forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Molim Pomoc
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 24/03/2005 : 00:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
Malicius, krivo si shvatio neke stvari, ali to je obicno problem sa internet komunikacijom.
Dakle, rijec provala se odnosi na takav nacin izdavanja, a ne na tvoju tocnu tvrdnju u koju ni trenutak nisam posumnjao, nego sam samo komentirao.
Ja sam citao i plave Ninde i neka hrvatska izdanja, moj rodak je citao puno više od mene i bilo mi je smiješno kako ni jedan ni drugi nismo skužili da je to isto nego smo još komentirali kako su one stare Ninde bile bolje. Nikad se nisam sjetio usporedivati epizode, a i zaborave se neke stvari koje se procitaju prije puno godina.
Ako još jednom procitaš moj prethodni post vidjet ceš da nijednom nisam doveo tvoje tvrdnje u pitanje, pa nema potrebe da ih braniš, nego je to ustvari malo sarkasticna kritika izdavacu. Došlo je do nesporazuma što je inace problem u internet komunikaciji.
Što se tice izdavaca u redu je da se to prevede na hrvatski, ali mogli su ostaviti kao autora pseudonim Derek Finegan, kao i glavna imena junaka. Danas sam pricao s još jednim ljubiteljem Ninda romana, taj isto tvrdi da su oni stari bolji. I sad se smijemo sami sebi kako smo glupi jer kako mogu biti bolji kad je to isto. Druga je stvar dizajn koji mi je stvarno bolji kod onih starih.
Inace, Marlowe je postavio jedno jako pametno pitanje.
Malicius, valjda je sada jasno da uopce nisam tebe kritizirao ili tvrdio da lažeš, a valjda se nece naljutiti ni izdavac na ove kritike jer potrošaci nekog proizvoda imaju barem pravo na kritiku, a na izdavacu je da ih prihvati, odbije ili ignorira.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 24/03/2005 : 08:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
Sve u redu, nisam ni mislio da si me napao ili rekao da lazem.

Samo sam ja malo zajeban kad sam u pravu

Nisam ni ja primjetio u pocetku,moram ti priznati da sam ih procitao dobrih pedeset komada (ovih novih.

A primjetio sam slucajno jer mi se u kuci zadesilo 7-8 komada onih starih koje sam netom procitao.

I tako sam skuzio sasvim slucajno citajuci ovaj novi i kazem ja sebi "u jebote pa ovo sam citao neki dan".

Vjerovatno covjek ne moze sve popamtiti,tako da se ne opterecujes puno jesi isti,nisu isti,bitno je da se ima sta citati.

Bitno je da je dilema razrijesena.

Do iduceg puta, Long Live and Prosper.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000