forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford Klasik - pitanje?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

lwood
Advanced Member



Colombia
46609 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/12/2006 : 09:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ili DD Snovi -uvjerljivo najgori raspad izdan u HR

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 28/12/2006 : 09:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
ja i dalje planiram hc... samo da nadjem nekog da mi ga proda:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 29/12/2006 : 15:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
sc mi je drazi i nekako blizi djetinjstvu i ostalim strip obozavateljima. hc za strip sa kioska mi je mutavo malo. nazalost prva tri broja cu morati nabaviti hc :( al jbg
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/12/2006 : 17:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

Bedasto mi je kupovati HC posebno zato što ce stvar ici iza 75. broja, no možda sam u krivu. Naime, SC nema unutarnju marginu, a format je mali te ako se strip cita (a ne samo drži na polici)pocinje se odljepljivati, posebno na prvim stranicama. Tih problema ima i Ludens,recimo Zagori u pocetnoj Ludens fazi se jedva daju listati, ili nije rijetka pojava da iz glanc korica strip jednostavno ispadne.

Vec puno puta sam napomenuo da AF Klasike kupujem iskljucivo za UKRAS, jer sve te stripove imam po nekoliko puta u raznim izdanjima, ali baš zbog toga što divno izgledaju, svi su isti, iste boje, lep rub na kome se vidi broj stripa i naziv epizode, e sad vam je jasno zbog cega hocu i ovo izdanje, dakle ne nameravam da ih citam, niti otvaram, a još su pri tom svi zapakovani u najlon kesice, fali mi još par glancera, pa da zadovoljim svoju potrebu

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26005 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/12/2006 : 17:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
proda sam alan forda klasik meki zato jer se nije moga citat.
ako ga otvoriš raspada se!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46609 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/12/2006 : 19:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
to se isplati jedino HC ili nikako.

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/12/2006 : 19:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Meni se od dosadašnjih 42 broja niti jedan ne raspada.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/12/2006 : 19:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Meni se od dosadašnjih 42 broja niti jedan ne raspada.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'


meni se takode ne raspadaju, jer ih nisam ni citao..

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7072 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 29/12/2006 : 19:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Ja sam ih sve procitao i nisam primjetio da su loše zalijepljeni, baš suprotno!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/12/2006 : 23:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ili DD Snovi -uvjerljivo najgori raspad izdan u HR

inner fear your worst enemy


Istina,istina!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000