forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DD regularac: 97 Ucenik (MC, kiosci!)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3782 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 20/12/2007 : 14:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
epizoda ok! citljiva! naslovnica po meni 9/10!
crtež, hmm... nešto mi fali! možda Roi? :)

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 21/12/2007 : 21:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message
Nije loše...Cak mi je nekako Faraci bolji od Barbatice...crtež me ugodno iznenadio, nisam ocekivao ovo nakon paklenog...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/12/2007 : 01:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
naslovnica 8/10
crtez 7/10
prica 6/10

ukupno 7/10
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/12/2007 : 21:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
zasto na kraju ove epizode pise da je sljedeci nastavak za mjesec dana?
zar su ubrzali ritam izlazenja?
kako ce extra serija dalje?
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 24/12/2007 : 22:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
još nisam kupio. budem nakon Božica pa nabacim komentar.

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 24/12/2007 : 22:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

zasto na kraju ove epizode pise da je sljedeci nastavak za mjesec dana?
zar su ubrzali ritam izlazenja?
kako ce extra serija dalje?




Tako su napisali i za projekt pa je ipak izašao nakon dva mjeseca...Kolko se sjecam negdje sam procito da ce slijedece god izaci 6 redovnih i 6 extra Dylana pa sumnjam da su ubrzali ritam...
Ali ko zna...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/12/2007 : 18:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ne baš uspjela stripizacija Kingovog Apt Pupila... Iz slicne tematike izdvojile su se malo drugacije pricice sa drugacijim krajem takoder (no, opet imamo tu neku neizvjesnost kod horrora). Faraciju možda malo fali radnog iskustva na ovome serijalu, možda bi rasplet zaista mogao biti smisleniji. Isprva mi je izgledalo da ce ona stara niceanska "When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you" upaliti, no...

Ono što mi se posebno svidjelo je neuobicajen smisao za humor i mocne scene kad se ubojica sa maskom (ne ubojica iz prica!) pojavljuje pred žrtvama (cijela strana je posvecena tim trenucima). I to što svaka alatka ima svoj simpa naziv, ko da daješ imena svojoj djeci. Opet je ubacio knjigu Moby Dicka u strip (mislim da je bila i u gigantu), nešto je jako ponosan na svojeg Mobyja.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4616 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 29/12/2007 : 19:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Meni je cudno sto se (skoro) svima Saudelli ovde dopada, obicno nije bas popularan medju Dilanovcima.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7745 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 24/04/2008 : 01:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
veceras ga tek stigao procitati.... fenonemalan dylan, jedan od najboljih koje sam procitao u zadnjih, slobodno mogu reci, 3-4 godine... baš ovakvog dylana volim, a i faraci mi se veoma dopada.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4616 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 23/06/2008 : 01:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Sto bi stinky reako, ovo mu dodje negde za srednji dom Dylana :)
Sasvim citljivo, zabavno i nepretenciozno. Kraj u Kjavijevom stilu donekle kvari utisak, ali ipak, ima prolaz.
Plus, Saudelli mi je oduvek bio dobar, pa tako i ovde. Jedino sto ponekad pretera sa gro-planovima i skoro karikaturalno velikim ustima likova. A pomalo kao da se fura na Piccatta ovde :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000