forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 CRŠ & Fibra
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 16/11/2007 : 10:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Bio je billboard za Kordeja i Bollanda

E, al' poanta bilborda i teveja nije da ljudi doznaju pa odu nego da one koji bi i inace otišli bude manje sram kamo idu jer, eto, ipak je to bilo na bilbordu i teveju.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 16/11/2007 10:12:38
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/11/2007 : 10:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Zar sam ti ja igdje rekao da si tovar? Razumijem te, mlad si i na svakom koraku vidiš vještice.


Ja sam tovar, tovarcina, u srcu i dusi...
Blazena starost... ako nadje mudrost.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Kurdy
Starting Member

21 Posts

Member since 01/12/2005

Posted - 16/11/2007 : 11:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kurdy a Private Message
Ja sam tovar, tovarcina, u srcu i dusi...
Blazena starost... ako nadje mudrost.
[/quote]
Faljen Isus i Marija

Mudrosti moja, radi li se šta u toj Dojcland, osim zajebancije?
Go to Top of Page

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 16/11/2007 : 11:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message
nego - ima li danas kakvog novog izdanja ili prigodnog popusta?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/11/2007 : 11:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne, nema nista novo. Sljedeci petak ce izaci nova Fibrina izdanja. Ni popusta, bojim se, o tome odlucuje Profil.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/11/2007 : 11:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Kurdy

Ja sam tovar, tovarcina, u srcu i dusi...
Blazena starost... ako nadje mudrost.


Faljen Isus i Marija

Mudrosti moja, radi li se šta u toj Dojcland, osim zajebancije?
[/quote]
Uvik faljen...
Ma tko je vidio raditi, nema toga na zapadu...
To ima samo u mladim drzavama zeljnim dokazivanja.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 16/11/2007 : 13:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Mo'š mislit'. Dado u Dojclandu, a piše Švicerland. E, tko mu može doskociti?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/11/2007 : 19:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Poreznici!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/11/2007 : 21:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Nemam ogledalo, imam zrcalo, moze to?



Što se mene tice, ja se ogledavam u toj spravi, a ne zrcalim. Ne razumijem uostalom, da rijec ogledalo nije švedski? Hajde, Dado, ne zajebaji me bar što se tice izgovora.
[/quote]

zrcalis se Mladene, itekako... jesi mozda ucio u fizici sferna ogledala???
a sad, hoces li se ti u njemu jos i ogledavati, uljepsavati, cesljati silne i ponosne brcine, druga je prica

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/11/2007 : 21:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

I osim toga ni u vlaku se ne vlaka, vec se vozi, pa je svejedno vlak...
Nisam moga´ izdrzat!!!





Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/11/2007 : 21:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by wiskey

Zar sam ti ja igdje rekao da si tovar? Razumijem te, mlad si i na svakom koraku vidiš vještice.



Kobasice, prijatelju... Kobasice on svugdje vidi.



ajd da i tebe malo ****...:
svuda ili svagdje

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/11/2007 : 19:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Kak je završilo? Ponapijali se, napušili, razvalili pola Megastorea pa ošli kuci? ILi je bilo neceg zanimljivog?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/11/2007 : 19:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Bilo je bas ok, dvadesetak ljudi, Tico, Talaja i Stef su crtali, Zole i ja pricali. U svakom slucaju, sjajna inicijativa koja ce, nadam se, zazivjeti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15115 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/11/2007 : 10:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
svaka POHVALA fibri (markosu) na najavljenom popustu za crš
nadam se istome i od DRUGIH IZDAVACA (za bernada znam da bude jel on uvjek daje popuste na sajmovima - i njemu svaka POHVALA )
a ostali - DA VAS CUJEMO

:-)))))

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 19/11/2007 : 10:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

svaka POHVALA fibri (markosu) na najavljenom popustu za crš
nadam se istome i od DRUGIH IZDAVACA (za bernada znam da bude jel on uvjek daje popuste na sajmovima - i njemu svaka POHVALA )
a ostali - DA VAS CUJEMO

:-)))))



Bolje je ovako: Libellus da vas cujemo... hoce li biti kakav popust na CRSu?

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000