam na Trecem kanalu i Metropolisu da se povremeno vrte dva spota (neki tehno, mada nije lose uradjeno), sa motivima iz ovog stripa. Da li je i to deo marketinga stripa?

koliki sam baksuz, slomio bih prst cackajuci nos :(
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/08/2003 : 11:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by miha

quote:

ja sam ovo tek sad pronasao na prvi pogled izgleda fenomenalno


Vidiš meni prvi utisak nije bio fenomenalan, cak obrnuto, tek prvo citanje utvrdilo mi je dojam da se radi o fenomenalnom stripu, po mom ukusu - strip godine. Opisacu Tehnotizie samo otprilike: futuristicka akciona pricica interesantne radnje. Iznenadujuca razina i pestrost, solidan crtež i fenomenalan koloring. Zanimljivi detajli, lagan završetak. Ima dana kada je uživancija citati nešto francusko.



T. nema u sebi ni trunke bilo cega francuskog. u potpunosti domaci proizvod!

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

Vlaad
New Member



USA
217 Posts

Member since 31/07/2003

Posted - 22/08/2003 : 20:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaad a Private Message
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

pitanje:
video sam na Trecem kanalu i Metropolisu da se povremeno vrte dva spota (neki tehno, mada nije lose uradjeno), sa motivima iz ovog stripa. Da li je i to deo marketinga stripa?



Jeste, i to je meni najfascinantniji deo price oko ovog stripa. Inace, kada se pojavilo, izdanje je imalo neverovatnu medijsku promociju na elektronskim medijima u Srbiji.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/08/2003 : 22:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Izem ti bilo kakav proizvod, pa i strip, ako mu je glavni atribut "made in Srbija!". Ne zanima me gde je sta napravljeno, zanima me KVALITET!!!!!!!

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/08/2003 : 15:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Izem ti bilo kakav proizvod, pa i strip, ako mu je glavni atribut "made in Srbija!". Ne zanima me gde je sta napravljeno, zanima me KVALITET!!!!!!!

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



atribut nije posebno istaknut, niti sledi da iza toga stoji kvalitet. jednostavno, ne vidim cemu pricati o bilo cemu francuskom (ili bilo kojoj zemlji), u vezi s ttise-om. a da jeste domaci proizvod - ne vidim kako se moze opovrgnuti. sta to znaci - samo po sebi, za mene, nista posebno. ipak, stoji cinjenica.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000