forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Osveta Boga Ra MM
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 02/06/2007 : 22:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Upravo sam procitao (prvi put nakon 20 godina) ovu genijalnu epizodu. Nevjerovatno je koliko je zapleta buducih epizoda postavljeno u ovoj. Imam osjecaj kao da citam epizodu koja se poziva ne neke stare, a ne one koje su tada tek bile u Castellijevoj glavi. ODLICNO!

Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 02/06/2007 : 22:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Dado


Moze, samo pazi da ostanu dobro ocuvane, znam da nece biti glanceri, ali ipak...



znam, vec ovako nisu glancerke, ali nema beda, pazit cu

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/06/2007 : 15:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Dado


Moze, samo pazi da ostanu dobro ocuvane, znam da nece biti glanceri, ali ipak...



znam, vec ovako nisu glancerke, ali nema beda, pazit cu

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/



nema veze. možete u autu, grmlju, na podu...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/06/2007 : 09:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka
>>Senka, znaš ono što je bilo kao najavljeno da ce se razrješiti misterija duha iz te druge epizode u buducim epizodama u Italiji, pa su možda mislili na duh Ne-Fija za kojeg se zapravo ništa ne zna.

Ma jok. Procitaj Operaciju Arka, i bice ti jasno o kakvim se duhovima radi;) Zapravo nece, ali zato ce i da pisu pricu, zar ne?



Ma, bit ce bolje da ja sam sebi napišem pricicu pa da budem zadovoljan svojim vlastitim kontinuitetom i raspletima!

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/06/2007 : 12:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by DeeCay
U Gradu 5 prstenova, spominje se država Belize (ko da je tamo pred 10000 godina mogla postojati država istog imena ko i danas) na Yucatanu i ona nije pripadala ni Muu ni Atlantidi vec je bila kao neka zasebna zemlja (mada pod Muuovim pokroviteljstvom i dobavljanjem oružja). Adam spominje i razne avantura sa raznim cudesima na tom podrucju, monsterima, telepatskim mocima šamana Tupaca (ovo me jako podsjeca na Tupaca Shakura, repera). Civilizacija Maja je onda nastala iz te kulture, te nije spadala ni u jedno od dominantnim tadašnjih civilizacija. Zašto tamo dolaze Egipcani u Osveti Raa?



Zato jer su clanovi kluba Jutarnjeg lista i igraju nagradne igre pa su dobili popust 500 necega na aranžman za posjetu Yucatanu. A nadaju se da ce pronaci i Tupacov grob.



Još jedna interesantna informacija za clanove kluba Jutarnjeg lista glede povijesti BDP države Belize! Naime, 4198. godine Yodove ere BDP je bio 500 guldena po glavi stanovnika, dok je krajem 1981. godine nove ere, BDP bio 950$ belizejskih, odnosno manje od 250$ americkih! Vremenska prognoza slijedi...



Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/06/2007 : 20:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
zadatak: vrati to u lire

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 07/06/2007 : 10:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Prozirna senka dobro kaže - ovo je možda i najbolji MM! Mješavina avanture i misterije,murchadna u akciji,Java u elementu..klasika.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000