forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolji junak Bonellija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Milazzo
Senior Member



Croatia
2113 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 11/06/2008 : 16:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Nebrem vjerovat da je Dylan pobijedil!!! Makar mi je drago da nije Zagor.

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

darth
Junior Member



Gibraltar
331 Posts

Member since 24/04/2008

Posted - 11/06/2008 : 16:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send darth a Private Message
Dylan je naj naj. Zato je i pobedio.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/06/2008 : 17:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Znam da ovo možda i nije važno, ali cini mi se da tu ima junaka koji nisu Bonelli:
Blek i Kapetan Miki su cini mi se edizione Dardo.
Tako da baš i nije anketa za Bonelli junake...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/06/2008 17:13:41
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29483 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/06/2008 : 19:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
treba zbrojit ove koji se javili na topic i tad vidjet realno stanje...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22163 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/06/2008 : 20:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by kiky

Beh, obrišeš cookie-je u internet exploreru... i moš glasat kolko puta oceš. Ne prihvatam rezultate ankete. ;)



A zato dylan ima toliko puno glasova!




neko je odradio posao i za jedan dan glasao 40 puta za Dylana.
Nepotreban je poll,svi znamo ko je kod nas Kralj Bonellija
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11230 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/06/2008 : 12:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Mister No.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Vic Vega
Starting Member



9 Posts

Member since 19/04/2007

Posted - 14/06/2008 : 19:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Vic Vega a Private Message
Tako je! Mister No!
Go to Top of Page

popularni_milan
New Member



Bosnia and Herzegovina
106 Posts

Member since 28/12/2007

Posted - 15/06/2008 : 10:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send popularni_milan a Private Message
Ken Parker samo 9% a Zagor 22%.!!!Sramota!!!
Citav život citam Zagora (to je vec nekih 20 i kusur godina, sa manjim prekidima) ali staviti njega i Kena u istu anketu je bogohuljenje.
Kao da poredimo kragujevacki yugo i McLaren F1!!!

Govno govnetu ne lici kao što lici covjek ženi nakon deset godina braka!
Go to Top of Page

SlajeR
New Member



Yemen
243 Posts

Member since 10/06/2003

Posted - 16/06/2008 : 13:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send SlajeR a Private Message
Dylan je extra! mada i gigant.. a i almanah... o maxiju i da ne pricamo? ma jedsnom reci superbook! .)))

Opusti misli i uci plivati..
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
843 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 16/06/2008 : 14:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Uh-iznenadenje za mene.....Dilan ispred Zagora,Texa,-Mister No-a i Kena Parkera?? Mada rezultat ukazuje na to, ali za mene daleko,daleko za ovim junacima,koje sm naveo.....!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5628 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 16/06/2008 : 15:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by giant

Uh-iznenadenje za mene.....Dilan ispred Zagora,Texa,-Mister No-a i Kena Parkera?? Mada rezultat ukazuje na to, ali za mene daleko,daleko za ovim junacima,koje sm naveo.....!



Sclavijev Dylan je kvalitetom ispred Zagora, Texa i Mister Noa, a u rangu s Kenom Parkerom... Nijedan drugi junak nema takve price koje te ostave 'paf', ne možeš doci sebi od zanosa... Ta Sclavijeva genijalnost je ono što Dylana uzdiže od ovih stripova... Takve epizode nema cak ni Ken, ali je on ipak kvalitativno puno ujednaceniji pa nema ni takve promašaje kakve ima Dylan, pa ih stavljam u isti rang... Zagor i ovi ostali tome nisu ni blizu...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 16/06/2008 : 18:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by giant

Uh-iznenadenje za mene.....Dilan ispred Zagora,Texa,-Mister No-a i Kena Parkera?? Mada rezultat ukazuje na to, ali za mene daleko,daleko za ovim junacima,koje sm naveo.....!



Sclavijev Dylan je kvalitetom ispred Zagora, Texa i Mister Noa, a u rangu s Kenom Parkerom... Nijedan drugi junak nema takve price koje te ostave 'paf', ne možeš doci sebi od zanosa... Ta Sclavijeva genijalnost je ono što Dylana uzdiže od ovih stripova... Takve epizode nema cak ni Ken, ali je on ipak kvalitativno puno ujednaceniji pa nema ni takve promašaje kakve ima Dylan, pa ih stavljam u isti rang... Zagor i ovi ostali tome nisu ni blizu...



Ne bih se složio.
Sclavi ima neke fenomenalne epizode, ali ima i hrpu prosjecnih kao i svi drugi scenaristi.
Za razliku od Dylana, Kenova najmanje kvalitetna epizoda je kvalitetnija od 95% Dylana, bilo Sclavijevih ili bilo cijih.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5628 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/06/2008 : 10:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Ken je jako kvalitetan strip, baš sam ovih dana procitao i Adah, i Baladu o Pat O'Shane, i Jednog ljeta, Vrelo života, Lovcevu Lily itd..., i sve su to odlicne price, ali ne ostavljaju na mene isti dojam kao recimo Dugacki pozdrav, Nicija prica, Nojev let, Tri puta nula, Dok vas smrt ne rastavi, Netko nas zove odozgo i druge... Prije svega zbog Sclavijevog nacina pisanja... On nas polako uvodi u radnju, prikazujuci nam razne likove ili dogadaje koje nikako ne možemo povezati, ali on na kraju sve ucini tako smislenim da je to cudesno... Pogledaj Tri puta nula, po meni u top 5 Dylana, prvih 80 stranica ti nije jasno što u prici radi onaj lik koji skija uzbrdo, dok ga Sclavi na kraju ne poveže s pricom...

Ken je realniji strip, i upravo zbog toga nikada kod mene nece izazvati isti osjecaj kao Sclavijev Dylan... Ken ti ostavlja neku gorcinu u ustima, malo kad završava nekim happy endom, i tu ga Dylan dobija... Sclavi ipak pokazuje nešto vjere u bolje sutra... Primjerice, u 'Jednog ljeta', Ken napušta Pat O'Shane, u 'Lovcevoj Lily', Lily napušta Kena, nisu to neki sretni završeci... Ali meni osobno, ta dva stripa su jednako kvalitetna...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Antracit
Average Member



Croatia
509 Posts

Member since 09/08/2002

Posted - 17/06/2008 : 11:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Antracit a Private Message
MM, DD, MNo, KP, Blek, Zg

MM i KP - najkvalitetnije napisani, 90% epizoda odlicno
MNo - najsimpaticniji junak, covjek od krvi i mesa
DD - najsimpaticniji junak #2 ali masa loših epizoda
Blek - prava zabava i razbibriga ako ga se ne shvati preozbiljno
Zg - gay ikona, ima cak i pokoja dobra epizoda, no to su one u kojima ga autori parodiraju ili demistificiraju

Of all the things I've lost, I miss my mind the most
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000